Reklama
Strona 303 z 347 PierwszaPierwsza ... 203253293301302303304305313 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,531 do 4,545 z 5195

Temat: Torgowe Modnisie

  1. #4531
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dziafek to obstawiam ze w sklepie z odzieza robocza

  2. #4532
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    krawat nie wymagany w pracy, a sam z siebie tez nie zaloze bo jest niewygodny. Poszetki jak najbardziej, mam jedną biała mysle ewentualnie jeszcze jedną albo dwie dokupic, caly czas pewnie tez nie bede nosić.

    Pytanie jak sie bedzie prezentowała poszetka zlozona tylko na taki bialy pasek (biznesowo) ale bez krawata?

  3. Reklama
  4. #4533
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co powiecie na taki kolor garnituru jako drugi? Taki jasny szary, raczej caloroczny.

    Bylbym bardzo wdzieczny za propozycje kilku koszuli ktore beda pasowac do takiegi i granatowegi garnituru. Noszone bez krawata bedzie

    Ps. Na promce jest 660zl marynarka plus spodnie sama welna
    Torgowe Modnisie Załączone obrazki Torgowe Modnisie-20180213_151305.jpg 
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 13-02-2018, 18:08

  5. #4534

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    imo takie cos malo komu pasuje wiec zalezy czy tobie pasuje czy nie

    tzn przede wszystkim imo starszym gosciom z widoczna siwizna, to jest jasny material i nie ukrywa wad sylwetki tak jak ciemniejszy

  6. #4535
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    to co wyżej a ogólnie fatalny, jak dla krzyśka z wesela
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #4536
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mam prawie identyczny tylko granatowy i tą marynarke tez wstepnie mierzylem i uwazam ze jest spoko, akurat mam sportową sylwetke wiec dobrze w nim wygladam.

    Zastanawiam sie tylko czy taki jasny szary moze być, jest ciemniejszy jeszcze ale taki bardziej zimowy a ja potrzebuje cos calorocznego

  8. #4537
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    jak w nim dobrze wyglądasz to może ale nie wiem czy umiesz to realnie ocenić i chociaż trochę ciemniejszy będzie dużo lepszy, nie musi być na pograniczu z czarnym
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #4538
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Obecnie mam m.in. takich 5 koszul. Zdaje sobie sprawe ze nie wszystkie beda dobrze wygladac z garniturem wiec chcialbym 2 dokupić jeszzce, zeby miec 5 dobrze dobranych + 2 powiedzmy mniej formalne, zaznaczam ze krawata zakladać nie bede.

    https://www.bytom.com.pl/koszula-bf2-04-38a
    https://www.bytom.com.pl/koszula-bf2-44-23a
    https://www.bytom.com.pl/koszula-bf2-04-71a
    https://www.bytom.com.pl/koszula-bg2-04-14a
    https://www.bytom.com.pl/koszula-bg2-04-38a (troche cieńsze paski i ciemniejszy niebieski, nie widze jej na stronie)


    Jakie 2 następne koszule polecacie? Gładki jasnoniebieski i gładki jasnoróżowy?

    Zakładac bede do granatowego (dosc ciemnego, bo tych niebiesko/granatowych to jest sporo odcieni) i mysle ze najprawdopodobniej ten jasny szary, aczkolwiek bardzo jasny na zywo nie jest tez

  10. #4539
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zadnych odpowiedzi?

  11. #4540
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    po pierwsze i to tak poważnie to pozbądź się tej drugiej jeśli chcesz być poważnie odbierany przez ludzi, klientów czy co tam robisz w tej robocie, po drugie masz same niebieskie więc po co kupować kolejną? kup białą ale normalną, róż to już kwestia tego jak w tym wyglądasz, mało osób dobrze fituje do ryja ten kolor, możesz coś w vichy też ogarnąć a najlepiej to odpal sobie przykładowo stronkę suit supply, wybierz szare garniaki i zobacz jakie mają koszule do tego zwracajac uwage na modeli podobnych do ciebie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #4541
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    w ogole do niczego sie ona nie nadaje?

  13. #4542
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    do noszenia, do wszystkiego innego się nadaje
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #4543

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w ogole do niczego sie ona nie nadaje?
    jak nie widac tej kolorowej kratki jak ja ubierzesz to wypierdol te czarne guziki, daj biale i mozna nosic xD

    a tak to kazda z tych koszul poza nia mozna imo spokjnie do garnituru zalozyc na mniej formalne okazje

  15. #4544
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kupilem drugą idealnie biala z przezroczystymi guzikami 100% bawelna 2-skrętna.

    Garnitur wzialem ten ze zdjecia w Bytom, za pol ceny akurat był 700zł wyszedl, 100% wełna i nienajgorzej lezy.

    Mierzylem w 4 innych firmach jeszcze i wszedzie z domieszka poliestru, W Recmanie była np. grafitowa w miare ładna ale skład 38% poliester, 2% elastan, 60% wełna wiec bym sie gotował, szczegolnie w lato.

    Nie jest łatwo dobrać garnitur do 1000zł, wszedzie albo chujowy skład, albo jakies wstawki modowe, albo wzorki itd. Tutaj przynajmniej w dobrej cenie kupilem najlepszy jakosciowo garnitur z tych ktore mialem dostepne, kolor oczywiscie moglby byc ciemniejszy.
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 15-02-2018, 21:18

  16. #4545
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://www.rylko.com/pl/produkt/IPL...137032,28.html

    co byście powiedzieli o takim kolorze butów? Mam jedno jasnobrązowe derby bardzo ładne i PERFEKCYJNIE dobrany pasek do nich, ale przydalyby mi sie chociaz jedna inna para na zmiane i myslalem nad takim ciemnym brazowym, mysle tylko czy bedzie pasowal zarowno do granatowego jak i szarego garnituru?

    Nie zwracajcie uwage na szycie itd, chodzi mi tylko o kolor co myslicie? Mam badzo ładny pasek w tym kolorze to by mi fitował przy okazji


    edit: na stronie opisuja tamte niby jako czarne, moze bardziej takie cos mialem na mysli: https://www.rylko.com/pl/produkt/IPLW02_XG7,140304.html

    byc moze delikatnie ciemniejsze
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 15-02-2018, 21:19

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Torgowe serwery
    Przez smakosz w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 29-08-2012, 11:32
  2. Torgowe kubeczki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 16-02-2012, 21:38
  3. [Poradnik] Torgowe Skrótoogle
    Przez Korzeń w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-06-2009, 18:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •