Reklama
Strona 39 z 46 PierwszaPierwsza ... 293738394041 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 571 do 585 z 681

Temat: Tibia - wspomnienia i stare dobre czasy.

  1. #571

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ŁDZ
    Posty
    301
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @up
    to jeszcze nic.
    ja napełniałem viale krwią i sprzedawałem jako life potiony po 1k :) pamietam ze duzo ludzi sie na to nabieralo i potrafilem wyciagnac po 3-4k stojac robiac runki :D

  2. #572
    Avatar -Maciek Mur-
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Na plecach
    Posty
    770
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja na mainie chodzilem po low lev respach i dawalem im fire fielda zeby zabili trola/snake, wskakiwalem pozniej w ten ogien i nabijalem im skula ^^

    @ Robilem jeszcze akcje ze namawialem ludzi na respach zeby pokazali eq, napisali profesje level i "pozdrawiam tibia.pl" , sam na probe pokazywalem swoje, tzn kladlem na ziemi (slabe rzeczy celowo), pozniej oni wyskakiwali z crus helmetow, k armow, pisali ze podrawiaja a ja wtedy zasypywalem gpkami te rzeczy i podbiegalem zabrac xd
    Ostatnio zmieniony przez -Maciek Mur- : 03-04-2014, 23:17

  3. Reklama
  4. #573
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,456
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja pisalem show armor i palilem jana ze mi trade nie dziala i jak ktos pokazywal to dawalem f bombe ta na jedna kratke a potem destroy fieldem na szybko i bralem;d
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  5. #574

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ŁDZ
    Posty
    301
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    polaki-cffaniaki hehe ;d

  6. #575
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja kupowałem ten item: Załącznik 310602 za 200 gp i sprzedawałem ludziom jako red poc za 4-5k. Dawniej wyglądał tak samo jak red poc xD

  7. #576

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    14
    Posty
    3,201
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pisalem show armor i palilem jana ze mi trade nie dziala i jak ktos pokazywal to dawalem f bombe ta na jedna kratke a potem destroy fieldem na szybko i bralem;d
    pamietam ze jak bylem noobem to mnie tak ktos wychujal xD

  8. #577
    Avatar Viskoo
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    156
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie kocham was za te posty!
    Jak kiedys cipsoft sie ogarnie I zrobi rl 7.4 to licze ze bedziecie tez tam grali!

  9. #578
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Kiedys na tibi 7.4 (chyba) przez miesiac zbieralem na wand of dragonbreath, zajebali mnie na dc i pamietam ze zlapalem zamułe xd

  10. #579

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    @up 7.4 nie bylo wandow^^

  11. #580
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,418
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedys na tibi 7.4 (chyba) przez miesiac zbieralem na wand of dragonbreath, zajebali mnie na dc i pamietam ze zlapalem zamułe xd
    7.6+

  12. #581
    Avatar OjciecImperator
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Lublin
    Posty
    423
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja zaczynałem przygodę na Tibi 7.6(tuż przed update na 7.7). Pierwszego chara miałem na Elerze - knighta, którym doszedłem do 30 któregoś poziomu i to było dla mnie już bardzo dużo. Pamiętam że kiedyś chciałem nim kupić giant sworda i zbierałem długo kasę i w końcu jak zebrałem to szedłem do Carlin na zakupy i po drodze na moście koło kazz wpadłem na jakaś większą bitwę i padłem i cała kasa poszła... moim ulubionym miastem było Venore i cały czas tj. do ~30lvl chodziłem tylko na swamp trolle i rotwormy. Pamiętam że strasznie dużo przesiedziało się pod depo gadając nawet z obcymi ludźmi - pamiętam że nawet gadałem kilkanaście razy z LordemPaulistina czy jakoś tak(ten co pierwszy wbił 400lvl). Później jak już wracałem do Tibi to jakoś nie czułem tego klimatu z czasów 7.x

  13. #582
    Avatar XanticVero
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubin
    Wiek
    29
    Posty
    90
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Teraz jak tak sobie myśle, to brakuje mi nawet zapieprzania z Thaisu do Carlin, żeby kupić od kogoś plate armor. Niby błahostka ale klimat budowało bardzo.

  14. #583
    Avatar Pacyfic
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    1,118
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    3.5h cyztania caego tematu.. Fajnie poczytać że ktoś miał to samo jak ja, podziwiał tych samych ludzi co ja (Pandoria - Fenza, Sir Doll, Aldora - Nemtor i ekipa)

    Moim pierwszym serwerem była Lunara albo Libera gdzie od Tibii 7.2 grałem. Moją pierwszą postacią był Niedobrywrozek (nick admina z czaterii interii:D). Pamiętam jak dziś, że wyszedłem na maina mając 12 poziom a i tak mnie amazonki ubiły. Dziwiłem się że w tych wszystkich skrzynkach (depo) - jest to samo :D. Potem zrobiłem sorca Leader skeleton i zmieniałem się w DS'a i straszyłem ludzi ;) Albo jak kiedyś z kumplem z bloku poszliśmy na Ghost Land i DS był zlurwoany to na Skypie prawie zawału dostaliśmy i jak dziś pamiętam jak krzyczałem "Demon Skeleton spier*****!" Złote czasy... Kiedy jak ktoś mnie chciał na Aldorze zabić to pisałem do kuzyna (Don Koyotte) a on załatwiał sprawe (groził kolesiowi na real) :D
    Pamiętam, że na Guardii miałem top5 fishing - niestety dużo charów już zdeletowanych... Jak miałem 90 dni PAccA to wbiłem 2 lvle, bo reszte czasu siedziałem pod Depo i szpanowałem :D

    Pamiętacie jak outfit po skończonym PACCu zostawał? Albo jak się płaciło SMSem za odpowiedzi do testu Tutora i się szpanowało na Help pomarańczem? :D

    Nicki ludzi którzy odegrali wielkie role w życiu tibijskim znam do dzisiaj (Wiwoju, Dara Nanikor, Danuneko) szkoda że już nigdzie nie grają i nigdy ich nie odnajdę ;) Z Dara Nanikorem miałem domek w Carlin (ten sklep przy magic shopie) i w końcu przestał grać, a pamiętam jak budziłem się o 3-4 w nocy żebym z nim pogadać (jeszcze translatorem jechałem) :D

    Złote czasy - może to Tylko głupia gra ale tęsknie za tymi czasami.. za tymi ludźmi.. tym klimatem :)
    Godzinami przegadanymi z kumplami... Z tym od DS'a też często wspominamy stare czasy Tibijskie...
    Ile razy zbierałem 2-3 newbie z 10-11 lvlami (ja miałem np 50-80) i pomagałem im robić questy na perełki po całej tibii a potem oni zostawali moimi kolegami - lepsi o wiele od tych h lvl..

    Na prawdę dziękuje WAM za ten temat.. Super wspomnienia - aż zachciało mi się zalogować :)
    [SURYKATKA][/SURYKATKA]

  15. #584
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    niezła paranoja jest na fanpejdżu Tibii na Facebooku xd. Brazole pod każdym postem spamują kretyńskimi obrazkami jak to było fajnie za 7.6
    Załącznik 311440

    co ci ludzie mają w głowach xD

  16. #585
    konto usunięte

    Domyślny

    beka, widzieliście filmik z calvy jak ziorr zsolował orshabaala? kiedyś to było nie do pomyślenia xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 230
    Ostatni post: 19-07-2016, 22:02
  2. TORG - wspomnienia i stare dobre czasy
    Przez Hotarti w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 18-05-2014, 16:33
  3. Chcialbys przypomniec sobie stare dobre czasy? Zrobmy to razem.
    Przez Askarnoh w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 11-09-2013, 04:16
  4. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  5. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •