Reklama
Strona 772 z 1272 PierwszaPierwsza ... 272672722762770771772773774782822872 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11,566 do 11,580 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #11566
    Avatar Hackerman
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    216
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ale zawsze patrząc na te zdjęcia złapiesz smutnążabę.tiff

  2. #11567
    Avatar Majestro
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Polska
    Wiek
    31
    Posty
    332
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To takie podejscie w stylu "hehe pierdolnelo cie auto i jezdzisz na wozku a mogles zdechnac ciesz sie xD".
    Znaczy fajnie miec takie podejscie wiadomo, ale trzeba rozumiec, ze nie kazdy tak potrafi i to raczej nie ma zwiazku z jakas dojrzaloscia czy tym, ze zwiazek to "przelizanie na imprezie-spacer-2miesiące seksu" (<lol2>)
    Równie śmieszne było by takie podejście: laska cię zrobiła w bambuko to sznur i gałąź - przynajmniej zapomnisz =].
    Wiadomo każdy jest inny może cierpieć lub też nie, ale tak czy inaczej z takich gadek wole mimo wszystko pozytywniejsze.

    /Fragen. <+> /Negarf.

  3. Reklama
  4. #11568
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Szkoda, że nie ma możliwości uśnięcia zdjęć i wspomnień, które są zapisane w naszej głowie.. :)
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  5. #11569

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Visioon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozstanie > jest chujowo > moze byc tylko lepiej, wiec bedzie ;d
    Skad wiesz ile ten okres chujowosci bedzie trwal? To wykancza

  6. #11570
    Avatar Visioon
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    znienacka
    Wiek
    30
    Posty
    1,435
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W koncu minie. We mnie jeszcze siedzi, ale daje rade to zwalczac zebym mogl normalnie zyc. Chyba glowna role odegralo tutaj to, ze wlasnie usuwalem wszystko co bylo wspolne, przy tym sie wyplakalem za wszystkie czasy i teraz jakos nie rusza mnie to. Trzeba kiedys odzyc.

  7. #11571
    Avatar mattorg
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    190
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Jak los daje ci same cytryny to trzeba z nich zrobić lemoniade!! :D

  8. #11572

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Nnie rozumie po chuj forsować wywalanie wspólnych zdjęć/filmów/whatever. Wszystko zależy jak kto ma silną psyche i czy oglądanie takich rzeczy go dołuje czy nie

    Mam na dysku jeszcze zdjęca z moją pierwszą kobitą, z którą się z resztą rozeszłem po mega gównoburzy bo to było pod koniec gimnazjum, potem nie odzywaliśmy się do siebie z 1,5 roku chyba jak nie więcej. Później jakoś wyszło, że się spotkaliśmy na zawodach bo były u niej w mieście to było tylko "cześć" i każdy w swoją stronę. Na koniec wyszło tak, że w urodziny do mnie zadzwoniła (mamy w ten sam dzień xd) co mnie mega zdziwiło ale jednak poczułem sie w chuj spoko, że chciało jej się załatwiać mój nr itd
    No i po tym sobie w sumie wszystko wyjaśniliśmy, powiedziałem jej nawet ze miałem okres w którym w chuj jej za to co odjebała nienawidziłem ale już z tego wyrosłem. Jakoś po miesiącu do mnie napisała, przeprosiła i powiedziała, że dopiero teraz rozumie co mi zrobiła. No i od tego czasu jest spoko, widujemy się czasem na uczelni czy na okienkach idziemy na jakąś pizze i piwo.

    I szczerze mówiąc to ja bym w chuj żałował teraz gdybym wtedy to wszystko wyjebał

  9. #11573
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    co do tego tematu zdjęć etc to już gwiazdy disco polo znalazły na to złoty środek

    Życie, to są chwile, chwile
    Tak ulotne, jak motyle,
    A zegar daje znak,
    Nie zatrzymasz go i tak.
    Więc wspominaj chwile mile,
    Przecież było ich aż tyle...
    Zegar nie zaszkodzi nam,
    Niech czas biegnie, co mi tam!

    Zenek Martyniuk

  10. #11574

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I szczerze mówiąc to ja bym w chuj żałował teraz gdybym wtedy to wszystko wyjebał
    Dokładnie nie wiadomo jak się potoczy życie i poźniej jako kumple można fajnie powspominać przy tych zdjęciach. O ile ma się dobrą psyche jak ktoś dobrze powiedział. Ja też zostawiłem sobie fotki :D

  11. #11575

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nnie rozumie po chuj forsować wywalanie wspólnych zdjęć/filmów/whatever. Wszystko zależy jak kto ma silną psyche i czy oglądanie takich rzeczy go dołuje czy nie

    Mam na dysku jeszcze zdjęca z moją pierwszą kobitą, z którą się z resztą rozeszłem po mega gównoburzy bo to było pod koniec gimnazjum, potem nie odzywaliśmy się do siebie z 1,5 roku chyba jak nie więcej. Później jakoś wyszło, że się spotkaliśmy na zawodach bo były u niej w mieście to było tylko "cześć" i każdy w swoją stronę. Na koniec wyszło tak, że w urodziny do mnie zadzwoniła (mamy w ten sam dzień xd) co mnie mega zdziwiło ale jednak poczułem sie w chuj spoko, że chciało jej się załatwiać mój nr itd
    No i po tym sobie w sumie wszystko wyjaśniliśmy, powiedziałem jej nawet ze miałem okres w którym w chuj jej za to co odjebała nienawidziłem ale już z tego wyrosłem. Jakoś po miesiącu do mnie napisała, przeprosiła i powiedziała, że dopiero teraz rozumie co mi zrobiła. No i od tego czasu jest spoko, widujemy się czasem na uczelni czy na okienkach idziemy na jakąś pizze i piwo.

    I szczerze mówiąc to ja bym w chuj żałował teraz gdybym wtedy to wszystko wyjebał

    z którą się z resztą rozeszłem po mega gównoburzy

    z którą się z resztą rozeszłem
    rozeszłem
    Kurwa story zajebiste, ale KURWA XD

  12. #11576
    Avatar mattorg
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    190
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Wytykasz mu napisanie:
    rozeszłem
    Po czym puentujesz:
    KURWA XD

  13. #11577

  14. #11578

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    568
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Xard Flor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie nie wiadomo jak się potoczy życie i poźniej jako kumple można fajnie powspominać przy tych zdjęciach.
    Lol, mam nadzieje, ze to prowo.

  15. #11579

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    283
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dobra moze ktos z panow sie tu wypowie ładnie na moja sprawe, bo ot mam taki problem ze juz od wakacji podoba mi sie jedna panna i zaczalem sie z nia jakos tam pare razy widywac. Wiadomo zaczal sie rok szkolny, maturalna klasa to jest troche tej nauki i rzadko sie teraz mimo wszystko widywamy. Jako ze nie mam partnerki na studniowke to zamierzałem ją zaprosic, ale uznalem ze przez jakies telefony to takich spraw sie nie zalatwia i wspomnialem jej ze mam wazna sprawe do obgadania to dobrze by bylo wyjsc, ale w ciagu tygodnia odmawia mi juz 3 raz zeby wyjsc pod pretekstem ze "nie ma czasu". Rozumiem ze na głowie jest wiele spraw, ale tą godzine mozna chyba jednak poswiecic co nie? Probowac jeszcze ja gdzies wyciagnac czy odpuscic sobie?

  16. #11580
    Avatar Bromon
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    476
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja bym próbował.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •