Reklama
Strona 2766 z 3251 PierwszaPierwsza ... 1766226626662716275627642765276627672768277628162866 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 41,476 do 41,490 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #41476
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu nikt nie komentuje finalu europy, zajebisty mecz, fajne emocje
    Ja go przeżywam w duszy.
    Fajny mecz, props dla Dnipro, że tak walczyli, chociaż Sevilla dzisiaj nie na najwyższym biegu i to było mocno widać. Cieszy bramka Grzesia, no i dobrze, że ten gość z Dnipro co zasłabł, to tylko jakieś wstrząśnienie, bo przez chwilę się bałem, że będzie dużo gorzej.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #41477
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    przekonalem sie troche do beniteza, bo w sumie to w ostatnim czasie same gowna trenowal(chelsea pol roku chyba??? no i wygral ta le)

    gorszy od grubasa na pewno nie bedzie, jesli faktycznie jest takim maniakiem taktycznym to pobije wspaniale osiagniecie najlepszego trenera swiata(4/18pkt z topka) i lige bez problemu wygra bo z takim skladem(jeszcze jak przyjdzie de gea, verratti/pogba i jacys pilkarze do ataku)to nawet diego costa albo szympans na lawce by sobie poradzil

    a jesli faktycznie jest taki bezkompromisowy to moze benzeme wypierdoli na zbity pysk(tutaj dochodzi ze niby chujowa atmosfera ale z drugiej strony w koncu bedzie w hiszpanii w klubie ktorego jest wychowankiem to moze nie bedzie tak zle)

  3. Reklama
  4. #41478
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak samo jak typowe dla kibicow chelsea kibicowac chujowemu klubowi
    Uzasadnij dlaczego chujowy poza tym, że zapewne boli dupa ze względu na tytuł mistrzowski, a nawiązałem do barki ponieważ 3/4 ludzi których znam i kibicują barcelonie albo nie są wstanie wymienić mi 11 piłkarzy albo nie są obiektywni i wszyscy źli tylko barcelona najlepsza ;pppp

    Grzesiek zajebisty meczyk dzisiaj to racja, Banega dzisiaj też ładnie smigał po boisku no i Bacca mógł tego hattricka ustrzelić no ale niestety troszkę szczęścia zabrakło.
    Ostatnio zmieniony przez qSC : 28-05-2015, 00:55

  5. #41479
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    lol XD a ja tutaj przepełniony emocjami... cóż, zdarza się :D

    w ogóle to nie ogarnąłem, bo ktoś napisał Krychowiak ładna bramka, a dosłownie 2 min. później pokazała się wiadomość z innego meczu, że Sevilla przegrywa 3:0 z Malagą, więc wtedy coś mi zaświtało, że jest nie halo
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 28-05-2015, 01:05

  6. #41480
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Uzasadnij dlaczego chujowy poza tym, że zapewne boli dupa ze względu na tytuł mistrzowski, a nawiązałem do barki ponieważ 3/4 ludzi których znam i kibicują barcelonie albo nie są wstanie wymienić mi 11 piłkarzy albo nie są obiektywni i wszyscy źli tylko barcelona najlepsza ;pppp

    Grzesiek zajebisty meczyk dzisiaj to racja, Banega dzisiaj też ładnie smigał po boisku no i Bacca mógł tego hattricka ustrzelić no ale niestety troszkę szczęścia zabrakło.
    to samo moglbym powiedziec o kibicach realu. ogolnie fanbase tych dwoch klubow jest najbardziej spierdolony.


    grzechu nie mogl sobie wymarzyc lepszego finalu ; ]


    a co do falcao to chyba nie wroca czasy gdy napierdalal sobie po 5 bramek w polfinalach ligi europy xD

  7. #41481
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    benitez na konferencji potwierdzil ze odchodzi

    co ten real zrobil XD

  8. #41482
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,773
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    No to już jest na 95% pewne, że Benitez do Realu.
    Współczuję XD Albo nie, bo 3/4 tak psioczyła na Carlo, który mimo "gorszego" sezonu był parę punktów za Barką i odpadł w półfinale LM, chcieli żeby wypierdalał, to teraz mają za swoje ;]]]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #41483
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja również byłem za odejściem Karleto, ale zmiana na Beniteza? No cóż, nie ma co go przekreślać, czas pokaże.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  10. #41484
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W niemieckich mediach pojawiła się sensacyjna informacja, jakoby doświadczony, 34-letni goalkeeper znalazł się w kręgu zainteresowań Bayernu Monachium.
    Transfer do Monachium na pewno nie zmieniłby jednak sytuacji goalkeepera pod względem sportowym.
    Weidenfeller miałby pełnić w Bawarii jedynie funkcję drugiego bramkarza. Z Bayernem pożegna się bowiem dotychczasowy zmiennik Manuela Neuera, Pepe Reina, a jego miejsce miałby zająć właśnie goalkeeper BVB.
    w sumie

    - W zeszłym roku wraz z Dieterem Heckingiem byliśmy w Turynie i spotkaliśmy na lotnisku Hansa-Joachima Watzke i Michaela Zorca. Wszyscy chcieliśmy Ciro Immobile - wyznał Allofs.
    to moze jednak ten nieruchomy nie jest taki mierny, chociaz taki jeden juz byl, Perisic w BVB mierny a w Wolfsburgu sobie ora

    Po pozyskaniu Gonzalo Castro z Bayeru Leverkusen, klub z Dortmundu doszedł do porozumienia z TSV 1860 Monachium w sprawie transferu 19-letniego Juliana Weigla.
    Według informacji dziennika Bild, BVB zdecydowało się na zapłacenie klauzuli opiewającej na 2,5 miliona euro, która widniała w kontrakcie zawodnika.
    bardzo fajnie, trochę powrót do starej polityki, tylko ciekawe czy teraz jeszcze Geis się zmieści w środku

  11. #41485
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a Geis juz potwierdzone ze w BVB?

  12. #41486
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przekonalem sie troche do beniteza, bo w sumie to w ostatnim czasie same gowna trenowal(chelsea pol roku chyba??? no i wygral ta le)

    gorszy od grubasa na pewno nie bedzie, jesli faktycznie jest takim maniakiem taktycznym to pobije wspaniale osiagniecie najlepszego trenera swiata(4/18pkt z topka) i lige bez problemu wygra bo z takim skladem(jeszcze jak przyjdzie de gea, verratti/pogba i jacys pilkarze do ataku)to nawet diego costa albo szympans na lawce by sobie poradzil

    a jesli faktycznie jest taki bezkompromisowy to moze benzeme wypierdoli na zbity pysk(tutaj dochodzi ze niby chujowa atmosfera ale z drugiej strony w koncu bedzie w hiszpanii w klubie ktorego jest wychowankiem to moze nie bedzie tak zle)
    podbijam, polecam przeczytac !!!

  13. #41487

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podbijam, polecam przeczytac !!!


    Wygranie LE to jeszcze zasluga poprzednika a nie samego Beniteza ;]

  14. #41488
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a Geis juz potwierdzone ze w BVB?
    tylko Castro oficjalnie, można patrzeć, że za kebaba jest Castro, za Kehla Weigl, Tuchel raczej zmieni system na 4-3-3, więc w środku będzie potrzeba kopaczy, ale miejsca dla Sahina czy Jojica przy ew. transferze Geisa raczej nie ma

  15. #41489
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podbijam, polecam przeczytac !!!
    Nie powiedziałbym, że Napoli to gówno, chociaż za Beniteza właściwie zaczeli być gównem xD

    Khedira w Juve

  16. #41490
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ktoś jeszcze czyta w 2015 roku posty pzta?

    @becio
    a ten tuchel to skąd się utwał? bo szczerze mówiąc przed przejściem do BVB nie słyszałem o nim ani słowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58611
    Ostatni post: Dziś, 08:52
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •