Reklama
Strona 12 z 1272 PierwszaPierwsza ... 2101112131422621125121012 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #166
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to nei jest pierdolenie, tak wygląda świat, nikt ci nie każe tego uznawać. Wiem że ludziom ciężej jest przyjąć do wiadomości że świat może wyglądać inaczej niż im się wydaje.

    Piszesz że nei da się czytać moich postów = Ty to nie cały świat. Zajebiście. Haxigi ty masz jeden problem: nie umiesz czytać. Nigdzie nie pisałem że ruchanie to piorytet w życiu, wymyśliłeś sobie to sam. Poza tym nei rozumiem czemu masz taki ból dupy bo rozmawiamy o naturze człowieka?
    Według ciebie jedyna natura człowieka to tylko ruchać, ruchać i ruchać. Nie napisałeś wprost, ale z każdego postu płynie takie przesłanie, że jedyna rzecz to seks. Gadamy o naturze człowieka? Nie sądze, gadamy, a właściwie tylko ty w kółko pierdolisz o JEDNEJ z potrzeb w naturze człowieka.
    Powinieneś poznać tę piramidę w podstawówce:



    Wynika z niej jasno, że poza ruchaniem w ludzkiej naturze są też emocje, które nawet zwierzęta mają. Chęć przynależenia, bycia kimś, także dla kogoś.
    No kurwa facet łejk ap, ludzie tu mają problemy, ale nie wszystkim chodzi głównie o zamoczeniu. Fakt, świat jest brutalny i większość ludzi to chuje, ale no kurwa nie wszyscy.
    Założę się, że poza mną w tym temacie, znajdzie się kilku facetów, którym zależy na czymś więcej w życiu niż tylko ruchaniu, bo gdyby tak było to byśmy na tanie dziwki łazili, a tak nie robimy.

  2. #167

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Według ciebie jedyna natura człowieka to tylko ruchać, ruchać i ruchać. Nie napisałeś wprost, ale z każdego postu płynie takie przesłanie, że jedyna rzecz to seks. Gadamy o naturze człowieka? Nie sądze, gadamy, a właściwie tylko ty w kółko pierdolisz o JEDNEJ z potrzeb w naturze człowieka.
    Powinieneś poznać tę piramidę w podstawówce:



    Wynika z niej jasno, że poza ruchaniem w ludzkiej naturze są też emocje, które nawet zwierzęta mają. Chęć przynależenia, bycia kimś, także dla kogoś.
    No kurwa facet łejk ap, ludzie tu mają problemy, ale nie wszystkim chodzi głównie o zamoczeniu. Fakt, świat jest brutalny i większość ludzi to chuje, ale no kurwa nie wszyscy.
    Założę się, że poza mną w tym temacie, znajdzie się kilku facetów, którym zależy na czymś więcej w życiu niż tylko ruchaniu, bo gdyby tak było to byśmy na tanie dziwki łazili, a tak nie robimy.
    Panowie, chyba coś tu nie gra. Przecież Vegeta napisał do mnie własnie coś zupelnie odwrotnego. Może On po prostu odróżnia ,,naturę" człowieka od reszty? ;)

    @EDIT
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To już daje więcej światła na sprawę, teraz masz inne życie, niema co się zadręczać myślami o niej, spotkasz jeszcze masę ciekawych ludzi, chociaż ja cię dobrze rozumiem, ja też znam sporo ładnych kobiet ale z niewieloma mogę pogadać o czymś konkretnym. To też jest smutne w dzisiejszych czasach, jak patrzę po znajomych to jedynym wymogiem stawianym dzisiaj kobiecie to ma ładnie wyglądać, jak ktoś lubi szybkie romanse to jest zadowolony, jak ktoś woli długoterminowe związki jak ja, to ma trochę gorzej.
    Zabawne że piszesz coś takiego po tym jakie @haxigi ; Ci stawia zarzuty xD
    W każdym razie, robię to co zwykle - przyjmuje ból na klatę, czasami trochę popłaczę a potem do przodu z życiem ;]

    @down
    Ja mam pieniądze i na dziwki nie łażę ( a dostałem nawet parę zaproszeń na seks-party o_o )

    @znowu edit
    @2down
    O właśnie ;) Niestety, myślałem że przygodny seks rozwiąże ten problem. Nie rozwiązał ;p
    Ostatnio zmieniony przez Alex Fortune : 03-01-2014, 18:18

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Według ciebie jedyna natura człowieka to tylko ruchać, ruchać i ruchać. Nie napisałeś wprost, ale z każdego postu płynie takie przesłanie, że jedyna rzecz to seks.
    Twoja interpretacja nie jest jedyną słuszną, weź to pod uwagę.

    Gadamy o naturze człowieka? Nie sądze, gadamy, a właściwie tylko ty w kółko pierdolisz o JEDNEJ z potrzeb w naturze człowieka.
    Powinieneś poznać tę piramidę w podstawówce:
    Skupiamy się akurat na seksie, z racji tematu, nie wiem o co ten ból dupy.
    Wynika z niej jasno, że poza ruchaniem w ludzkiej naturze są też emocje, które nawet zwierzęta mają. Chęć przynależenia, bycia kimś, także dla kogoś.
    No kurwa facet łejk ap, ludzie tu mają problemy, ale nie wszystkim chodzi głównie o zamoczeniu. Fakt, świat jest brutalny i większość ludzi to chuje, ale no kurwa nie wszyscy.
    Założę się, że poza mną w tym temacie, znajdzie się kilku facetów, którym zależy na czymś więcej w życiu niż tylko ruchaniu, bo gdyby tak było to byśmy na tanie dziwki łazili, a tak nie robimy.
    Nie łazimy bo nas nie stać. ;d. To co piszesz jest prawdziwe, naprawdę. Nadal mylisz to o czym mówię ja: seks jest podstawą związku, bądź jedną z podstaw. Ty: Seks jest sensem życia. Nie jest nim, sam jestem żyjącym przykładem na to.

    @havaran
    nie nadążam za wami powoli ;d. On mi zarzuca co mu się podoba, niech robi co chce. Seks jest ważny, każdy musi się z tym liczyć, czy to kobieta czy facet.
    Ostatnio zmieniony przez Vegeta : 03-01-2014, 18:10

  5. #169
    Avatar Vyost
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    krzysztof skiba
    Wiek
    29
    Posty
    249
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie poszedłbym do burdelu, nawet gdybym był miliarderem, a kobietą, którą miałbym ruchać była dziewica, serio.
    ,,Nie samo osiągnięcie celu jest najważniejsze, lecz gonitwa za twoją starą"
    ~Artur Żmijewski

  6. #170
    Avatar piorunek098
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,089
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A haxigi ruchałeś już czy dalej nic? (zero jakiejś złośliwości, ciekaw jestem)

  7. #171
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    co to kurwa jest. wodzenie za nos czy jak

    wpadla do mnie niespodziewanie dziewczyna na sylwestra, bylo na prawde super. 2 dni z rzedu sie spotykalismy, po pare godzin. mowila, ze jestem na prawde spoko etc. wskazywalo na to, ze bedzie ok
    dostala cioty a ja jej sie zapytalem, ze wtedy w sumie nie musi do mnie przyjezdzac, ale jak chce to niech wpadnie, odwioze ja. no przyjechala, wlaczylismy sobie jakis film, obiad ciach ciach wszystko pieknie jakies tam buziaki pojedyncze. ogladamy film cisza i jakis tam poszedl zart, a ja ironicznym sarkastycznym glosem ze blondynki pewnie mozgu nie maja, ta sie obrazila i wroty na przystanek xD bez slowa ja odprowadzilem i powiedzialem, ze troche zalosne zachowanie, ze inne gorsze zarty Cie nie dotknely, a ten musialas odebrac powaznie.

    przeprosilem ja od razu jak to powiedzialem, pare razy. w koncu jak zaczela walic wroty do domu to juz nic nie mowilem, po prostu ja odprowadzilem.

    help:(
    nie świecę

  8. #172

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kaplarek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co to kurwa jest. wodzenie za nos czy jak

    wpadla do mnie niespodziewanie dziewczyna na sylwestra, bylo na prawde super. 2 dni z rzedu sie spotykalismy, po pare godzin. mowila, ze jestem na prawde spoko etc. wskazywalo na to, ze bedzie ok
    dostala cioty a ja jej sie zapytalem, ze wtedy w sumie nie musi do mnie przyjezdzac, ale jak chce to niech wpadnie, odwioze ja. no przyjechala, wlaczylismy sobie jakis film, obiad ciach ciach wszystko pieknie jakies tam buziaki pojedyncze. ogladamy film cisza i jakis tam poszedl zart, a ja ironicznym sarkastycznym glosem ze blondynki pewnie mozgu nie maja, ta sie obrazila i wroty na przystanek xD bez slowa ja odprowadzilem i powiedzialem, ze troche zalosne zachowanie, ze inne gorsze zarty Cie nie dotknely, a ten musialas odebrac powaznie.

    przeprosilem ja od razu jak to powiedzialem, pare razy. w koncu jak zaczela walic wroty do domu to juz nic nie mowilem, po prostu ja odprowadzilem.

    help:(
    nie przejmuj się :)

  9. #173
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jezeli miales racje, to postaram sie to potem wykorzystac na moj koszt xD
    jakies propozycje?
    nie świecę

  10. #174
    Avatar tobib
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    99
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Może powiedz jej po prostu, że to taki żart w temacie/klimacie filmu, że przecież tak nie uważasz. Przeproś i powiedz, że nie chciałeś żeby poczuła się dotknięta. Rzeczy mówione wprost i szczerze najłatwiej rozwiązują problemy. Naprawdę

  11. #175
    Avatar piorunek098
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,089
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Powiedz jej, że jest głupia.

  12. #176
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj tobib napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może powiedz jej po prostu, że to taki żart w temacie/klimacie filmu, że przecież tak nie uważasz. Przeproś i powiedz, że nie chciałeś żeby poczuła się dotknięta. Rzeczy mówione wprost i szczerze najłatwiej rozwiązują problemy. Naprawdę

    >wyjebala focha ZA NIC (no blagam...)
    >przepros ja xDD
    Nie mozna tak robic, bo to do niczego nie prowadzi, jak bedzie wiedziala, ze co nie odjebie to i tak ja bd przepraszal i wgl blagal, to bedzie to wykorzystywala na kazdym kroku.
    Ja bym poczekal, przejdzie jej. Przemysli i dojdzie to do niej, ze sie glupio zachowala, w zadnym przypadku nie przepraszaj dalej, bo to bez sensu...

    @btw. teraz bardzo zaluje niektorych moich zachowan w zwiazku aka "moja ksiezniczka i wszystko jej wolno" :P Wiec przestrzegam ^_^
    Ostatnio zmieniony przez Egi : 03-01-2014, 21:49

  13. #177
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj piorunek098 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Powiedz jej, że jest głupia.
    nie na miejscu twoje suche zarty


    od czasu wyjscia nic nie napisalem (tylko sms czy dojechala ;p)
    nie świecę

  14. #178
    Avatar Tort
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    124
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Kaplarek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od czasu wyjscia nic nie napisalem (tylko sms czy dojechala ;p)
    I dobrze robisz. Tylko jak nie bedzie sie odzywac dluzszy czas to moze cos z tym zrob :P

  15. #179
    Avatar Kaplarek
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    361
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tort napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I dobrze robisz. Tylko jak nie bedzie sie odzywac dluzszy czas to moze cos z tym zrob :P
    po weekendzie napisze ;p

    thx!
    nie świecę

  16. #180
    Avatar tobib
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    99
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mozna tak robic, bo to do niczego nie prowadzi
    Pamiętaj, że to jest laska, a laska nie kieruje się logiką. Czasami warto przełknąć dumę i powiedzieć to głupie "przepraszam", bo nie warto się spinać o takie pierdoły. Owszem nie należy tego robić za często żeby nie przyzwyczaić, ale z opisu widzę, że to jest moment, w którym nie zaszkodzi ;) Takie jest przynajmniej moje zdanie, nie musicie się z nim zgodzić ;p

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •