Reklama
Strona 1784 z 2612 PierwszaPierwsza ... 7841284168417341774178217831784178517861794183418842284 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 26,746 do 26,760 z 39180

Temat: Luźne rozmowy na siłce - archiwum

  1. #26746
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ale Jana Łuke to Ty szanuj.

  2. #26747
    Avatar Mortress
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    371
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiadomo, lepiej sobie oglądać ZT i słuchać Karmowskiego, niż nie robić nic. Z czasem jak komuś się nie znudzi, to sam dojdzie do tego, że Karmowski pierdoli głupoty i tyle.
    Dokładnie o to mi chodzi. Prawda jest taka, że świat kulturystyki jest zakłamany, ludzie szukają swoich ideałów wierząc, że to natural.
    Jednak steryd, czy nie steryd ćwiczyć dobrze musi i jeśli przekazuje swoją wiedzę, to nie mam za co go hejtować.
    W tej chwili źródeł wiedzy o kulturystyce jest pełno, nie wiadomo często z którego ową wiedzę zaczerpać.

    Np. mój kumpel z pokoju z akademika oczytany w SFD (podobno nawet doradzał tam) stwierdził, że trening siłowy nie jest dobrym rozwiązaniem,
    ani dla redukcji, ani dla masy. Obecnie jest na masie i ćwiczy w zakresie 10-20 powtórzeń na serię. Ja jestem niemalże pewien, że to głupota,
    zwłaszcza na masie, tym bardziej, że zamiast mięśni przybywa mu tłuszczu. Co sądzicie? I ogólnie co sądzicie o całym tym SFD?
    Wspomnienie z pierwszego smoka:
    Cytuj Aras_sln napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Było to jakieś 3 lata temu jak jeszcze newbie ze mnie było. Świętej pamięci 32 druid. Pierwszy lepszy potwór na który poszedłem. Utamka bo 2 litry jogobelli w gaciach ale wygrana było moja ^^
    On miał kieszeń pełną liści,
    Bo sam to sobie wyhodował.
    Skąd w was tyle nienawiści ?
    Przecież każdy z was kiedyś to próbował.

  3. Reklama
  4. #26748
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,397
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj kloniq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, bez zbednego pierdolenia ;d panowie, ktory sie za nia bierze ?
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100005389608188
    Poszło zapro
    Ostatnio zmieniony przez Aver : 24-04-2015, 20:38

  5. #26749
    Avatar Kamracik5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    łódź
    Posty
    1,187
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ogarnijcie tego na dole, chyba juz mamy kandydata nr 1 o serce amelki xDD


  6. #26750

    Notoryczny Miotacz Postów CzuP jest teraz offline
    Avatar CzuP
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,271
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sorry panowie o ile beka z Karmowskiego mnie bawi o tyle pierdolenie o sterydach jest żałosne.
    Karmowski w swoich filmach mówi "ja jako profesjonalny kulturysta jem 400g białka dziennie ale, jeżeli ktoś nie robi tego profesjonalnie nie powinien jeść więcej jak 200 g", mówi też, że branie sterydów nie będąc profesjonalistą jest po prostu głupie. Więc po części daje sygnały i Ci bardziej kumaci to wiedzą( wiadomo, że ktoś kto się zna to wie, że takiej sylwetki na czysto nie idzie zrobić). A pierdolenie, że ukrywa to, że bierze sterydy przed ludźmi jest w chuj idiotyczne, to oczywiste, że chcąc mieć sponsorów musi to ukrywać bo inaczej żadna firma by z nim nie podpisała kontraktu i by miał gówno a nie treca. O ile tymi co mówią o sobie team natural itd. gardzę o tyle Karmowski nigdzie nie mówi, że jest naturalem i nie promuje się jako natural.

    I tak naprawdę jako jeden z niewielu sponsorowanych przez firmy z suplami nie wciska kitu jak np. Słodkiewicz w swoich filmach dla młodych adeptów kulturystyki w stylu "Chcecie robić masę tutaj macie puszkę mutant massa, jak redukujecie to dorzućcie sobie ten zajebisty spalacz tłuszczu, żeby uzupełnić energie po treningu weźcie sobie to zajebiste carbo", Karmowski zawsze w swoich filmach np. w serii Zapytaj Trenera, gdy ludzie go pytali o odżywki i dietę to mówił, że na początek wystarczy mu dobra micha a dopiero później niech się bierze za suple.

  7. #26751
    Avatar Vikklev
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    33
    Posty
    810
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a po czytaniu torga już dałbym sobie rękę uciąć że jak ktoś ma 60+ w udzie to musi wyglądać jak cofnięty w czasie w epokę dzwonów i prostych spodni, ale jednak mozna wyglądać dobrze i mieć kurewskie kopyto ;d
    Załącznik 333080

  8. #26752
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a co to za problem sobie spodnie zwęzić XDDD

  9. #26753
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale Jana Łuke to Ty szanuj.


    ni chuja, nie szanuje go

  10. #26754
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,397
    Siła reputacji
    19


  11. #26755
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wyglada jakby dziadziu z poltora tony machal XD

  12. #26756
    Avatar Mefistoteles
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    471
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    ni chuja, nie szanuje go
    szanuje w chuj, tylko brakuje adnotacji "ćwiczenia dla trójboistów w celu poprawy określonych bojów, a nie kulturystów" i tyle.
    Lepsze B w garści niż D w .jpg

  13. #26757
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W niebie.

    Tak serio to nie czaje. Co typ źle gada czy o co chodzi?

  14. #26758
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    ni chuja, nie szanuje go
    Ale co Ci tutaj nie pasuje, bo nie rozumiem? Zadnych herezji nie szerzy.
    Warto go szanowac, chociazby za to ze mimo prawie 70tki jest w stanie wypierdolic jakos 300% masy ciala w mc.
    A o podciaganiu juz nie wspomne.

  15. #26759
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mefistoteles napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szanuje w chuj, tylko brakuje adnotacji "ćwiczenia dla trójboistów w celu poprawy określonych bojów, a nie kulturystów" i tyle.
    XD
    Najpierw pokazuje ćwiczenie,które ma niby pomóc, tylko kurwa jak to jest najłatwiejsza faza przysiadu, nikt nigdy nie failuje przysiadów w tej fazie ruchu,takim czymś jakiś sebuś może się zkontuzjować, jedyne zastosowanie to chyba ten jego śmieszny żelazny ciąg bo tam ma podobny rom ale nawet o tym nie wspomniał, ew jakby wychodził z tym z racka to też mogłoby mieć jakiś sens ale nie to co zaprezentował.
    Potem pokazuje ćwierć przysiady z chujwieilednem, teraz jest boom na atg i ludzie coraz mniej kontuzji łapią przy przysiadach a potem przyjdzie taki grzyb i piłuje ciężar wyraźnie przekraczający jego max i się rozjebie ale łuka tak pokazywał więc bedzie ok. Robienie podwójnego dna ma oczywiście sens bo pomaga jeśli ktoś ma problem z wybiciem z dziury ale przy takim romie i tak gówno tylko kontuzje.
    Tak samo trening klatki, sam miałem duże problemy z barkiem bo rozdupczyłem sobie go na innych treningach a potem na siłowni jeszcze dojebałem niepoprawną techniką, te ćwiczenia,które pokazuje(90' przy wyciskaniu na skosie + XD) to jedynie droga na skróty do kontuzji.

    Nie startuje w zawodach TS bo mnie to nie jara i jestem po prostu słaby ale wiem,że wskakiwanie na +90%rm i robienie ćwierć ruchów w przysiadach nigdy dobrze się nie kończy.
    Ostatnio zmieniony przez matius : 25-04-2015, 10:07

  16. #26760
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Vikklev napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a po czytaniu torga już dałbym sobie rękę uciąć że jak ktoś ma 60+ w udzie to musi wyglądać jak cofnięty w czasie w epokę dzwonów i prostych spodni, ale jednak mozna wyglądać dobrze i mieć kurewskie kopyto ;d
    Załącznik 333080
    zaje... buty ma Radzio! Panowie wiecie co to za model/firma? z góry dzięki!
    @CzuP ;
    Każdy bardziej ogarnięty wie jakie naturalne bariery ma budowanie masy mięśniowej, chodź byś dawał z siebie 100 procent albo nic, to nie będziesz wyglądać jak chłopaki na scenie międzynarodowej (nigdy nie mówię nigdy, ale w 99% przypadkach nie - wiadomo, zdarzają się mega genetycy ale to jest kilka przypadków). Bardzo łatwo sobie uzmysłowić kto jest naturalny a kto nie jest jeśli kumasz temat to nie ma najmniejszego problemu. A te teksty Karmowskiego to na prawde nie przystoi, bo ktos kto slucha teraz jego zlotych zasad to za kilka lat napisze do niego, michał no, stoswalem sie do twoich zasad no i dalej stoje w miejscu, mam co prawda mase jakas, ale w porownaniu do chlopakow ze sceny to ja tam gowno mam...
    dlatego ja uwazam, ze ludzie powinni polegac tylko i wylacznie na swojej wiedzy i doswiadczeniu, nie oddawac sie w rece innych, rad wiadomo, mozna posluchac, ale przede wszystkim nie stawiac zdania kogos (nawet doswiadczonego) przed swoje, ktory nawet was nie wiedzial na oczy, nie moze nic powiedziec na nasz temat.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9947
    Ostatni post: 22-04-2024, 15:32
  2. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  3. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  4. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •