Reklama
Strona 2996 z 3251 PierwszaPierwsza ... 1996249628962946298629942995299629972998300630463096 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 44,926 do 44,940 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #44926
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko czy on by chciał zamienić Sevillę na Liverpool? Ja wiem, że liga angielska jest medialnie zajebista, super prestiż i duża kasa, ale Sevilla to nie jakieś Getafe, sportowo wcale nie odstają od The Reds + tutaj Krychowiak ma realne szanse na trofea (no wiem, ligę europy tylko, ale zawsze coś) a w Live to raczej bez szału z tym ;p
    patrzac na bacce to pilkarze tam leja na ta lige europy, jak fifa chce zeby kluby braly to na powaznie musza dac wiecej hajsu za etapy rozne, i te wazniejsze mecze.
    Teraz juz jest fajne to ze zwyciezca wbija do LM, ale hajs by mogli zwiekszyc.

    Dodatkowo niewiem jak tam z hajsem ktory dostaje, ale podejrzewam ze w LFC np dostal by o wiele wiekszy, czy chocby w Tottkach.

  2. #44927
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czy Rzeźniczak wyruchal żonę Nawałce, że nie dostaje powołania czy o co chodzi? bo tego szukały to nie zniose. to jest jakiś fenomen. typ jest tak chujowy, że Mertesacker by go śmignął na 100m, grę czyta jak murzyn analfabeta biblię, ale twardo na środek obrony. a no i jego rozegranie piłki...niech go jasny chuj strzeli.

    prawa obrona tez leży. do czego to doszło, że Piszczek gra jak gowno, a Olkowski jeszcze gorzej. szczerze mówiąc na prawej obronie to się problemów nie spodziewałem.

    Mączyńskiego to widziałem raz na boisku - jak schodził po godzinie. nie powiem ze po godzinie gry, bo typek chyba z czipsami z boku siedział i się jaral ze na wycieczkę go wzięli.

    Jodłowca juz wszyscy zjedli tutaj i dobrze mu tak.

    Grosik poza piękną asystą to mnie osobiście wkurwial niesamowicie. jasne - robi wiatr, biega, stara się, ale koleś oddaje strzały jak mój 6-letni kuzyn no ja pierdole.
    reszta super, Lewy jak zwykle + gol, Milik bajka, Krychowiak dawał pewność, Glik walczył jak pojebany, Rybus nawet dał radę i Fabian pewnie. i co najważniejsze NIE OBSRALI SIĘ WRESZCIE NA WYJEŹDZIE. szkoda jedynie ze 1-3 a nie 1-2, bo tak byłoby chyba sprawiedliwie.

    pozdrawiam,
    ekspert

  3. Reklama
  4. #44928
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a kuba chyba chcial ja wybic i tak wyszla ze odbila mu sie od nogi i zamiast wpasc w rece fabiana, poleciala na nogi, odbila sie i gece dobil). w kazdym razie byl tam niepotrzebny, gdyby nie on to fabian by to zlapal.
    Problem w tym, że Kuba był jakieś 50 metrów od swojego pola karnego truchtając sobie wesoło do bramki, gdy szła kontra. To od Glika się ta piłka odbiła. @cowboy ;
    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a no i jego rozegranie piłki...
    Jego rozegranie piłki to powinni pokazywać na kongresach trenerskich, "o kurwa, piłka, szybko, gdzie jest bramkarz, weź to ode mnie" XD
    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    prawa obrona tez leży. do czego to doszło, że Piszczek gra jak gowno, a Olkowski jeszcze gorzej. szczerze mówiąc na prawej obronie to się problemów nie spodziewałem.

    Mączyńskiego to widziałem raz na boisku - jak schodził po godzinie. nie powiem ze po godzinie gry, bo typek chyba z czipsami z boku siedział i się jaral ze na wycieczkę go wzięli.

    Jodłowca juz wszyscy zjedli tutaj i dobrze mu tak.
    This, this i this.
    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Glik walczył jak pojebany
    Ja to jestem ciekaw, czy Glika po tym sezonie w końcu ktoś lepszy wyciągnie, czy to we Włoszech, czy może ktoś z Anglii (jakiś Everton np.) i czy by grał na takim samym poziomie, co teraz, bo gość o ile nie jest w samej ścisłej topce CB na świecie, to gra naprawdę zajebiście i w Torino i w reprezentacji.



    ##
    Hodgson na konferencji prasowej przed meczem z San Marino stwierdził, że z reprezentacją San Marino mogliby grać angielscy krykieciarze. Szkoda, że nikt mu nie powiedział, że Ci krykieciarze zagraliby pewnie lepiej od jego genialnej reprezentacji przepłacanych gwiazdeczek ;]
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 05-09-2015, 10:13
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #44929
    Avatar Brutalny Rzeznik
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,271
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ##
    Hodgson na konferencji prasowej przed meczem z San Marino stwierdził, że z reprezentacją San Marino mogliby grać angielscy krykieciarze. Szkoda, że nikt mu nie powiedział, że Ci krykieciarze zagraliby pewnie lepiej od jego genialnej reprezentacji przepłacanych gwiazdeczek ;]
    To było słabe z jego strony, życzę dziś cudu dla San Marino i wywalczenie remisu. Wiem że prędzej wygram 10 tysi na loterii, ale należy mu sie, bo trener z niego żaden, selekcjoner z niego żaden a się naśmiewa z innych.


    A co do meczu polaków, to w ofensywie wyglądali przekozacko, nigdy nie grali tak dobrze, gdyby tylko lepszą obronę mieć to by nie odstawali od Niemców. Krychowiak bardzo fajny mecz zagrał, Lewy w kwalifikacjach ma formę życia, Rybus bardzo fajnie śmigał na LO. Byłem zaskoczony, gdy widziałem iloma piłkarzami Polska prowadzi akcję na połowie Niemców i im to wychodzi.

  6. #44930
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Milik bajka
    oplułem monitor

  7. #44931
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Kubę, obu Łukaszków i ewentualnie panów z Chin i Legii wypierdolić do Sudanu.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  8. #44932
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jestem dumny, że większą część meczu graliśmy jak równy z równym, od 70 widać było brak sił, gdy wszedł Błaszczykowski faktycznie powinien więcej biegać, dało by to do myślenia innym zawodnikom a tak to "jak nikt nie biega do pressingu to po co ja mam biec" w 80 minucie pomocnicy Niemiec podawali sobie piłę na naszej połowie bez żadnego pressingu, nie powinno to tak wyglądać w momencie gdy przegrywamy 1-2.
    Bramka na 1-3 to zwykły fart nic więcej, zwykły placek, który niefortunnie zmienił kierunek.

  9. #44933
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Problem w tym, że Kuba był jakieś 50 metrów od swojego pola karnego truchtając sobie wesoło do bramki, gdy szła kontra. To od Glika się ta piłka odbiła.
    mozliwe, od konca meczu do napisania posta zdazylo mi sie juz pojebac

    jeszcze odbiegajac od samego meczu, to komentatorzy oczywiscie standardowo. jeden pierdolnie jakas glupote, bo mu sie wydaje, drugi podlapie i beda to kurwa forsowac do konca swiata. po pierwszych 10 minutach drugiej polowy ktorys rzucil (chyba borek) ze gramy wspaniala druga polowe i tak to kurwa ciagneli juz do konca meczu, gdzie po 60-70 minucie bylo standardowo - chaos, bez pomyslu, bez sil, byle do konca. nawet juz po meczu pamietam gadanie "dziekujemy im za bardzo dobra koncowke pierwszej polowy i wspaniala druga polowe". jeszcze takie idiotyczne rady borka, "powinni troche zwolnic, uspokoic gre" kiedy widac ze to mlyn na wode dla niemcow, bo zakladaja pressing i graja swoja gre, a jak pilka lata w srodku boiska i ciagniemy do przodu to sie gubia (w szoku bylem z jaka latwoscia budowalismy atak i jak niemcy sie platali w srodku).
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  10. #44934

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,008
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A pamieta ktos czasy, kiedy Polska rep. zagrala 90 min na dobrych obrotach? Przeciez za kazdym razem jak na zegarze czasowym pojawia sie 7 z przodu mowie do siebie "o ho, to teraz laga do przodu i sie zacznie".


    Grosicki chyba nigdy w karierze nie zagral 90 minut. Ale on alkoholik to czego oczekiwac.

  11. #44935
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Beciio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oplułem monitor


    to wytrzyj bo jak matka zobaczy to zdejmie pas i się skończy śmieszkowanie

  12. #44936
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy Rzeźniczak wyruchal żonę Nawałce, że nie dostaje powołania czy o co chodzi?
    Co kurwa? xD
    Widać, że nie widziałeś w ogóle co on wyprawia w tym sezonie, ekspercie. W ekstraklasie praktycznie co mecz się ośmiesza. Inb4 czepiam się, bo jest z Legii, najlepsze podsumowanie jego "gry", polecam (akcja od 3:45):

    [y]ottuGn-JkM0[/y]

    Co do Fabiańskiego, to nie czaję trochę tych pochwał. Owszem, w sumie to nic nie zawalił, ale też za wiele nie wybronił. Parę groźnych piłek wyłapał/odbił, ale bez przesady. Poza tym, druga bramka to strzał w krótki róg, mógł być lepiej ustawiony. W drugiej połowie też pamiętam, że po jakimś strzale z boku odbił piłkę tak, że ktoś tam mógł dobić do pustaka, tylko na szczęście zdołali jakimś cudem go zablokować.
    Ogólnie nie przeszkodził, ale też nie pomógł.


    Cytuj Brutalny Rzeznik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To było słabe z jego strony, życzę dziś cudu dla San Marino i wywalczenie remisu. Wiem że prędzej wygram 10 tysi na loterii, ale należy mu sie, bo trener z niego żaden, selekcjoner z niego żaden a się naśmiewa z innych.
    Tak mi się przypomniało:

    [y]SGdQvqbIexk[/y]

    xD

  13. #44937
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poza tym, druga bramka to strzał w krótki róg, mógł być lepiej ustawiony.
    Polecam spróbować obronić strzał będąc zasłoniętym przez obrońcę idealnie na wprost piłki, szczególnie mocny strzał, jest kurewsko ciężko coś takiego wybronić.
    Nie mówię, że Fabian zagrał wybitnie, ale pokazał się w moim odczuciu z dobrej strony i grał pewnie, czy to nogami, czy na przedpolu, czy na linii, ten strzał z boku, z tego co pamiętam był na tyle silny i dobrze wymierzony po długim, że ciężko było go wyłapać, był bokiem (prawidłowo) ustawiony do strzału, sparował piłkę o 90 stopni (czyli też prawidłowo), już inna sprawa, że Szukała i spółka nie potrafili kryć ludzi.
    Jak nie chwalić go za porządną grę, to za co, bo już nie wiem.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #44938
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Ja nie mówię, że to była łatwa sytuacja, ani że ten gol go obciąża. Jednak nadal jest to strzał w krótki róg i na pewno nie taki z gatunku "nie do obrony". Gdyby takie coś wyciągał, to uznałbym, że był wartością dodaną, a tak to tylko powiem, że nie zawalił.

  15. #44939
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy Rzeźniczak wyruchal żonę Nawałce, że nie dostaje powołania czy o co chodzi?
    Piszesz to nie wiedząc co wyprawia Rzeźniczak w tym sezonie, przecież co mecz jakiś klops praktycznie, zbyt słaby jest na repre po prostu i tyle. Szkoda, że Wasyl w swoim dobrym okresie w Leicester nie dostał powołania, teraz to już na pewno się tego nie doczekamy widząc, że Ranieri nie widzi go nawet na ławce, a szkoda bo taki byk z Glikiem by się przydał. Teraz pojawia się pytanie kto na prawej stronie do póki Jędrzejczyk mało gra w klubie po kontuzji ? Piszczkowi powinniśmy pomału dziękować za grę w kadrze.

  16. #44940
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co kurwa? xD
    Widać, że nie widziałeś w ogóle co on wyprawia w tym sezonie, ekspercie. W ekstraklasie praktycznie co mecz się ośmiesza. Inb4 czepiam się, bo jest z Legii, najlepsze podsumowanie jego "gry", polecam (akcja od 3:45):
    daj mi lepszego obrońcę z polskiej ligi, który by się nadawał.
    oczywiście że Rzeźniczak robi błędy (nie co mecz) ale ma serducho i dałby 120%.

    "ekspercie" lol zabolało w serduszku :/

    edit
    WIEDZIAŁEM KURWA ZE DASZ AKCJE Z KORONY XD pewnie na tej podstawie pokusiłes się o stwierdzenie "praktycznie co mecz" ok, propsuję
    Ostatnio zmieniony przez Lykasz : 05-09-2015, 17:05

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58628
    Ostatni post: Dziś, 08:36
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •