Reklama
Strona 492 z 1272 PierwszaPierwsza ... 392442482490491492493494502542592992 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,366 do 7,380 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #7366
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @up Od momentu w którym obie strony sie lepiej poznają i wiedza ze druga osoba jest ogarnięta , ma dobra higienę i cos poważniejszego moze być na rzeczy . Ile czasu zajmie takie cos to juz zalezy od osób

  2. #7367
    Avatar Geneza
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Wiek
    27
    Posty
    270
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Zależy ;) Z moimi rówieśniczkami w dodatku w moim mieście nie ma problemu, żeby zabawić się z jakąś dziewczyną. I nie mówię tu o jakichś kurwach, że kupisz takiej piwo i już jest Twoja. Tylko tych niby "porządniejszych" którym wystarczy związek na FB, 3-5 spotkania i już. Oczywiście, są też te na prawdę normalne ale już coraz mniej takich

  3. Reklama
  4. #7368
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ile czasu wy jako tijbijczycy w realu potrzebujecie zeby z dziewczyna pojsc do lozka, a bardziej zeby dwie osoby tego chcialy?
    a nie ze chodz sie stukac chodz chodz, bedzie super..
    Tylko obie osoby sie na to zgadzaja, bez jakis wiekszych sugestii ;d
    wybacz ale to bardzo dziwnie sformułowane, nawet nie mogę tego ubrać w słowa, rozumiem, że jak powiesz chodź się stukać to liczy się jako sugestia i obie osoby tego nie chcą?
    rzeczywiście jest to cholernie duża sugestia i zdobędziesz nią każdą kobietę w dodatku bez jej zgody, czego byś nie sugerował to nie wystarczy chyba, że na jakąś naprawdę nieprzeciętnie kurewską kobietę, które pewnie nawet żadna sugestia by nie była potrzebna, ogólnie poruszyłeś dla mnie bzdetny temat niemający celu
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #7369
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    chodz sie stukać lepsze od ładne masz włosy i w ogóle jaka ty piękna haha i innych oklepanych tekstów tak czy tak chcesz ją zaciągnąć do łóżka przecież o to w tym chodzi

  6. #7370
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pół serio pół żartem napisała, żebyś się nie denerwował, a ty odbierasz to tak jakby cię zaraz miała błagać o wybaczenie za to, że napisała "przepraszam, że piszę". I jeszcze się do niej spinasz o to. Brawo ;d
    Ja bym stawiał raczej na "przepraszam, że zawracam ci głowę, w końcu spanie jest ważniejsze ode mnie!" ;d I to chyba o to chłopak się wkurzył, moim zdaniem z resztą słusznie. O ile dziewczyna rzeczywiście miała takie intencje, jak mi się wydaje.
    @Pelikan ;
    To też jest możliwe, no ale nie sądzę, żeby wtedy o to on się tak wkurzał ;p
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 28-01-2015, 08:03

  7. #7371
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Według mnie nie było tam żadnych podtekstów "spanie jest ważniejsze ode mnie". Jak kumpel śpi/odpoczywa/cokolwiek a mu chcę zatruć dupę i zadzwonić po coś to też mi się zdarzy powiedzieć coś w stylu "siemano, sory ale...". I nie jest to forma oficjalnych przeprosin. Ani nawet nieoficjalnych. To ma bardziej taki lajtowy podtekst "hehe a wkurwię cię chociaż wiem, że śpisz". I tu stawiam na coś mniej więcej podobnego.

  8. #7372
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na prawdę nie ma poważniejszych problemów w związku, żeby robić aferę o taki bzdet?

    A potem płacz, bo dziewczyna zostawiła..
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  9. #7373
    Avatar gompek
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Siemanko

    Nie udzielam się za często, ale regularnie czytam wasze historie bo co jak co, są czasem ciekawe :)

    Ale nie o tym, sam mam teraz pytanie. Od paru dni chodzi mi po głownie pewna dziewczyna, chodziliśmy do jednej klasy w gimnazjum, nie miałem z nią jakiegoś świetnego kontaktu ale lubiliśmy się, (przynajmniej tak mi się wtedy wydawało, teraz mam 24lata i nie mamy kontaktu od 5-6lat :P) i chciałbym jakoś odnowić kontakt, na fb jesteśmy znajomymi i wystarczy napisać, ale w tym problem. Nie mam kompletnie pomysłu jak zagaić, namówić na kawe, nie mam w ogóle pretekstu, który by miał ręce i nogi :D jakby się zgodziła to później jakoś by poszło, jak nie to chuj tam :P Jestem ciekaw waszych odpowiedzi, może któraś z nich będzie na tyle satysfakcjonująca, że napiszę :)

  10. #7374
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj gompek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale nie o tym, sam mam teraz pytanie. Od paru dni chodzi mi po głownie pewna dziewczyna, chodziliśmy do jednej klasy w gimnazjum, nie miałem z nią jakiegoś świetnego kontaktu ale lubiliśmy się, (przynajmniej tak mi się wtedy wydawało, teraz mam 24lata i nie mamy kontaktu od 5-6lat :P) i chciałbym jakoś odnowić kontakt, na fb jesteśmy znajomymi i wystarczy napisać, ale w tym problem. Nie mam kompletnie pomysłu jak zagaić, namówić na kawe, nie mam w ogóle pretekstu, który by miał ręce i nogi :D jakby się zgodziła to później jakoś by poszło, jak nie to chuj tam :P Jestem ciekaw waszych odpowiedzi, może któraś z nich będzie na tyle satysfakcjonująca, że napiszę :)
    pogrubiłem pomysły na pretekst do spotkania się, uwierz, że zmyślanie zawsze wychodzi gorzej niż prawda a pretekst pod tytułem "cześć, przypomniała mi się nasza znajomość z gimnazjum, chciałbym się z Tobą spotkać" serio wystarczy
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  11. #7375
    Avatar gompek
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    tylko wiesz, to nie była jakaś przyjaźń czy coś w tym stylu. po prostu, czasem pogadaliśmy, jakoś się nigdy nie zbliżyliśmy do siebie. Później byliśmy w tym samym LO ale innych klasach, na przerwach oczywiście cześć/cześć, za te 3 lata zdarzyło się parę razy że wracaliśmy razem i gadaliśmy o wynikach w nauce, planach/studiach itd. Mam dzikie wrażenie, że wyjdę na jakiegoś psychola który myśli o lasce sprzed lat :D Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi bo kapke ciężko to mi opisać ;p

  12. #7376
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj gompek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko wiesz, to nie była jakaś przyjaźń czy coś w tym stylu. po prostu, czasem pogadaliśmy, jakoś się nigdy nie zbliżyliśmy do siebie. Później byliśmy w tym samym LO ale innych klasach, na przerwach oczywiście cześć/cześć, za te 3 lata zdarzyło się parę razy że wracaliśmy razem i gadaliśmy o planach itd. Mam dzikie wrażenie, że wyjdę na jakiegoś psychola który myśli o lasce sprzed lat :D Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi bo kapke ciężko to mi opisać ;p
    nie wyjdziesz na psychola, to normalne, że chcesz się spotkać nawet z tak słabą znajomą po latach, nie zabieraj jej tylko na spacer do lasu o 22 tylko raczej publiczne miejsce wtedy na pewno nie wyjdziesz na psychola, i nie wymyślaj kolejnych wymówek jak teraz tylko idź napisz, jak Cię zleje to chyba jakoś sobie z tym poradzisz, co?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #7377
    Avatar gompek
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak Cię zleje to chyba jakoś sobie z tym poradzisz, co?
    proste. przeżyłem tyle lat i nie czuje że moje życie zubożało od tego :D ostatnio mi migneła gdzieś na fb, obczaiłem profil, ten sam uroczy uśmiech co ileś tam lat temu, lubi tą samą muzykę i jakoś tak wzięło na wspominki, wydaje się wolna, więc myśle czemu nie? ale spina(trema?) mimo wszystko jakaś jest :P

  14. #7378
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    masz tremę przed napisaniem cześć na fejsie to strach myśleć co będzie jak już się spotkacie, trochę dystansu to nie jest Elżbieta II
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  15. #7379
    Avatar gompek
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    może tak się wydaję z tego co piszę, ale nie mam jakiś problemów w kontaktach między ludzkich :D jeździłem sporo stopem, jestem otwarty, potrafię gadać o głupotach jak i słuchać o nich. W sumie nie wiem czemu się spinam i jakby na to popatrzeć: czemu jeszcze nie napisałem :D

  16. #7380
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Po prostu ja zapros na kawe, ja zagaiłem do randomowej laski z fb i juz sobie z nia gadam 3 tydzień i widzielismy sie 2x. I na razie znajomsoc rozkwita
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •