Reklama
Strona 1075 z 2612 PierwszaPierwsza ... 75575975102510651073107410751076107710851125117515752075 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16,111 do 16,125 z 39180

Temat: Luźne rozmowy na siłce - archiwum

  1. #16111
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    w sumie te slynne sw to jest samo robienie odpowiednich sciezek motorycznych. logiczne jest to, ze kolezka, ktory nic nie trenuje, jest w zdecydowanie gorszej pozycji niz gosc, ktory piluje te same ruchy od dluzszego czasu.

    wylaczam takie przypadki jak ja i moja kariera silowniana, w sensie granie w chuja i nicnierobienie xD.

  2. #16112
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sura napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystko można połączyć, jak sie chce :).

    @
    Jak sądzicie, czy to prawda że 70kg taj/kickboxer z umiejetnosciami grapplingu, albo grappler z jakimis tam elementami stojki i z paroletnim stażem zawsze > pompa 120kg, bynajmniej nie sama masa plastyczna? Albo, figter 70kg z 50 letnim stażem vs pompa 120kg z półrocznym stażem w sw?

    W ogóle, bardzo jestem ciekawy czy daje coś ta siła. Nie mam żadnego znajomego wojownika, żeby się przekonać (no, może jednego, ale on waży więcej odemnie, trenuje od 12 roku życia, a siłka od kiedy skończył gimnazjum, do tego kłuje hardo)

    mysle, ze na macie prawie zawsze sw, ale na ulicy nie wiadomo

  3. Reklama
  4. #16113
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Też dużo zależy od indywidualnych predyspozycji tego "koksa", na początku trenowania mt(4 miesiące) przyszedł na trening szeroki, trochę zalany typo ale luźno +100kg, nawet nie spodziewałem się,że nie wytrenowane osoby są takie sztywne i słabe mimo dużej wagi i pewnie siły, gościu śmiesznie wyprowadzał ciosy, itp, ale kto wie jakby to wyglądało na ulicy jakby np wpadł w szał i mi w kącie wyjebał cepa to pewnie dużo bym nie zdziałał ^^ No i mowa tu o gośćiu,który ewidentnie nie miał styczności z żadnymi podstawami oprócz filmów ew. walk na youtube ;d

  5. #16114
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Prawda jest taka, ze jezeli czlowiek z masa ma chociaz odrobine mozgu to po prostu podchodzi do Cb bez slowa, wywala ci sztuke na ryj i ladujesz w karetce. I gdybys cwiczyl nawet 100 lat to tego nie unikniesz.

  6. #16115
    Avatar Elfis Przemo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    .
    Posty
    2,039
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jak ktos podejdzie do cb kisne bez slowa i wywali ci sztuke na ryj to zawsze ladujesz w karetce
    nawet gdybys cwiczyl 100 lat to tego nie unikniesz
    Cytuj Puzzle napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cześć , przez długi okres zastanawiam się nad tatuażem z ważnymi dla mnie osobami może to dla was być smieszne ale chciałbym mieć na ciele OSTR-ego , JPII oraz mojeog brata uważacie , że wypada takie coś zrobić ?

    chciałbym zeby wygladał tak :
    Papież stoi i trzyma za rękę mojego brata który stoi po środku a po prawo ostry a nad nimi nasz orzeł

  7. #16116
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    to uczucie gdy podchodzisz se do masakera marka hunta albo roya nelsona i mowisz ty kurwa jebany tlusty cwelu, wez ty zacznij sie redukowac, dam ci namiary na clenbuterol a on wykurwia ci tak ze umierasz

  8. #16117

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie wiem na ile to rozwieje watpliwosci, ale chodzilem w licbazie do klasy z chlopakiem, ktory od gnoja trenowal bjj, potem zaczal juz strikte treningi mma + stojke, a aktualnie poukladal w glowie i ma jakies tam walki zawodowe (bilas 3-2 albo 2-2), kilka cm odemnie mial mniej, ze 175 cm, kolo 70kg wagi. spial sie pamietam kiedys (w 2 licbazie chyba) z koksem-kibicem, ktory byl pol glowy wyzszy i ciezszy z 10 kg. ogolnie final byl taki, ze kolega fajter po dostaniu buta i ostrzegawczego lepa troszke byl zagubiony;d no ale teraz jak juz sie poswiecil sw to ciezko stwierdzic jakby to wygladalo, tymbardziej ze chlop w sumie tylko trenuje i z tego zyje

  9. #16118

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    74
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Tiwi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem na ile to rozwieje watpliwosci, ale chodzilem w licbazie do klasy z chlopakiem, ktory od gnoja trenowal bjj, potem zaczal juz strikte treningi mma + stojke, a aktualnie poukladal w glowie i ma jakies tam walki zawodowe (bilas 3-2 albo 2-2), kilka cm odemnie mial mniej, ze 175 cm, kolo 70kg wagi. spial sie pamietam kiedys (w 2 licbazie chyba) z koksem-kibicem, ktory byl pol glowy wyzszy i ciezszy z 10 kg. ogolnie final byl taki, ze kolega fajter po dostaniu buta i ostrzegawczego lepa troszke byl zagubiony;d no ale teraz jak juz sie poswiecil sw to ciezko stwierdzic jakby to wygladalo, tymbardziej ze chlop w sumie tylko trenuje i z tego zyje
    tylko ze taki kibic lub pseudokibic (kto jak woli, nie znam goscia) po prostu jezdzi zapewne na ustawki co jakis czas wiec jakies pojecie o napierdalance ma i idzie na całość, tym bardziej na ulicy nie patrzysz na technike, jakies punkty itd tylko chcesz jak najszybciej go obezwaładnic/najebac delikatnie ujmując. Po drugie taki kibol sie nie boi bo bil sie z kilkoma na raz albo spierdalal od dwudziestu wiec ma gleboko w dupie jakiegos Sebe ktory cwiczy kickboxing kilka lat. To tak na chłopski rozum
    Ostatnio zmieniony przez czasembijesoki : 01-10-2014, 22:57

  10. #16119
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Andaryel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mysle, ze na macie prawie zawsze sw, ale na ulicy nie wiadomo
    raczej na odwrót kolego, na macie w takim grapplingu to jeszcze siła jest grana, czyli taki typowy seba z siłowni może kogoś złapać w klincz i nie puszczać przez całą walkę jak mu się uda, na ulicy raczej byłby obity jak pies.

    prawda jest taka, że trenując np. judo, zapasy czy brazylijskiel, ogólnie jakąś sztukę walki, przykładając się do treningów to nie boisz się 100kg świniaka, bo wiesz, że ważąc 70kg możesz nim po prostu rzucić.
    Ostatnio zmieniony przez Madduro : 01-10-2014, 23:17

  11. #16120

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Wydaje mi się, że pokrzywiłem sobie nadgarstki przez siłownie. Dużo przesiaduję przy komputerze i ćwiczyłem wyciskanie (często wchodziłem na max ciężar), głupi byłem bo nie stosowałem ściągaczy na nadgarstki. Od 2 lat strasznie mnie bolą i strzykają w stawie. Jakieś porady jak to wyleczyć/gdzie się zgłosić?
    TERAZ NIKT SIĘ NIE DOWIE :D

  12. #16121
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Gummi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wydaje mi się, że pokrzywiłem sobie nadgarstki przez siłownie. Dużo przesiaduję przy komputerze i ćwiczyłem wyciskanie (często wchodziłem na max ciężar), głupi byłem bo nie stosowałem ściągaczy na nadgarstki. Od 2 lat strasznie mnie bolą i strzykają w stawie. Jakieś porady jak to wyleczyć/gdzie się zgłosić?
    glupi bys byl gdybys takie sciagacze stosowal. reverse curl sprobuj, jezeli nadgarstki calkiem nie sa zjebane. no i sztange olej na rzecz hantli.

  13. #16122
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak to jest z tym nabiałem w końcu, bo oglądam z tym patrycjuszem wróblewskim Q&A i on też śladem michoka demonizuje nabiał i pierdoli, że zero mleka, nabiału itp. bo estrogeny wywala, bo wodę zatrzymuje itp.

  14. #16123
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @chemik ; @Jagalon ; + inne mądre osoby które ogarniają choroby i fizjo:

    http://torg.pl/showthread.php?413671...=1#post8206456

    Aktualizacja wygląda tak
    Odwiedzeni ortopedzi, każdy robi USG i mówi co innego. Jeden, że zapalenie barki, drugi zapalenie w wyrostku aż po guzek większy. Mama zjadła 3 opakowania przecudownych tabletek i dostała 2x zastrzyk a.k.a. blokadę.
    Ból w ciągu dni jest niewielki, ale jak zasypia to śpi z 10 minut i się budzi bo czuje jakby ją coś tam rozrywało na żywca. Nie śpi aż do rana gdy ze zmęczenia już pada. W ciągu dnia jak zombi jest, ale gdy próbuje zasnąć zaczyna boleć. Kombinowaliśmy już z różnymi łóżkami, poduszkami, układami. Masaże, ultradźwięki, lasery, krioterapia nic nie pomaga. Ketonal który jest silnym lekiem w ogóle nie pomaga, a maście tym bardziej.

    Any ideas co to jest?
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 02-10-2014, 00:47

  15. #16124

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak jest w koncu z chwytem naprzemiennym? Czytalem, ze bardziej kontuzjogenny, mozna biceps zerwac i nachwyt lepszy, ale w z moimi dlonami 10 letniej dziewczynki mega ciezko mi trzymac maxa przy MC nachwytem, chociaz przedramie tez pewnie robi swoje ;d anyway nawet przy podciaganiu strasznie mnie dlonie rwa, bo nie moge dragala zlapac jak chlop, bo poprostu dlon mi nie pozwala.

    @haxi
    nie jestem specjalista, ale skoro nie pomaga kompletnie nic, to przytocze podobna sytuacje mojej kolezanki, ktora siatke trenowala.
    mianowicie lapaly ja skurcze w lewej rece, czasem kompletnie ja paralizowalo. za cholere nie wiedziala co to moze byc i tez objezdzila pol Krakowa w poszukiwaniu diagnozy. W efekcie podczas masazu sie okazalo, ze miala cos z kregami zjebane i po przyjrzeniu sie sprawie okazalo sie, ze winowajca calego zamieszania byl kregoslup, bo cos naciskalo na cos innego ;d

  16. #16125
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Tiwi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @haxi
    nie jestem specjalista, ale skoro nie pomaga kompletnie nic, to przytocze podobna sytuacje mojej kolezanki, ktora siatke trenowala.
    mianowicie lapaly ja skurcze w lewej rece, czasem kompletnie ja paralizowalo. za cholere nie wiedziala co to moze byc i tez objezdzila pol Krakowa w poszukiwaniu diagnozy. W efekcie podczas masazu sie okazalo, ze miala cos z kregami zjebane i po przyjrzeniu sie sprawie okazalo sie, ze winowajca calego zamieszania byl kregoslup, bo cos naciskalo na cos innego ;d
    skubany. na początku też rozkminiałem kręgi szyjne, ale już tyle masaży było że lipa. dzięx za info :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9946
    Ostatni post: 08-04-2024, 13:08
  3. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  4. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •