+ Nowy post
Strona 94 z 94 PierwszaPierwsza ... 44 84 92 93 94
Pokazuje wyniki od 931 do 935 z 935

Temat: TORGowa poradnia prawna

Data rejestracji
    Mar 2016
    Siła reputacji
    4
    Tygrrysek wkroczył na salony Tygrrysek wkroczył na salony Tygrrysek wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj darde napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam , ma ktoś wiedzę w sprawach spadkowych?
    Przyjmując spadek przyjmujesz też długi. Więc albo przyjmujesz spadek i spłacasz długi delikwenta, albo piszesz pismo, że się zrzekasz spadku. Jest chyba jeszcze trzecia opcja, ale nie pamiętam dokładnie.

Cytuj udarr napisał Pokaż post
    - w takim układzie wynagrodzenie jest płatne za okres od 28 poprzedniego miesiąca do 28 aktualnego czy od 1 do 31 w przypadku sierpnia a więc za ostatnie kilka dni jest niejako płacone z góry (pon 28-czw 31)?
    Tak, jest płatne z góry. Jak coś się stanie i odejdziesz, to odliczą to sobie z twojej wypłaty.
    Ostatnio zmieniony przez Tygrrysek : 07-10-2017, 15:41

Data rejestracji
    Apr 2009
    Położenie
    Rybnik
    Siła reputacji
    10
    Sumoner nie musi się już przedstawiać Sumoner nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Jak się wypowiada umowę o prace?
    Miałem umowę o prace na 2 lata, poźniej dostałem w tej samej firmie na rok. Łacznie pracuje 2 lata i 2 miesiące wiec wpisałem okres wypowiedzenia 2 tygodnie.
    No i tak, mam wydrukowane 2 kartki wypowiedzenia, jedna dla mnie jedna dla zakładu, tak?
    Moj szef to gnur, co jeśli nie bedzie chciał podpisać wypowiedzenia?

Data rejestracji
    Apr 2005
    Siła reputacji
    13
    marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Cytuj Sumoner napisał Pokaż post
    Jak się wypowiada umowę o prace?
    Miałem umowę o prace na 2 lata, poźniej dostałem w tej samej firmie na rok. Łacznie pracuje 2 lata i 2 miesiące wiec wpisałem okres wypowiedzenia 2 tygodnie.
    No i tak, mam wydrukowane 2 kartki wypowiedzenia, jedna dla mnie jedna dla zakładu, tak?
    Moj szef to gnur, co jeśli nie bedzie chciał podpisać wypowiedzenia?
    Jeżeli według umowy Twój okres wypowiedzenia zaczyna biegnąć od kiedy złożysz wypowiedzenie, to liczy się on od czasu kiedy powiesz szefowi, że odchodzisz(umowa słowna się liczy). Szef nie musi Ci nic w tym wypadku podpisywać(ale oczywiście pisemnie też złóż!).

Data rejestracji
    Mar 2011
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    8
    StickMan odnalazł swoje miejsce na świecie StickMan odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Torgi mam pytanie
    Termin się zbliża a oczywiście Stickman wszystko na ostatnią chwilę...

Ktoś ogarnięty w sprawach PITow?
    3umowy o pracę
    Pity11w domu ale jak to rozliczyć bo gdy wrzuciłem wszystko w program to niby wyszlo 900zl do dopłacenia co jest...dość dziwne
    Do Urzędu pójdę dopiero w środę dopytać co i jak (1stycznosc u mnie z tyloma umowami w 1roku)

Na necie czytałem że można tu tyle wpisać ...tu tyle procent a jestem z tym ciemny jak...bardzo

Ktoś mógłby pomóc czy raczej Urząd lub osoba która się na tym zna i ściągnie te 50_100zl odemnie ?

Aktualnie poprostu wszystkie koszta dochody itp zsumowalem i mi magia wyszła xd

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj StickMan napisał Pokaż post
    Torgi mam pytanie
    Termin się zbliża a oczywiście Stickman wszystko na ostatnią chwilę...

Ktoś ogarnięty w sprawach PITow?
    3umowy o pracę
    Pity11w domu ale jak to rozliczyć bo gdy wrzuciłem wszystko w program to niby wyszlo 900zl do dopłacenia co jest...dość dziwne
    Do Urzędu pójdę dopiero w środę dopytać co i jak (1stycznosc u mnie z tyloma umowami w 1roku)

Na necie czytałem że można tu tyle wpisać ...tu tyle procent a jestem z tym ciemny jak...bardzo

Ktoś mógłby pomóc czy raczej Urząd lub osoba która się na tym zna i ściągnie te 50_100zl odemnie ?

Aktualnie poprostu wszystkie koszta dochody itp zsumowalem i mi magia wyszła xd
    Ale osobno dodałeś każdy z tych PITów i dokładnie wszystko przepisałeś? Sprawdź czy nic nie pojebałeś.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania