Reklama
Strona 287 z 400 PierwszaPierwsza ... 187237277285286287288289297337387 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,291 do 4,305 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #4291
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jebac policje bo kupilem podjebane adiki a te kurwy siedzo nic nie robio za moje pieniondze zamiast z allegro aukcje usuwac XDDDDDD
    Kompletnie tego nie rozumiesz. Nie mówię o tym, że mają kontrolować wszystko co się dzieje na Allegro. Po prostu jak kupisz towar, który jest wystawiony na oryginał i udowodnisz, że takowym nie jest, to zgłaszasz na policje i chłop ma przechlapane. Co innego jakby napisał: to są podróbki/repliki butów x w aukcji. Przynajmniej każdy brałby odpowiedzialność za to czy czyta wypociny sprzedawcy, czy nie.


    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chyba sobie zartujesz; nie jest zgodne z prawem zeby portal internetowy posredniczyl i ulatwial ludziom popelnianie przestepstwa jakim jest handel podrobkami
    To nie jest żadne pośredniczenie i ułatwianie. Co ich to obchodzi co kto sprzedaje? Ważne by dla nich stawka za wystawienie przedmiotu została zapłacona, a co i w jaki sposób jest sprzedawane, to nie powininen być ich interes.

  2. #4292
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie jest żadne pośredniczenie i ułatwianie.
    kogo ty teraz chcesz oszukac piszac takie cos ?


    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kompletnie tego nie rozumiesz. Nie mówię o tym, że mają kontrolować wszystko co się dzieje na Allegro. Po prostu jak kupisz towar, który jest wystawiony na oryginał i udowodnisz, że takowym nie jest, to zgłaszasz na policje i chłop ma przechlapane. Co innego jakby napisał: to są podróbki/repliki butów x w aukcji. Przynajmniej każdy brałby odpowiedzialność za to czy czyta wypociny sprzedawcy, czy nie.
    no i to jest inna sprawa, my tu mowimy o interwencji administracji portalu w sprawie aukcji lamiacych regulamin oraz oferujacych towar ktorym handel jest prawnie zabroniony. jak ktos tu czegos nie rozumie to ty. bardzo dobrze ze biora za morde polaczkow ktorzy dorabiac sie chca na cudzej niewiedzy i braku obeznania w temacie; czyste kurestwo i nie wazne kto sie tym zajmuje - czy allegro czy policja - o ile to zwalcza, to oczywiscie robi dobrze i nie wiem gdzie ty tu widzisz problem

  3. Reklama
  4. #4293
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mówię o tym, że mają kontrolować wszystko co się dzieje na Allegro.
    Oczywiście że mają. I mało tego - sprzedaż podjebek na allegro jest surowo zabroniona, skutkuje to banem na konto. Jeśli widzisz podróbki - zgłoś.


    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie jest żadne pośredniczenie i ułatwianie.
    co XD

    Weź ty chłopie zapoznaj się z definicjami pośredniczania/ułatwiania bo chyba nie znasz znaczenia tych słów xD

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ważne by dla nich stawka za wystawienie przedmiotu została zapłacona, a co i w jaki sposób jest sprzedawane, to nie powininen być ich interes.
    XDDDDDD

    a może obchodzi ich to, że mogą dostać sprawę za paserstwo?
    Ostatnio zmieniony przez Hyakinthos : 03-07-2015, 18:56

  5. #4294
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Hyakinthos ;
    Może najpierw przeczytaj kilka poprzednich wypowiedzi, zanim sam się wtrącisz, bo wlazłeś w pół zdania i nie wiesz o co chodzi.
    Po prostu gdybam, że tak byłoby lepiej moim zdaniem.


    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i to jest inna sprawa, my tu mowimy o interwencji administracji portalu w sprawie aukcji lamiacych regulamin oraz oferujacych towar ktorym handel jest prawnie zabroniony. jak ktos tu czegos nie rozumie to ty. bardzo dobrze ze biora za morde polaczkow ktorzy dorabiac sie chca na cudzej niewiedzy i braku obeznania w temacie; czyste kurestwo i nie wazne kto sie tym zajmuje - czy allegro czy policja - o ile to zwalcza, to oczywiscie robi dobrze i nie wiem gdzie ty tu widzisz problem
    A ja uważam, że jak ktoś jest idiotą i nie widzi/ nie potrafi sobie poradzić z krętaczem, to niech płaci za to.

  6. #4295
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja uważam, że jak ktoś jest idiotą i nie widzi/ nie potrafi sobie poradzić z krętaczem, to niech płaci za to.
    no ok, to w takim razie ciekawi mnie jak taki nie-debil jest w stanie poradzic sobie z typem, ktory miesiecznie odpala po kilka nowych kont na allegro i opycha tam podjeby; pewnie powiesz ze, hehe, wystarczy pojsc i podac dane z allegro i juz typ jest dojebany co

    nie wiem czy ty tak plytko myslisz czy sobie pierdolisz od rzeczy ale ludzie kreca waly nie tylko na ajermaksach i mysle ze jakbys chcial sie ubierac na allegro to sam trafilbys na podjebe i nawet bys o tym nie wiedzial co czyni cie tym wlasnie debilem wg twojej definicji tego slowa

    wspolczuje ubogiej logiki, udanych zakupow zycze zaradny zyciowo uzytkowniku forum torg.pl

  7. #4296

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem czy ty tak plytko myslisz czy sobie pierdolisz od rzeczy ale ludzie kreca waly nie tylko na ajermaksach i mysle ze jakbys chcial sie ubierac na allegro to sam trafilbys na podjebe i nawet bys o tym nie wiedzial co czyni cie tym wlasnie debilem wg twojej definicji tego slowa
    myślę, że obecnie zdecydowana większość produktów na allegro pochodzi z aliexpress i podobnych serwisów.

  8. #4297

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Tasmann ;

    Mam wrażenie, że wg Twojego myślenia złodziej, który nie zostanie złapany działa na gitarce. Morderca tak samo, a co pajace nie potrafili sie skapnać.
    @Hyakinthos ;

    Wg aliego, mam "Zniżki" nie wiem na co, nie wiem gdzie, nie wiem jak to sprawdzić. Poza tym, jestem przed kolejką w odpowiedziach supportu czy coś takiego wyczytałem ( nie wgłębiałem się za bardzo ).

  9. #4298
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rozmawiamy tutaj o 'złodziejach' a nie o mordercach.

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ok, to w takim razie ciekawi mnie jak taki nie-debil jest w stanie poradzic sobie z typem, ktory miesiecznie odpala po kilka nowych kont na allegro i opycha tam podjeby; pewnie powiesz ze, hehe, wystarczy pojsc i podac dane z allegro i juz typ jest dojebany co

    nie wiem czy ty tak plytko myslisz czy sobie pierdolisz od rzeczy ale ludzie kreca waly nie tylko na ajermaksach i mysle ze jakbys chcial sie ubierac na allegro to sam trafilbys na podjebe i nawet bys o tym nie wiedzial co czyni cie tym wlasnie debilem wg twojej definicji tego slowa

    wspolczuje ubogiej logiki, udanych zakupow zycze zaradny zyciowo uzytkowniku forum torg.pl
    Mi współczujesz ubogiej logiki? A kto w takim razie nie zauważa różnicy między gdybaniem a rzeczywistością?
    Ja jak najbardziej popieram wolny rynek, sprzedawaj co chcesz za ile chcesz i komu chcesz, oczywiscie nie robiąc nikomu przy tym krzywdy. A czy Ty przeczytasz opis czy nie, gdzie napisane jest że są to podróby, to już jest Twój zasrany problem.
    Oczywiście jeśli dla przykładu, ktoś pisze, że sprzedaje oryginalne raybany, podczas gdy są to podjeby z ali za 10$, to taki ktoś powinien być surowo karany prawnie.
    To jest tylko koncepcja!
    Mam nadzieję, że teraz widzisz różnicę.

  10. #4299
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A czy Ty przeczytasz opis czy nie, gdzie napisane jest że są to podróby, to już jest Twój zasrany problem.
    CO KURWA XD

    wiesz, ze handel PODJEBAMI jest ZABRONIONY ?

    znajdz mi chociaz 1 aukcje gdzie osoba wprost pisze ze sprzedaje REPLIKE produktu danej marki ze kupujacy jest debilem bo tego nie doczytal XD

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jak najbardziej popieram wolny rynek, sprzedawaj co chcesz za ile chcesz i komu chcesz, oczywiscie nie robiąc nikomu przy tym krzywdy.
    no, sprzedajac replike czyjegos produktu, kopiujac logo, design i wykorzystujac renome krzywdzisz osoby ktore latami sobie na ta opinie i rozpoznawalnosc marki pracowaly. wolny rynek po chuju XD niech zgadne, pewnie popierasz korwina

    xDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddd

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozmawiamy tutaj o 'złodziejach' a nie o mordercach.
    no i co z tego ? smiec to smiec, co o czym tu rozmawiac ?

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi współczujesz ubogiej logiki?
    sorry cofam, wspolczuje ci jej braku
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 03-07-2015, 21:49

  11. #4300
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chłopie wytykasz komuś, że ma ubogą logikę(co swoją drogą nie wiadomo co oznacza), a sam nie potrafisz zrozumieć, że to co Ci probuje przekazać to tylko pomysł, a nie prawo jakie mamy obecnie w Polsce. Skumał w końcu ten wielce logiczny zakuty łeb?

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no, sprzedajac replike czyjegos produktu, kopiujac logo, design i wykorzystujac renome krzywdzisz osoby ktore latami sobie na ta opinie i rozpoznawalnosc marki pracowaly. wolny rynek po chuju XD niech zgadne, pewnie popierasz korwina
    No i co z tego? Przecież każdy kogo stać i kto będzie chciał oryginał, to nadal będzie mógł go kupić, a ten kto chce podjeby, to sam musi się liczyć z tym, że nie będzie miał gwarancji/jakości oryginału.
    Nie do końca jestem za korwinem, ale ma on moim zdaniem jedyne realne poglądy. Swoją drogą pochwal się kogo Ty popierasz, zamiast wysyłać jakieś pierdolnięte minki.
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 03-07-2015, 22:19

  12. #4301
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie, nie skumal.

    czyli wg ciebie idealnie by bylo jakby firma x zaprojektowala sobie model buta ktory podoba sie ludziom a kolejne kilka firm y z a b c d e f g produkuje to samo z inna cena, bo wolny rynek i jest cudownie ale przecież pojebany kraj, pojebane prawo zakazuje handlu bublem i niestety jest bardzo zle przez to.

    przez cala ta zalosna dyskusje nie odpowiadasz na zadne pytania i nieudolnie próbujesz cos przekazac tylko nie jestes w stanie tylko ja jestem zbyt glupi zeby to pojac.

    coz, nie wiem po co wgle wdawalem sie w dyskusje z osoba, ktora debilem nazywa ofiare oszusta ktory zataja prawde, i juz nie chodzi tu nawet o podrobki ubran; mam nadzieje ze piszac takie rzeczy wziales pod uwage np przypadki ludzi niezbyt znajacych sie na samochodach, ktorzy padaja ofiarami oszustwa kupując posklejane gowno ktore rozpadajac sie przy dzwonie na 5 czesci jest przyczyną śmierci jakiejs tam rodzinki np debili (no przeciez debile co xD) ktorzy dali sie ojebac na flote bo pan mowil ze tylko zderzok wymieniony.

    tak, to nie to samo bo inna kasa i inny produkt leci w obroty ale sposob dzialania oszusta ten sam, co ty oczywiście popierasz. gratuluję
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 03-07-2015, 22:35

  13. #4302
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No to proszę bardzo, jeśli rodzinka chce kupić samochód a się na tym nie zna, to niech zapyla do salonu i kupuje. Ja nikomu nie bronię.
    Nieudolnie próbuje przekazać, może dlatego, że adresat to baran i po raz czwarty nadal nie wie o czym mówie?

    Pozwól, że w tym momencie przestanę udzielać się w tym temacie, bo to do niczego mądrego z Twojej strony nie prowadzi.

  14. #4303
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to proszę bardzo, jeśli rodzinka chce kupić samochód a się na tym nie zna, to niech zapyla do salonu i kupuje. Ja nikomu nie bronię.
    Nieudolnie próbuje przekazać, może dlatego, że adresat to baran i po raz czwarty nadal nie wie o czym mówie?

    Pozwól, że w tym momencie przestanę udzielać się w tym temacie, bo to do niczego mądrego z Twojej strony nie prowadzi.

    o kurwa porywnywanie kupna uzywanego samochodu do kupna podrobu buta co ja tu o ja nawet nie xD

  15. #4304
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o kurwa porywnywanie kupna uzywanego samochodu do kupna podrobu buta co ja tu o ja nawet nie xD
    o kurwa wchodzenie do tematu i czytanie ostatniego posta dyskusji i jej komentowanie w zalosny sposob co ja tu o ja nawet nie xD


    @e

    kolega benego wbija tutaj XD



    XDDDDDDDDddddddddddd
    Ostatnio zmieniony przez ayx~ : 04-07-2015, 00:14

  16. #4305

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o kurwa porywnywanie kupna uzywanego samochodu do kupna podrobu buta co ja tu o ja nawet nie xD
    Widzisz, figura którą jest porównanie istnieje właśnie po to, aby porównywać ze sobą sytuacje/rzeczy/cokolwiek, która na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego i doszukiwać się w nich analogii.
    Ale czego ja od ciebie wymagam.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •