Reklama
Strona 3251 z 3251 PierwszaPierwsza ... 22512751315132013241324932503251
Pokazuje wyniki od 48,751 do 48,764 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #48751
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Od tego momentu, gdy latanie z pyskiem = brak pokory, a brak pokory = gwiazdorzenie.
    przy nurkowaniu i innych tego typu niecnych występkach - jak najbardziej, ale nie w takich momentach, gdy sędzia może postąpić inaczej.

    w ostatnim meczu gdy Walcott był faulowany na karnego i krzyczał do sędziego, to też gwiazdorzenie? przypomnę ze wtedy liniowy zareagował prawidłowo.

    dla mnie machanie łapami i robienie min to gwiazdorzenie, a nie wyklocanie się o "swoje"

  2. #48752
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w ostatnim meczu gdy Walcott był faulowany na karnego i krzyczał do sędziego, to też gwiazdorzenie? przypomnę ze wtedy liniowy zareagował prawidłowo.
    Tylko powiedz mi jak często to robi Walcott, a jak często Ramsey? I nie mówię nawet o krzyczeniu do sędziów, tylko rzucaniu się do każdego zawodnika po kolei.
    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dla mnie machanie łapami i robienie min to gwiazdorzenie, a nie wyklocanie się o "swoje"
    Dla mnie natomiast to jest bycie pajacem, nie gwiazdorzeniem, każdy ma swoje podejście do tego.

    #


    O, widzę Bobby dalej kibicuje TH, fajny typek.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 26-12-2015, 22:49
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #48753
    Avatar KiraLovato
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    127
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cóż, dostawał tyle $$$$ za kopanie piłki w trybuny, że też bym kibicował

  5. #48754
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    >Miej szanse na lidera
    >Przepierdol jak ostanie gówno z Southampton
    >>Arsenal XD

    ##
    A o wyczynach MU to nawet nie będę mówił, bo szkoda słów :D

  6. #48755
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ah, szkoda kurwa strzepic ryja, naprawde

  7. #48756
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >>Arsenal XD
    Przecież po awansie w LM, gdzie po pierwszych kolejkach szanse mieli ~1% i po wygranej z City, powinni siłą rozpędu, na fali roznieść ten Southampton w pył. Przegrana Leicester jeszcze bardziej mnie zaskoczyła, bodajże pierwszy mecz, gdzie ani Vardy ani Mahrez nie strzelili.

  8. #48757
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przegrana Leicester jeszcze bardziej mnie zaskoczyła, bodajże pierwszy mecz, gdzie ani Vardy ani Mahrez nie strzelili.
    Mnie to w sumie nie zaskoczyło, bo jednak wąska kadra + te 3 dni mecze w okresie świąteczno-noworocznym i jest tego efekt. Po jednej porażce nie można ich skreślać, ale dalej trzymam się tego, że daleko tak nie zajadą z 11/12 zawodnikami.
    A co do tego pierwszego meczu, to mi się wydaje, że to był pierwszy mecz, w którym Vardy/Mahrez nie mieli udziału przy bramce, a nie nie strzelili, ale pewien nie jestem.
    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A o wyczynach MU to nawet nie będę mówił, bo szkoda słów :D
    Ej, ej, czasem się tak zdarza, trzeba się trzymać razem i pracować ciężko, żeby wrócić do wygrywania :/
    powiedział każdy kurwa piłkarz MU po kolei, na przestrzeni półtora miesiąca po każdym meczu, jak mnie takie gadanie denerwuje, lepiej już siedzieć cicho

    ##
    Swoją drogą, dobrze, że Poch w końcu przestawał dawać szanse Rose'owi, bo o ile niektóre mecze miał naprawdę fajne, o tyle to było za mało, bo na 1 dobry mecz miał 3 słabe/tragiczne, a z Daviesem i obrona lepiej wygląda, a i zaczął więcej latać do przodu, jak za czasu gry w Swansea, pracuje ciężko i są tego efekty.
    Teraz jedynym słabym punktem Tottenhamu jest Eriksen (jak bardzo mnie dziwi to i ciężko pomyśleć, że tak trzeba to nazwać), lubię go i tak wiem, że jeszcze się rozwinie mocno, ale aktualnie z taką grą od dłuższego już czasu to powinien imo siąść na ławce na jakiś czas, niech gra Lamela z Allim i Sonem/Chadlim i spoko ;]

    Arsene Wenger believes the officials have to take as much blame as Arsenal's players for the 4-0 defeat by Southampton.
    .
    .
    .
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 27-12-2015, 10:20
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  9. #48758
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no jakby nie patrzeć trzy pierwsze bramki trochę kontrowersyjne, ale taka jest piłka

  10. #48759
    Avatar Jeffrey
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,052
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    za dobrze szło Arsenalowi i musieli wjebać, ale mnie tam śmieszy jak po jednym meczu dobrym ludzie piszą, ze mogą wygrać z Barcą, a jak przegrają mecz to od razu każdy, że przejebią xd

  11. #48760
    Avatar Butek
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Apropo LVG

    xDDDD

  12. #48761
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie to w sumie nie zaskoczyło, bo jednak wąska kadra + te 3 dni mecze w okresie świąteczno-noworocznym i jest tego efekt. Po jednej porażce nie można ich skreślać, ale dalej trzymam się tego, że daleko tak nie zajadą z 11/12 zawodnikami.
    A co do tego pierwszego meczu, to mi się wydaje, że to był pierwszy mecz, w którym Vardy/Mahrez nie mieli udziału przy bramce, a nie nie strzelili, ale pewien nie jestem.
    Sprawdziłem, albo jeden albo drugi strzelali od początku. Mimo wszystko z Liverpoolem powinni sobie poradzić (mecze ze Sionem, Watfordem i Newcastle - tragedia), z pucharu krajowego odpadli już dosyć dawno, w europejskich nie grali, a od meczu z Evertonem był tydzień przerwy, jeśli nie przyjdą jakieś kontuzje, to wąska kadra nie będzie przeszkadzać, bardziej bym się bał, że atmosfera im się może zjebać, jakby czołowy duet zaczął za bardzo gwiazdorzyć, albo przegraliby jeszcze ze dwa- trzy mecze z rzędu. W każdym razie ja im kibicuję, może właściciel zobaczy, że są szanse na LM i sypnie hajsem w tym okienku

  13. #48762
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Jeffrey napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    za dobrze szło Arsenalowi i musieli wjebać, ale mnie tam śmieszy jak po jednym meczu dobrym ludzie piszą, ze mogą wygrać z Barcą, a jak przegrają mecz to od razu każdy, że przejebią xd
    Mnie to wgl śmieszy jak tyle czasu przed meczem, ktoś zaczyna snuć teorie kto wygra. Przecież to się jeszcze wszystko może zdarzyć. Niech nagle w Barcelonie wypadnie Suarez i Messi, albo Arsenal złapie formę życia, albo jeszcze jakieś inne zdarzenia losowe, przecież to praktycznie wszystko może się zdarzyć.

    Weźmy też pod uwagę, że Barcelona jedzie rozpędzona od tamtego sezonu, kiedyś też musi zadyszkę złapać, kto wie, czy nie akurat gdzieś w lutym/marcu. To jest piłka i już teraz pisać, że Arsenal zostanie rozgnieciony albo że wygra bo jest w gazie, to jak wróżenia z fusów, nic więcej.

  14. #48763
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprawdziłem, albo jeden albo drugi strzelali od początku.
    A, no to dzięki, wiedziałem, że jedno z tych dwóch, ale dobrze było się upewnić.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bardziej bym się bał, że atmosfera im się może zjebać, jakby czołowy duet zaczął za bardzo gwiazdorzyć, albo przegraliby jeszcze ze dwa- trzy mecze z rzędu.
    Też może się tak zdarzyć. Jutro Vardy'ego prawdopodobnie nie będzie na City, więc zastanawiam się jakby drużyna grała, gdyby albo on, albo Mahrez wypadliby na więcej, niż jeden mecz.
    Wydaje mi się, że o ile brak Vardy'ego jakoś by przeżyli, o tyle bez Mahreza to by była totalna kupa, bo ten gość tworzy i robi wszystko na połowie przeciwnika.

    ##
    Barcelona star Neymar has confirmed he is aware of Manchester City's interest in signing him.

    He returned from a short Christmas break with his family to Barcelona's El Prat airport on Sunday and, when asked by Spanish media including Diario AS whether he was aware of City's interest, he said: "Yes, yes."

    Neymar was also asked about possibly leaving Barcelona in the future, and he added: "I don't know, life is long."

    But father and manager Neymar Santos Sr said last month: "We've begun contract renewal talks, but there are outstanding issues that concern us, and which need to be resolved.

    "We are not thinking of leaving Spain but we have a problem. We've never experienced such major tax issues.

    "I don't want to use the word persecution, but if the working environment here is not good, we won't be able to remain in Spain and will have to leave the country."
    To co, Pep do City i bierze Neymara ze sobą? XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #48764
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,878
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    KONTYNUACJA WĄTKU: TUTAJ

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58228
    Ostatni post: Dziś, 08:36
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •