Reklama
Strona 2 z 46 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 681

Temat: Tibia - wspomnienia i stare dobre czasy.

  1. #16
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Da się tylko sprawić żeby zniknął, chociaż smaczku dodawali GMowie pisząc że "rozwiązanie mamy pod nosem" itp
    O MLS napisał już kolega up :)
    Przecież tekst, że "rozwiązanie macie pod nosem" nie znaczy zupełnie NIC. Ktoś sprytnie wybrnął z tego pytania i tyle, a ludzie się głowią o co chodziło. Zresztą jakoś w 2003/04 gadali w jakimś wywiadzie, że "70% poh jest nieodkryte". Tylko co z tego, skoro chodziło o poi i dream realm. Takie tam pierdolenie, żeby noobki się jarały. Nikt nigdy nie powiedział nic sensownego w tych wywiadach. Spike sworda nikt na rooku nigdy nie zdobył. Jedynego spika, który się na rooku pojawił, posiadał chłopak jakiejś laski z tibia.pl. Dostał go od niej, a ona miała go stąd, że była senior tutorem i jakiś CM zrobił mały miting senior tutorów na Harmonii dla jaj i tpnął jej 4 lvl chara na maina, konkretnie na plażę na Darashii, a potem o niej zapomniał. Jak się skapnął, to tpnął z powrotem na rook, ale w międzyczasie ona dostała w depo od wiary zdziwionej widokiem 4 lvla bez profesji na mainie spike sworda i inne itemy (m.in. blue robe i bohy). Dlatego przez chwilę był ten spike sword, ale niedługo później wszystkie itemy usunięto.
    A co do MLS, to nie do końca tak, bo tamten usunięty wcześniej, to nie był TEN MLS, tylko bardziej taki protoplasta, z chujowym wyglądem i dużo wyższymi statami (bodaj 80/60 czy coś, potem trochę obniżono, a potem jeszcze raz obniżono).
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 27-10-2013, 00:14

  2. #17
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co tylko chcesz
    dawaj jakies ciekawe historie z duzymi wojnami tibijskimi ;d
    watch that black boy fly

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież tekst, że "rozwiązanie macie pod nosem" nie znaczy zupełnie NIC. Ktoś sprytnie wybrnął z tego pytania i tyle, a ludzie się głowią o co chodziło. Zresztą jakoś w 2003/04 gadali w jakimś wywiadzie, że "70% poh jest nieodkryte". Tylko co z tego, skoro chodziło o poi i dream realm. Takie tam pierdolenie, żeby noobki się jarały. Nikt nigdy nie powiedział nic sensownego w tych wywiadach.
    A co do MLS, to nie do końca tak, bo tamten usunięty wcześniej, to nie był TEN MLS, tylko bardziej taki protoplasta, z chujowym wyglądem i dużo wyższymi statami (bodaj 80/60 czy coś, potem trochę obniżono, a potem jeszcze raz obniżono).
    Za pierwszym razem jak mls/excalibug się pojawił to miał wygląd zwykłego sworda, mówiłem 2 razy jak go usuneli, może faktycznie to nie był magic longsword, ale w każdym razie jego dodali jako legalne jego zastępstwo.


    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o co chodzi z odrastajaca trawa na wiezy?
    Kiedyś się głowili co tam ma być, jest taka wieża na femor hills gdzie jest trawa taka jak na bagnach, do koszenia maczetą, ale jak ją skosisz i na nią wejdziesz to cię odsuwa do tyłu bo odrasta, kiedyś wiadomo było tylko tyle, że trzeba podnieść skilla w ścinaniu trawy, nikt nie wiedział jak, teraz wiadomo, że skilla podnosimy śnijąc krzaki u hogglesa, taki rybak niedaleko thais, a w wieża jest częscią kissing a pig quest.

  5. #19
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mnie osobiście ciekawi wszystko co związane z historią tibi więc jak masz coś to pisz wszystko :)

  6. #20
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,066
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    kurde sporo sie zmienilo
    poczytalbym opis wiekszej ilosci takich zagadek ktore zostaly rozwiazane

  7. #21
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    a mnie zawsze zastanawialo czy da sie tego ghula na rooku zabic/dojsc do niego

  8. #22
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za pierwszym razem jak mls/excalibug się pojawił to miał wygląd zwykłego sworda, mówiłem 2 razy jak go usuneli, może faktycznie to nie był magic longsword, ale w każdym razie jego dodali jako legalne jego zastępstwo.
    No ten, który niby wypadł z cyklopa miał ponoć wygląd short sworda, tylko wyjebane staty i to był po prostu bug. A ten dodany na mapce miał wygląd zwykłego sworda, tak jak piszesz, z tym że sword wtedy wyglądał troszkę inaczej niż obecnie (i też inaczej niż ten poprzedni, który był do 2004~ roku, też podobny kształt ale jeszcze inne kolory). A ogólnie excalibug =/= MLS.

    Kiedyś się głowili co tam ma być, jest taka wieża na femor hills gdzie jest trawa taka jak na bagnach, do koszenia maczetą, ale jak ją skosisz i na nią wejdziesz to cię odsuwa do tyłu bo odrasta, kiedyś wiadomo było tylko tyle, że trzeba podnieść skilla w ścinaniu trawy, nikt nie wiedział jak, teraz wiadomo, że skilla podnosimy śnijąc krzaki u hogglesa, taki rybak niedaleko thais, a w wieża jest częscią kissing a pig quest.

    Warto dodać, nikt też oczywiście nie wiedział jak przejść za te drzwi z migającą klamką u Hoggla i po co one w ogóle są i nad tym też się zastanawiano latami. Potem jednym upem cipsoft zjebał dwa dość popularne (jedno mniej, drugie bardziej) "legendarne" miejsca, używając ich w strasznie gównianym i dennym queście.

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a mnie zawsze zastanawialo czy da sie tego ghula na rooku zabic/dojsc do niego
    Nie da się do niego dojść i nigdy się nie dało (o ile cipsoft tego też nie zmienił, od dawna nie gram więc nie jestem na bieżąco ze zmianami).

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurde sporo sie zmienilo
    poczytalbym opis wiekszej ilosci takich zagadek ktore zostaly rozwiazane
    One nie zostały rozwiązane, tylko cipsoft je "rozwiązywał", j.w.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 27-10-2013, 00:30

  9. #23
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj tazx napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dawaj jakies ciekawe historie z duzymi wojnami tibijskimi ;d
    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie osobiście ciekawi wszystko co związane z historią tibi więc jak masz coś to pisz wszystko :)
    ale coś konkretnie nie, historia tibii, masz genesis na tibia.com, inna historia tibii? Kiedyś było fajnie, teraz jest lipa xD
    Ja jak zaczynałem, w 2004 na isarze to wiadomo kto się tam panoszył, potem powstała galana i całe moje miasto tam grało, wieczna wojna z brami ale nic ciekawego, grałem kilkoma charami, nawet nicki dwóch pamiętam, sir-dudi, sir-wlodii może ktoś pamięta xD

  10. #24
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,066
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    One nie zostały rozwiązane, tylko cipsoft je "rozwiązywał", j.w.
    wlasnie o te mi chodzilo

  11. #25
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,468
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale coś konkretnie nie, historia tibii, masz genesis na tibia.com, inna historia tibii? Kiedyś było fajnie, teraz jest lipa xD
    Ja jak zaczynałem, w 2004 na isarze to wiadomo kto się tam panoszył, potem powstała galana i całe moje miasto tam grało, wieczna wojna z brami ale nic ciekawego, grałem kilkoma charami, nawet nicki dwóch pamiętam, sir-dudi, sir-wlodii może ktoś pamięta xD
    na jamerze albo antice grales?
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  12. #26
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Torg User jak będzie ci się nudzić to wal jakieś historyje, ja też coś tam zawsze dopowiem z tego co pamiętam.

    Ja proszę kogoś o jak najwięcej info o Del'Toro
    Podobno pierwszy Annihilator, 1 DHQ Solo(Mediota), payment za korzystanie z depo/wchodzenie do depo/masakryczne PA.



    A z takich ciekawostek co pewnie niewiele osób pamięta, to któryś NPC został nazwany na cześć zmarłego czarnego gracza, po jego śmierci jego domek na Edron został obrzucony bananami.

    Co do Spike Sworda legend było dużo, pamiętam że sam coś z ciałami kombinowałem na 7.6~, było też o zabijaniu minosa fistem, legendy o Poison Daggerze który miał spadać z minosa.

    Pytajcie też tak bardziej konkretnie o jakieś rzeczy to może mi się przypomni i razem coś tam sobie przypominy

    @down
    Poważnie xD Nawet screeny były pamiętam, spore zamieszanie było na tibia.com
    Ostatnio zmieniony przez Adziorroo : 27-10-2013, 00:54

  13. #27
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A z takich ciekawostek co pewnie niewiele osób pamięta, to któryś NPC został nazwany na cześć zmarłego czarnego gracza, po jego śmierci jego domek na Edron został obrzucony bananami.
    co
    ahahaahhaahhaahahaha


    macie jakies historie zwiazane z unitem z titanii?
    watch that black boy fly

  14. #28
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na jamerze albo antice grales?
    Nie, główne servery od 2004 to galana potem pandoria (za czasów panowania thaldusa, pamiętam jak beka była jak dostał hacka od jakiegoś pl na 230~ lvlu, poleciał na rooka i potem w komencie na tibia.com lidera wrogiej gildii było "05:00 Thaldus [12]: ide na raty", niedługo później delete xD Potem trochę czasu mineło bez niczego poważnego, kleiłem tylko teamy z nuub charami na trapy i kombo sd xD
    Pamiętam że miałem też chara na jakimś non pvp, chyba secura, forever 8 lvl w carlin, potrafiłem spędzić 8h dziennie na wypychaniu ludzi z pod depo do kratki tam gdzie są slimy, można było ropować potwory, nie to co teraz a jak slime się sklonuje i obtoczy to nawet w 100+ ek wali sporo, najlepszy "frag" jaki tam miałem to chyba był 150~ RP, poszły mu 2 lvle i aol, a wtedy 2 lvle to była kupa czasu odrabiania.

    z tymi bananami i gościem co umarł to prawda najprawdziwsza, nie wiem czy dobrze pamiętam ale to chyba bankier z thais ma teraz jego nick.
    A przecież kiedyś trashowanie domków było powszechną praktyką na wkurwienie kogoś xD
    Sam też charami na non pvp chodziłem na edron, parcelami wchodziłem na sklep tam gdzie się kamyczki sprzedaje, w bp 1k robaków i 1k golda, tasker i wszystko leciało na dach domku obok xD
    A tutaj najlepsze combo ue, może ktoś z was widział, ja miałem kiedyś .rec z tego, ale kiedy to było, przebija wszystkie superkombosy robione na combo leaderze w bocie xD
    http://youtu.be/Q_v-pUCLYR8?t=1m35s

    i ta, del'toro zrobili pierwszy anni, jeden z tych co był w teamie wziął present boxa, .rec nigdy nie dali ale jak już tam się wszystko posypało, ktoś później anni zrobił to wszystko wyszło na jaw, to przecież żadna tajemnica
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 27-10-2013, 01:04

  15. #29
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torg User jak będzie ci się nudzić to wal jakieś historyje, ja też coś tam zawsze dopowiem z tego co pamiętam.

    Ja proszę kogoś o jak najwięcej info o Del'Toro
    Podobno pierwszy Annihilator, 1 DHQ Solo(Mediota), payment za korzystanie z depo/wchodzenie do depo/masakryczne PA.
    W tamtych czasach PA było wszechobecne na większości serwerów. High lvle z rządzącej gildii po prostu gnębili randomowych mid lvli, zwłaszcza tych, którzy szybko expili. Często było tak, że nie mając pleców nie szło wbić powyżej 50 lvla, nie płacąc nikomu (a nawet gdy się płaciło, to i tak były problemy). Mówię głównie na przykładzie Valorii, ale nie tylko.
    A co do del'Toro, to chyba Bapupa był z nimi, z tego co pamiętam. Mam jeszcze gdzieś na dysku cama, jak podbił do teamu będącego w trakcie banshee questa, ktoś go dodał do party, a on zajebał prawie cały team za free.

    Co do Spike Sworda legend było dużo, pamiętam że sam coś z ciałami kombinowałem na 7.6~, było też o zabijaniu minosa fistem, legendy o Poison Daggerze który miał spadać z minosa.
    Poison dagger nigdy nie leciał z minosa. Gdzieś na jakiejś stronie pojawiło się kiedyś, że niby bardzo rzadko wypada, potem inne źródła powielały ten błąd. Do tego niektórzy gracze z maina w to wierzyli, bo np. gdy expili na zamku koło ab, to wyloocili poison daggera z orka warriora i im się potem zdawało, że to było z minosa. Oczywiście na rooku nikomu się to zdarzyć nie mogło, więc gadano, że może na rooku ten drop był zablokowany. Co ciekawe, niektórzy do dzisiaj wierzą, że kiedyś z mino wypadał ten sztylecik.
    Natomiast są na rooku na przykład brass armory, one najpewniej leciały kiedyś z minosów. Przez długi czas potwierdzał to któryś z NPCów, bo istniała możliwość sprzedania mu brass armora za 150gp (na długo przed wprowadzeniem tego systemu trejdowania z npcami, wtedy trzeba było gadać sell brass armor).
    Są też na rooku inne itemy, których teoretycznie być nie powinno. Większość to wynik buga, który pozwalał czasem zachować itemy, gdy postać została zrookowana.
    Aha, i co do zabijania minosa na skalce fistem, to Pan Klocek (40~ lvl rookstayer) obalił ten mit. Zabił go solo z samego fista, trwało to ponad godzinę i poszło w chuj life fluidów (wtedy hity były inaczej obliczane i ogólnie były niższe). Wypadło to, co zazwyczaj wypada z normalnego minosa i tyle.

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tutaj najlepsze combo ue, może ktoś z was widział, ja miałem kiedyś .rec z tego, ale kiedy to było, przebija wszystkie superkombosy robione na combo leaderze w bocie xD
    http://youtu.be/Q_v-pUCLYR8?t=1m35s
    Ja najbardziej zapamiętałem to combo:



    Ale to twoje też pamiętam.

    i ta, del'toro zrobili pierwszy anni, jeden z tych co był w teamie wziął present boxa, .rec nigdy nie dali ale jak już tam się wszystko posypało, ktoś później anni zrobił to wszystko wyszło na jaw, to przecież żadna tajemnica
    No, przez długi czas nooby snuły domysły co tam może być w tym prezencie. Było tyle różnych historii na ten temat, że "słyszałem od kolegi, który ma brata, który ma kolegę, który zna kolegę, który powiedział, że tam był thunder hammer" XD
    Potem jak się okazało, że to misiek, to niektórzy zaczęli wymyślać, że ponoć można tego miśka zamienić na thunder hammer albo golden helmet u tego npca hero (chyba Abran Iryoneye?) z Venore, bo on lubił spać z miśkiem.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 27-10-2013, 01:11

  16. #30
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,468
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tazx napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co
    ahahaahhaahhaahahaha


    macie jakies historie zwiazane z unitem z titanii?
    o kurwa jak smiechlem z tego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    serio tak bylo?

    @edit faktycznie tak bylo xD

    voldemop od jakiej tibii grales?wersji w sensie.
    pamietam jak na 7.1 mialem chyba 6-7 lat bralem fire fieldy i typkow spod depo carlin suwalem do drzwiczek typa co sie kupuje jedzenie dawalem field kratke po drzwiach i zamykałem/otwieralem drzwi gdy typ na nich stal i dedalo sie tak duuuuuuuuzo osob xD przynajmniej byla frajda i ta gra miala swoj klimat
    Ostatnio zmieniony przez Taca : 27-10-2013, 01:14
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 230
    Ostatni post: 19-07-2016, 22:02
  2. TORG - wspomnienia i stare dobre czasy
    Przez Hotarti w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 18-05-2014, 16:33
  3. Chcialbys przypomniec sobie stare dobre czasy? Zrobmy to razem.
    Przez Askarnoh w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 11-09-2013, 04:16
  4. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  5. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •