Reklama
Strona 2097 z 3251 PierwszaPierwsza ... 109715971997204720872095209620972098209921072147219725973097 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31,441 do 31,455 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #31441
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no Moysi wczoraj czyste konto, remis, nie ma lipy xd


    a Falcao wkońcu do treningów wrócił, oby sie nie połamał znow przez jakieś najblizsze 2 miechy xd

  2. #31442
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a de sciglio to nie jest prawonozny? :P
    jest ale w jego przypadku to juz naprawde nie robi wiekszej roznicy z ktorej nogi dosrodkowuje. byl rzucany tyle razy na lewa obrone i widac ze gra slabsza noga nie stanowi juz dla niego problemu. widocznie jest jednym z tych zawodnikow ktorzy rodza sie z obiema nogami do gry w pilke

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do tej pory nie mogę zrozumiec dlaczego Saint Etienne go puściło pół roku przed MŚ za 5 mln. W lipcu byłby wart 15.Świetna gra bez piłki,silny,wysoki.Dobrze,że zdecydował się na grę dla Algierii bo mógł pokazac się szerszej publiczności
    prawda, galtier spierdolil sprawe koncertowo, zamiast dac ghoulamowi pewny pierwszy sklad, to wystawial go na zmiane ze slabym brisonem. ponoc ghoulam sam naciskal na odejscie, bo nie dostawal wystarczajaco duzo czasu na boisku i wcale mu sie nie dziwie, bo nawet bedac (praktycznie caly ostatni sezon w asse) bez formy i tak byl lepszy jakies 47 razy od brisona

    a teraz galtier juz w ogole obudzil sie z reka w nocniku, bo o ile w poprzednim sezonie tremoulinas ratowal mu troche te lewa strone, o tyle trzeba pamietac ze byl tylko wypozyczony i jak go teraz zabraklo, to na lewej obronie musi grac nominalny bardzo ofensywny skrzydlowy (!!!)

    a ghoulamowi po odejsciu wrozono grzanie lawy bez szans na regularna gre, jednak z kontuzja zunigi ulozylo sie tak szczesliwie, ze wskoczyl niemal od razu do wyjsciowego skladu i dzieki swietnej dyspozycji miejsca juz nie oddal
    makao, po makale

  3. Reklama
  4. #31443
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    nono, eriksen na 2-1
    jednak tottki wygraja tutaj chyyba

  5. #31444
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ktoś musiał ich pociągnąć do przodu, zresztą to jedyny, który aktualnie coś gra. Lamela niby się stara i coś tam kombinuje, ale efektów brak. Lennon nie gra kompletnie nic, Soldado wiadomo. Kane przynajmniej wykorzystuje sytuacje, które mu się nadarzają.

    No ale sędzia dziś straszne kalectwo.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  6. #31445
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    prawda, galtier spierdolil sprawe koncertowo, zamiast dac ghoulamowi pewny pierwszy sklad, to wystawial go na zmiane ze slabym brisonem. ponoc ghoulam sam naciskal na odejscie, bo nie dostawal wystarczajaco duzo czasu na boisku i wcale mu sie nie dziwie, bo nawet bedac (praktycznie caly ostatni sezon w asse) bez formy i tak byl lepszy jakies 47 razy od brisona

    a teraz galtier juz w ogole obudzil sie z reka w nocniku, bo o ile w poprzednim sezonie tremoulinas ratowal mu troche te lewa strone, o tyle trzeba pamietac ze byl tylko wypozyczony i jak go teraz zabraklo, to na lewej obronie musi grac nominalny bardzo ofensywny skrzydlowy (!!!)

    a ghoulamowi po odejsciu wrozono grzanie lawy bez szans na regularna gre, jednak z kontuzja zunigi ulozylo sie tak szczesliwie, ze wskoczyl niemal od razu do wyjsciowego skladu i dzieki swietnej dyspozycji miejsca juz nie oddal
    Tabanou grywał czasami w Tuluzie na lewej obronie. Natomiast przechodził do Saint Etienne jako duża nadzieja a tak naprawdę poza meczem z Lillie w tamtym sezonie,gdzie na chwilę Zieloni dogonili LM nie pokazywał niczego ciekawego.Galtier to moim zdaniem jeden z lepszych trenerów w Ligue 1.Tym bardziej szkoda,że nie ma kim grac. Poszedł Zouma,Guilavogui,Aubameyang,Ghoulam.Tremoulinas wolał Seville i na jego miejsce przyszedł Theofile-Catherine,który jest rzadki jak Brison.Na dodatek w ataku gra,a raczej stara się udawac piłkarza van Wolfsfinkel a Erdinc po dobrym wejściu w sezon złapał kontuzje i musi dojśc do formy. Jedyna nadzieja w strzałach z dystansu Lemoina i przebłyskach perełki Saint Maxima,który debiutował mając 16 lat !

  7. #31446
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Serio kupili tego Theophile-Catherine?
    On nawet w słabym Cardiff później sie nie łapał do jedenastki..
    A ASSE to prawie zawsze walczy o tą lige europejską.



    HIT:

    ostatnio ktoś pisał że Vermalaen wrócił do treningów, napisałem ciekawe na ile, dzisiaj info że kontuzja XD

    ciekawe jak poważna.


    Dobrze że do MU nie poszedł, chociaż tymi kontuzjami by sie wpasował w obrone.

  8. #31447
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Serio kupili tego Theophile-Catherine?
    On nawet w słabym Cardiff później sie nie łapał do jedenastki..
    A ASSE to prawie zawsze walczy o tą lige europejską.
    Wypożyczyli. Od 3 lat Saint Etienne zaczyna coś znaczyc w Ligue 1.Najbardziej utytułowany Francuski klub. W tamtym roku dali ciała w eliminacjach do LE,w tym też było blisko ale ostatecznie się dostali. Najbardziej żałuje ostatniej kolejki ubiegłego sezonu,gdy do 3 miejsca wystarczyło Zielonym remis Lillie na wyjeździe z Lorient.Gospodarze prowadzili 1-0,potem Kalou wyrównał a to co działo się po przerwie to dla mnie sprzedanie meczu. Sposób w jaki Fabien Audrad praktycznie wrzucał sobie piłkę do bramki....ohyda.W dodatku równocześnie Saint Etienne ogrywało Ajaccio,na stadionie święto po pierwszej połowie i nagle takie coś,mina Galtiera,gdy asystent informował go o prowadzeniu Lilie doskonale podsumowywała nastroje wszystkich kibiców Zielonych

  9. #31448
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    co tu sie odjebalo brama plus cieszynka

  10. #31449
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tabanou grywał czasami w Tuluzie na lewej obronie. Natomiast przechodził do Saint Etienne jako duża nadzieja a tak naprawdę poza meczem z Lillie w tamtym sezonie,gdzie na chwilę Zieloni dogonili LM nie pokazywał niczego ciekawego.Galtier to moim zdaniem jeden z lepszych trenerów w Ligue 1.Tym bardziej szkoda,że nie ma kim grac. Poszedł Zouma,Guilavogui,Aubameyang,Ghoulam.Tremoulinas wolał Seville i na jego miejsce przyszedł Theofile-Catherine,który jest rzadki jak Brison.Na dodatek w ataku gra,a raczej stara się udawac piłkarza van Wolfsfinkel a Erdinc po dobrym wejściu w sezon złapał kontuzje i musi dojśc do formy. Jedyna nadzieja w strzałach z dystansu Lemoina i przebłyskach perełki Saint Maxima,który debiutował mając 16 lat !
    tabanou moze i gral na lewej obronie (jakos tego nie odnotowalem) ale to jest dalej bardzo ofensywnie usposobiony zawodnik. widac bylo, w pierwszych meczach w asse, gdy musial tam grac, ze czuje sie nieswojo, dalej w glowie mial rajdy do przodu i zostawianie sporej, przez nikogo niekrytej, przestrzeni za soba. dzisiaj jest juz z tym lepiej, widac ze galtier go ogarnal, natomiast NIE WYOBRAZAM SOBIE zeby mial zostac na lewej obronie na dluzej

    zwlaszcza ze tak jak mowisz, w ataku nie ma kto grac. hamouma jest bez formy, mollo po dobrej drugiej polowce sezonu 12/13 gdy byl wypozyczony znowu przestal grac cokolwiek, o van wolfswinkelu juz napisales. saint-maximin to fajny grajek, ale mam wrazenie ze za bardzo wierzy w siebie i niepotrzebnie czasem pcha indywidualnie do przodu, musi nauczyc sie myslec i patrzec na boisku. w dodatku jest jeszcze swietny gradel, ktory na chwile obecna miesza dobre mecze ze slabymi, ale jak zlapie forme to jest nie do zatrzymania

    ja jestem dobrej mysli. wrocil perrin, ktory spina defensywe jak nikt inny, wrocil clement, ktorego bardzo brakowalo w srodku, bo nawet guila (gdy wrocil na wypozyczenie z atleti) nie byl w stanie go zastapic, zreszta gral wtedy bardzo slabo. jedyne pozycje na ktorych potrzeba zmiany to lewa obrona i atak, bo nawet jak wykuruje sie erding, to trzeba brac poprawke na to ze to bardzo kontuzjogenny zawodnik i przypomniec sobie co sie z nim dzialo kilka sezonow temu w psg. jesli chodzi o prawa obrone, to czekam na clerca i wierze ze bedzie gral caly czas na niezlym poziomie, lubie tego goscia i jestem raczej spokojny o te prawa strone
    makao, po makale

  11. #31450
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    haha, na stronie lfc: "Przynajmniej ciągle gramy tak samo, nie ma wahań formy..."

    to sa kibice, zawsze potrafia pozytywy znalezc xd

  12. #31451
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tabanou moze i gral na lewej obronie (jakos tego nie odnotowalem) ale to jest dalej bardzo ofensywnie usposobiony zawodnik. widac bylo, w pierwszych meczach w asse, gdy musial tam grac, ze czuje sie nieswojo, dalej w glowie mial rajdy do przodu i zostawianie sporej, przez nikogo niekrytej, przestrzeni za soba. dzisiaj jest juz z tym lepiej, widac ze galtier go ogarnal, natomiast NIE WYOBRAZAM SOBIE zeby mial zostac na lewej obronie na dluzej

    zwlaszcza ze tak jak mowisz, w ataku nie ma kto grac. hamouma jest bez formy, mollo po dobrej drugiej polowce sezonu 12/13 gdy byl wypozyczony znowu przestal grac cokolwiek, o van wolfswinkelu juz napisales. saint-maximin to fajny grajek, ale mam wrazenie ze za bardzo wierzy w siebie i niepotrzebnie czasem pcha indywidualnie do przodu, musi nauczyc sie myslec i patrzec na boisku. w dodatku jest jeszcze swietny gradel, ktory na chwile obecna miesza dobre mecze ze slabymi, ale jak zlapie forme to jest nie do zatrzymania

    ja jestem dobrej mysli. wrocil perrin, ktory spina defensywe jak nikt inny, wrocil clement, ktorego bardzo brakowalo w srodku, bo nawet guila (gdy wrocil na wypozyczenie z atleti) nie byl w stanie go zastapic, zreszta gral wtedy bardzo slabo. jedyne pozycje na ktorych potrzeba zmiany to lewa obrona i atak, bo nawet jak wykuruje sie erding, to trzeba brac poprawke na to ze to bardzo kontuzjogenny zawodnik i przypomniec sobie co sie z nim dzialo kilka sezonow temu w psg. jesli chodzi o prawa obrone, to czekam na clerca i wierze ze bedzie gral caly czas na niezlym poziomie, lubie tego goscia i jestem raczej spokojny o te prawa strone
    Mi najbardziej brakuje rozgrywającego. Cohade mnie strasznie irytuje,ciągle robi kółeczka z piłką nic z tego nie wynika. Żałuje,że ASSE nie kupiło Khazriego,który miał świetny sezon w Bastii a teraz kieruje grą Bordeaux.Liczyłem,że w tej roli sprawdzi się Corgnet ale to bardziej fałszywy napastnik,który szuka strzałów (piękna bramka z PSG)Mollo jest świenty ale strasznie chimeryczny. Najlepiej to się sprawdzało dwa lata temu. Brandao zgrywał piłkę na skrzydła a tam dym robili Aubameyang i Yohann.Obawiałem się o obrone po odejściu Zoumy ale widzę,że Bayal zaczął myślec na boisku a nie tylko korzystac ze swojej siły. Ogólnie ASSE ma strasznego pecha jeśli chodzi o remisy.Gdyby w zeszłym sezonie sędzia nie wyrzucił Lemoina z PSG to może nie straciliby gola w 93 minucie,albo karny Gradela z Niceą czy stracona bramka z Bastią w 94 minucie z metrowego!! spalonego,do dziś jestem pewny wałka w meczu Lorient z Lillie.A co do napastników to ciekaw jestem,czy Ben Yedder chciałby grac w Zielonych barwach,jest jednym z bardziej regularnych napastników w Europie,transfer powinien się zamknąc w 8-10 mln a kasa powinna się znaleźc bo ofensywa wygląda żałośnie vide wczorajszy mecz z Nantes ...

  13. #31452
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co do Tabanou, kiedyś jak oglądałem tuluze regularnie to na lewej pomocy wymiatal, niezłe przyspieszenie, świetna lewa noga i całkiem dobry drybling. Szkoda ze dali go na lewa obronę.

  14. #31453
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Liczyłem,że w tej roli sprawdzi się Corgnet ale to bardziej fałszywy napastnik,który szuka strzałów
    przeciez corgnet nie bez przyczyny nosi osemke na plecach. w lorient gral wlasnie na tej pozycji, swietnie rozgrywal, a to ze ma noge ulozona do strzelania to juz inna sprawa, zreszta dobrze ze tego probuje zwlaszcza gdy reszta druzyny sie nie kwapi do ataku na bramke przeciwnika. mam wrazenie ze on po prostu jest bez formy. trzeba tez pamietac o tym, ze w lorient dostawal duzo wiecej zaufania od trenera, ale tez od kolegow z druzyny. to byl gosc ktoremu na boisku pozwalalo sie na wszystko, mogl stracic pilke przy probie dryblingu a i tak nie dostal za to bury. w asse przede wszystkim nie jest gwiazda numerem jeden, jesli w ogole mozna o tym wspominac

    ja osobiscie chcialbym zobaczyc mollo wlasnie na tej pozycji, w nancy czasem gral jako podwieszony napastnik, a biorac pod uwage to jak swietnie potrafi zagrac i jak duzo widzi, moglby sie sprawdzic. zwlaszcza ze na skrzydlach jest duza rywalizacja i mollo nie zawsze lapie sie nawet do skladu, a to przeciez zawodnik o wielkich umiejetnosciach

    ogolnie, co do wzmocnien, to w samej ligue 1 jest bardzo wielu dobrych zawodnikow do wyciagniecia. i przede wszystkim za male pieniadze. jak mowilem, jestem dziwnie spokojny o to ze galtier sobie to pouklada jak trzeba, asse w sumie nie dysponuje zadnym wielkim budzetem, a ten gosc zawsze potrafi wyciagnac jakies perelki z innych klubow i przede wszystkim ogarnac ich na tyle, zeby grali na wysokim poziomie
    makao, po makale

  15. #31454
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    I have no sympathy for Southampton, their players have come to Liverpool because they want to compete at the highest level they can
    - Rodgers przed początkiem sezonu.


    Cóż, tak to jest jak ktoś za dużo gada, a potem się to obraca przeciw niemu.
    What do Lovren and the Titanic have in common?
    Both shouldn't have left Southampton.
    Skisłem XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 24-11-2014, 12:18
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #31455
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Chivi Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do Tabanou, kiedyś jak oglądałem tuluze regularnie to na lewej pomocy wymiatal, niezłe przyspieszenie, świetna lewa noga i całkiem dobry drybling. Szkoda ze dali go na lewa obronę.
    Gra tam,ponieważ nie kupiono zastępcy dla Ghoulama


    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja osobiscie chcialbym zobaczyc mollo wlasnie na tej pozycji, w nancy czasem gral jako podwieszony napastnik, a biorac pod uwage to jak swietnie potrafi zagrac i jak duzo widzi, moglby sie sprawdzic. zwlaszcza ze na skrzydlach jest duza rywalizacja i mollo nie zawsze lapie sie nawet do skladu, a to przeciez zawodnik o wielkich umiejetnosciach
    Mollo ma strasznie trudny charakter.Pamiętam jak się pokłócił z Ruffierem w meczu z Monaco,albo zamiast robic pressing to rzucał się do Brandao,że mu nie podał.Co do skrzydłowych to strasznie rozczarowuje Monnet Paqouet. W Lorient zawsze się wyróżniał a tutaj gra klape. Najbardziej żałuje,że do ASSE nie poszedł Corchia. Śmigałby zaróno na prawej obronie jak i skrzydle. Clerc ma już 31 lat i trzeba szukac następców. Jeszcze się okaże,że drużyna zostanie bez boków obrony.


    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ogolnie, co do wzmocnien, to w samej ligue 1 jest bardzo wielu dobrych zawodnikow do wyciagniecia. i przede wszystkim za male pieniadze. jak mowilem, jestem dziwnie spokojny o to ze galtier sobie to pouklada jak trzeba, asse w sumie nie dysponuje zadnym wielkim budzetem, a ten gosc zawsze potrafi wyciagnac jakies perelki z innych klubow i przede wszystkim ogarnac ich na tyle, zeby grali na wysokim poziomie
    Na pewno coś zostało w kasie klubowej po Zoumie czy Guilavoguim. Grunt to ogarnąc napastnika. Jak czytam,że van Wolfsfinkel chciałby zostac tutaj na dłużej bo jest zachwycony atmosferą i klubem to mnie pusty śmiech ogarnia. Niestety nowego Gomisa puki co nie widac w szkółce,więc trzeba się rozejrzec na rynku.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58617
    Ostatni post: Wczoraj, 23:26
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •