Reklama

Pokaż wyniki sondy: Gdzie trenujesz swoje pokemony?

Głosujący
355. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Black

    28 7.89%
  • Blue

    16 4.51%
  • Brass

    35 9.86%
  • Emerald

    23 6.48%
  • Gold

    21 5.92%
  • Green

    70 19.72%
  • Jasper

    20 5.63%
  • Amethyst

    9 2.54%
  • Ruby

    23 6.48%
  • Sapphire

    28 7.89%
  • Silver

    34 9.58%
  • White

    27 7.61%
  • Diamond

    10 2.82%
  • Topaz

    11 3.10%
Strona 364 z 1186 PierwszaPierwsza ... 264314354362363364365366374414464864 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,446 do 5,460 z 17790

Temat: Pokemony Online - little talks

  1. #5446
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Soverion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Team PxG na pewno nie kierował się gustem moim, Purka, czy kogokolwiek innego wprowadzając te zmiany. Odkąd pamiętam nerfili każdą "odstającą" pod względem loota miejscówke i teraz trafiło na smoki. Deal with it. Natomiast szacun do nich, że wzieli się za balnsowanie też od drugiej strony, czyli poprawiania miejscówek na które nikt nie zaglądał. Dla mnie na plus.
    Smoki nerfili już kilka razy...

    Jestem ciekaw czy na każdym outlandzie teraz bd się zarabiało tyle samo, skoro to "zbalansowali"

  2. #5447

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    159
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Smoki nerfili już kilka razy...

    Jestem ciekaw czy na każdym outlandzie teraz bd się zarabiało tyle samo, skoro to "zbalansowali"
    Kiedy niby smoki nerfili? Straszny się z Ciebie płaczek zrobił, kiedyś byłeś normalny. Dobra do rzeczy, czy dla Ciebie jest normalna sytuacja, że na 1 respie zarabia się 200-300k/h i to sprzedając stony w sklepie, a na innych po 100k/h, do tego męcząc się i sprzedając ludziom. Ja osobiście wolałem ksuć się na smokach z 1-2 osobami, bo i tak więcej mogłem w czasie ksa zarobić niż gdziekolwiek indziej. Co do tego że psycraft był za dobry bo mógł huncic na smokach, to powiem tylko tyle że każda profka mogła tam huncić voirem na 200 lvl.

    Natomiast odnosząc się do drugiej części twojej wypowiedzi, z tego co testowałem to wszędzie się teraz na + wychodzi, a ile dokładnie to zależy od ceny stonów. Jedynie na fire dość słabo leci. Jakby nie to że przez 2 lata dragon out był taki op, to crystale może by były warte więcej niż 50k(np. tyle co metale/ancienty), to wtedy nawet na smokach ładnie można by było zarobić.

  3. Reklama
  4. #5448
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Lucie Fearsome napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedy niby smoki nerfili? Straszny się z Ciebie płaczek zrobił, kiedyś byłeś normalny. Dobra do rzeczy, czy dla Ciebie jest normalna sytuacja, że na 1 respie zarabia się 200-300k/h i to sprzedając stony w sklepie, a na innych po 100k/h, do tego męcząc się i sprzedając ludziom. Ja osobiście wolałem ksuć się na smokach z 1-2 osobami, bo i tak więcej mogłem w czasie ksa zarobić niż gdziekolwiek indziej. Co do tego że psycraft był za dobry bo mógł huncic na smokach, to powiem tylko tyle że każda profka mogła tam huncić voirem na 200 lvl.

    Natomiast odnosząc się do drugiej części twojej wypowiedzi, z tego co testowałem to wszędzie się teraz na + wychodzi, a ile dokładnie to zależy od ceny stonów. Jedynie na fire dość słabo leci. Jakby nie to że przez 2 lata dragon out był taki op, to crystale może by były warte więcej niż 50k(np. tyle co metale/ancienty), to wtedy nawet na smokach ładnie można by było zarobić.
    Bardzo dawno temu nerfili, gdy jeszcze roxiu z mukiem siedział tam.
    Czy to było normalne? Tak, bo jedyne wymaganie, żeby tam się dostać to 150lvl, KAŻDY mógł tam wejść. Nie trzeba mega trudnego questa. Wystarczył 150lvl.

    Odnośnie zarabiania na smokach, to było minęło. Są inne respy. Pozdrawiam wszystkich ludzi, którzy mają lucky na gardevoirze :D

    PS: pozdrów kolegów z tsa


    EDIT:
    "Jestem ciekaw czy na każdym outlandzie teraz bd się zarabiało tyle samo, skoro to "zbalansowali" ">
    >"Natomiast odnosząc się do drugiej części twojej wypowiedzi, z tego co testowałem to wszędzie się teraz na + wychodzi, "

    Z luckiem 6 na fight oraz venom (kingi/queeny) mam 100% drop rate na itemki do Hugh'a. Smoki na 100 revivek (bijąc na 2 rev) miałem jakoś 23 seahorse tails i jakoś po 5-6 dragon taili/teeth

    Balans jest xd
    Ostatnio zmieniony przez Cal id : 21-10-2014, 22:07

  5. #5449

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    526
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Idź na 500 vive na oba spawny, zrób dokładne sprawozdanie z loota i wtedy będzie materiał do dyskusji. 1 crystal = 9 stonow na venom oucie. Poza tym itemki do hugha są odrobine droższe na dragach, a lecą jeszcze itemy do ski/water seta. Solidne dane poprosze, a nie jakieś ogólne odczucia ;)

  6. #5450
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    fight out z luckiem t3 bilem godzine, nie bylo ani jednego przypadku zeby nie spadla maszynka z poka, tak bardzo balans, pomijajac ze fight out to porazka jezeli chodzi o spawn, tak samo jak kilka innych outow ale po co maja to zmieniac, lepiej zwiekszyc drop

  7. #5451

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    81
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fight out z luckiem t3 bilem godzine, nie bylo ani jednego przypadku zeby nie spadla maszynka z poka, tak bardzo balans, pomijajac ze fight out to porazka jezeli chodzi o spawn, tak samo jak kilka innych outow ale po co maja to zmieniac, lepiej zwiekszyc drop
    Na fight akurat mam najlepszy exp do 800k/h bez bonus staminy, wiec spawn nie jest zly.

  8. #5452
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Soverion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Idź na 500 vive na oba spawny, zrób dokładne sprawozdanie z loota i wtedy będzie materiał do dyskusji. 1 crystal = 9 stonow na venom oucie. Poza tym itemki do hugha są odrobine droższe na dragach, a lecą jeszcze itemy do ski/water seta. Solidne dane poprosze, a nie jakieś ogólne odczucia ;)
    I co, frytki do tego? Policz se to co napisałem + dodaj po 5k za itemki po 1k/100 revive. Czyli? Bez stonów zwykły WASTE (nie licząc stonów) - z luckiem 6... Czysta matma. Chcesz mieć materiał - idź sam bić.

  9. #5453

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    526
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    I dlaczego miałoby mnie to dziwić? Smoczki stały się miejscem, gdzie dobry profit jest uzależniony od dropa stonów za sklepowe 50k i wielkie halo. Na Mawile/Skarmach często wychodzi się po godzinie hunta bez metala i nikogo to nie dziwi. Pewnie na forum wszyscy zrozpaczeni psycrafci wywołają taki shitstorm, że będą musieli zwiększyć rate, bo nagle wygodne życie się skończyło.


    Załącznik 322644
    Ostatnio zmieniony przez Soverion : 22-10-2014, 08:07

  10. #5454
    Avatar Ashamand
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,409
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj vadik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na fight akurat mam najlepszy exp do 800k/h bez bonus staminy, wiec spawn nie jest zly.
    Ciekawe co powiesz, na 200+ lvlu :P

  11. #5455

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    81
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Ashamand napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe co powiesz, na 200+ lvlu :P
    Mam 230 lvl :P

  12. #5456
    Avatar Ashamand
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,409
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    I 800k/h? Chyba z X-expem, bo to jest niemożliwe, że tyle masz bez staminy bonusowej

  13. #5457
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Soverion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I dlaczego miałoby mnie to dziwić? Smoczki stały się miejscem, gdzie dobry profit jest uzależniony od dropa stonów za sklepowe 50k i wielkie halo. Na Mawile/Skarmach często wychodzi się po godzinie hunta bez metala i nikogo to nie dziwi. Pewnie na forum wszyscy zrozpaczeni psycrafci wywołają taki shitstorm, że będą musieli zwiększyć rate, bo nagle wygodne życie się skończyło.


    Załącznik 322644
    poczekaj aż twoje kochane metal poki dopadną :D

    ps: tp the best held

  14. #5458
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poczekaj aż twoje kochane metal poki dopadną :D

    ps: tp the best held
    metal poki po tych wszystkich nerfach tez nie sa zbyt swietnym miejscem do zarobku. wczoraj bylem na metangach i na 150 revivow spadl tylko metal i 3 enigmy. dzisiaj na 100 revivow 1 tech bal, wszystko z luckiem 4, takze szalu nie ma XD. za to fight outland jest teraz zajebisty.

  15. #5459

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    108
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    wysyp ludziów na out fight, 100% itemków

  16. #5460
    Avatar Dhake
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Słupca
    Posty
    174
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Istnieje klient PxG w wersji na MAC'a?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13710
    Ostatni post: 03-04-2023, 11:48
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •