Reklama
Strona 212 z 637 PierwszaPierwsza ... 112162202210211212213214222262312 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,166 do 3,180 z 9552

Temat: Bukmacherka

  1. #3166
    Avatar Dzikk27
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    212
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Wbijam na Rivalo i twardy wjazd na Houston

  2. #3167

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Strzyżów
    Wiek
    30
    Posty
    494
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ALe ajax dostał po dupie o kuur;D

  3. Reklama
  4. #3168
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    tak się zastanawiam czy jest sens wgl grać u tego bukmachera jak jakieś fatum nademną wisi..

    sobota:

    mlada boleslav
    brema stg
    totek over 2.5
    wolfsburg over 2.5

    parma stg (karny nietrafiony)

    niedziela:

    sevilla strzeli pow 1.5
    zwolle - ajax over 2.5
    bilbao stg
    everton strzeli pow 1.5

    horsenes - ab kopenhaga over 2.5

    sobota/niedziela

    bilbao stg
    everton strzeli pow 1.5
    swansea stg
    osasuna stg
    wolfsburg over 2.5
    mainz stg

    lyon - psg X

  5. #3169
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak się zastanawiam czy jest sens wgl grać u tego bukmachera jak jakieś fatum nademną wisi..
    policz ile byś zarobił grając płaską stawką każdy typ -> przemyśl jeszcze raz czy warto stawiać taśmy ;]]

    naprawde to nie ma przyszłości, sprzątałem przed świętami w domu i znalazłem po szafkach w chuj kuponów z stsa, takie właśnie taśmy stawki od 5 - 50 zł, jestem z tego około 1000 zł w plecy takie coś mi weszło 1(!) raz na rok gry taśm
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 21-04-2014, 12:39

  6. #3170
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    zysk 46zł wkładu 170 - ok spoko to wygląda ale.. nie mam 170 wkładu i musiał bym zachować wysoką skuteczność (z nią w sumie nie ma jakoś problemu)
    i powiem ci, że warto stawiać taśmy 4fun mając do dyspozycji budżet rzędu 10/20/ ale nie warto stawiać taśm mogąc sobie pozwolić na stawkowanie 100/200 i nie tracąc przy tym całego budżetu w przypadku wtopy

    ja wiem, można zaczynać od dyszki i coś ugrać ale dla mnie gra nie warta świeczki (gram za 10 wyciągam 15.. dochodzę do 100 zaczynam stawki po 50 i nagle żaden typ nie wchodzi - tak to cały ja)

  7. #3171
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dzisiaj całkiem do pogrania jest Malaga-Villarreal BTS, w ostatnich 5 meczach był BTS więc czemu by nie skoro kurs 1.92 więc całkiem kuszący.

    W drugą stronę za to można zagrać City-West Brom, w ostatnich 3 meczach w Manchesterze West Brom nie potrafiło strzelić bramki, z tym, że te mecze były dosyć dawno, więc takie statystyki nie są zbyt dużo warte, szczególnie, że ostatnio City przeżywa trochę gorszy okres.

    Po przemyśleniu gram takiego dubla:
    Malaga-Villarreal BTS
    City-West Brom WBA+3
    @2.98
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 21-04-2014, 14:10

  8. #3172
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zysk 46zł wkładu 170 - ok spoko to wygląda ale.. nie mam 170 wkładu i musiał bym zachować wysoką skuteczność (z nią w sumie nie ma jakoś problemu)
    i powiem ci, że warto stawiać taśmy 4fun mając do dyspozycji budżet rzędu 10/20/ ale nie warto stawiać taśm mogąc sobie pozwolić na stawkowanie 100/200 i nie tracąc przy tym całego budżetu w przypadku wtopy

    ja wiem, można zaczynać od dyszki i coś ugrać ale dla mnie gra nie warta świeczki (gram za 10 wyciągam 15.. dochodzę do 100 zaczynam stawki po 50 i nagle żaden typ nie wchodzi - tak to cały ja)
    granie początkowym budżetem zawsze idzie dobrze bo bardziej się szanuje te pieniądze i gra całkiem roztropnie, kiedy już się zarobi 100% budżetu to człowiek zaczyna grać typy, których by nie zagrał początkowym budżetem bo w głowie ma to, że w plecy już nie będzie i może być stratny bo to i tak wygrana kasa - tak to działa u mnie i nie mogę się z tego wyleczyć /help
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #3173
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Polecam gorąco Rivalo, bardzo dobry ten bonus z weryfikacja troche jebania jest, ale mi się udało w końcu i po zleceniu wypłaty kasę na Skrillu miałem w jakieś 2 minuty i to pomimo świąt. Na MŚ mają bardzo dużo super zakładów i na pewno jeszcze tam wrócę jak już mniej czasu zostanie do Mundialu i będzie coś więcej wiadomo co się opłaca grać.

    co do tych taśm to nie od razu Rzym zbudowano, ja też nieraz miałem krucho z kasą to wpłacałem po dychu do baha i grałem all iny tak jak 2fast aż udało się dojść do 100, potem wpłata na bet365 i grając single po 10% budżetu nie raz udało się ugrać tausena, na pewno lepiej grać single chociażby za cały budżet niż te taśmy ;]
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 21-04-2014, 15:10

  10. #3174
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    nie ja w to niewierze.. to poprostu nie moze sie dziac naprawde... mialem club brugge dnb sittard 1 willem over 3.5 i maastricht dnb, powiedzialem braciakowi ze zobaczy ze mi maastricht wpierdoli kupon w 89/90 min.. KURWA NIE MYLILEM SIE!

  11. #3175
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    może graj wbrew przeczuciu XDD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #3176
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    mi i nie tylko mi o wiele latwiej zarobic na live, oprocz tego w chuj wiecej emocji, wiecej value betow i betow ogolnie, no i caly tydzien mozna grac bo egzotyczne/nizsze/juniorskie ligi zajebiscie wchodza

  13. #3177
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wy jak tam chłopaki, dalej taśmy za dychacza ? XD
    Nie zły hajs na tym trzepiesz, ogólnie wychodzisz dużo na plus czy jednak sporo kuponów też przegrywasz ?
    Pisałeś, że niedawno wróciłeś po przerwie to pochwal się ile od tego czasu na plus, bo widzę, że grasz na bardziej konkretne stawki niż większość tutaj :)
    Ostatnio zmieniony przez Wyso52 : 21-04-2014, 17:28

  14. #3178

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Strzyżów
    Wiek
    30
    Posty
    494
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ale ciulowy weekend, -150exD

    przerwa do konca miesiaca:)

  15. #3179
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ólnie wychodzisz dużo na plus czy jednak sporo kuponów też przegrywasz ?
    zależy jak leży marzec był słaby z 600 zł na minusie a teraz w ten weekend wszystko wchodziło jak w masło i po obrocie bonusem wypłaciłem sobie kafla niecałego, nie wszedł mi tylko od soboty over Blake Griffina bo się szybko wyfaulował i mało minut grał, Barca z handi przez Alexisa który nie potrafi strzelić na pustą i dwa gole Suareza jakieś 10 pozostałych singli z kursem ~2 weszło. Ogólnie miałem takie okresy że potrafiłem z bukmacherki kupić sobie telefon, wydać sporo hajsu na ciuchy, imprezy i ogólnie pozwalać sobie na wszystko, pewnie jestem trochę na plus, parę wypłat po 2k+ miałem ale i wpłat dość sporo by się uzbierało, jakbym mógł cofnąć czas to bym nigdy nie zaczął grać, za dużo stresu i jak się nadarzy czarna seria to jest nie za wesoło + teraz nawet meczyku sobie nie mogę obejrzeć z radością nie stawiając nic, ehh za bardzo uzależniające to jest ;p

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi i nie tylko mi o wiele latwiej zarobic na live
    Dla początkującego live to najgorsze co może być tak więc wiesz, jest różnie. Ale co do emocji to masz racje, pamiętam jak kiedyś postawiłem ostatnią stówkę w meczu Napoli - Bolonia bodajże na gości w 75 minucie, kurs chyba z 25 i gol w 93 minucie, jeszcze ten z gatunku 10/10 cos pięknego <3



    3:28
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 21-04-2014, 22:13

  16. #3180

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Strzyżów
    Wiek
    30
    Posty
    494
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Porto niech strzeli bo nie bede miał co jeść;D

    karny i gol ;3
    Ostatnio zmieniony przez Cysiu :P : 21-04-2014, 22:20

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bukmacherka
    Przez 2Fast4You w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10583
    Ostatni post: 16-09-2023, 21:27
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-06-2018, 16:25
  3. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 03-03-2015, 16:49
  4. Urząd skarbowy, a bukmacherka
    Przez sokool w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 22-01-2015, 16:04
  5. League of Legends lolowa bukmacherka
    Przez niemoralny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-01-2014, 18:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •