Reklama

Pokaż wyniki sondy: Gdzie trenujesz swoje pokemony?

Głosujący
355. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Black

    28 7.89%
  • Blue

    16 4.51%
  • Brass

    35 9.86%
  • Emerald

    23 6.48%
  • Gold

    21 5.92%
  • Green

    70 19.72%
  • Jasper

    20 5.63%
  • Amethyst

    9 2.54%
  • Ruby

    23 6.48%
  • Sapphire

    28 7.89%
  • Silver

    34 9.58%
  • White

    27 7.61%
  • Diamond

    10 2.82%
  • Topaz

    11 3.10%
Strona 406 z 1186 PierwszaPierwsza ... 306356396404405406407408416456506906 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,076 do 6,090 z 17790

Temat: Pokemony Online - little talks

  1. #6076
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z profa pewnie tak, ale jak komus zalezy tylko na tym to nie ma sensu wsadzania lucka w ditto. 348 iron here i zadnym pokiem nie mam na combo machampow outlandowych (musze targetowac), nawet blazikenow voirem nie moge zabic, o altariach i wielu innych pokach moge zapomniec, dodatkowo wszystko trwa znacznie dluzej niz w przypadku huncenia zwyklym bronzongiem + tak jak pisalem wczesniej, cena jest duzo korzystniejsza, bo taki s ditto + 50 kosztuje okolo 15kk, a normalne poki do expa max 4-5. poza tym trzeba rowniez pamietac, ze znalezienie odpowiednio poka do skopiowania nie zawsze jest takie proste, a memory to koszt okolo 5kk.
    machampow to ja na 200 voirem + 50 jako psy nie mam na combo, altarie to samo.

    z tego co pamietam jak wprowadzali s ditto to bylo info ze poki skopiowane (zwykle) sa o 10% slabsze ( w twoim przypadku wtedy voir bije jak 308 lvl z voirem + 50 ((348 + 50)*0,9), natomiast shiny poki skopiowane mialy miec swoje unikalne przeliczniki, najprawdopodobniej slabsze. Sam gadalem z typem co chodzil expic ze skopiowanym zwyklym magmarem, pytam czego nie shiny to mowil, dmg mniejszy za to czestszy pasyw wiec jak robi daily na szybko albo idzie keczowac to bierze kopie s magmara, do expa zwykly bo wyraznie wiekszy dmg. Pozatym twoj argument jest bez sensu, z s ditto mozesz miec kilka pokow w jednym + wysoki tier lucka, a za ta sama kase ktora wydasz na ditto i lucka chyba nie kupisz kazdemu pokowi + 50 takiego lucka jakbys wlozyl do ditto.


    #e


    teraz jest elegancko, najpierw animacja a potem strzalka

    #e2



    akurat jak nie mam kasy xdxdxd
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 18-12-2014, 11:26

  2. #6077

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    526
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Traci 15%. W opisie S ditto na diamond shopie masz.
    A z Magmarem jest tak jak mówisz. Na normalnych huntach kopiowany shiny weźmie 3/4 tego co zwykły, bo bez defa jest zjadany.

    #edit
    Strzałka na propsie
    Ostatnio zmieniony przez Soverion : 18-12-2014, 11:27

  3. Reklama
  4. #6078

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    247
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Przeceny juz od wczoraj coś nie na czasie jestes

  5. #6079
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no niestety nie padam jak szmata ze kupuje blessy codziennie sorry ;x (teraz tylko sprawdzalem info o ditto)

  6. #6080
    Avatar Carian
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,972
    Siła reputacji
    13

    Domyślny



    heheheszky

    Czemu c.o nie jest cenowo liczony tak samo jak cyberowe?
    Cytuj evelay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowiedzialem sie ze dziewczyna z mojej szkoly ma swira[i to takiego konkretnego] na punkcie lola
    bede za nia lazil z kolega i krzyczal WBIJAM DZIS BO5 DO CHALLENGERA az do mnie zagada

  7. #6081
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ze wzgledu na uzytecznosc poka no i dostepnosc bez cybera

  8. #6082
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli wg Cb, lepiej jest wsadzić lucka w jakiegoś gównianego poka za 4-5kk niż w shiny ditto, którym gdy wszystko ogarniesz (device - atak, memory lub codzienne przekopiowywanie) nie ma najmniejszego problemu i można hunić WSZĘDZIE?

    Ok, siedź ze swoim zwykłym pokiem na 3-4 respach CAŁY CZAS :D
    w roli scislosci to bronzongiem moge bic podobna ilosc respow co ditto, a jak juz bym mial wkladac device z attackiem to w ogole nie ma o czym rozmawiac, to samo tyczy sie voira na psycrafcie, wiec nie widze sensu tracenia wiekszej ilosci pieniedzy i marnowac wiecej czasu na ubijanie. poza tym dobrze wiesz, ze w tej grze jest kilka respow na ktorych jest duzo lepszy zarobek niz na innych, wystarczy wybrac odpowiednio pokemona i w niego wsadzic lucka. oczywiscie wszystko tez zalezy od klanu.

    @down
    yup

    @Carian ;
    c.o najciezej zlapac ze wzgledu na nieustanny ks na respie + wydaje mi sie, ze catch rate jest troszeczke nizszy niz na cyberowe poki (nie jestem pewien) + po prostu jest najlepszy i najbardziej uzyteczny. w zaleznosci od wsadzonego helda mozesz go miec pod pvp/exp/npc.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 18-12-2014, 14:11

  9. #6083
    Avatar Cremacer
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    630
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Soverion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Traci 15%. W opisie S ditto na diamond shopie masz.
    A z Magmarem jest tak jak mówisz. Na normalnych huntach kopiowany shiny weźmie 3/4 tego co zwykły, bo bez defa jest zjadany.

    #edit
    Strzałka na propsie
    "each shiny has an unique %"
    takiemu s scytherowi zjadają jakies 30-40% dmg i defa

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z profa pewnie tak, ale jak komus zalezy tylko na tym to nie ma sensu wsadzania lucka w ditto. 348 iron here i zadnym pokiem nie mam na combo machampow outlandowych (musze targetowac), nawet blazikenow voirem nie moge zabic, o altariach i wielu innych pokach moge zapomniec, dodatkowo wszystko trwa znacznie dluzej niz w przypadku huncenia zwyklym bronzongiem + tak jak pisalem wczesniej, cena jest duzo korzystniejsza, bo taki s ditto + 50 kosztuje okolo 15kk, a normalne poki do expa max 4-5. poza tym trzeba rowniez pamietac, ze znalezienie odpowiednio poka do skopiowania nie zawsze jest takie proste, a memory to koszt okolo 5kk.
    trzeba umiec dobrze poka dobrać, a nie wszystko probowac gardevoirem,
    altarie > glalie
    machampy > s fearow
    blaziken > swampert, fearow i wiele innych

    musisz sie z tym pogodzic, ze gardevoir na ditto bez profy to gowno
    Ostatnio zmieniony przez Cremacer : 18-12-2014, 14:11

  10. #6084
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cremacer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trzeba umiec dobrze poka dobrać, a nie wszystko probowac gardevoirem,
    altarie > glalie
    machampy > s fearow
    blaziken > swampert, fearow i wiele innych

    musisz sie z tym pogodzic, ze gardevoir na ditto bez profy to gowno
    ale ja mowie o powaznym biciu, a nie czekaniu s fearowem 10 sekund az pod koniec air vortexa machamp/blaziken padnie xD to oczywiste, ze jak jestes jakims oreboundem, czy volcaniciem to lepiej miec tego s ditto z luckiem, ale juz tej samej rzeczy nie powiedzialbym o wingeonie/naturi z tropiusem, psycrafcie z voirem, czy ironie z bronzongiem.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 18-12-2014, 14:19

  11. #6085
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Carian napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    heheheszky

    Czemu c.o nie jest cenowo liczony tak samo jak cyberowe?
    Jest o wiele lepszy od cyberowych. Dużo ludzi go chce mieć, dużo ludzi się ksuje, więc jak 5 osób rzuca codziennie balle, to wolno idzie łapanie go niż jakby 1 osoba dziennie rzucała all balle (75 max+- można). Rare

  12. #6086
    Avatar Cremacer
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    630
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ja mowie o powaznym biciu, a nie czekaniu s fearowem 10 sekund az pod koniec air vortexa machamp/blaziken padnie xD to oczywiste, ze jak jestes jakims oreboundem, czy volcaniciem to lepiej miec tego s ditto z luckiem, ale juz tej samej rzeczy nie powiedzialbym o wingeonie/naturi z tropiusem, psycrafcie z voirem, czy ironie z bronzongiem.
    Co do irona i bronzonga - masz rację, na wysokim lvlu mozesz bić wiele respów, ale co do gardevoira, to nie powiedzialbym.
    Co do 'czekania 10sec az cos padnie' fearowa, to bronzongiem tez sobie musisz sporo poczekac az poki podejda ci do niego i dostana jakis dmg z metal sounda.

  13. #6087
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cremacer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do irona i bronzonga - masz rację, na wysokim lvlu mozesz bić wiele respów, ale co do gardevoira, to nie powiedzialbym.
    Co do 'czekania 10sec az cos padnie' fearowa, to bronzongiem tez sobie musisz sporo poczekac az poki podejda ci do niego i dostana jakis dmg z metal sounda.
    prawda, tylko w tym wypadku zalezy mi rowniez na cenie. 10kk roznicy miedzy bronzongiem, a ditto ;d. co do voira to 350 lvl (luck 5 + device attack 5) i nie sciaga jedynie dark, fire, steel, i bodajze electric. po prostu kwestia gustu, ja nie przepadam za shiny ditto.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 18-12-2014, 18:22

  14. #6088

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    232
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Powstał jakiś temat o evencie świątecznym :D?

  15. #6089
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ja mowie o powaznym biciu, a nie czekaniu s fearowem 10 sekund az pod koniec air vortexa machamp/blaziken padnie xD to oczywiste, ze jak jestes jakims oreboundem, czy volcaniciem to lepiej miec tego s ditto z luckiem, ale juz tej samej rzeczy nie powiedzialbym o wingeonie/naturi z tropiusem, psycrafcie z voirem, czy ironie z bronzongiem.
    lOL? Dlaczego nie? Nawet gmy mówią, że luckly najlepiej w ditto wrzucać( ofc tier 5+). Ditto nie nadaje się kompletnie pod pvp, ale na npc i pod expa jest doskonały.

    Twoja poprzednia wypowiedź na temat "kilka respow na ktorych jest duzo lepszy zarobek niz na innych". Obaj wiemy o tych respach. Ja sądzę, że tam def oraz atk ditto w niczym nie przeszkadza. Nie wiem jak Ty. Jak ktoś napisał "wystarczy dobrze dobrać poka".

    PS: glalie, a dokładniej jego passyw jest dosyć denerwujący.

  16. #6090
    Avatar Cremacer
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    630
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    prawda, tylko w tym wypadku zalezy mi rowniez na cenie. 10kk roznicy miedzy bronzongiem, a ditto ;d. co do voira to 350 lvl (luck 5 + device attack 5) i nie sciaga jedynie dark, fire, steel, i bodajze electric. po prostu kwestia gustu, ja nie przepadam za shiny ditto.
    no i do tego jeszcze elastyczność, codziennie dayli sobie możesz robić (nie wiem czy robisz ale jak jestes 350 to raczej ci sie oplaca) z całkiem dobrym profitem, a tak musialbys tluc z jakims shitem bez lucka, gdyby ci nie podpasowaly

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13712
    Ostatni post: 06-04-2024, 15:49
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •