Reklama
Strona 2032 z 2612 PierwszaPierwsza ... 10321532193219822022203020312032203320342042208221322532 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 30,466 do 30,480 z 39180

Temat: Luźne rozmowy na siłce - archiwum

  1. #30466

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cos w tym jest.

    Ponad rok temu w krakowskim purze zalozylem na smyfa po 3 paki na strone i mialem wrazenie, ze to sie samo wyciska, gdzie u siebie na oldskulowym hesie nawet bym jednego repsa tym nie zrobil.

  2. #30467

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    19
    Posty
    265
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jest na torgu ktoś kto siada więcej niż 2xbw? Jak długo wam zajęło dojście do tego?
    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 klocek za garnitur? to ciekawe gdzie wy go kupujecie bo u mnie w miescie to koszt około 300-500 zł(mowa o jakims sprzedawcy 'Janku')

  3. Reklama
  4. #30468
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    siadalem troszeczke wiecej nzi 2x bw(~70kg/3x150kg). nie mam zielonego pojecia ile mi to zajelo, ale strzelam w jakies 2 lata regularnych treningow; siadalem 3bojowo.

  5. #30469
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj MlodyNG napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest na torgu ktoś kto siada więcej niż 2xbw? Jak długo wam zajęło dojście do tego?
    Dwa lata i wlasciwie nic sie od tego czasu nie zmienilo xD

  6. #30470
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    3 lata

  7. #30471
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    w sumie ja wtedy plynalem na fali animala (NA TRENINGU MUSISZ RZYGAC) i stosowalem tak zlozone techniki jak ruszanie jak najwiekszej ilosci kg ze stojakow z 1/4 siadu. oczywiscie te wariaty byly robione na koniec treningu, po ktorym czulem sie jak smierc i dochodzilem do siebie 5 dni. to byly kurwa piekne dni; te twarze ludzi jak im popierdalalem krazki zeby odkurwic jakies dygniecie xD.

  8. #30472
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja już regularnie kurwie ponad 2 lata i dalej nie siadam 2xbw ;// Gdyby nie spierdolone redukcje pewnie bym kucał i 2.5 no ale za głupote się płaci.

  9. #30473

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    19
    Posty
    265
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siadalem troszeczke wiecej nzi 2x bw(~70kg/3x150kg). nie mam zielonego pojecia ile mi to zajelo, ale strzelam w jakies 2 lata regularnych treningow; siadalem 3bojowo.
    a robiłeś w tym czasie jakieś highbary czy nie bardzo? duża różnica była?
    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 klocek za garnitur? to ciekawe gdzie wy go kupujecie bo u mnie w miescie to koszt około 300-500 zł(mowa o jakims sprzedawcy 'Janku')

  10. #30474
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Specjaliści od szeroko pojętego carb cyclingu proszę o pomoc.
    Sprawa wygląda tak, że jestem na "masie" od ~czerwca obecnie waga 91kg, siła rośnie szybko, kalorii wpierdalam za 3 rurkowców, obwody też wszystkie idą do góry, w końcu 40 w łapie przekroczyłem, tylko problem jest taki,że pas też idzie w górę i obecnie wynosi rekordowe 90cm i póki co może nie jest tak tragicznie ale jeśli jeszcze dojdzie 5-6cm to zacznie być niebezpiecznie XD
    Doszedłem do wniosku,że taka świnio masa nie ma sensu bo potem to będzie trzeba zrzucić a jak wiadomo redukcja to jest strata czasu.
    Więc carb cycling wydaje się odpowiedzią na moje problemy, tylko zastanawiam się jak to długo falowo zaplanować,żeby tracić powoli fat(1-1.5cm w pasie na miesiąc) ale dalej podnosić coraz więcej krążków i zdobyć jeszcze kilka kilogramów mięcha.
    Czy takie coś jest w ogóle możliwe bez strzykawki?
    DISCUSS

  11. #30475

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    313
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W końcu zajarzyłem ten odzew na brak treningu nóg i ironie "nog nie trenuje bo duzo rowerem jezdze"
    2 miesiace co 2gi dzien zapierdalalem na rower/bieganie, czasami lekko mnie bolały nogi na drugi dzień
    Wczoraj zrobiłem pierwszy porządny trening od daaawna, zaczynając od 3 serii przysiadów z jakimś śmiesznym ciężarem
    Uda mam tak zajechane, że nie potrafie wstać nie krzywiąc się z bólu, ledwo prosto chodzę i do tego boli mnie cała góra pleców/tył barków od sztangi...

  12. #30476
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj MlodyNG napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a robiłeś w tym czasie jakieś highbary czy nie bardzo? duża różnica była?
    kurwa, znowu nie dopowiedzialem. ja siadam poza podzialami, czyli 3bojowe zejscie z kijem wysoko. tak sie zawsze najpewniej czulem.

    wydaje mi sie, ze najbardziej pomoglo mi wlasnie to smieszne podrygiwanie. metodyka prymitywna, bo ladowalem na kij +50kg do tego na czym konczylem i tyle. powtorzen robilem 4-5x3. w chuju mialem ktory odcinek siadu kulal, bo stwierdzilem, ze taka ilosc kg i tak i tak poprawi wynik.

    @edit
    aha, jeszcze troche izometryki robilem.
    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja już regularnie kurwie ponad 2 lata i dalej nie siadam 2xbw ;// Gdyby nie spierdolone redukcje pewnie bym kucał i 2.5 no ale za głupote się płaci.
    ...a na vlcd robilem air squats XD
    Ostatnio zmieniony przez chemik : 30-08-2015, 00:42

  13. #30477

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    19
    Posty
    265
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj chemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa, znowu nie dopowiedzialem. ja siadam poza podzialami, czyli 3bojowe zejscie z kijem wysoko. tak sie zawsze najpewniej czulem.

    wydaje mi sie, ze najbardziej pomoglo mi wlasnie to smieszne podrygiwanie. metodyka prymitywna, bo ladowalem na kij +50kg do tego na czym konczylem i tyle. powtorzen robilem 4-5x3. w chuju mialem ktory odcinek siadu kulal, bo stwierdzilem, ze taka ilosc kg i tak i tak poprawi wynik.

    @edit
    aha, jeszcze troche izometryki robilem.

    ...a na vlcd robilem air squats XD
    Pytanie było bardziej z ciekawości. Sam na razie dokładam regularnie ciężar, więc nie ma na razie sensu szukać nowych metod. Jak progres się skończy, to wtedy będę myślał co dalej ;d
    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 klocek za garnitur? to ciekawe gdzie wy go kupujecie bo u mnie w miescie to koszt około 300-500 zł(mowa o jakims sprzedawcy 'Janku')

  14. #30478
    Avatar Sura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wa████wa
    Wiek
    85
    Posty
    3,052
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj hefalump napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W końcu zajarzyłem ten odzew na brak treningu nóg i ironie "nog nie trenuje bo duzo rowerem jezdze"
    2 miesiace co 2gi dzien zapierdalalem na rower/bieganie, czasami lekko mnie bolały nogi na drugi dzień
    Wczoraj zrobiłem pierwszy porządny trening od daaawna, zaczynając od 3 serii przysiadów z jakimś śmiesznym ciężarem
    Uda mam tak zajechane, że nie potrafie wstać nie krzywiąc się z bólu, ledwo prosto chodzę i do tego boli mnie cała góra pleców/tył barków od sztangi...
    No ale jak to, przeciez masz silne nogi od roweru xD?

  15. #30479

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ja tylko dodam, ze biegałem za piłka przez x lat
    jak mi sie znudziło i poszedlem pierwszy raz na silownie to po uginaniu nug i wypychaniu na suwnicy mialem taki bol, ze nie moglem usiasc na kiblu ani sie przemieszczac

    wiec uswiadomcie sobie kurwa raz na zawsze, ze uzywanie nog przy jakiejkolwiek aktywnosci fizycznej innej niz silownia ma sie nijak do tego, co one przezywaja podczas treningu

    a zeby bylo smieszniej to w zeszlym roku poszedlem pobiegac po orliku przez 90 minut, gdzie juz troche sie machalo ciezarami i po 90 minutach przewieszek nie moglem dojsc do siebie przez 5 dni, mimo, ze regularnie legs day byl gwalcony.

    to jest zupelnie inny wysilek i nie ma co tego nawet porownywac

  16. #30480

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    234
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    czyjaś dziewczyna ćwiczy na siłowni? potrzebowałbym jakiś ogarnięty plan treningu siłowego dla kobiet

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji
    Przez MadridR w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 9947
    Ostatni post: 22-04-2024, 15:32
  2. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  3. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  4. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •