Reklama
Strona 428 z 1272 PierwszaPierwsza ... 328378418426427428429430438478528928 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,406 do 6,420 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #6406

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Gaba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież to jest celowo w ten sposób pisane :\
    Troll niekoniecznie, raczej pojeb.
    Jak ludzie piszą takie rzeczy na 4chanach to jest się skłonnym uwierzyć, a jak zrobią coś historyjkę w stylu pasty to zaraz ludzie piszą, że troll...
    Imo psychol, ale nie troll.
    raczej troll, nie chwalilby się tym od tak, powineli by go juz

  2. #6407

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wlasnie jestem w stanie wojny z moją partnerką, motyw przewodni to ""powinieneś się domyślić" aka trochę spontaniczności vs 4 razy się pytałem aka mam wszystko zaplanowane". Jak myślicie, które z nas wyjdzie zwycięsko? Czy i tak będę musiał przepraszać :/
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  3. Reklama
  4. #6408
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nigdy nie przepraszaj za coś, za co nie poczuwasz się do winy. Nie ma to żadnego sensu i problemu i tak nie rozwiąże, bo zaraz do niego powrócicie. - taki protip ode mnie ;p

  5. #6409
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Rezz' napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie jestem w stanie wojny z moją partnerką, motyw przewodni to ""powinieneś się domyślić" aka trochę spontaniczności vs 4 razy się pytałem aka mam wszystko zaplanowane". Jak myślicie, które z nas wyjdzie zwycięsko? Czy i tak będę musiał przepraszać :/
    Po pierwsze szanuj siebie. Jeśli będziesz przepraszał dla zasady, mimo, że wiesz, że błędu nie popełniłeś okażesz brak szacunku wobec siebie. A jeśli nie szanujesz siebie, stajesz się ciepłą kluchą, którą Twoja pani wymieni na lepszy model.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  6. #6410

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    akurat tym razem postanowilem postawic na swoim, przez to, że motyw kłótni się trochę zmienia. Po prostu chyba liczyła, że się 'poddam', a kiedy powoli argumenty przemawialy za mna, zamiast przyznac mi racje, zmienila podloze spięcia, przechodząc do innej rzeczy. Typowe, ale tym razem nie mam zamiaru ustąpić, cóż, fajne święta się szykują :)
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  7. #6411
    Torg User

    Domyślny

    joł torgi, mam takie nietypowe pytanko

    czy czasami zdarza się Wam z dupy przypomnieć sobie o Waszej pierwszej miłości? tak z niczego nagle sobie o niej przypominacie i myślicie jakby było zajebiście z nią teraz pogadać albo jak zajebiście Wam sie z nią spędzało czas?

    rozmawiałem ostatnio z babcią przyjaciółki (ma 80+ lat) i mówiła, że mimo tego że jest ze swoim mężem ponad 50 lat to do dzisiaj czasami śni jej sie jej pierwsza miłość z okresu młodzieńczego

  8. #6412
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    O pierwszym gimnazjalnym zauroczeniu czasem sobie przypominam, z resztą spoko kumpela się okazało. A tak na poważnie... Oj pewnie będzie się snić do śmierci, eh.
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  9. #6413
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy czasami zdarza się Wam z dupy przypomnieć sobie o Waszej pierwszej miłości? tak z niczego nagle sobie o niej przypominacie i myślicie jakby było zajebiście z nią teraz pogadać albo jak zajebiście Wam sie z nią spędzało czas?
    Pierwsza miłość będzie Cię prześladować do usranej śmierci, także nie licz na to, że tak po prostu o niej zapomnisz.

    Mi zawsze jak się przypomni stara miłość a nie chce myśleć to przypominam, co złego mi zrobiła i wtedy już lepiej się czuje. Pomaga za każdym razem, polecam ten styl życia

  10. #6414
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,395
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    https://www.youtube.com/channel/UCfY...8Hwpq9Q/videos

    Może kogoś zainteresuje kanał, podobno będą wrzucać dużo materiałów

    Pozdrawiam

  11. #6415
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zawsze sie o tym pamieta, takich rzeczy sie nie zapomina :) czasami ludzie rozchodza sie w niezgodzie, ale mimo wszystko kazdemu po jakims czasie na sama mysl o tej drugiej osobie na buzce pojawia sie usmiech

  12. #6416
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    joł torgi, mam takie nietypowe pytanko

    czy czasami zdarza się Wam z dupy przypomnieć sobie o Waszej pierwszej miłości? tak z niczego nagle sobie o niej przypominacie i myślicie jakby było zajebiście z nią teraz pogadać albo jak zajebiście Wam sie z nią spędzało czas?

    rozmawiałem ostatnio z babcią przyjaciółki (ma 80+ lat) i mówiła, że mimo tego że jest ze swoim mężem ponad 50 lat to do dzisiaj czasami śni jej sie jej pierwsza miłość z okresu młodzieńczego
    Nie, mój pierwszy związek nie był tragiczny, ale hmmm no ogólnie nie było to to, czego oczekiwałem i o tamtej dziewczynie praktycznie nie myślę. Ogólnie wydaje mi się, że nie myślimy o osobach z którymi nam było gorzej. Czyli jeżeli z moją byłą było mi 6/10, a z obecną 9/10 to nie myślę o starej, ale jakbym potem miał taką 8/10 to może bym myślał o tej 9/10 :p tak mi się wydaje. nie chodzi o wygląd tlyko hehe ranking związków
    No chyba, że wy faktycznie byliście zakochani, bo mi się nie zdarzyło. Może teraz coś takiego jest, ale nie wiem nie znam się. Nie potrafię powiedzieć czy miłość czy nie :P

  13. #6417
    Torg User

    Domyślny

    ja ogólnie byłem w 3-4 związkach przed tą, w której się zakochałem na zabój, to była ta prawdziwa miłość, najdziwniejsze jest to, że z dziewczyną którą kochałem nie byłem w ogóle (2 miesiące walki), natomiast miałem kilka związków trwających 3-6 miesięcy, z dziewczynami do których nie czułem praktycznie nic

  14. #6418
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Alden napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierwsza miłość będzie Cię prześladować do usranej śmierci, także nie licz na to, że tak po prostu o niej zapomnisz.

    Mi zawsze jak się przypomni stara miłość a nie chce myśleć to przypominam, co złego mi zrobiła i wtedy już lepiej się czuje. Pomaga za każdym razem, polecam ten styl życia
    heh, tak bardzo to! Dobrze wiedzieć, że inni też tak mają.
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  15. #6419
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mózg zawsze wypiera złe emocje i pozostawia tylko te dobre, dlatego jakbyśmy się nie rozstali po pewnym czasie wspominamy byłą / byłego z uśmiechem.

    Swoją drogą przypominając sobie pewne rzeczy z przyszłości, przypominamy sobie tylko fragmenty, a mózg automatycznie łączy je, nierzadko wyolbrzymiając pewne fakty, a nawet nieco je zniekształcając, a jako, że chcemy pamiętać tylko te dobre chwile, to zniekształca je w sposób pozytywny.

    Ot, cała filozofia.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  16. #6420
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    E tam. Nie zawsze mozg pamieta tylko te dobre rzeczy ze zwiazku. Moj pierwszy byl na tyle popierdzielony(2 osoby z borderline lol), ze jak cos sobie z niego przypominam tylko takie w myslach "ja pierd...". Nie wiem czy bylem wtedy na serio zakochany(opinia mi sie zmieniala pare razy dziennie ^^), ale bylo pare fajnych chwil i mimo to nie chcialbym do tego wrocic.
    Jestem za to ciekaw co na ten temat moze powiedziec @Alex Fortune ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •