Reklama

Pokaż wyniki sondy: Gdzie trenujesz swoje pokemony?

Głosujący
355. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Black

    28 7.89%
  • Blue

    16 4.51%
  • Brass

    35 9.86%
  • Emerald

    23 6.48%
  • Gold

    21 5.92%
  • Green

    70 19.72%
  • Jasper

    20 5.63%
  • Amethyst

    9 2.54%
  • Ruby

    23 6.48%
  • Sapphire

    28 7.89%
  • Silver

    34 9.58%
  • White

    27 7.61%
  • Diamond

    10 2.82%
  • Topaz

    11 3.10%
Strona 362 z 1186 PierwszaPierwsza ... 262312352360361362363364372412462862 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,416 do 5,430 z 17790

Temat: Pokemony Online - little talks

  1. #5416
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    up:
    Bardzo dobra opcja, wreszcie spróbowali coś zrobić, by wszystkie outlandy w miare były zbalansowane w loocie, może zwiększy się różnorodnośc prof i ludzie zejdą z psycrafta ^^
    Jak to im wyjdzie w praktyce - się przekonamy, ale już widze 100 tematów na forum '1000 revives dragon out loot' itd. Raczej każdy się zgodzi, że zarobek tam był przesadzony i nigdzie więcej się tyle nie wyciągało - nawet bijać spot na 3 revive lajtowo wyciągało się profity i to niemałe ;x
    2 lub 3x poprawiali loota na fight, a jak widać jeszcze o 'jedyne' 100% by 'zrównać' go z innymi outami brakowało! Zobaczymy czy będzie szansa kogoś spotkać na outach, które stoją zawsze puste (fly, grass, psychic, fight, poison) i czy walka o fire i dragon się skończy.
    Jedyne co mnie boli, że zrobili to dopiero teraz, a nie wcześniej, bo ludzie zdążyli się nachapać, a ja w voira atk4 wsadziłem by na combo składać xDDD

  2. #5417
    Maskot

    Domyślny

    dobrze ze smoczki nerfia, ale nie rozumiem dlaczego:

    3. Crobat loot piorado em 18.2%

    no i cos czuje ze sporo osob zmieni klan z psycrafta na inny
    Ostatnio zmieniony przez Maskot : 20-10-2014, 21:49

  3. Reklama
  4. #5418
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    szczegolnie jak nie beda mieli juz gdzie robic kasy, gdzie zmiana profki kosztuje 80 dd

  5. #5419

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    526
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Odkad wprowadzili nowe generacje byłem (perspektywa 250+ volca) na outach tylko po daily na meganki i czyszczenie artefaktów. Jak dotąd miejscówka grass - Sceptile bije na głowe miejscówke outlandowa - Meganki zarówno expowo jak i lootowo. Spoty do dropienia Metali - Mawile/Metangi tak samo rozkładają Sci/Skarmy. Jynxy/Pilo to była śmiechawa, a jakichś radykalnych zmian nie widze. Jeśli nie polecą nerfy loota na Orre to i tak zostane tam, cokolwiek by tym outlandom robili. A żeby zbalansować expa musieliby zmienić układ spawnów na niektórych outach.

  6. #5420
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    śmiechłem ze zmian
    przecież volca teraz najwięcej pieniążków robi

  7. #5421
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kansu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    śmiechłem ze zmian
    przecież volca teraz najwięcej pieniążków robi
    do tej pory nieporywnalne zarobki mial psycraft, kiedys to sie zmienic musialo. te smoki to naprawde byla przesada, a takie metangi, mawile czy flygony to mozna bic kazda profa na 1 cd z odpowiednim lvlem, natomiast na outland dragon tylko 330 ~ psycraft sobie radzili. ogolnie na +

  8. #5422
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    up:
    Bardzo dobra opcja, wreszcie spróbowali coś zrobić, by wszystkie outlandy w miare były zbalansowane w loocie, może zwiększy się różnorodnośc prof i ludzie zejdą z psycrafta ^^
    Jak to im wyjdzie w praktyce - się przekonamy, ale już widze 100 tematów na forum '1000 revives dragon out loot' itd. Raczej każdy się zgodzi, że zarobek tam był przesadzony i nigdzie więcej się tyle nie wyciągało - nawet bijać spot na 3 revive lajtowo wyciągało się profity i to niemałe ;x
    2 lub 3x poprawiali loota na fight, a jak widać jeszcze o 'jedyne' 100% by 'zrównać' go z innymi outami brakowało! Zobaczymy czy będzie szansa kogoś spotkać na outach, które stoją zawsze puste (fly, grass, psychic, fight, poison) i czy walka o fire i dragon się skończy.
    Jedyne co mnie boli, że zrobili to dopiero teraz, a nie wcześniej, bo ludzie zdążyli się nachapać, a ja w voira atk4 wsadziłem by na combo składać xDDD
    Omg purek, z każdym postem, którego piszesz coraz bardziej mnie przekonujesz, że jesteś takie perfidnym polaczkiem. Ty masz, ktoś nie musi mieć, ty nie możesz zarabiać - inny też niech nie zarabiają...

    Weź ogarnij dupę w końcu. Co myślisz, że mało miejsc do zarabiania jest? Oczywiście jako pierwszy się popłaczesz, że ktoś nadal zarabia, a ty JAK ZWYKLE nie możesz.

  9. #5423
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Omg purek, z każdym postem, którego piszesz coraz bardziej mnie przekonujesz, że jesteś takie perfidnym polaczkiem. Ty masz, ktoś nie musi mieć, ty nie możesz zarabiać - inny też niech nie zarabiają...

    Weź ogarnij dupę w końcu. Co myślisz, że mało miejsc do zarabiania jest? Oczywiście jako pierwszy się popłaczesz, że ktoś nadal zarabia, a ty JAK ZWYKLE nie możesz.
    no oczywiscie, ze sa inne, ale nie mozesz zaprzeczyc faktu, ze smoki byly nieporownywalnie lepszym miejscem niz cala reszta. purek w tym wypadku ma racje.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 20-10-2014, 23:09

  10. #5424
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no oczywiscie, ze sa inne, ale nie mozesz zaprzeczyc faktu, ze smoki byly nieporownywalnie lepszym miejscem niz cala reszta. purek w tym wypadku ma racje.
    Nie zaprzeczam. Boli mnie tylko fakt, że WSZYSCY ci którzy nie mogli tam robić kasy mieli ból dupy, że inni mogą, a ONI nie...

    Ja nie siedziałem na smokach i miałem wyjebane, czy ktoś robi tam kase czy nie. Potem sam wszedłem i miałem wyjebane w innych.

  11. #5425
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja nie placze, ze nie zdazylem zarobic na smokach, bo od 250lvl moja obecnosc na outlandzie ograniczala sie do daily :x
    Dziecinne zachowanie jest TWOJE bo kazdemu zarzucasz płacz i polaczkowanie, obojetnie co napisze zarzucasz mi cebule, ale jak widac skads ten twój ból dupy do mnie musial sie wziac.

    Co do expowisk, ze volca ma najwieksze pole do popisy bo metangi i mawile, przypominam ze tam lajtowo mozna lazic swampertem, steelixem, e topem i pewnie innymi pokami też

    Cytuj Maskot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobrze ze smoczki nerfia, ale nie rozumiem dlaczego:

    3. Crobat loot piorado em 18.2%

    no i cos czuje ze sporo osob zmieni klan z psycrafta na inny
    Również nie rozumiem - przecież tam z creature itemek nie ma 'nic', a ilość stonów też nie powalała

    Cytuj Soverion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odkad wprowadzili nowe generacje byłem (perspektywa 250+ volca) na outach tylko po daily na meganki i czyszczenie artefaktów. Jak dotąd miejscówka grass - Sceptile bije na głowe miejscówke outlandowa - Meganki zarówno expowo jak i lootowo. Spoty do dropienia Metali - Mawile/Metangi tak samo rozkładają Sci/Skarmy. Jynxy/Pilo to była śmiechawa, a jakichś radykalnych zmian nie widze. Jeśli nie polecą nerfy loota na Orre to i tak zostane tam, cokolwiek by tym outlandom robili. A żeby zbalansować expa musieliby zmienić układ spawnów na niektórych outach.
    Dokładnie, większość nowych expowisk wygryzła w uj stare. S ditto(s scy) z luck i regen i na shiftry/sceptile trzepie się kase w uj, są blisko siebie + dużo mniej biją, lajtowo można ich ściagać po 8 bez większego lvla. Ice out to śmiech na sali, poki są od siebie oddalone o 10-20 kratek + są wolne, co czyni expienie tam mega uciążliwym ;x Na out sci i skarmory od dawna nie widziałem by ktoś w TV tam siedział. SORRY czasem jakis typek z banette na silver kaleczy scizory ;o

    down:
    faktycznie, mój bląd ; P e topem tam się nie pobiega, na metangach tez, bo sa psy. Ale zawsze smeargle8 pod exp i mozna jechac ; p garde w zadnym wypadku czuc sie poszkodowany nie moze
    Ostatnio zmieniony przez Purek : 21-10-2014, 12:33

  12. #5426
    masmixto

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do expowisk, ze volca ma najwieksze pole do popisy bo metangi i mawile, przypominam ze tam lajtowo mozna lazic swampertem, steelixem, e topem i pewnie innymi pokami też
    Mawile sa fairy. Na samym poczatku mozna bylo tylko e topem expic ;)

  13. #5427
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    te zmiany dropa wejda razem z update czy juz to wprowadzili ?

  14. #5428
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    juz wprowadzili

  15. #5429
    Avatar Ashamand
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,409
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dzisiaj po save wprowadzili


  16. #5430
    Avatar plx free
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    30
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    do tej pory nieporywnalne zarobki mial psycraft, kiedys to sie zmienic musialo. te smoki to naprawde byla przesada, a takie metangi, mawile czy flygony to mozna bic kazda profa na 1 cd z odpowiednim lvlem, natomiast na outland dragon tylko 330 ~ psycraft sobie radzili. ogolnie na +
    Smiechłem, masz jakiekolwiek pojęcie to dasz rade na 170 lvlu tam expić.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13710
    Ostatni post: 03-04-2023, 11:48
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •