Reklama
Strona 331 z 1272 PierwszaPierwsza ... 231281321329330331332333341381431831 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,951 do 4,965 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #4951
    Avatar Adrino
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    975
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ogólnie jakaś dziwna sprawa, myślałem że wszędzie się już tak przyjęło że dziewczynie się podaję rękę tylko gdy się zapoznaje, a tak to buziak na powitanie/pożegnanie. Nie jest tak u was? :P

    Ofc. mówie tu o dziewczynach w podobnym wieku, nie o 70 lub 10 letnich sąsiadkach :D

  2. #4952
    Avatar Shaun
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    826
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    u mnie się przytulamy bez buziaków ;)

  3. Reklama
  4. #4953
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ja tam zawsze jak poznaje jakąś dziewczyne, to podaje ręke, a potem już normalnie na buzi, ale to też zależy.

    Kiedyś w Tychach jak miałem dziewczyne, to chciałem się tak pożegnać z jej koleżankom, była wielce zdziwiona, a była ogółem mi robiła kiedyś bure o to, że w Łodzi wita się z dziewczynami na buzi xDDD
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  5. #4954
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    kurde, wat?

    ja znam jedną, co tak randomowo na powitanie i pożegnanie jak ma w danej chwili ochotę albo się przytula albo hajfajw, i to nawet jak jest kilka osób losuje dla każdej xD

    a z jedną to taką akcję miałem, spoko kumple, cześć cześć i tyle
    nie widzieliśmy się jakiś czas to jak mnie zobaczyła dosłownie przybiegła i rzuciła mi się na szyję
    można
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  6. #4955
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Adrino napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie jakaś dziwna sprawa, myślałem że wszędzie się już tak przyjęło że dziewczynie się podaję rękę tylko gdy się zapoznaje, a tak to buziak na powitanie/pożegnanie. Nie jest tak u was? :P
    Zalezy od grona.

    Jak mieszkalem w Brukselii to tam tak naprawde jak stoisz ze znajomymi pod szkola i dajmy na to przychodzi kolezanka kolegi, to ona mnie nieznajac potrafi sie przywitac buziakiem, a teraz mieszkajac w Bialymstoku zauwazylem to raczej za rzadkie, nie mowiac tu nawet o moim gronie znajomych, tylko po obserwacji ludzi na ulicach. Dziewczyny ze soba ok, ale chlopacy z dziewczynami i na odwrot, raczej nie, a jak tak to mega rzadko. Ot tak sie przyjelo i chociaz wiem, ze przy dobrych znajomosciach mozna sie tak przywitac to ja raczej nie wychodze z taka inicjatywa, bo jeszcze ktos potraktuje mnie jak jakiegos idiote XD Przyjelo sie tak, ze Polacy sa malo otwarci i czesto ludzie zwykle przywitanie (przytulenie czy buziak) traktuja jak jakis znak, ze ktos komus sie podoba lub chca to pokazac, a to wlasnie mija sie z celem, bo to po prostu zwykle przywitanie, tak jak to robia ludzie na zachodzie.

  7. #4956
    Avatar sm0ku16
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    415
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ja nigdy nie widzialem zeby ktos calowal sie w policzek, u nas zawsze sie przytulamy z dziewczynami na powitanie/pozegnanie

  8. #4957

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Adrino napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie jakaś dziwna sprawa, myślałem że wszędzie się już tak przyjęło że dziewczynie się podaję rękę tylko gdy się zapoznaje, a tak to buziak na powitanie/pożegnanie. Nie jest tak u was? :P

    Ofc. mówie tu o dziewczynach w podobnym wieku, nie o 70 lub 10 letnich sąsiadkach :D
    Depends.
    Są dziewczyny, którym w życiu bym buziaka na powitanie nie dał - i to nie, że coś z nimi jest nie tak, po prostu są takie, które sobie tego nie życzą i widać to jak na dłoni.

    Ale ogółem, albo przytulanie, albo buziaki, zazwyczaj.

  9. #4958
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    moze zyje w innym swiecie ale u nas na przywitanie mowi sie "czesc" albo "siema". zadnych buziakow czy usciskow, chyba ze bardzo dobrze sie znaja

  10. #4959
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja przy pierwszym spotkaniu z moją obecną dziewczyną, przy przywitaniu od razu ją przytuliłem.

    Z początku odniosłem wrażenie, że się tego wystraszyła, że była tym zmieszana. Jak teraz z nią o tym rozmawiałem, to mówiła, że była tym zaskoczona, ale bardzo pozytywnie, bo teraz rzadko kto tak robi. I nie, żeby to był odosobniony przypadek, bo słyszałem to od dziewczyn już kilka razy.

  11. #4960

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moze zyje w innym swiecie ale u nas na przywitanie mowi sie "czesc" albo "siema". zadnych buziakow czy usciskow, chyba ze bardzo dobrze sie znaja


    U mnie to samo, chyba ze pod koniec spotkania wszyscy sie zegnaja to wiadomo jak sie juz pozna i sie baby otworza to lekkie przytulenie, chociaz dla mnie jest to bezsensowne. Czesc i starczy na ch z kazdym mam sie sztywno tulic.

  12. #4961
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja mówię cześć a buziaka/przytulaska to tylko z naprawdę dobrymi koleżankami, które znam wiele lat i tylko jak się bardzo długo nie widzieliśmy...

  13. #4962

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    może się po prostu przyznajcie, że jak laska ładna to chętnie się na przywitanie/pożegnacie przytulicie a jak taka gdzieś do 5/10 to macie wyjebane i rękę tylko podacie xd

  14. #4963
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może się po prostu przyznajcie, że jak laska ładna to chętnie się na przywitanie/pożegnacie przytulicie a jak taka gdzieś do 5/10 to macie wyjebane i rękę tylko podacie xd
    z 5/10 to sie nawet nie zadajexd ogolnie to dla mnie troche dziwne zeby sie z kims kogo sie ledwo zna przytulac czy calowac na przywitanie/pozegnanie, chyba ze jest to jakas laska z ktora sie gadalo cala impreze czy cos. raz mnie jakas loszka przytulila na pozegnanie z zaskoczenia i nie wiedzialem o chuj jej chodzi, to pewnie jakas regionalna sprawa;D

  15. #4964
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może się po prostu przyznajcie, że jak laska ładna to chętnie się na przywitanie/pożegnacie przytulicie a jak taka gdzieś do 5/10 to macie wyjebane i rękę tylko podacie xd
    Troche to XDD

  16. #4965

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może się po prostu przyznajcie, że jak laska ładna to chętnie się na przywitanie/pożegnacie przytulicie a jak taka gdzieś do 5/10 to macie wyjebane i rękę tylko podacie xd


    To by zalatywalo pod desperacje ew. stulejarstwo.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •