Reklama
Strona 13 z 347 PierwszaPierwsza ... 311121314152363113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 5205

Temat: Torgowe Modnisie

  1. #181
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ok, w takim razie jesli komus nie szkoda wydac paru setek na koszule/polo/sweter czy co tam sobie chcecie to odsylam: http://gomez.pl/pl/sale/men/odziez/ , niestety z tych lepszych rzeczy to malo zostalo rozmiaru L, ale udalo mi sie upolowac fajne polo i koszule TH. Chce sobie jeszcze jakies biale/jasne polo kupic, zastanawiam sie nad tym http://gomez.pl/pl/produkt/28489/tom...mer_new_tommy/ ale troche dziwny ten kroj, a z kolei te "ladniejsze" kosztuja ponad 300zl, a tyle za chuja nie dam.

    W ogole zauwazylem ze te tansze ubrania(w tym wypadku polowki) maja najebane 2013012301203 nalepek i napisow, jakies dziwne kolory no i ogolnie krzywo wygladaja :(

    No i jeszcze szukam czegos podobnego do tego http://gomez.pl/pl/produkt/31148/tom..._cobalt_rugby/ tylko nie za 300zl
    Ostatnio zmieniony przez Yogiboi : 17-02-2014, 17:03

  2. #182

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Dolny Śląsk
    Posty
    369
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zna ktoś jakieś buty podobne do tych przedstawionych niżej w cenie max do 200zł?

    Weiter, weiter ins Verderben
    Wir müssen leben bis wir sterben..

  3. Reklama
  4. #183
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,395
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Idź do Streetwear. Oni tam chodzą w takim czymś.

  5. #184

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Dolny Śląsk
    Posty
    369
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    "w takim czymś"? Szukam po prostu jakichś lekkich butów. Rozumiem,że Ci się mogą nie podobać, ale jak już nie masz nic lepszego do dodania to może lepiej nic nie pisz? Streetwear? Wszedłem tam (o ile to o to chodzło) i poza 10 parami butów (z czego niemal żadne nie są do tych zbliżone) nie widzę.
    Weiter, weiter ins Verderben
    Wir müssen leben bis wir sterben..

  6. #185
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Idź do Streetwear. Oni tam chodzą w takim czymś.
    ale od streetwearu to ty odbij, bo nikt tam w takim czyms nie chodzi.

    @zizu_kp
    najlepiej bedzie jak skoczysz do stacjonarki nike, tam na pewno bedzie pelno podobnych modeli, albo ew. tu :
    http://www.butyjana.pl/
    watch that black boy fly

  7. #186
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj zizu_kp napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zna ktoś jakieś buty podobne do tych przedstawionych niżej w cenie max do 200zł?

    to mi sie kojarzy z takimi osiedlowymi dresikami w ortalioniku

  8. #187

    Notoryczny Miotacz Postów Imonek jest teraz offline
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czolem modnisie, potrzebuje Waszej pomocy.

    Cytujac pewna amatorska, polska parodie, musze przeprowadzic modernizacje swojej stylowy.

    W tym celu poszukuje sklepow (koniecznie na miejscu, nie lubie kupowac odziezy i obuwia przez internet), w ktorych moglbym kupic ubrania do stylu tzw. sportowej elegancji.

    Za roznymi swetrami i tego typu podobnym badziewiem nie przepadam, wole raczej marynarke i koszule (i spodnie z butami rzecz jasna).

    Obecnie posiadam jedna marynarke, ktora jest czescia garnituru, ale kurde nie bede chodzic non-stop w jednej marynarce, tym bardziej, ze kosztowala przeszlo ponad 400 zlotych.

    Tak wiec poszukuje sklepu, gdzie moge zakupic wlasnie jakas marynarke, ale nie jakas nie wiadomo jak droga i koniecznie musi byc czarna i z waskimi klapami. Do tego spodnie posrednie - nie garniturowe, ale tez nie jeansy (kiedys jedna pare dostalem w sklepie Vögele i pewnie tam tez bede sie rozgladac). Spodnie tez musza byc czarne. Ostatni element to oczywiscie buty - raczej nie lakierki i pantofle, bo maja byc zakladane na codzien, np. do szkoly, ale nie chcialbym tez, aby byly to typowe "najacze" czy "ribuki". Koszul troche mam, chociaz nie pogardze tez jakims sklepem, w ktorym moglbym sie wyposazyc. Jesli chodzi o koszule, to mam dwie czarne, ale to za malo i nie przepadam za nimi, dlatego poszukiwalbym tez calkowicie czarnych koszul, bez przypinanego kolnierzyka.

    Jestem z Warszawy, dlatego tez sklepow i galerii handlowych u mnie pod dostatkiem, z tym, ze nigdy sie nie interesowalem jakos takim ubiorem, bo zawsze wystarczyl mi gimbusiarski Cropp. Ale, ze matura w tym roku, czas dorosnac takze w kwestii ubioru i dlatego licze na Wasza pomoc ze znalezieniem sklepow z w/w ciuchami, ale tez w jakiejs rozsadnej cenie - nie stac mnie na to, aby jechac do np. Galerii Mokotow i wydac ze 2 tysiace w sklepie Hugo Bossa.

    ~Pzdr
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  9. #188
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    potrzebne mi jakieś rady co do ubioru na styl.. Sherlocka Holmesa ;D a raczej odtwórcy jego roli - Roberta Downeya Jr
    powiedzmy, że na potrzeby czegoś w stylu cosplay - ale jednak nie cosplay :P mimo wszystko nie bardzo jestem w temacie jeżeli chodzi o ten styl więc dlatego tak durne pytanie.. z tego co widzę too elegancki w połączeniu z niechlujnym zarazem (?) nie wiem jak to określić, ale zależy mi na takim właśnie efekcie

    http://images2.fanpop.com/image/phot...94-326-755.jpg
    http://images5.fanpop.com/image/phot...70-600-960.jpg
    http://images4.fanpop.com/image/phot...96-728-923.jpg
    http://www4.pictures.fp.zimbio.com/R...mYgOGnGMVl.jpg
    http://www1.pictures.fp.zimbio.com/R...PKDj06zo0l.jpg

    Mniej więcej o takie coś mi chodzi jakby ktoś nie wiedział. Czego przede wszystkim szukać?
    odśnieżam bo wciąż potrzeba mi rad :P

  10. #189
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czolem modnisie, potrzebuje Waszej pomocy.

    Cytujac pewna amatorska, polska parodie, musze przeprowadzic modernizacje swojej stylowy.

    W tym celu poszukuje sklepow (koniecznie na miejscu, nie lubie kupowac odziezy i obuwia przez internet), w ktorych moglbym kupic ubrania do stylu tzw. sportowej elegancji.

    Za roznymi swetrami i tego typu podobnym badziewiem nie przepadam, wole raczej marynarke i koszule (i spodnie z butami rzecz jasna).

    Obecnie posiadam jedna marynarke, ktora jest czescia garnituru, ale kurde nie bede chodzic non-stop w jednej marynarce, tym bardziej, ze kosztowala przeszlo ponad 400 zlotych.

    Tak wiec poszukuje sklepu, gdzie moge zakupic wlasnie jakas marynarke, ale nie jakas nie wiadomo jak droga i koniecznie musi byc czarna i z waskimi klapami. Do tego spodnie posrednie - nie garniturowe, ale tez nie jeansy (kiedys jedna pare dostalem w sklepie Vögele i pewnie tam tez bede sie rozgladac). Spodnie tez musza byc czarne. Ostatni element to oczywiscie buty - raczej nie lakierki i pantofle, bo maja byc zakladane na codzien, np. do szkoly, ale nie chcialbym tez, aby byly to typowe "najacze" czy "ribuki". Koszul troche mam, chociaz nie pogardze tez jakims sklepem, w ktorym moglbym sie wyposazyc. Jesli chodzi o koszule, to mam dwie czarne, ale to za malo i nie przepadam za nimi, dlatego poszukiwalbym tez calkowicie czarnych koszul, bez przypinanego kolnierzyka.

    Jestem z Warszawy, dlatego tez sklepow i galerii handlowych u mnie pod dostatkiem, z tym, ze nigdy sie nie interesowalem jakos takim ubiorem, bo zawsze wystarczyl mi gimbusiarski Cropp. Ale, ze matura w tym roku, czas dorosnac takze w kwestii ubioru i dlatego licze na Wasza pomoc ze znalezieniem sklepow z w/w ciuchami, ale tez w jakiejs rozsadnej cenie - nie stac mnie na to, aby jechac do np. Galerii Mokotow i wydac ze 2 tysiace w sklepie Hugo Bossa.

    ~Pzdr
    idz do zary/hma i masz wszystko czego chcesz

  11. #190
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    marynarka od garnituru na codzien to chujowy pomysl

    jezeli chodzi o marynarki casualowe/smart casual to np w h&m masz za 200-300zl, kup sobie granatowa bo jest najbardziej uniwersalna. do tego 2-3 pary chinosow : khaki, czarne i np granatowe. no i ciemne, jednolite jeansy

    buty moze desert bootsy albo brogsy

    masz tu sobie poczytaj
    http://mrvintage.pl/2012/02/16-rzecz...ej-szafie.html

    generalnie kluczem do dobrego wygladu beda odpowiednio dobrane rozmiary. jesli nic na tobie nie wisi, ani nie uciska - brawo, wygladasz lepiej niz 90% polakow
    Ostatnio zmieniony przez tazx : 21-02-2014, 15:06
    watch that black boy fly

  12. #191
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    qqq
    Ostatnio zmieniony przez Yogiboi : 03-07-2014, 17:42

  13. #192
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli chcesz w niej wystepowac w cyrku jako clown to bardzo prosze

  14. #193

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Szybkie pytanie, czarne jeansy/czarne spodnie do tych butów : https://www.barellybags.pl/product/W...y-Braz/?id=265

    Czy takie brązowe buty nie będą się gryźć z czarnymi jeansami?

  15. #194
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fakt, ze to koszula sygnowana logo TH wcale jej nie ratuje
    watch that black boy fly

  16. #195
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj tazx napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fakt, ze to koszula sygnowana logo TH wcale jej nie ratuje
    jakies propozycje? Szukam koszuli w krate ktora nie jest czerwono niebieska bo tym juz mozna rzygac, a jak jest cos ciekawego to w rozmiarze XXL albo S...

    Prawde mowaic nie wiem co z ta koszula jest nie tak bo kolory mi sie podobaja, ale skoro nawet siostra mowi ze jest chujowa to cos jest na rzeczy :s
    Ostatnio zmieniony przez Yogiboi : 21-02-2014, 21:20

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Torgowe serwery
    Przez smakosz w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 29-08-2012, 11:32
  2. Torgowe kubeczki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 16-02-2012, 21:38
  3. [Poradnik] Torgowe Skrótoogle
    Przez Korzeń w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-06-2009, 18:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •