+ Nowy post
Strona 2 z 1738 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 102 502 1002 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 17375

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

Data rejestracji
    Jun 2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Siła reputacji
    13
    polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga polek asty tworzy klimat torga

Domyślny

No właśnie, coś ciekawego to raczej wieczorem jest, a już będę wieczorem wyjeżdżał
    Cytuj H5N1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pozdrawiam i dziękuje! Bany dla jełopów z IQ >60 mam nadzieje, że będą...

Data rejestracji
    Sep 2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Siła reputacji
    13
    Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia! Vegeta to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Pograj w kregle

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    13
    Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia! Dawox to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Basen albo jakiś przytulny pub gdzie można usiąść, wypić piwko i zjeść coś, pograć w darta? ;p

Data rejestracji
    Apr 2011
    Położenie
    krzysztof skiba
    Siła reputacji
    7
    Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Może na jakiś wernisaż, czy coś. Jeśli lubi sztukę to jej się spodoba, a jak nie, to macie beczkę ze sztuki nowoczesnej i ludzi podniecających się tym. xD

Moderator Paweł Pluton Pluton jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    20
    Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pluton : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Kontynuacja z poprzedniego tematu
    http://torg.pl/showthread.php?324458...msko-m%EAskich

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    11
    Alex Fortune tworzy klimat torga Alex Fortune tworzy klimat torga Alex Fortune tworzy klimat torga Alex Fortune tworzy klimat torga Alex Fortune tworzy klimat torga

Domyślny

Pierwszy!!111oneone

Ciekaw jestem - czy ktoś tutaj jest tzw. ,,singlem z wyboru" ? Czytaj celowo nie wiąże się z nikim? Jeśli tak, to dlaczego zdecydowałeś/aś się na takie podejście do sprawy?

Data rejestracji
    Apr 2011
    Położenie
    krzysztof skiba
    Siła reputacji
    7
    Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach Vyost ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Ja byłem singlem z wyboru od urodzenia do października tego roku, nagle mi coś odwaliło i zacząłem szukać dziewczyny. Nie mam pojęcia dlaczego tak, a nie inaczej. Było mi dobrze samemu, teraz mam ochotę przytulić się do kogoś, uszczęśliwiać ją i samemu być kochanym. Może to ma związek z tym, że pod koniec września rzuciłem Tibie i WoWa? Tak bardzo przegryw... xD

Notoryczny Miotacz Postów cinuy jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2009
    Siła reputacji
    9
    cinuy nie musi się już przedstawiać cinuy nie musi się już przedstawiać

Domyślny

koleszka tak samo nie chciał nigdy dziewczyny mówił ze to lipa itd. melanzowal dzien w dzien , grał w lola jak pojebany . teraz jak wychodzi to do północy spokojnie w lola niby troche pyka ,ale mówi ze nie wiedzial co tracil dopoki sam sie nie przekonał (sam mam od paru lat kobiete i mu mowilem ze ma downa)
    więc to pierdolenie o szopenie , chyba ze trafi sie na 3 kurwy pod rzad ktorym sie zaufa to wtedy sie czlowiek zrazi i wtedy moze byc w ,,wyboru" taki moje zdanie

Notoryczny Miotacz Postów 2pro4you jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2009
    Siła reputacji
    9
    2pro4you wkroczył na salony 2pro4you wkroczył na salony 2pro4you wkroczył na salony

Domyślny

Dla mnie to trochę jak zostawanie wegetarianiniem z wyboru, bo 3 razy pod prząd przypaliło się nam mięso...

Notoryczny Miotacz Postów Ivvy jest teraz online

Data rejestracji
    Jul 2009
    Siła reputacji
    9
    Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia Ivvy poleca ten styl życia

Domyślny

Teraz można rzec, że jestem singlem z wyboru. Wprawdzie mógłbym mieć dziewczynę, ale nie chce byle jakiej, mam swój obraz dziewczyny dla mnie i takiej sobie szukam, nie biore sie za byle jaką i nie kręcę z pierwszą lepszą.
    Ostatnio zmieniony przez Ivvy : 30-12-2013, 15:33

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zasady postowania