Reklama
Strona 11 z 1272 PierwszaPierwsza ... 91011121321611115111011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #151
    Avatar koalanal
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    435
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziewczyny sa inaczej wychowywane od chlopakow i tyle. Chlopak ma zawsze do zrobienia ciezsze prace, wiecej obowiazkow itp, chlopakow od dzieciaka bawią samochody a dziewczyny lalki. To wszystko to tylko i wylacznie kwestia wychowania, ktora faktycznie moze miec potem w związku jakies znaczenie..
    Z tym innym wychowywaniem jako jedynaczka muszę się nie zgodzić.
    +zawsze wolałam grać z chłopakami w nogę niż skakać przez gumę, żeńskich bliższych koleżanek mam może ze 3, facetów-przynajmniej 2 razy tyle.
    A do partnera jestem baardzo przywiązana, więc moje dzieciństwo spędzone z chłopakami raczej nie ma na to wpływu.
    Ostatnio zmieniony przez koalanal : 03-01-2014, 15:52
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

  2. #152
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj koalanal napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A do partnera jestem baardzo przywiązana, więc moje dzieciństwo spędzone z chłopakami raczej nie ma na to wpływu.
    A skąd wiesz jak bardzo przywiązują się niektórzy faceci? Skanowałaś ich mózg, weszłaś w umysł czy co? Stwierdzanie, że inni są mniej przywiązani jest trochę...egocentryczne, nie uważasz?

    A Vegecie chodziło tylko o nasze społeczeństwo - tak też myślałem początkowo ale on tego nie zaznaczył. W takim wypadku chodzi o psychologię (ingerencja społeczeństwa w kształtowanie człowieka) a nie sam mózg, a mnie psychologia zupełnie nie interesuje bo jest zbyt "zmienna" i zależna od norm społecznych w danym regionie. W związku z czym tu dyskusja nie ma sensu.

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar zizou
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    668
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W sumie to zalezy w jakim otoczeniu dziewczyna sie wychowywala, mialem kolezanke ktora od zawsze byla w gronie chlopakow, grala z nimi w pilke i sama stwierdzila ze lepiej sie z nimi dogaduje niz z dziewczynami.

  5. #154
    Avatar koalanal
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    435
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Arktos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A skąd wiesz jak bardzo przywiązują się niektórzy faceci?
    Patrząc akurat na tych konkretnych z mojego poprzedniego posta-wcale.

    Ale napisałeś, że na to wszystko ma wpływ TYLKO I WYŁĄCZNIE wychowanie, więc może rozwiń jakoś tą myśl?



    Cytuj zizou napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to zalezy w jakim otoczeniu dziewczyna sie wychowywala, mialem kolezanke ktora od zawsze byla w gronie chlopakow, grala z nimi w pilke i sama stwierdzila ze lepiej sie z nimi dogaduje niz z dziewczynami.
    O, to tak jak ja.
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

  6. #155
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To wyjaśnij mi, czemu pół roku po rozstaniu z dziewczyną nadal jestem do niej przywiązany emocjonalnie. Jestem nienormalny może? xD
    Miales magde. Magda byla cudna w lozku. Bylo ci dobrze. Magda odeszla, przywyczajony do ostrych orgii co noc odczuwasz tesknote. Bylo fajnie, teraz jest zle. Nie tesknisz za magda, tylko za dupa magdy. Tacy juz jestesmy, my faceci. To nie jest powod do wstydu, kobiety dobrze wiedza ze jak zseks sie spieprzy to zostana same, po prosdtu nikt nie lubi o tym sluchac.
    Cytuj Arktos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A skąd wiesz jak bardzo przywiązują się niektórzy faceci? Skanowałaś ich mózg, weszłaś w umysł czy co? Stwierdzanie, że inni są mniej przywiązani jest trochę...egocentryczne, nie uważasz?
    Co to ma do rzeczy? Faceci nie potrzebuja wiezi emocjonalnych, to fakt ktory spokojnie mozna zaobserwowac.
    A Vegecie chodziło tylko o nasze społeczeństwo - tak też myślałem początkowo ale on tego nie zaznaczył. W takim wypadku chodzi o psychologię (ingerencja społeczeństwa w kształtowanie człowieka) a nie sam mózg, a mnie psychologia zupełnie nie interesuje bo jest zbyt "zmienna" i zależna od norm społecznych w danym regionie. W związku z czym tu dyskusja nie ma sensu.
    Oksytocyna jest substancja gatunkowa wiec naucz sie czytac. Kazdy facert biologicznie jest taki sam pod wzgledem wydzielania oksytocyny. Pomijam pierdolenie jakoby psychologia byla zalezna od zmieniajacych sie norm, bo to bzdura. Zmienia sie kultura i normy, zachowanie i jego motywy zawsze sa te same.

  7. #156

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Faceci nie potrzebuja wiezi emocjonalnych, to fakt ktory spokojnie mozna zaobserwowac.
    większej bzdury nie widziałem

  8. #157
    Avatar Arktos
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    920
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj koalanal napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale napisałeś, że na to wszystko ma wpływ TYLKO I WYŁĄCZNIE wychowanie, więc może rozwiń jakoś tą myśl?
    To nie ja napisałem :P
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to ma do rzeczy? Faceci nie potrzebuja wiezi emocjonalnych, to fakt ktory spokojnie mozna zaobserwowac.
    A kobiety już tak? Dobra, tutaj kończę z tobą wywody, bo twoje uogólniania i wyjebki na wyjątki są żenujące.
    Twój post z innego tematu, tego o GENDER :
    Kobiety nie są dosłowne, faceci tak, kobieta patrzy się na charakter faceta, facet na jej ciało. Proste, a jednak różnice ;d
    I o czym my tu gadamy? Twoje posty są irracjonalne.
    A co do oksytocyny - ma ona związek z potomstwem. Samica jest bardziej nastawiona na jego ochronę niż samiec, w każdym razie takie otrzymała zadanie od natury wraz ze zwiększonym poziomem oksytocyny. Ale i tu wyjątki obalają regułę - samice często mają równie albo bardziej wyjebane.

    Skoro uznajesz różnice tworzone przez psychologię to ja opuszczę ten temat, gdyż według niej nie jestem ani mężczyzną ani kobietą.

    Cytuj rysiekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    większej bzdury nie widziałem
    To poczytaj inne posty Vegety, tam jest dużo perełek.
    Ostatnio zmieniony przez Arktos : 03-01-2014, 16:17

  9. #158
    Avatar koalanal
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    435
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Arktos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie ja napisałem :P
    Ok, przepraszam, pomyrdało mi się ;))
    Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś.

  10. #159

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Miales magde. Magda byla cudna w lozku. Bylo ci dobrze. Magda odeszla, przywyczajony do ostrych orgii co noc odczuwasz tesknote. Bylo fajnie, teraz jest zle. Nie tesknisz za magda, tylko za dupa magdy. Tacy juz jestesmy, my faceci. To nie jest powod do wstydu, kobiety dobrze wiedza ze jak zseks sie spieprzy to zostana same, po prosdtu nikt nie lubi o tym sluchac.
    To teraz ja Ci powiem jak ja sie czuje w moim mniemaniu.
    Miałem Magdę. Magda była świetną osobą z którą dobrze mi się żyło. Była też cudna w łóżku. Niestety, wraz z czasem zrozumieliśmy, że różnimy się od siebie - żyjemy inaczej, inaczej patrzymy na świat i że tak dalej nie da rady. Rozchodzimy się. Ja przeruchałem inną dziewczynę - bo libido dało o sobie znać. I zgadnij co? WIELKIE KURWA NIC. Nadal to samo gówno. Nadal tęsknie za Magdą. Nie za jej dupą. Nie że nie tęsknie za seksem, ale nie jest to priorytet. Tęsknie za nią jako osobą, mimo tego że jej podejście do życia wkurwia mnie jak sam skurwysyn. I tak będzie do czasu, kiedy trafię na osobę, która będzie potrafiła mi zawrócić w głowie dokładnie tak, jak Magda.

    Słucham dalej Twoich opowieści.

  11. #160
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    vegeta jako pierwszy trafia na listę ignorowanych, to ciągłe pierdolenie o ruchaniu już jest nudne i męczące. Nie wiem, problemy w domu, zostałeś oszukany czy chuj wie co, ale tego nie da się czytać. Tak, facet patrzy na kobiety przez pryzmat wyglądu, ale no nędzy nie tylko o ruchanie w życiu chodzi. Jak twoim priorytetem jest tylko reprodukcja to spoko, ale wiedz że nie wszyscy są tak płytcy jak ty.

    Elo.

  12. #161

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    vegeta jako pierwszy trafia na listę ignorowanych, to ciągłe pierdolenie o ruchaniu już jest nudne i męczące. Nie wiem, problemy w domu, zostałeś oszukany czy chuj wie co, ale tego nie da się czytać. Tak, facet patrzy na kobiety przez pryzmat wyglądu, ale no nędzy nie tylko o ruchanie w życiu chodzi. Jak twoim priorytetem jest tylko reprodukcja to spoko, ale wiedz że nie wszyscy są tak płytcy jak ty.

    Elo.
    Czemu jeszcze nie podklejone

    W ogóle mam bardzo dobre pytanie - Czego, Waszym zdaniem, nie powinno robić się w związku? Mówię tu o różnych rzeczach od bardzo oczywistych ( nie ruchaj innych panien w trakcie.. chociaż, może to tylko dla mnie jest takie oczywiste? Słucham ;) ) po mniej oczywiste dla niektorych ( nie bądź pantoflem ;p )

  13. #162
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj rysiekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    większej bzdury nie widziałem
    Ciekawe czemu zawsze jest tak że jeśli seks się robi nudny to związek się wali Oo
    Cytuj Arktos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kobiety już tak? Dobra, tutaj kończę z tobą wywody, bo twoje uogólniania i wyjebki na wyjątki są żenujące.
    Twój post z innego tematu, tego o GENDER :
    Tak, pisałem ci, to kwestia oksytocyny i paru innych rzeczy.
    I o czym my tu gadamy? Twoje posty są irracjonalne.
    Nie dziwię się że nic o tym nie wiesz jak cycki widziałeś tylko na redtubie.
    A co do oksytocyny - ma ona związek z potomstwem. Samica jest bardziej nastawiona na jego ochronę niż samiec, w każdym razie takie otrzymała zadanie od natury wraz ze zwiększonym poziomem oksytocyny. Ale i tu wyjątki obalają regułę - samice często mają równie albo bardziej wyjebane.
    Twoja wiedza biologiczna jest na poziomie na który nie chcę schodzić.

    Skoro uznajesz różnice tworzone przez psychologię to ja opuszczę ten temat, gdyż według niej nie jestem ani mężczyzną ani kobietą.
    Co ma cecha gatunkowa do psychologii? JAk na razie wychodzisz tu na niezbyt mądrego człowieka, napisałbym co myślę ale poprawność polityczna torga dała by mi za to warna ;d
    To poczytaj inne posty Vegety, tam jest dużo perełek.
    Może napisz wreszcie jakiś konkret, bo jak na razie zachowujesz się jak typowy hejter muzułamnów.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To teraz ja Ci powiem jak ja sie czuje w moim mniemaniu.
    Miałem Magdę. Magda była świetną osobą z którą dobrze mi się żyło. Była też cudna w łóżku. Niestety, wraz z czasem zrozumieliśmy, że różnimy się od siebie - żyjemy inaczej, inaczej patrzymy na świat i że tak dalej nie da rady. Rozchodzimy się. Ja przeruchałem inną dziewczynę - bo libido dało o sobie znać. I zgadnij co? WIELKIE KURWA NIC. Nadal to samo gówno. Nadal tęsknie za Magdą. Nie za jej dupą. Nie że nie tęsknie za seksem, ale nie jest to priorytet. Tęsknie za nią jako osobą, mimo tego że jej podejście do życia wkurwia mnie jak sam skurwysyn. I tak będzie do czasu, kiedy trafię na osobę, która będzie potrafiła mi zawrócić w głowie dokładnie tak, jak Magda.
    Słucham dalej Twoich opowieści.
    Tęsknisz za jej dupą. Havaranie drogi, nie wiem jak Magda zawróciła ci w głowie, niemniej życzę ci by to nie było na zasadzie że ty zawróciłeś sobie samemu w głowie zakochując się w swoim wyobrażeniu o Magdzie. To jest najgorszy wariant, niemniej fajnie że podobała ci się za charakter nie tylko za somatykę, tak według mnie powinno być, niemniej nie wiem co to znaczy zawróciła mi w głowie, proszę sprecyzuj.
    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    vegeta jako pierwszy trafia na listę ignorowanych, to ciągłe pierdolenie o ruchaniu już jest nudne i męczące.
    to nei jest pierdolenie, tak wygląda świat, nikt ci nie każe tego uznawać. Wiem że ludziom ciężej jest przyjąć do wiadomości że świat może wyglądać inaczej niż im się wydaje.

    Nie wiem, problemy w domu, zostałeś oszukany czy chuj wie co, ale tego nie da się czytać. Tak, facet patrzy na kobiety przez pryzmat wyglądu, ale no nędzy nie tylko o ruchanie w życiu chodzi. Jak twoim priorytetem jest tylko reprodukcja to spoko, ale wiedz że nie wszyscy są tak płytcy jak ty.
    Piszesz że nei da się czytać moich postów = Ty to nie cały świat. Zajebiście. Haxigi ty masz jeden problem: nie umiesz czytać. Nigdzie nie pisałem że ruchanie to piorytet w życiu, wymyśliłeś sobie to sam. Poza tym nei rozumiem czemu masz taki ból dupy bo rozmawiamy o naturze człowieka?

  14. #163
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to ma do rzeczy? Faceci nie potrzebuja wiezi emocjonalnych, to fakt ktory spokojnie mozna zaobserwowac.
    Dziwię się, że zająłeś drugie miejsce w kategorii "Dureń Roku". Ty powinieneś to wygrać, jednogłośnie, ze wszystkimi głosami. Durniu.

    Każdy człowiek w jakiś sposób potrzebuje więzi emocjonalnych (oprócz Ciebie).

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czemu zawsze jest tak że jeśli seks się robi nudny to związek się wali Oo
    Ciekawe czemu zawsze jest tak, że jeśli w związku nie ma więzi emocjonalnych (czyt. jest tylko seks, nic poza tym) to prędzej czy później to się znudzi i związki się zawali?
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 03-01-2014, 17:54

  15. #164

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czemu zawsze jest tak że jeśli seks się robi nudny to związek się wali Oo
    Bo seks jest jedną z trzech integralnych potrzeb człowieka w związku . JEDNĄ Z TRZECH.

    @edit
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tęsknisz za jej dupą. Havaranie drogi, nie wiem jak Magda zawróciła ci w głowie, niemniej życzę ci by to nie było na zasadzie że ty zawróciłeś sobie samemu w głowie zakochując się w swoim wyobrażeniu o Magdzie. To jest najgorszy wariant, niemniej fajnie że podobała ci się za charakter nie tylko za somatykę, tak według mnie powinno być, niemniej nie wiem co to znaczy zawróciła mi w głowie, proszę sprecyzuj.
    Powiedziałem już że za seksem również tęsknie, ale to nie jest jedyna rzecz, tylko jedna z części, tak jak wspomniałem wyżej. Co do wariantu zakochania się w wyobrażeniu - prawdopodobnie po części tak było. Byliśmy w końcu dość młodzi ( zeszliśmy się w wieku bodaj 16 , a Ona chyba nawet 15 lat miała ) i dopiero szukaliśmy tego, czego byśmy chcieli, fluktuowaliśmy i pochłanialiśmy swoje charaktery nawzajem. W pewnym momencie podświadomie poszliśmy na inne tory - i dopiero kiedy zerwałem z Nią i oddaliłem się od niej, zrozumiałem, że tak naprawdę, my żyjemy na różne sposoby, szukamy czegoś innego w życiu, inaczej definiujemy szczęście i tak dalej - i nigdy się nie dogadamy, chyba że jedno z nas nagle się zmieni , w co wątpię ( chociaż kto wie ;) ).

    dziwnie sie czuje pisząc o tej osobie pod imieniem magda XD
    Ostatnio zmieniony przez Alex Fortune : 03-01-2014, 17:57

  16. #165
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dziwię się, że zająłeś drugie miejsce w kategorii "Dureń Roku". Ty powinieneś to wygrać, jednogłośnie, ze wszystkimi głosami. Durniu.
    Ja się dziwię że ty się zachowujesz jakby ten tytuł cokolwiek znaczył XDDD. Ale podnieść sobie samoocenę, każda metoda dobra ;).
    Każdy człowiek w jakiś sposób potrzebuje więzi emocjonalnych (oprócz Ciebie).
    Nie tylko oprócz mnie, znam sporo osób które są równie mało neurotyczne.
    Ciekawe czemu zawsze jest tak, że jeśli w związku nie ma więzi emocjonalnych (czyt. jest tylko seks, nic poza tym) to prędzej czy później to się znudzi i związki się zawali?
    Krótkie romanse to nie związki długoterminowe, stary ;d. Ja piszę o tych drugich.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo seks jest jedną z trzech integralnych potrzeb człowieka w związku . JEDNĄ Z TRZECH.
    Istotnie.
    Powiedziałem już że za seksem również tęsknie, ale to nie jest jedyna rzecz, tylko jedna z części, tak jak wspomniałem wyżej. Co do wariantu zakochania się w wyobrażeniu - prawdopodobnie po części tak było. Byliśmy w końcu dość młodzi ( zeszliśmy się w wieku bodaj 16 , a Ona chyba nawet 15 lat miała ) i dopiero szukaliśmy tego, czego byśmy chcieli, fluktuowaliśmy i pochłanialiśmy swoje charaktery nawzajem. W pewnym momencie podświadomie poszliśmy na inne tory - i dopiero kiedy zerwałem z Nią i oddaliłem się od niej, zrozumiałem, że tak naprawdę, my żyjemy na różne sposoby, szukamy czegoś innego w życiu, inaczej definiujemy szczęście i tak dalej - i nigdy się nie dogadamy, chyba że jedno z nas nagle się zmieni , w co wątpię ( chociaż kto wie ;) ).
    To już daje więcej światła na sprawę, teraz masz inne życie, niema co się zadręczać myślami o niej, spotkasz jeszcze masę ciekawych ludzi, chociaż ja cię dobrze rozumiem, ja też znam sporo ładnych kobiet ale z niewieloma mogę pogadać o czymś konkretnym. To też jest smutne w dzisiejszych czasach, jak patrzę po znajomych to jedynym wymogiem stawianym dzisiaj kobiecie to ma ładnie wyglądać, jak ktoś lubi szybkie romanse to jest zadowolony, jak ktoś woli długoterminowe związki jak ja, to ma trochę gorzej.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •