Reklama
Strona 628 z 1272 PierwszaPierwsza ... 1285285786186266276286296306386787281128 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,406 do 9,420 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #9406

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zawsze się zastanawiałem jak podrywa się dupy na hajs
    Wystarczy ze w sklepie/gdziekolwiek wyjmiesz portfel, a w srodku pelno stow i same sie garna. Co w tym skomplikowanego?

  2. #9407

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Lipajlu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wystarczy ze w sklepie/gdziekolwiek wyjmiesz portfel, a w srodku pelno stow i same sie garna. Co w tym skomplikowanego?

    1. takie podejście jest już z góry pedalskie, laska leci na twoje pieniądze, a nie na Ciebie? to już wolałbym iść i zapłacić dziwce, niż tak

    2. skomplikowane może być, dla większości w realiach polskich mieć wypchany portfel

  3. Reklama
  4. #9408
    Avatar kl4udyna
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    wygodne
    Posty
    498
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uwaga frajerzy: daję darmowe porady PUA.

    Aby poderwać laskę wystarczy:
    a) być zadbanym (i nie mówię tu o smarowaniu chuj wie czym ryja, po prostu czysty, ładnie pachnący itp. itd.),
    b) schludnie wyglądać,
    c) dbać chociaż trochę o swoje ciało, żeby nie być suchoklatesem, ani też grubą świnią,
    d) mieć jakiś pomysł na życie, swoją pasję, hobby, coś czym można się pochwalić, zainteresować drugą osobę,
    e) umieć się wysławiać i prowadzić swobodnie konwersację
    f) mieć wyjebane na to czy podobasz się lasce, czy nie. Jak nie ta to inna.

    Nie trzeba dziękować.
    Dodałabym do tej listy tylko odrobinę pewności siebie. Wiadomo, to przychodzi z czasem ale wystarczy tylko trochę wyjść do ludzi i potrenować prowadzenie takich zwykłych codziennych luźnych gadek- czy to na znajomej z pracy czy nawet na kuzynce z którą się za dużo nie rozmawia. Lepiej wygląda to, jak komuś ta płynność przychodzi naturalnie niż jakby musiał sobie język rozwiązywać alkoholem czy nie potrafił w ogóle prowadzić rozmowy.

  5. #9409
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zawsze się zastanawiałem jak podrywa się dupy na hajs



    Wiem, że to nie w Polsce, ale...
    No i podejdźcie z dystansem do filmików, bez hejtów proszę.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 27-05-2015, 21:36

  6. #9410
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jako osoba, która łącznie wylała na to tysiące, o ile nie dziesiątki tysięcy złotych (serio - przykładowy "kurs", który "ostatnio" został przeze mnie zakupiony kosztował $300 dolarów, co przelicza się chyba na prawie 1000zł?)
    Nie no, sorry, ale nie mogę XDDDDD
    Przecież to, co krystianek tam napisał, to są oczywistości, do których nie trzeba dochodzić, bo się nasuwa i rozumie samo przez się. A to całe puła to dorabianie jakiejś zjebanej i zupełnie zbędnej ideologii i tłumaczenie tego na jakiś żygolacki żargon samców delta, żebyście potem używając go, czuli się prawdziwymi fachowcami.
    (tak, tak, nie wiem o co chodzi, nie znam się, bla bla, zazdroszczę i jestem hejterem)

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. takie podejście jest już z góry pedalskie, laska leci na twoje pieniądze, a nie na Ciebie? to już wolałbym iść i zapłacić dziwce, niż tak
    Ja już bym chyba wolał, żeby laska leciała na to, że jestem bogaty, niż gdybym miał ją ściemniać i pozować na chuj wie kogo, jak to większość robi, i żeby leciała wtedy nie na to jaki jestem, tylko jaki udaję, że jestem. W tym pierwszym przypadku przynajmniej chodziłoby o moją rzeczywistą cechę.
    Ale na szczęście nie jestem bogaty, więc nie mam takich dylematów.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 27-05-2015, 23:06

  7. #9411
    Avatar zizou
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    668
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. takie podejście jest już z góry pedalskie, laska leci na twoje pieniądze, a nie na Ciebie? to już wolałbym iść i zapłacić dziwce, niż tak

    2. skomplikowane może być, dla większości w realiach polskich mieć wypchany portfel
    W sumie to nie do końca leci na twój hajs a na twoją zaradność w jego zdobywaniu.

  8. #9412
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,394
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj zizou napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to nie do końca leci na twój hajs a na twoją zaradność w jego zdobywaniu.
    Większej beki tu nie było od czasów Vegety ;d

  9. #9413

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Większej beki tu nie było od czasów Vegety ;d
    ???

    Doucz sie chlopie. To naturalne zachowanie kobiety. Widzi, ze gosc ma hajs, to ja to pociaga. Widzi ze moze zapewnic jej byt i ich potencjalnym dzieciom. Tak wiec nie kompromituj sie chlopie wiecej.

  10. #9414
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kłótnia z kobietą jest jak koncert.
    Najpierw nowości, po czym wracamy do największych przebojów.

    fajne :D

  11. #9415

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no, sorry, ale nie mogę XDDDDD
    Przecież to, co krystianek tam napisał, to są oczywistości, do których nie trzeba dochodzić, bo się nasuwa i rozumie samo przez się. A to całe puła to dorabianie jakiejś zjebanej i zupełnie zbędnej ideologii i tłumaczenie tego na jakiś żygolacki żargon samców delta, żebyście potem używając go, czuli się prawdziwymi fachowcami.
    (tak, tak, nie wiem o co chodzi, nie znam się, bla bla, zazdroszczę i jestem hejterem)



    Ja już bym chyba wolał, żeby laska leciała na to, że jestem bogaty, niż gdybym miał ją ściemniać i pozować na chuj wie kogo, jak to większość robi, i żeby leciała wtedy nie na to jaki jestem, tylko jaki udaję, że jestem. W tym pierwszym przypadku przynajmniej chodziłoby o moją rzeczywistą cechę.
    Ale na szczęście nie jestem bogaty, więc nie mam takich dylematów.

    widać że masz w chj stereotypowe podejście do tego tematu, bo to nie chodzi żeby zgrywać Bonda, czy kogoś innego tylko być sobą, ot cały sekret.

  12. #9416
    Avatar rabbon
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    211
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    złóżmy sie na fure i bedziemy ruchac wkoncu

  13. #9417

    Notoryczny Miotacz Postów Dimin jest teraz offline
    Avatar Dimin
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    1,148
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko być sobą, ot cały sekret.
    xDDDDDDD To ja jestem sobą bez żadnych kursów za grube tysiące, co wygrałem? xD Po takim kursie właśnie przestajesz być sobą, bo uczysz się schematów i innych pierdół. A pewności siebie i tak nie kupisz na żadnym kursie.

  14. #9418

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Dimin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xDDDDDDD To ja jestem sobą bez żadnych kursów za grube tysiące, co wygrałem? xD Po takim kursie właśnie przestajesz być sobą, bo uczysz się schematów i innych pierdół. A pewności siebie i tak nie kupisz na żadnym kursie.



    że czekam na obiad to odpisze,
    pewności siebie dostajesz poprzez działanie, podchodzenie, jak jesteś nowy , nigdy nie miałeś dużo kontaktu z dziewczynami i np grałeś po 10h w tibie, to badź co badź ale ciezko bedzie Ci samemu na trzezwo posbijac do loszek,
    na kursie typ Ci pokazuje ocb, a potem podchodzisz sam ew we 2.


    nigdy nie byłem, na pewno sa przehypowane, ale jakbym zarabiał z 4k$ na miech to pewniwe bym poszedł

  15. #9419
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W psychologi występuje coś takiego jak efekt podobieństwa.

    Widziałem na YT kilku "trenerów" PUA, czy jak ich tam się zwie - ot zwykły gość. Jeden z wielu, podobny do mnie, do Ciebie i do setki innych gości. No i jeśli dajmy na to oprócz części teoretycznej takiego kursu, jest część praktyczna (ktoś kto uczestniczył może potwierdzić?) podczas której razem z takim trenerem podbijamy do fajnych dupeczek, on je tam bajeruje itp. to w tym drugim człowieku wzrasta pewność siebie - przecież gość podobny do mnie wyrywa dupeczki, to i ja mogę! I wtedy taki kurs ma sens, bo niejako nas podbudowuje.

    Efekt ten wykorzystuje się m.in. w reklamach, w leczeniu niektórych fobii.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  16. #9420

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "bądź sobą" powtarza się 8 letnim dzieciom w przedszkolu jak nie potrafią znaleźć kolegów. tu nie chodzi o bycie sobą, tu chodzi o bycie najlepszą wersją siebie. jak jesteś nieśmiały, to wiadomo, że bycie nieśmiałym będzie gorsze niż bycie pewnym siebie introwertykiem. głównie chodzi tu o to jak przedstawia się swoje ideologię, aniżeli o to czym one są
    ale przecież tak naprawdę to nikt nie wie kiedy jest sobą czyż nie?
    Wszystko co robimy jest determinowane przez inne wydarzenie, czyli cały czas coś na nas wpływa.
    Więc tak na prawdę chyba nigdy nie jesteśmy sobą? Albo jesteśmy sobą cały czas - i ku temu bym się skłaniał.

    Mam bardzo dobrego kolegę PUA, który prowadzi jeden chyba z popularniejszych blogów o tej tematyce, z resztą kiedyś wspominałem, wiele mnie nauczył. Udowodnił mi, że wyglądając jak gówno w cale nie trzeba się tak czuć i można bardzo wiele zdziałać na przestrzeni relacji damsko-męskich.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •