Reklama
Strona 1772 z 2612 PierwszaPierwsza ... 7721272167217221762177017711772177317741782182218722272 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 26,566 do 26,580 z 39180

Temat: Luźne rozmowy na siłce - archiwum

  1. #26566
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    pewnie wada wrodzona ew genetyka ale to chyba to samo
    do tego dorzucanie ciezaru na klate
    i masz babo placek

  2. #26567
    Avatar kloniq
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    938
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    https://instagram.com/p/0bM54QHbYw/
    ciekawe czy majtki też z treca ma XD

  3. Reklama
  4. #26568
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    rosze ran dobre buty sportowe

  5. #26569
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    matius, nie czujesz ze lapy ci sie telepia czy cos takiego?

  6. #26570
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Elite Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    matius, nie czujesz ze lapy ci sie telepia czy cos takiego?
    nop
    jak pierwszy raz wziąłem w piątek to przez chwilę czułem zimno mimo iż było ciepło ale potem nic

  7. #26571
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Sytuacja dzieje się w chodzieskiej siłowni, bardziej taka sebownia, ale jedna z tych mniej pokaleczonych teoriami karkołomnego.

    Wieczór, wybieram się na siłkę po całym dniu świrowania pawiana z badaniami w szpitalu w innym mieście. Myślę sobie:
    -Poniedziałek, wieczór, przecież to czest dej, wszyscy będą klatę ładować. Zrobię nogi bo jakoś je pomijałem, no i w barku mi znowu jebło przy ściąganiu bluzy.

    Wchodzę na siłkę a tu co? Wszyscy leg day sobie wymyślili :D Szybkie obczajanie co mogę w ogóle zrobić. Hak - zajęty, smith - zajęty, maszyny - zajęte. Patrze? Stojaki wolne! Biorę i spadam na drugą salę fitness, bo w głównej miejsca nie było.
    Patrzę co na tej sali fitness? Dwie laski w wieku liceum i standardowy podrywacz każdej dziewczyny razem z nimi. Kulturalnie zapytałem czy mogę tu poprzysiadać sobie, bo może jakaś sesja zamknięta czy cuś.
    Otrzymałem pozwolenie no i git. Sprzęt skompletowany, siadam ATG. Laski obok siadały z ketballem między nogami. No dobra, fitness, nowe, nie moja sprawa :D
    Przychodzi podrywacz, włączył mu się trener mode i pokazał przysiad dziewczynom. Dał pustą sztangę 15kg i kazał siadać. Laski co miały zrobić, posłuchały większego od siebie (seba fit czyli wielki skurwesyn, gdzieś tam podobno są mięśnie, ale najpierw masa).
    Mówi, że mają lekko kucać i pochylić się. Zabolało mnie wszystko, ale chuj, ja twardo obok ATG :D Podrywacz poszedł, przyszła kolejna ekip ciekawskich pseudo podrywaczy którzy sucharami chcieli wzbudzić swoje zainteresowanie. Wszyscy trener mode, jeden poprawił że nie ma się pochylać, ale siada prawidłowo :D

    Podrywacze poszli, słyszę jak one mówią "On jakoś inaczej robi" (że ja), i potem "niewygodnie to jakoś się ćwiczy, wolałam tamto" (a tamto to znacznie lepsza technika mimo że bez sztangi).
    Smutno mi się zrobiło, zagaiłem szybko do nich, ustawiłem jak trzeba i powiedziałem że śmiało mogą nisko schodzić jak chcą mieć dobry tyłek i że nie mają słuchać tych baranów co mówią o kolanach :D
    One, że dzięki dzięki, i cisną równo. Jedna skumała i elegancko siadała ATG, druga jakaś nie czaiła i ciągle sikała na małysza zamiast siadać, nie docierało co mówiłem i nie mogła ogarnąć na podstawie obserwacji koleżanki.
    Po chwili jedna mówi, że dzięki - czuje nogi i tyłek. Kit że pewnie nic nie poczuła, ale miło się zrobiło.
    Cisnę atg i przychodzi "trener", mówi do mnie: Szanuj kolana, nie tak nisko.

    Tym tekstem mnie rozbroił i całe szczęście że to ostatnia seria bo bym tam nie wytrzymał.

    Wkurzają mnie tacy pseudo trenerzy, którzy ciągle poprawiają innych. Był tam jeden typek, widać że ogarnięty bo i ćwiczył prawidłowo, i nie robił spacerniaka z siłowni bo nie chodził jak sierota i zagadywał do lasek, tylko ćwiczył.
    Już któryś raz mnie poprawiają lolki jedne. Najpierw robiłem kulturalny lat pulldown do klaty, typ podchodzi i mówi że mam się kłaść przy ściąganiu, wtedy więcej wezmę. Jeden odszedł, za chwile inny i mi radzi, że jak do klaty to tylko podchwytem się robi. Nachwyt jest tylko za głowe.

    Jak żyć pani premier? :D

  8. #26572
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @matius ;

    nei wiem wyjebane mam w niego
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  9. #26573
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    teraz kazdy jest specjalista od treningow i diety.

  10. #26574

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak będę pić z rana - od razu po obudzeniu wodę z jakimiś musującymi tabsami (witaminami) to może mi to pozytywnie wpłynąć na łaknienie/apetyt z rana? Tj. jestem zawsze głodny rano, ale jak widzę jedzenie to mnie mdli. To by mogło pomóc jak woda z cytryną?

  11. #26575
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    http://intymnosc.pl/yohimbe-500mg-90...nie-p-702.html

    aha, mam was świntuchy. Niby że hurr durr yoha taka dobra na spalanie i pobudzanie, a wy to żrecie bo poruchać chcecie. Mam was!

  12. #26576
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    no tak, naogladali sie wszyscy karkolomnych, zapytaj karkolomnego, o warszawskich koksach juz nie mowie (ale oni mnie tak nie wkur. jak trekmen), ogolnie to nie slucha sie tych ktorzy maja lepsze wyniki (o wiedzy juz nie mowie) tylko tego kto jest bardziej popularny

  13. #26577
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Haxi, ale z ktorego roku ta historia? 2008? Teraz jest przeciez moda na siadanie gleboko.

  14. #26578
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Haxi, ale z ktorego roku ta historia? 2008? Teraz jest przeciez moda na siadanie gleboko.
    nie w pure kosmos koszalin
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  15. #26579
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Haxi, ale z ktorego roku ta historia? 2008? Teraz jest przeciez moda na siadanie gleboko.
    No teraz moda, a trenerzy mowia ze nie wolno i mam szanowac kolana xd

  16. #26580
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Haxi, ale z ktorego roku ta historia? 2008? Teraz jest przeciez moda na siadanie gleboko.
    Tak myślałem, ze do zaścianka Europy juz trafił ten zwyczaj,ale byłem parę razy na silce na mosirze ostatnio i jedyny typ który robił przysiady to na smithie, nawet nie do kąta prostego i to jako przedostatnie ćwiczenie. Jak robię fronty pełne to patrzą jak na kosmite

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9947
    Ostatni post: 22-04-2024, 15:32
  2. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  3. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  4. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •