Reklama
Strona 490 z 1272 PierwszaPierwsza ... 390440480488489490491492500540590990 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,336 do 7,350 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #7336
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie ciągłe suszenie głowy ze strony jej starych za każdym razem jak ona ma do mnie przyjechać. Pokazywanie że jestem jakiś gorszy gdy ja przyjeżdżam do nich. Wytrzymałem półtorej roku bo jakoś od półtorej roku ta wojna trwa i chyba dłużej nie dam rady...
    Albo ona musi być twarda i postawić się MOCNO rodzicom, żeby wiedzieli, że nie mogą podskakiwać, albo musisz poczekać, aż będzie np. na studiach mieszkała sama i wtedy będzie git, bo inaczej to raczej przesrane.

  2. #7337

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zależy co komu się podoba, dla jednego ładna dla drugiego brzydka o gustach się nie dyskutuje.....bo dla mnie moja jest najładniejsza ale to moje wrażenie a dla drugiego jest średnia lub brzydka....

  3. Reklama
  4. #7338
    Avatar Rysiek Cysiowaty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    664
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jaki kwiatek i ile ich na przeprosiny? ewentualnie coś innego miłego jakiś pomysł?

  5. #7339
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,986
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    czasem starczy słowo przepraszam, raz 1 róża a niekiedy 100 róż będzie za mało.
    Jeśli już to 50 czerwonych róż styknąć powinno :P

  6. #7340
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli już to 50 czerwonych róż styknąć powinno :P
    zaraz wpadnie pełno osób i zacznie się spam, że trzeba kupować nieparzystą ilość, więc nie 50 tylko 49 XD

  7. #7341
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Z tą nieparzystością to chyba tylko kiedy się tych róż kupuje mniej niż 10 czy coś... Przy 50 to już chyba można sobie odpuścić, przecież nie będzie ich kobieta liczyć albo rzucać się, że za mało jak zobaczy taki bukiet... xd

  8. #7342
    Avatar Rysiek Cysiowaty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    664
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    o kurwa ale bez przesady klocimy sie o pierdolki ostatnio dosyc czesto i chcialem za caloksztalt i naprawic wszystko. to nie jest zdrada czy cos zeby kupowac 50 roz :D
    w dodatku do szczerego slowa przepraszam jakis mily gescik

  9. #7343
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Idź do kwiaciarni, powiedz, że chcesz bukiet za powiedzmy 40 zł i tyle :p laski raczej lubią róże, chociaż są oklepane, ale możesz wziąć co innego.
    Tylko moja np zawsze mówi róże, róże, a ja jej mówię, że róże to przeżytek, ale ona i tak swoje więc wiesz

  10. #7344

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Rysiek Cysiowaty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o kurwa ale bez przesady klocimy sie o pierdolki ostatnio dosyc czesto i chcialem za caloksztalt i naprawic wszystko. to nie jest zdrada czy cos zeby kupowac 50 roz :D
    w dodatku do szczerego slowa przepraszam jakis mily gescik
    kwiatami niczego nie naprawisz

    Po prostu idź do niej, powiedz, że przepraszasz i chcesz coś z tym zrobić ( najlepiej z pomysłem co można zrobić ). Będzie zachwycona.

  11. #7345
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alex Fortune napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kwiatami niczego nie naprawisz

    Po prostu idź do niej, powiedz, że przepraszasz i chcesz coś z tym zrobić ( najlepiej z pomysłem co można zrobić ). Będzie zachwycona.
    czytałeś jego post? pisze przecież, że kwiatek ma być dodatkiem do tego o czym sam mówisz ;d
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #7346

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czytałeś jego post? pisze przecież, że kwiatek ma być dodatkiem do tego o czym sam mówisz ;d
    Taa, ale kwiaty tego ( moim zdaniem ) nie załagodzą, o :) a miałem wrażenie jakby to był główny sens jego pytania

  13. #7347

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    152
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Panowie macie jakies pomysly na ciekawe spedzenie walentynek? kino raczej odpada bo to takie oklepane...

  14. #7348
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj silentsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie macie jakies pomysly na ciekawe spedzenie walentynek? kino raczej odpada bo to takie oklepane...
    Bar mleczny

  15. #7349
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jest wiele opcji, dużo zależy od tego, co Twoja dziewczyna lubi, albo też czego się boi. Zabierz ją gdzieś, gdzie jeszcze nigdy nie byliście. Zapewnij jej pozytywne emocje. Nie wiem.. gokarty, może strzelnica, ew. wypad za miasto w fajne miejsce. Dużo zależy od miejsca w którym mieszkacie.

    Jeśli lubisz sobie pośmieszkować proponuje np. takie coś: zapraszasz dziewczynę do siebie. Kupujesz jakieś kwiaty, najlepiej róże, ewentualnie sztuczne płatki, whatever. Rozsypujesz od progu, tak, żeby prowadziły do pokoju, najlepiej przez całe mieszkanie, możesz dodać jakieś świeczki po drodze dla efektu. Kup jakieś fajne pudełko, najlepiej w kształcie serca, dla lepszego efektu. Możesz kupić jeszcze dwa mniejsze, zrobisz "matrioszke". Do tego kupujesz, zestaw:

    Wszystko elegancko pakujesz. Dziewczyna zachwycona oprawą, wchodzi, szuka prezentu. Otwiera pierwsze pudełko, potem drugie, trzecie, emocje sięgają zenitu i.. XDDDD proponuje ustawić kamerę i nagrać jej reakcje. Nie zalecam trzymania kamery w ręku, gdyż w "podziękowaniu" za prezent możemy ją stracić. Gdy emocje opadną, dajesz jej właściwy prezent, np. kwiaty i zabierasz ja gdzieś :)
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  16. #7350
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alex Fortune napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Taa, ale kwiaty tego ( moim zdaniem ) nie załagodzą, o :) a miałem wrażenie jakby to był główny sens jego pytania
    nie ma co się oszukiwać, 99% kobiet lubi dostawać kwiaty ale obecnie jakoś mało kto o tym pamięta, nie wiem czy szkoda ludziom kilka złotych na kwiatka czy zgrywają macho, który nic nie musi. Na pewno jak powód przeprosin to nie jest jakaś katastrofa tylko drobiazg, za który w zasadzie nawet nie musiałby przepraszać a sprawa rozeszłaby się po kościach to kwiatek będzie miłym dodatkiem tak jak pisze autor, ja swojej jeszcze nie musiałem przepraszać ale czasami kupię jej bez okazji ulubione kwiaty i widzę, że się z tego cieszy no to czemu czasem nie kupić tych kwiatów tym bardziej przy okazji drobnych przeprosin?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •