Reklama
Strona 3 z 46 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 681

Temat: Tibia - wspomnienia i stare dobre czasy.

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Jakieś 3 lata temu miałem tu jakiś badziewny temat ze skrinami z knajta z mojego pierwsza konta które zostało zdelejtowane też właśnie jakieś 2 lata temu, pamiętam, że była na nim data założenia luty 2004 czyli 7.1 albo 7.2 chyba

  2. #32
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakieś 3 lata temu miałem tu jakiś badziewny temat ze skrinami z knajta z mojego pierwsza konta które zostało zdelejtowane też właśnie jakieś 2 lata temu, pamiętam, że była na nim data założenia luty 2004 czyli 7.1 albo 7.2 chyba
    no czyil tak jak ja ;d 7.1 paintowe gsy cos pieknego
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  3. Reklama
  4. #33
    konto usunięte

    Domyślny

    Kiedyś to wszystko było czymś pięknym, jak ci lider jakieś dobrej gildii pisał - hunted to srałeś po gaciach, każda dedówa -2lvle a teraz dzieciaki uważają się za pro, bo mają DOMINANDO na serwerze w czasach gdy każdy nuub ma 20 botcharów, magebota, twist of fate i redukowanie do 80% strat za dedy w pvp xD
    Jak wszedł blackd, potem ng to też niby były boty, ale nie tak jak teraz gdzie 150 knajtem zarabiasz 300k dziennie

    w ogóle to jak niedawno wróciłem do tibii to pomyślałem czy by nie pójść na inferne, idę a tam: aol, blessy, brak expa za ludzi, exhaust na attack zamiast 1s to tak jak wszędzie, 2sekundy parodia XD
    pamiętam jakie tam kombosy kiedyś szły jak sdkami można było strzelać 2 razy szybciej niż na normalnych serverach
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-10-2013, 01:23

  5. #34
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no czyil tak jak ja ;d 7.1 paintowe gsy cos pieknego
    Zapomniałeś jeszcze dodać, że wtedy łatwiej było spotkać gsa pod dwarven bridge albo w Venore niż na pohu XD
    Jeszcze mi się przypomniało właśnie, jak przez bardzo długi czas najwyższy mlvl w Tibii miał Sonek, czyli 40 lvl druid z Secury, który całe życie stał i pizgał uhy i nic więcej i później nawet MDW miał sporo gorszy w czasach gdy był najwyższym lvlem w Tibii. Dopiero później, jak minęło trochę czasu od tego apdejta ze zmianą mana systemu, ktoś go w końcu wyprzedził, bo wtedy już expiono używając mana fluidów non stop.

    @up
    Bo boty w jakimś tam stopniu psuły powoli tę grę, ale cipsoft przyspieszył ten proces 100 razy swoimi idiotycznymi zmianami, które tylko to bocenie ułatwiały.

  6. #35
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pamietam jak sie jarałem unitami na titanii... gdzies na yt są jeszcze ich filmy

    combo z domkiem tak samo, o gosciu z bananami pamietałem ze potem jakos gildie mialy rozejm albo zawieszenie broni podczas wojny na znak pamieci o tym gostku

    dobry motyw był z Ti i jego epic ucieczką z nagrodami anni

    pamieta ktoś moze typa Serio Demonslayer?

  7. #36
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,368
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zapomniałeś jeszcze dodać, że wtedy łatwiej było spotkać gsa pod dwarven bridge albo w Venore niż na pohu XD
    Jeszcze mi się przypomniało właśnie, jak przez bardzo długi czas najwyższy mlvl w Tibii miał Sonek, czyli 40 lvl druid z Secury, który całe życie stał i pizgał uhy i nic więcej i później nawet MDW miał sporo gorszy w czasach gdy był najwyższym lvlem w Tibii. Dopiero później, jak minęło trochę czasu od tego apdejta ze zmianą mana systemu, ktoś go w końcu wyprzedził, bo wtedy już expiono używając mana fluidów non stop.
    to
    pamietam jak balem sie biegac do venore myslac ze moge spotkac po drodze gsa xD kiedys mysle chuj ide nigdy nie bylem.podchodze uradowany pod schodki a tu dzajant spajder to myslalem ze zejde na zawal
    +za malolata ta chec posiadania pacca ale chyba dalo sie tylko na 90 dni co sie wiazalo z wydatkiem 90 zl i nigdy nie wbilem wyzej niz 25 lvla jak bylem taki calkiem malutki xD dopiero jakos na 7.6 ~~ udalo mi sie wbic 106 ekiem
    te nieodkryte tereny za mostkiem dla pacc na rooku ehhhhhhhhhhhh
    polecam ten filmik

    nie az taka stara wersja tibii ale wciaz

    a no i tak jak z na filmiku obok z propnowanych dalo sie lurnac beholdera bodajze z tej dziury co jest obok mount sternum pod np depo thais xD niby nic ale jednak
    Ostatnio zmieniony przez Taca : 27-10-2013, 01:28
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  8. #37
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    polecam ten filmik
    kilka miechów go "odkryłem" całkiem spoko, ach te stare czasy... :)

  9. #38
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Kaplar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pamieta ktoś moze typa Serio Demonslayer?
    Najlepszy lurer ever xD

    ja najbardziej, poza mistrzami pvp jarałem się rokslajerem ze zgorzelca (nawet mnie pozdrowił w swoim wywiadzie "już po wszystkim" xD "Pochodzę z Dolnego Śląska, a dokładniej mówiąc ze Zgorzelca, który serdecznie pozdrawiam wraz z okolicami.")
    Gościu pokazał wszystkim, że ich pierdoli, wyznaczył sobie cele i zdeklasyfikował wszystkich we wszystkich możliwych dziedzinach, exp/h, pg, kolekcje, wszystko.

    pierwszy pacc, kiedyś porównując dzisiejsze zarobki przeciętnego polaka to fakt, 90 zł żeby taki przeciętny gimnazjalista mógł je wydać, hehe, ja pamiętam, że pierwszego pacca (odrazu na pół roku #bogactwo) kupiłem za pieniądze które znalazłem w kopercie z emeryturą babki na którą natknałem się przez przypadek w jej szafce jak brałem ręcznik XD

    a co do lurowania, to jest najlepszy film ever, ta panika typów z non pvp całe życie na afku pod dp, tacy bezpieczni, wracają do komputera, o wylogowało mnie.. a co to, gdzie moje itemy i lvl? XD
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-10-2013, 01:37

  10. #39
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to
    pamietam jak balem sie biegac do venore myslac ze moge spotkac po drodze gsa xD kiedys mysle chuj ide nigdy nie bylem.podchodze uradowany pod schodki a tu dzajant spajder to myslalem ze zejde na zawal
    No XD
    Jeszcze lepiej było, jak zamiast schodów do Veno była drabinka i ciągle ropowano gsa albo dla i lurowano aż pod depo.

    Cytuj Kaplar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobry motyw był z Ti i jego epic ucieczką z nagrodami anni

    pamieta ktoś moze typa Serio Demonslayer?
    Na youtube są filmiki z Ti. Jakby ktoś nie wiedział, to typ po zrobieniu anni zajebał pozostałym nagrody i zaczął spieprzać do depo XD
    Ale dopadli go w końcu w mieście i padł (lało go ze 30 typa). Wtedy nagrody z anni warte były po 2kk sztuka, a na allegro kasa kosztowała pewnie z 8zł za 10k (może trochę mniej, bo to już nie były te w chuj stare czasy, ale pamiętam jak kiedyś złoto było po złotówce za 1k gp, a od zagranicznych graczy szło kupić pacca na 3 miechy za 50k).

    A Sergio pamiętam, bo grałem na Valorii. Dostał deleta za "destructive behaviour", chyba chodziło o to, że miał na swoim photobuckecie (wtedy tam w profilu na tibia.com było specjalne miejsce, żeby podać link do swojej hompage i tam wrzucił link do swojego albumu) zdjęcia jak lurował gsy, czy coś takiego. Dokładnie już nie pamiętam. W każdym razie był wtedy w czołówce w expie na serwerze (130~ lvl). Na yt jest jego pożegnalny filmik, który sam zmontował niedługo po tym.

    A co do postów up i filmiku z lurowaniem mino maga i beholdera, to lepiej obejrzyjcie to:

    XD


    Pamiętam jeszcze jak lurowałem pod depo w Ab arcanista a na amazon camp dragona tam z Kaz.

  11. #40
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    MDW przestal grac bo zjebali magow, a dokladniej? o co chodzi z tym mana systemem co tibia77 pisze?
    O tajfunie z furory mozecie cos powiedziec? czy raczej nic ciekawego
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  12. #41
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    MDW przestal grac bo zjebali magow, a dokladniej? o co chodzi z tym mana systemem co tibia77 pisze?
    O tajfunie z furory mozecie cos powiedziec? czy raczej nic ciekawego
    mana system był taki, że kiedyś mana odnawiała się z 4 wolniej, mana fluidy dawały 25-50 many, nikt nie expił ze spelli tylko wszyscy klepali z runek, a zrobienie np uha brało 100~ many
    a tajfun, co tu mówić, tajfun miał paru ownerów, jeden od expienia, jeden od pvp xD
    w ogóle kiedyś, magiem to była zajebista sztuka grać, jak wpadłeś w trapa to odrazu pewna śmierć, cała mana ci się spalała w 10 sekund jak wrzuciłeś utamo vite a manaskami sobie jej nie odnowisz, nie tak jak teraz że masz manasy co dają 300 many a w dodatku jeszcze koledzy mogą cię potować
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-10-2013, 01:46

  13. #42
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    MDW przestal grac bo zjebali magow, a dokladniej? o co chodzi z tym mana systemem co tibia77 pisze?
    No jakoś w 2005~ zmieniono mana system. Wcześniej mana się ładowała 4x wolniej, mana fluidy dawały 2x mniej many (średnio 40~) i kosztowały 2x więcej (100gp za sztukę). Dlatego expiło się runami a nie visem używając manasów. Manasów się używało tylko, gdy było to konieczne, a nie na normalnym expie. Dlatego najwyższy mlvl w całej Tibii przez długi czas miał tamten uhmaker z Secury. Potem się to zmieniło, magowie zaczęli brać po 20 bp mfów na expa i zużywali je visując, więc siłą rzeczy po jakimś czasie w końcu go powyprzedzali w mlvlu.
    Ale to nie przez te zmiany MDW przestał grać. On chyba przestał jak zmieniono system naliczania demedża ze spelli, co nastąpiło trochę później. Bo w starym systemie na 250 lvlu i 80+ mlvlu walił do 1200 z sd w potworki. Potem to zmienili, że hity były mniej zależne od lvla niż do tej pory (wcześniej było tak, że w sile czarów 3 lvle dawały ci tyle, co 2 mlvle), przez co znacząco stracił na sile (a z drugiej strony ci, którzy mieli wysoki mlvl ale niski lvl - zyskali, bo mlvl miał od tej pory o wiele większe znaczenie).

    @up nie było cię xd

  14. #43
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no i ta pamietna akcja na edron gdzie go wkoncu zabili, nie wiem jak u innych ale przyjeło się ze tamten def wlasnie nazywa się taifun

    mialem gdzies jeszcze reca jak wbija 200lvl na anni, to był szał

  15. #44
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Kaplar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i ta pamietna akcja na edron gdzie go wkoncu zabili, nie wiem jak u innych ale przyjeło się ze tamten def wlasnie nazywa się taifun

    mialem gdzies jeszcze reca jak wbija 200lvl na anni, to był szał
    w tamtych czasach wystarczyło założyć temat na tibia.pl o nazwie "taifun devilry robi xyz" i w godzine miałeś 10 stron postów xD
    albo temat zbiorczy o wojnie na furorze, tam taki spam leciał, że wszyscy modzi razem wzięci nie nadążali z rozdawaniem banów
    no i te banuwy za wspomnienie o torgu, przecież to strona dla nobów i czitów co jadą na tbi gg XD
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-10-2013, 01:50

  16. #45
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tibia.pl to najbardziej noobski serwis o tibii jaki kiedykolwiek powstał


    ma ktos informacje co z tym kolesiem co dostał DSL? sprzedał je czy jak?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 230
    Ostatni post: 19-07-2016, 22:02
  2. TORG - wspomnienia i stare dobre czasy
    Przez Hotarti w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 18-05-2014, 16:33
  3. Chcialbys przypomniec sobie stare dobre czasy? Zrobmy to razem.
    Przez Askarnoh w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 11-09-2013, 04:16
  4. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  5. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •