Reklama
Strona 2672 z 3251 PierwszaPierwsza ... 16722172257226222662267026712672267326742682272227723172 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 40,066 do 40,080 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #40066
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Z tego co wiem 2 środkowych odpowiedzialnych za defensywę + jeden wysunięty, którego można nazwać mp w tym wypadku Isco. Chyba, że wg Ciebie 4-4-2 jest grane non-stop to wtedy nie było tematu.

    @down
    Aż odpaliłem google, ale nie znalazłem jakiejś sensownej definicji, tylko "ciężko określić gdzie gra mediapunta" wyrwane z jakiegoś artykułu. W sumie nvm lekko to naciągnijmy, bo i tak wiadomo o co chodziło ;d
    Ostatnio zmieniony przez Butek : 26-04-2015, 23:08

  2. #40067
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co wiem 2 środkowych odpowiedzialnych za defensywę + jeden wysunięty, którego można nazwać mp w tym wypadku Isco. Chyba, że wg Ciebie 4-4-2 jest grane non-stop to wtedy nie było tematu.
    no w zeszlym sezonie tym wysunietym byl na przyklad di maria i jakos bym go nie nazwal mediapunta

  3. Reklama
  4. #40068

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    376
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Butek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co wiem 2 środkowych odpowiedzialnych za defensywę + jeden wysunięty, którego można nazwać mp w tym wypadku Isco. Chyba, że wg Ciebie 4-4-2 jest grane non-stop to wtedy nie było tematu.
    Real przez większość sezonu gra 4-3-3 w ataku, a kiedy się bronią to przechodzą do 4-4-2
    I bez mediapunty grają od kiedy Ancelotti przesunął di Marię ze skrzydła do pomocy, wtedy zaczęli grać 4-3-3 z najbardziej cofniętym Xabim trochę wyżej ustawionym Modriciem i bardziej wysuniętym di Marią.

  5. #40069
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    w ogole a propos mediapunty i robaldo(o ktorym ktos tu napisal kiedys ze nie potrafi rozgrywac xD) to nie wiem jak jest z jego dyspozycja bo nie mam zamiaru ogladac realu dopoki jest groobas ale podobno jakis wolniejszy sie zrobil(w co tez mi sie nie chce wierzyc)

    ale w zwiazku z tym jestem ciekaw jak teraz czy za ten rok-dwa-piec jak faktycznie zacznie byc zauwazalnie mniej sprawny robaldo wypadlby wlasnie na pozycji mediapunty bo fakty sa takie ze on ma technike jak nikt inny na swiecie i mimo ze czesto tego nie pokazuje to potrafi poslac pilke dokladnie tam gdzie chce(bez znaczenia czy na 5 czy 500 metrow)

    nie wiem jak jest z jego wizja gry bo nie siedze w jego glowie(w sensie czy jest w tym aspekcie najlepszy jak w prawie wszystkich innych czy tylko zajebisty) ale i tak jestem ciekaw jakby to w przyszlosci moglo wygladac gdyby se gral takiego wolnego elektrona w srodku

  6. #40070
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    maciej zurawski > benzema
    kurwa xDDD

    co do Ronaldo to jest wolniejszy, nie tyle co w biegu, ale w ruchach i zwinności (bardzo mało wygranych pojedynków 1v1)

  7. #40071
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pluton napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa xDDD

    co do Ronaldo to jest wolniejszy, nie tyle co w biegu, ale w ruchach i zwinności (bardzo mało wygranych pojedynków 1v1)
    przeciez jego drybling w realu nigdy nie byl jakis super skuteczny i czesto opieral sie na szybkosci a grubas go inaczej ustawia afaik i to chyba jest wina tego

  8. #40072
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ciężko będzie rozmawiać jak sam przyznajesz, że nie oglądasz Realu xD

  9. #40073
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nie ogladam ale racjonalnie myslac to nie ma mowy zeby w wieku 30 lat pilkarzowi zauwazalnie ubylo szybkosci(chociaz moze i jest tylko ze nie w przypadku kogos takiego jak ronaldo)

  10. #40074
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w ogole a propos mediapunty i robaldo(o ktorym ktos tu napisal kiedys ze nie potrafi rozgrywac xD) to nie wiem jak jest z jego dyspozycja bo nie mam zamiaru ogladac realu dopoki jest groobas ale podobno jakis wolniejszy sie zrobil(w co tez mi sie nie chce wierzyc)

    ale w zwiazku z tym jestem ciekaw jak teraz czy za ten rok-dwa-piec jak faktycznie zacznie byc zauwazalnie mniej sprawny robaldo wypadlby wlasnie na pozycji mediapunty bo fakty sa takie ze on ma technike jak nikt inny na swiecie i mimo ze czesto tego nie pokazuje to potrafi poslac pilke dokladnie tam gdzie chce(bez znaczenia czy na 5 czy 500 metrow)

    nie wiem jak jest z jego wizja gry bo nie siedze w jego glowie(w sensie czy jest w tym aspekcie najlepszy jak w prawie wszystkich innych czy tylko zajebisty) ale i tak jestem ciekaw jakby to w przyszlosci moglo wygladac gdyby se gral takiego wolnego elektrona w srodku
    inaczej gra ronaldo, nie wiem czy to ma zwiazek z jego forma czy z innymi zalozeniami taktycznymi grubego

    zdecydowanie rzadziej udarza z dystansu, rzadziej wdaje sie w pojedynki 1vs1 gra bardziej zespolowo. nie wiem czemu ale wolalem ronaldo grajacego samolubnie
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  11. #40075

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    88
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Krzyjas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    inaczej gra ronaldo, nie wiem czy to ma zwiazek z jego forma czy z innymi zalozeniami taktycznymi grubego

    zdecydowanie rzadziej udarza z dystansu, rzadziej wdaje sie w pojedynki 1vs1 gra bardziej zespolowo. nie wiem czemu ale wolalem ronaldo grajacego samolubnie
    kazdy by wolal zeby ronaldo znowu wygrywal sam mecze, bo aktualnie to jedyna szansa na ugranie jakiegos trofeum

  12. #40076
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak juz jest temat ronaldo to jak myslicie, zakonczy kariere w realu czy jeszcze gdzies go sprzedadza, do jakiegos MU. Ciekawe za ile lat taki transfer bedzie mozliwy

  13. #40077
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wątpię, aby jakaś drużyna weszłaby z ogromną kasą po gracza, który ma już 30 lat i tak naprawdę 40% swojej ceny zawdzięcza swojemu image'owi

  14. #40078
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Hazard i Kane z najlepszym i najlepszym młodym graczem sezonu. jak Kane'a rozumiem, tak nagrody dla Hazarda zupełnie nie umiem wytłumaczyć.

    w ogóle pierwsza trójka 3. de Gea 2. Kane 1. Hazard to nawet nie jest śmieszne
    Ostatnio zmieniony przez Lykasz : 27-04-2015, 06:45

  15. #40079
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hazard i Kane z najlepszym i najlepszym młodym graczem sezonu. jak Kane'a rozumiem, tak nagrody dla Hazarda zupełnie nie umiem wytłumaczyć.

    w ogóle pierwsza trójka 3. de Gea 2. Kane 1. Hazard to nawet nie jest śmieszne
    Ja nie umiem wytłumaczyć bo hazard powinien zgarnąć obie te nagrody, jak bale :) a trójka powinna być hazard aguero Costa

  16. #40080
    Torg User

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak Kane'a rozumiem, tak nagrody dla Hazarda zupełnie nie umiem wytłumaczyć.
    komu byś dał nagrode sezonu? sanchezowi, który od kilkunastu tygodni ma ogromny spadek formy w porównaniu z początkiem sezonu? czy może aguero, który nie dość że był długo kontuzjowany to jeszcze teraz nie zachwyca formą? de gea, który osatatnio broni bardzo przeciętnie w porównaniu z tym kiedy obrona united grała totalne gunwo, teraz jak sie ogarneli troche w tyłach to ddg nie potrafi być skoncentrowany cały mecz

    nie było innego wyboru niż hazard, natosmiast gdyby nie to że kane jest anglikiem to by nie dostał tej nagrody

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58629
    Ostatni post: Dziś, 14:36
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •