Reklama
Strona 923 z 1272 PierwszaPierwsza ... 4238238739139219229239249259339731023 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,831 do 13,845 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #13831
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiek
    20

    Z całym szacunkiem, ale poczekaj jeszcze z 10 lat.

    Co Wy macie z tymi nagimi fotkami i niszczeniem komuś życia? Swoje macie na tyle nędzne, że innym zazdrościcie lepszego?


    Mowie na doswiadzeniu z 3 letniego zwiazku w ktorym juz mieszkamy razem rok xD


    A to z kariera to serio,serio poniewaz skoncze studia prawdopodobnie dopiero w wieku 25 lat a nie mam zamiaru powtarzac jakis rok/byc "sredni"
    Ostatnio zmieniony przez chelkubasea : 30-04-2016, 16:57

  2. #13832
    Avatar Prikos
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    24
    Posty
    336
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Mimo ze mam dopiero 18 lat bylem w zwiazku z dziewczyna, do ktorej przywiazalem sie jak do nikogo innego w moim zyciu, bylismy razem prawie 2 lata. 5 dni temu obudzilismy sie i on powiedziala mi ze od jakiegos czasu bije sie z myslami czy jest gotowa na takie zobowiazanie jak zwiazek w tam mlodym wieku i ze ona chyba poprostu musi sprobowac jak jej jest bezemnie, przez kilka godzin plakalismy i przytulalismy sie, wkoncu zdecydowalismy sie na przerwe, jednak nie byla ona dluga poniewaz juz nastepnego dnia zdecydowala ona ze musi ze mna zerwac, ze musi dostac troche czasu aby przekonac sie jak to jest bezemnie... Oboje bardzo sie kochamy, ufam jej, wiem ze nie ma nikogo innego. Moj problem polega na tym ze strasznie zadko sie przed kims otwieram i to rozwiazanie poprostu wyniszcza mnie. W akcie desperacji pojechalem do niej po kilku dniach i staralem sie jakos to odkrecic jednak powiedziala ze ona potrzebuje czasu i narazie do mnie nie wroci.. Moje pytanie brzmi w jakis sposob powinienem utrzymywac z nia kontakt (oboje tego chcemy), czy to mozliwe ze po jakims czasie jeszcze do siebie wrocimy? Czy nie bedzie tak ze z biegiem czasu bedziemy sie tylko oddalac od siebie az wkoncu wszystko szlag trafi? Dodam ze innym powodem oprocz jej przemyslem moglo byc rowniez to ze popadlismy w pewnego rodzaju rutyne ale niestety wszystko dociera do mnie dopiero po fakcie... Prosze o jakies rady, jestem kompletnie zagubiony, nie wiem czy robic sobie nadzieje na jakis powrot, ona mowi ze nie wyklucza tego ale tez nic nie obiecuje, potrzebuje po prostu czasu....

  3. Reklama
  4. #13833
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Prikos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oboje bardzo sie kochamy... powiedziala ze ona potrzebuje czasu i narazie do mnie nie wroci... Moje pytanie brzmi w jakis sposob powinienem utrzymywac z nia kontakt (oboje tego chcemy)..., czy to mozliwe ze po jakims czasie jeszcze do siebie wrocimy? .
    Przeczytaj swoj post jeszcze raz.
    Niestety zazwyczaj jezeli ktos "potrzebuje czasu" to w sumie juz oznacza ze dziewczyna po prostu nie ma jaj by powiedziec ci wprost ze to koniec.

  5. #13834
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Skoro kobieta potrzebuje czasu, to po prostu go potrzebuje. Czasem taka separacja daje lepsze efekty niż wyjaśnianie sobie czegoś w emocjach.

  6. #13835
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    potrzebuje czasu aby przebolcowac sie z innym i zobaczyc jak to jest miec wiecej niz 10cm w sobie po czym cie zostawi dla niego, a ta kserio slaby troll, a jak nie troll to niedojebani jestescie, co to sa krwa za zobowiazania byc w zwiazku, lol

  7. #13836
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Prikos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mimo ze mam dopiero 18 lat bylem w zwiazku z dziewczyna, do ktorej przywiazalem sie jak do nikogo innego w moim zyciu, bylismy razem prawie 2 lata. 5 dni temu obudzilismy sie i on powiedziala mi ze od jakiegos czasu bije sie z myslami czy jest gotowa na takie zobowiazanie jak zwiazek w tam mlodym wieku i ze ona chyba poprostu musi sprobowac jak jej jest bezemnie, przez kilka godzin plakalismy i przytulalismy sie, wkoncu zdecydowalismy sie na przerwe, jednak nie byla ona dluga poniewaz juz nastepnego dnia zdecydowala ona ze musi ze mna zerwac, ze musi dostac troche czasu aby przekonac sie jak to jest bezemnie... Oboje bardzo sie kochamy, ufam jej, wiem ze nie ma nikogo innego. Moj problem polega na tym ze strasznie zadko sie przed kims otwieram i to rozwiazanie poprostu wyniszcza mnie. W akcie desperacji pojechalem do niej po kilku dniach i staralem sie jakos to odkrecic jednak powiedziala ze ona potrzebuje czasu i narazie do mnie nie wroci.. Moje pytanie brzmi w jakis sposob powinienem utrzymywac z nia kontakt (oboje tego chcemy), czy to mozliwe ze po jakims czasie jeszcze do siebie wrocimy? Czy nie bedzie tak ze z biegiem czasu bedziemy sie tylko oddalac od siebie az wkoncu wszystko szlag trafi? Dodam ze innym powodem oprocz jej przemyslem moglo byc rowniez to ze popadlismy w pewnego rodzaju rutyne ale niestety wszystko dociera do mnie dopiero po fakcie... Prosze o jakies rady, jestem kompletnie zagubiony, nie wiem czy robic sobie nadzieje na jakis powrot, ona mowi ze nie wyklucza tego ale tez nic nie obiecuje, potrzebuje po prostu czasu....
    Ma kogoś. A nawet jak nie ma, to zaraz da komuś dupy, bo przecież chce spróbować jak jest bez ciebie i nie jest gotowa na zobowiązania. Typowe pierdolenie.
    Płacze, przytulanie i gadanie, że potrzebuje przerwy to taka szopka, żeby nadal mieć cię w rezerwie + żebyś sobie robił nadzieję i za nią latał + żeby się wybielić, znaczy nie wyjść na tą złą. Czyste skurwysyństwo. Każ jej spierdalać i olej. Wszelkie prośby, jednostronne próby odbudowania czegoś itp. na 100% będą tylko pogarszać sprawę. Jak olejesz, to wkrótce sama sobie przypomni o tobie i zacznie świrować, ale nie radzę na to czekać, bo to i tak będzie tylko z powodu jej jebniętego ego a nie prawdziwych uczuć.

  8. #13837
    Avatar Prikos
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    24
    Posty
    336
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Nie no wlasnie mam juz inna, tylko pytanie co jej powiedziec teraz?

  9. #13838
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    to niech ona pierwsza zerwie aby miala cie na sumieniu i jej nie mow ze masz inna hehe

  10. #13839
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Prikos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no wlasnie mam juz inna, tylko pytanie co jej powiedziec teraz?
    widzę że już co drugi w tym temacie to troll
    powiedz, skąd skopiowałeś tamten długi post?

  11. #13840
    Avatar SpokoTypek
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    243
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Prikos ;
    tu masz dobre odpowiedzi http://www.netkobiety.pl/t95213.html

    A jeżeli Ciebie nie satysfakcjonują to taka rada:
    daj sobie spokój z nią na jakiś czas, znajdź sobie zajęcie (siłka, sport te sprawy) tak by jak najmniej o niej myśleć. To najlepsze co możesz zrobić w tym przypadku. Ty już zrobiłeś wszystko co się da, musisz spokojnie poczekać czy ona się ruszy w Twoim kierunku.
    Zazwyczaj po 2 latach ludzie tracą zainteresowanie sobą a z tym (bez zmian) niewiele da się zrobić.
    Ostatnio zmieniony przez SpokoTypek : 30-04-2016, 21:55

  12. #13841

  13. #13842
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jakim przegrywem trzeba byc aby opowiadac sztuczne/czyjes historie dla atencji internetowych ludzi :/

  14. #13843
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Master of the Xantera napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakim przegrywem trzeba byc aby opowiadac sztuczne/czyjes historie dla atencji internetowych ludzi :/

    o ironio, mówi to chłop, który najpierw chciał rozsyłać zdjęcia swojej byłej, która go zdradziła, po czym po falach hejtu zmienił swoją historyjkę na to, iż to jakaś random mężatka wysłała mu nudesy i chce je wysłać każdego, ale boi się wiplerdolu od jej męża

  15. #13844
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Comxaa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o ironio, mówi to chłop, który najpierw chciał rozsyłać zdjęcia swojej byłej, która go zdradziła, po czym po falach hejtu zmienił swoją historyjkę na to, iż to jakaś random mężatka wysłała mu nudesy i chce je wysłać każdego, ale boi się wiplerdolu od jej męża
    Kolega chyba słabo temat czyta.

  16. #13845
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega chyba słabo temat czyta.
    kolega chyba nie dość, że słabo czyta temat, to jeszcze lubi się dopierdolić, dla samej zasady. Ale nic dziwnego, nick zoobowiązuje.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •