Reklama
Strona 36 z 73 PierwszaPierwsza ... 26343536373846 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 526 do 540 z 1082

Temat: TORGowa poradnia prawna

  1. #526
    Avatar Dinuss
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Mielec
    Posty
    533
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeżeli mam w CV końcówke


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
    jest odpowiednia czy

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

    i czym się różni jedna od drugiej?
    Thaz napisał
    dostalem krazkiem hokejowym w ryj na meczu

  2. #527
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest zakazana jazda na jednym kole na rowerze? Bo wczoraj mi chciał 500zł mandatu wsadzić pan władza XD
    tak, stwarzanie niebezpieczeństwa.


    @up

    niczym, jedno i drugie to samo.
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  3. Reklama
  4. #528
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak, stwarzanie niebezpieczeństwa.
    A jeżeli jechałem po ulicy, która była zamknięta? Wtedy nie stwarzam zagrożenia jeżeli nic nie jeździ i nikt nie chodzi
    @Venzet ;

  5. #529
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jezeli w samochodzie bede mial palke teleskopowa(typu baton), nieuzywana i przypadkowo badz podczas kontroli policja ja zauwazy - moze ja skonfiskowac? Moge miec za to jakiekolwiek problemy?

  6. #530
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Co mi grozi za wrzucenie filmiku do sieci jak np jeżdżę na jednym kole motocyklem czy coś w tym stylu ale nie widać na nim mojej twarzy ani rejestracji? Czy jeśli napiszę, że filmik znaleziony w sieci lub, że nie znam tego człowieka to cos to zmienia?

  7. #531
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jeżeli jechałem po ulicy, która była zamknięta? Wtedy nie stwarzam zagrożenia jeżeli nic nie jeździ i nikt nie chodzi
    @Venzet ;
    A jednak Ty tam byłeś czyli ktoś chodzi.

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co mi grozi za wrzucenie filmiku do sieci jak np jeżdżę na jednym kole motocyklem czy coś w tym stylu ale nie widać na nim mojej twarzy ani rejestracji? Czy jeśli napiszę, że filmik znaleziony w sieci lub, że nie znam tego człowieka to cos to zmienia?
    To tylko filmik. Równie dobrze mogłeś stworzyć go komputerowo.

  8. #532
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To tylko filmik. Równie dobrze mogłeś stworzyć go komputerowo.
    No niby tylko filmik, ale widzisz jak było teraz nawet z Bogusiem z m3 :P pare przypadków znam, że po wrzuceniu filmiku do sieci zrobiło się o nim głośnio i policja się tym zainteresowała. Dlatego ciekawy jestem jak się zabezpieczyć przed takim czymś, na końcu filmiku napisać, że nie wiem kto w nim występuje itp?

  9. #533
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie zrobi się o tobie głośno jak wrzucisz filmik z jazdy na kole, nikt cie też nie będzie ścigał

  10. #534

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    witam, mam pytanie. Jak jest teraz z płaceniem, a raczej niepłaceniem mandatów? Dostałem 5 dyszek w połowie marca od miejskich za zaśmiecanie puszką i myślałem, że mi ściągną z podatku, ale RACZEJ tego nie zrobili, bo dostałem chyba kwotę która mi wyszła a zwrot dostałem po 2ch dniach od razu od incydentu. Pytanie, są naliczane odsetki, jakie są ewentualne konsekwencje, i czy jeżeli teraz zapłacę te 50 zł to będzie git? Słyszałem jednym uchem, że wsadzają do więzienia czy tam aresztu za mandaty na kilka godzin/dni po czym wygrzebałem stary mandat z marca i z tyłu na kwitku mały regulamin czy coś, że sprawę kierują do sądu w przypadku niezapłacenia w terminie. Myślałem, że to jakoś ściągają z konta/komornik czy coś. Nie umiem na internecie znaleźć dotyczącej mnie kwestii (posty sprzed kilku lat, mandaty podczas jazdy samochodem lub po prostu o wyższej kwocie) dlatego kieruję pytanie tutaj. Mam akurat te 5 dyszek, więc jakby mieli ze mnie po 2 latach ściągać 200zł czy ciągnąć po sądach...
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  11. #535
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A ja mam pytanko, na ktore bedzie raczej latwo odpowiedziec. W pracy mialem wypadek, scielo mi pazurasa na jednym palcu, nic powaznego, ale sporo juchy polecialo. Mniejsza, dostalem w kazdym razie L4[czy tez poprawniej te ZUS ZLA]. Na druczku mam wpisane od 21[dzien zdarzenia sie wypadku] do 28. I moje pytanie, czy ten 28 jest wlaczone w te l4? W sensie czy musze przychodzic wtedy do pracy? Szukalem w Internetach i nie potrafilem znalezc odpowiedzi wlasnie na ten temat.

  12. #536

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Snazol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja mam pytanko, na ktore bedzie raczej latwo odpowiedziec. W pracy mialem wypadek, scielo mi pazurasa na jednym palcu, nic powaznego, ale sporo juchy polecialo. Mniejsza, dostalem w kazdym razie L4[czy tez poprawniej te ZUS ZLA]. Na druczku mam wpisane od 21[dzien zdarzenia sie wypadku] do 28. I moje pytanie, czy ten 28 jest wlaczone w te l4? W sensie czy musze przychodzic wtedy do pracy? Szukalem w Internetach i nie potrafilem znalezc odpowiedzi wlasnie na ten temat.
    wolne masz od 21 (począwszy od tego dnia) do 28 i ten dzień też masz wolny - do pracy wracasz od 29

  13. #537
    Avatar Pawelek212
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    472
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Witam. Jakies 3 miesiace temu napisalem i udostepnilem pewnie program na innym forum, ludzie zaczeli domagac sie czegos wiecej wiec go troche rozbudowalem i zaczalem sprzedawac za niewielka sume. Dzis otrzymalem wiadomosc, ze w krotkim czasie moge spodziewac sie kontroli ze strony US. :/ Jakiej kary ewentualnie moge sie spodziewac? Dodam, ze przez ten czas zarobilem okolo 700zl.

  14. #538
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Podchodząc z marszu do tematu jeśli zarobiłeś przez ten czas tylko 700 zł (ze wszystkich źródeł, nie masz stałej pracy), to może udokumentować ten dochód, podciągnąć pod kwotę wolną od podatku i kazać im się walić?
    Ostatnio zmieniony przez TayrOOni : 23-07-2014, 20:07

  15. #539
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pawelek212 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzis otrzymalem wiadomosc, ze w krotkim czasie moge spodziewac sie kontroli ze strony US.
    od kogo? mietek pod sklepem ci powiedział?
    Kontakt ze mną:
    pw

  16. #540
    Avatar Pawelek212
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    472
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od kogo? mietek pod sklepem ci powiedział?
    Wiadomosc na gg, troche malo sprawdzone zrodlo, ale wszystko jest mozliwe. Przezorny zawsze ubezpieczony. :P
    Lecz, skoro moge to wszystko naprawde podciagnac pod kwote wolna od podatku to wywalone mam w typa.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaka forma prawna?
    Przez szylys w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-12-2015, 21:36
  2. Porada prawna - ile kosztuje ?
    Przez BBsrv w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 27-12-2013, 14:01
  3. [RealOTS] TORGowa gildia
    Przez kostek90 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 30-12-2012, 19:48
  4. [Nerana] TG - Torgowa Gromadka
    Przez Robciany w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post: 13-09-2012, 19:26
  5. Torgowa wiosenna zabawa
    Przez Mandarke w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post: 02-04-2011, 00:04

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •