Reklama
Strona 334 z 1272 PierwszaPierwsza ... 234284324332333334335336344384434834 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,996 do 5,010 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #4996

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    72
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja tam uważam że dziewczyny 6-7/10 są najlepsze
    Często tak się zdarza bo te 9/10 maja tyle tapety na ryju ze jak pójdziesz z nimi na basen to się robią na 4/5

  2. #4997
    Avatar Jahehehe
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    930
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    to wtedy nie są 9/10 tylko 4 lub 5 /10

  3. Reklama
  4. #4998
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Jeśli ma tapete to automatycznie dostaje max 6 także co to za dyskusja...

    A najlepsza jest ta, która jest najlepsza, jeśli to ta to przestajesz się przejmować co inni myślą czy cośtam
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  5. #4999
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A najlepsza jest ta, która jest najlepsza
    Załącznik 319153

  6. #5000
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    why? bo jak zwiążesz się z taką 6-stką to inni nie będą za nie się oglądać i będzie Twoja do końca życia? śmiechłem
    Bo te co mają więcej, zazwyczaj wyżej srają niż dupę mają. Czują się pępkiem świata, nie przeczę oczywiście, że są wyjątki, ale zazwyczaj taka nie wie jak się gotuje i tylko pierdoły jej w głowie, a taka 6-7/10, ma wiele zainteresowań, ma cechy kobiece, ale też umie zadbać o to by w związku było dobrze, nie tylko za sprawą faceta, ale i jej.

    Ale takie moje zdanie, nie wiem w sumie, nie miałem nigdy dziewczyny, która by wyglądała na powyżej 7. Ale moja opinia jest z zauważonych faktów.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  7. #5001

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo te co mają więcej, zazwyczaj wyżej srają niż dupę mają. Czują się pępkiem świata, nie przeczę oczywiście, że są wyjątki, ale zazwyczaj taka nie wie jak się gotuje i tylko pierdoły jej w głowie, a taka 6-7/10, ma wiele zainteresowań, ma cechy kobiece, ale też umie zadbać o to by w związku było dobrze, nie tylko za sprawą faceta, ale i jej.

    Ale takie moje zdanie, nie wiem w sumie, nie miałem nigdy dziewczyny, która by wyglądała na powyżej 7. Ale moja opinia jest z zauważonych faktów.
    No tak to zazwyczaj bywa, że "ślicznotki" mają przerośnięte ego i na wszystkich patrzą z góry. Oczywiście to nie jest reguła może być i piękna i zajebista jako dziewczyna no życzę każdemu takiej ;)

  8. #5002
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ale wy pierdolicie, jedynie SzalonyMes mówi z sensem. Mówicie, że tam 6,7/10 to są takie sobie itp najlepsze takie 9/10 10/10 ale większość z was takiej dziewczyny nigdy nie miała i mieć nie będzie ale sobie myślicie "a co tam pochwale się na forum jaki ruchacz ze mnie i powiem że ja tylko patrze na panny 10/10 bo ja też jestem 10/10"

    Czasami się zastanówcie zanim klikniecie wyślij ;)

  9. #5003
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Xard Flor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale takie moje zdanie, nie wiem w sumie, nie miałem nigdy dziewczyny, która by wyglądała na powyżej 7.
    nie rozumiem tego. Ja wiaze sie lub probuje zagadywac tylko do dziewczyn ktore osobiscie uwazam za 9-10/10, i wszystkie byly "normalne". W dodatku chujowo bym sie czul bedac z dziewczyna ktora sam uwazam za jakas 7. Moja 10/10 jest dla czesci osob 7/10(bo np. wola brunetki lub grubsze), dla innych jeszcze 8, a niektorzy rowniez zgadzaja sie ze mna i daja jej te 9 czy 10.

    Cytuj Xard Flor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak to zazwyczaj bywa, że "ślicznotki" mają przerośnięte ego i na wszystkich patrzą z góry.
    Ehh gowno prawda. zachowuja sie w taki sposob bo wkurwia je atencja od osob ktore nie sa w ich typie - i jest to calkowicie normalne zachowanie bo kazdy tak robi, wy rowniez.

    gdyby ciebie zagadywala jakas gruba berta ktora nie ma z toba zadnych szans to co, bylbys dla niej mily czy staralbys sie jej pozbyc jak najszybciej?

  10. #5004
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Po pierwsze primo, nie wiem jak ci wyszło, że cytując mnie masz napisane, że to napisał Xard, mniejsza.

    no to jak ty tylko zagadujesz do dziewczyn 9-10/10 no to albo wyglądasz jak jakiś Johny Deep, albo masz wybujałe ego i wmawiasz sobie, że z takimi zagadujesz, a tak naprawdę siedzisz i fapiesz pod biurkiem. Albo kurewskiego farta. Bo one zazwyczaj wybiorą sobie też takiego, co jest 9-10/10 i to bez problemu :) Twoja zawsze będzie 10/10 bo z nią jesteś i już nie patrzysz obiektywnie, po prostu jest dla ciebie ideałem i to normalne. Co do tego co napisałeś, skąd mogą wiedzieć, że nie są w ich typie jak z nimi nie gadali? to chyba świadczy o ich przerośniętym ego? Do mnie jak zagaduje gruba to nie oznacza od razu, że chce ze mną być pogadać można bo takie osoby często mają super charakter. Ale fakt, nie chciałbym się związać z grubą.

    Każdy ma swoją opinie.

    Jak to nawinął Bisz "Jesteśmy braćmi, ale żarcia dla wszystkich nie starczy, stoisz i patrzysz albo usuwasz z drogi tych słabszych.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  11. #5005
    Avatar Igristoje
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    47
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Eh to do jakich loszek ja mam zarywać skoro od jednej dostaje 5/10, od drugiej 7/10, a od kolejnych dwóch 8,5 i 9 xD

  12. #5006
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze primo, nie wiem jak ci wyszło, że cytując mnie masz napisane, że to napisał Xard, mniejsza.
    tez nie wiem

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to jak ty tylko zagadujesz do dziewczyn 9-10/10 no to albo wyglądasz jak jakiś Johny Deep, albo masz wybujałe ego i wmawiasz sobie, że z takimi zagadujesz, a tak naprawdę siedzisz i fapiesz pod biurkiem. Albo kurewskiego farta. Bo one zazwyczaj wybiorą sobie też takiego, co jest 9-10/10 i to bez problemu :)
    Nie, nie wygladam jak johny deep. Chociaz, w sumie...XD

    Sam siebie oceniam na 10, chociaz rozni ludzie ocenia mnie w rozny sposob.

    Co do drugiej czesci to tak, masz racje. Ale wyglad to pojecie wzgledne, moze ta 10tka ktora spotkales hejtuje miesniakow i bardzo podoba jej sie twoja twarz, wiec dla niej jestes 10, pomimo tego ze sam siebie uwazasz za 6? nie dowiesz sie jesli nie sprobujesz. Najwyzej potraktuje cie "z gory" i oleje, trudno. sam zostalem olany wiele razy ale przynajmniej nie mam wyrzutow sumienia ze nie sprobowalem



    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do tego co napisałeś, skąd mogą wiedzieć, że nie są w ich typie jak z nimi nie gadali? to chyba świadczy o ich przerośniętym ego?
    wyglad jest najwazniejszy podczas pierwszego spotkania z dana osoba, jesli ktos nie spelnia wymagan to zadna rozmowa nie ma sensu bo i tak nic z tego nie bedzie.

  13. #5007
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sam siebie oceniam na 10
    narcyzm?

    czytam to o czym piszecie od paru dni i chyba zaden nie bierze pod uwage tego, ze kazdy z nas ma inny gust

  14. #5008
    Avatar Jahehehe
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    930
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    bo nie do końca jest coś takiego jak gust w tym przypadku, a jak już to tylko jakieś szczegóły. zwróć uwagę, że obiektywnie są dziewczyny brzydkie i ładne, co bez problemu każdy tak samo stwierdza i o tym dyskutujemy tu

  15. #5009
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Jahehehe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo nie do końca jest coś takiego jak gust w tym przypadku, a jak już to tylko jakieś szczegóły. zwróć uwagę, że obiektywnie są dziewczyny brzydkie i ładne, co bez problemu każdy tak samo stwierdza i o tym dyskutujemy tu
    no wlasnie nie do konca, bo jesli mowimy tylko o tym czy dziewczyna jest ladna czy brzydka to jest to skala binarna(albo 1= rucham albo 0=fu). Tutaj dyskusja jest juz na temat dziewczyn w skali od 1 do 10, a w tym wypadku w gre wchodzi gust

    Cytuj trix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    narcyzm?
    nie, najzwyczajniej w swiecie uwazam ze jestem przystojny, podobam sie sobie i przegladajac sie w lustrze nie widze zadnej rzeczy ktora moglbym zmienic, wiec daje sobie 10 - ale zdaje sobie sprawe ze inni ludzie pewnie nie oceniaja mnie tak wysoko i nie widze w tym zadnego problemu, wiec nie jestem narcysta.

  16. #5010

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Everywhere
    Wiek
    30
    Posty
    1,022
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Xard Flor napisał
    Ale takie moje zdanie, nie wiem w sumie, nie miałem nigdy dziewczyny, która by wyglądała na powyżej 7.
    nie rozumiem tego. Ja wiaze sie lub probuje zagadywac tylko do dziewczyn ktore osobiscie uwazam za 9-10/10, i wszystkie byly "normalne". W dodatku chujowo bym sie czul bedac z dziewczyna ktora sam uwazam za jakas 7. Moja 10/10 jest dla czesci osob 7/10(bo np. wola brunetki lub grubsze), dla innych jeszcze 8, a niektorzy rowniez zgadzaja sie ze mna i daja jej te 9 czy 10.
    Ej, to nie moje słowa co się czepiasz ^^

    To szalonegooo


    Cytuj Yogiboi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Xard Flor napisał
    No tak to zazwyczaj bywa, że "ślicznotki" mają przerośnięte ego i na wszystkich patrzą z góry.
    Ehh gowno prawda. zachowuja sie w taki sposob bo wkurwia je atencja od osob ktore nie sa w ich typie - i jest to calkowicie normalne zachowanie bo kazdy tak robi, wy rowniez.

    gdyby ciebie zagadywala jakas gruba berta ktora nie ma z toba zadnych szans to co, bylbys dla niej mily czy staralbys sie jej pozbyc jak najszybciej?
    Gdyby do mnie startowała dziewczyna która mi się nie podoba, ale nie uważam jej za jakąś jedynke to na pewno bym nie grał jakiegoś boskiego alvaro tylko wyjaśnił dlaczego i tyle. Znam przypadki kiedy "te piękniusie" wyśmiewały zagadujących ich chłopaków...sorry
    Ostatnio zmieniony przez Xard Flor : 30-08-2014, 17:26

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •