Reklama
Strona 590 z 1272 PierwszaPierwsza ... 904905405805885895905915926006406901090 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,836 do 8,850 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #8836
    Avatar Geneza
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Wiek
    27
    Posty
    270
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    To znaczy, że każdy ma inny pogląd na związek/świat/miłość/gąski. A każdy podważa gusta innego, przez co pierdolą takie głupstwa, głupota.. Jednemu zależy na ruchaniu, drugiemu na prawdziwych uczuciach ale i tak się kłócą bo "każdy wie lepiej"

  2. #8837
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Geneza napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To znaczy, że każdy ma inny pogląd na związek/świat/miłość/gąski. A każdy podważa gusta innego, przez co pierdolą takie głupstwa, głupota.. Jednemu zależy na ruchaniu, drugiemu na prawdziwych uczuciach ale i tak się kłócą bo "każdy wie lepiej"
    UWAGA! ACHTUNG! WARNING!
    Kolejny mistrz czytania ze zrozumieniem.

    Wiesz w ogóle co to jest "gust"? Bo używasz tego słowa nieprawidłowo.

  3. Reklama
  4. #8838

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    pionowe
    Wiek
    29
    Posty
    335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja tam krótko sie tylko wypowiem, że ogolnie podzielampogląd zakiusa ale rozumiem jak ktoś ma inne zdanie. W ogole jak komus można narzucać swoje poglądy w tak chujowy sposob jak wy to nie ogarniam. Jestescie gównem.
    Cytuj ziomek niebieski napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No bo teraz - żyje czytam torga. A po śmierci tego nie będzie, naprawdę dziwne uczucie.

  5. #8839
    Avatar Wizygran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    394
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Sehare Etex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tam krótko sie tylko wypowiem, że ogolnie podzielampogląd zakiusa ale rozumiem jak ktoś ma inne zdanie. W ogole jak komus można narzucać swoje poglądy w tak chujowy sposob jak wy to nie ogarniam. Jestescie gównem.
    Ale przecież on narzuca swoje poglądy tak samo.

  6. #8840
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Geneza napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    '
    no kurwa, normalnie. A w czym problem? poznawanie drugiej osoby będąc w związku z nią równa się z zajebistą opcją. Jak nie pasuje - wypierdalaj. Jak pasuje - jest ok.

    Czepiacie się Zakiusa, że chuja wie. A dobrze gada. Wy jesteście takimi gównami, że patrzycie na związek przez pryzmat seksu, bo jesteście minusami i nie macie nic do zaoferowania. "Chuja wiem, ale się wypowiem" tak to widzę. Bo pierdolicie nie od rzeczy, totalnie.
    I wbijam chuj w wasze marne hejty, bo chuja wiecie o prawdziwej miłości.
    Jak wam jebanie w głowie, to won na dziwki aa nie..
    eee co ty napisales o kurwa XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Masz raka, ić mi stond

    Mówię, że budowanie relacji koleżeńskich jakie sa na poczatku wiadomo bedac w zwiazku to chujnia, I KURWA OSOBISCIE UWAZAM, I KURWA WIEM Z MOJEGO NIEWIELKIEGO ALE DOSWIADCZENIA ze wiązanie sie z kims kogo sie nie zna to gowno a nie zwiazek i nara brudzie naucz sie czytać
    Ostatnio zmieniony przez Hibo : 17-04-2015, 17:53

  7. #8841
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    UWAGA! ACHTUNG! WARNING!
    Kolejny mistrz czytania ze zrozumieniem.

    Wiesz w ogóle co to jest "gust"? Bo używasz tego słowa nieprawidłowo.
    Ty go wziales w ogole na powaznie? Po tym co on tu w dwoch postaw dal to naprawde...

    Zreszta ta "dyskusje" powinnismy juz dawno zakonczyc. Najpierw Zakius nie umial czytac, teraz wpadla grupa ludzi nie wiedzaca co sie dzieje i rzuca miesem.

  8. #8842
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    nie ja nie umiem czytać, ja rozumiem że się z kimś widujesz, rozmawiasz więcej itp żeby go poznać lepiej, ale związek to budowanie czegoś wspólnie, a nie spacery i kino
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  9. #8843
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ja nie umiem czytać, ja rozumiem że się z kimś widujesz, rozmawiasz więcej itp żeby go poznać lepiej, ale związek to budowanie czegoś wspólnie, a nie spacery i kino
    taka prawda, ale lepiej iść z panna do kina przynajmniej przez dwie godziny nie musimy z nia gadac heh

  10. #8844
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ja nie umiem czytać, ja rozumiem że się z kimś widujesz, rozmawiasz więcej itp żeby go poznać lepiej, ale związek to budowanie czegoś wspólnie, a nie spacery i kino
    Ale TEMU nigdy nie zaprzeczylem. Bo masz w tym racje.

  11. #8845
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W ogóle nigdy nie rozumiałem fenomenu kina jako jednego z pierwszych spotkań

    Siedzisz z loszka której prawie nie znasz i nawet nie możecie rozmawiać

  12. #8846
    wallop

    Domyślny

    Witam wszystkich :) Ciesze sie ze wkoncu zrobilem konto tutaj, bo tak czesto tutaj siedze i przegladam, ale nigdy nie zdecydowalem sie jakos samemu sie odezwac, w sumie smiesznie wyszlo ze akurat pierwszy raz odezwe sie w tym temacie ale coz, roznie bywa ;d

    A wiec mam taka sprawe, ogolem z laska jestem pare miesiecy, ogolem na poczatku fajna sprawa dosyc byla, duzo ze soba pisalismy, rozmawialismy, spotykalismy sie ogolem cud miod malina. Problem lezal jednak w tym ze dziewczyna byla dosc niesmiala i o zadnych jakichs sprawach lozkowych moglem zapomniec na pewno na bardzo dlugi czas, bo strasznie sie tego wstydzi. Ostatnio tez jednak wyniknelo tak, ze czesto sie dosyc klocilismy, nawet o zwykle gowna bez znaczenia, potrafilismy sie pogodzic na dzien i potem znowu kolejnego dnia sie klocic. Chcialem to wszystko jakos zalagodzic czy cos. W miedzyczasie bylismy razem na imprezie urodzinowej kumpla na domku no i jak poszlismy spac to zaczalem bardziej sie do niej dobierac, gdzie na poczatku jeszcze w miare jakos szlo, a po jakiejs chwili chyba dotarlo do niej co robie. I tu najlepsza akcja jest, po wszystkim chyba miala do mnie jakis zal wiekszy ze to zrobilem i z rana poklocilismy sie jeszcze ostrzej. W sumie nie wiem co dalej troche z tym robic bo sie nie odzywamy do siebie jakis czas, uznalem ze mam dosc tych klotni i wszystkiego z nia zwiazane, bo nie powiem miala czasami kiedys takie odpaly ze potrafila przyczepic sie do mnie o byle gowno (a to ze dzis sie nie zobaczylismy, a to ze do mnie nie piszesz inne pierdolenie) I tak w sumie jest od jakiegos tygodnia, zaden do drugiego sie nie odezwie, ja chyba w tej sytuacji pierwszy nie zamierzam, niech wkoncu ksiezniczka troszke ogarnie swoje emocje, ale jednak wolalbym zapytac o zdanie paru ludzi ;p

    Co zatem sadzicie?

  13. #8847
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak dla mnie pachnie trochę gimbazą, po ile macie lat?

  14. #8848
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Torgi, pierwsze turbulencje

    Moja lubą mocno rozłożyło, nie chciała żebym z nią siedział jak to w chorobie rożne humorki i generalnie to rozumiem. Pojechałem na domówkę do wspólnych znajomych, ale samochodem zeby nic nie kusiło. Standardowo koło 2 kilka osób chciało zeby je odwieźć wiec luzik, jak zostałem z koleżanka sam to ta zaczęła najebana robić zdjęcia i wysłała snapa do mojej na którym było widać ze jesteśmy sami w samochodzie a ona jest dość mocno dziabnięta. Mocno sie wkurwila chyba, zero kontaktu od rana, nie moge sie dodzwonić

    I jeszcze niby dostała odpowiedz z napisem "miłej zabawy" chociaż w to akurat nie wierzę


    Jechać, wydzwaniać czy poczekać?

  15. #8849
    Mexeminor

    Domyślny

    Jeśli tak zareagowała w tym wypadku, to strach pomyśleć co będzie dalej. Czekaj, może jej przejdzie, ale potem przeprowadź z nią poważną rozmowę, bo takie coś trzeba sobie wyjaśniać jak najszybciej, by potem nie było kolejnych rozczarowań.

  16. #8850
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Deagle napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torgi, pierwsze turbulencje

    Moja lubą mocno rozłożyło, nie chciała żebym z nią siedział jak to w chorobie rożne humorki i generalnie to rozumiem. Pojechałem na domówkę do wspólnych znajomych, ale samochodem zeby nic nie kusiło. Standardowo koło 2 kilka osób chciało zeby je odwieźć wiec luzik, jak zostałem z koleżanka sam to ta zaczęła najebana robić zdjęcia i wysłała snapa do mojej na którym było widać ze jesteśmy sami w samochodzie a ona jest dość mocno dziabnięta. Mocno sie wkurwila chyba, zero kontaktu od rana, nie moge sie dodzwonić

    I jeszcze niby dostała odpowiedz z napisem "miłej zabawy" chociaż w to akurat nie wierzę


    Jechać, wydzwaniać czy poczekać?

    Skoro nic nie zrobiles, chciales z nia posiedziec to kazala ci spierdalac to czym sie wgl przejmujesz? Jak dorosnie to zadzwoni.
    Teraz za kazde zdj na fb bedziesz sie plaszczyl gdy ona bd musiala zostac w domu a ty gdzies pojdziesz?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •