Reklama
Strona 2673 z 3251 PierwszaPierwsza ... 16732173257326232663267126722673267426752683272327733173 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 40,081 do 40,095 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #40081
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj gary tyler fox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    komu byś dał nagrode sezonu? sanchezowi, który od kilkunastu tygodni ma ogromny spadek formy w porównaniu z początkiem sezonu? czy może aguero, który nie dość że był długo kontuzjowany to jeszcze teraz nie zachwyca formą? de gea, który osatatnio broni bardzo przeciętnie w porównaniu z tym kiedy obrona united grała totalne gunwo, teraz jak sie ogarneli troche w tyłach to ddg nie potrafi być skoncentrowany cały mecz

    nie było innego wyboru niż hazard, natosmiast gdyby nie to że kane jest anglikiem to by nie dostał tej nagrody
    Sanchez na przestrzeni całego sezonu zagrał 5 słabych meczów, a Hazard zagrał 5 meczów wybitnych, reszta przeciętne. juz wcześniej pisałem, że dla mnie ta nagroda powinna rozegrać się między Alexisem a de Geą.

  2. #40082
    Avatar Chels
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    30
    Posty
    2,824
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sanchez na przestrzeni całego sezonu zagrał 5 słabych meczów, a Hazard zagrał 5 meczów wybitnych, reszta przeciętne. juz wcześniej pisałem, że dla mnie ta nagroda powinna rozegrać się między Alexisem a de Geą.
    Zapomniales dodać że wybitnosc sancheza jest tam gdzie przeciętność hazarda

  3. Reklama
  4. #40083
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Chelsea manager Jose Mourinho laughed off the Arsenal crowd's "boring" jibes by reminding the Gunners of their wait for the Premier League title as his side closed in on the trophy.

    "You know, I think boring is 10 years without a title. That's very boring," Mourinho said.

    "You support the club and you're waiting, waiting, waiting for so many years without a Premier League title, so that's very boring.

    "But maybe they were not singing to us. Maybe, when you want to win a game and you're at home and you take your number nine (Olivier Giroud) off, maybe the home fans want more.

    "Maybe they want to play Giroud and (Danny) Welbeck together up front to try to win the game."


    Wygrał XD

    ##
    Swoją drogą, tak na chłodno teraz myślę o wczorajszym meczu MU i zaczynam myśleć, że o ile Falcao nie gra najlepiej, o tyle nie można całej winy na niego zrzucać, że nie potrafi bramki strzelić - przecież to, co mu grają Mata, Valencia, Di Maria czy Rooney to woła o pomstę do nieba, zagrywają jakieś placki 10 kilometrów obok/za niego, piłki, które chyba musiałby kutasem przyjąć, albo wydłużoną o 15 metrów nogą, ewentualnie rękawicami bramkarskimi, bo połowa tych piłek to jest nastrzeliwana w niego, a nie podawana, a dochodzi do tego jeszcze fakt, że o ile taki Mata próbuje mu podać (choć nieudolnie), to Di Maria i Rooney mają wyjebane i kręcą się z tą piłką jak gówno w przeręblu, próbują jakichś kiwek, śmiesznych rozwiązań tylko po to, żeby albo a) strzelić z 20 metrów w obrońcę, b) podać piłkę 30 metrów do tyłu, lub c) stracić ją jak dziecko.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 27-04-2015, 10:46
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #40084
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mata to wogole nie jest skrzydlowy i nie ma co go upychac na skrzydle, czasem mu cos wyjdzie, ale tak to sie odbija od wszystkich, rozpedzic sie po skrzydle nie potrafi

    najlepszy to valencia, czesto ma miejsce, zamiast tam wypuscic pile i pognac za nia to wycofuje pilke albo sobie stoi w miejscu xd

  6. #40085
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ##
    Swoją drogą, tak na chłodno teraz myślę o wczorajszym meczu MU i zaczynam myśleć, że o ile Falcao nie gra najlepiej, o tyle nie można całej winy na niego zrzucać, że nie potrafi bramki strzelić - przecież to, co mu grają Mata, Valencia, Di Maria czy Rooney to woła o pomstę do nieba, zagrywają jakieś placki 10 kilometrów obok/za niego, piłki, które chyba musiałby kutasem przyjąć, albo wydłużoną o 15 metrów nogą, ewentualnie rękawicami bramkarskimi, bo połowa tych piłek to jest nastrzeliwana w niego, a nie podawana, a dochodzi do tego jeszcze fakt, że o ile taki Mata próbuje mu podać (choć nieudolnie), to Di Maria i Rooney mają wyjebane i kręcą się z tą piłką jak gówno w przeręblu, próbują jakichś kiwek, śmiesznych rozwiązań tylko po to, żeby albo a) strzelić z 20 metrów w obrońcę, b) podać piłkę 30 metrów do tyłu, lub c) stracić ją jak dziecko.
    masz racje, napastnicy w tym sezonie maja bardzo malo podan i ciezko ich winic o niezdobywanie bramek, niestety z falcao jest ten problem, ze jego kazdy przepycha jak szmate, rooneyowi/rvp jak sie poda pilke z obronca na plecach to przyjmie i odegra, a kolumbijczyk najprawdopodobniej ja straci tak jak w meczu z chelsea, po czym padla bramka. nie wiem czy to jego slaba dyspozycja, czy po prostu nie pasuje do tego stylu gry, ale watpie zeby go wykupili.

    co do maty to sam juz nie wiem, duzo zalezy od transferow w lato. z wba chcialbym zobaczyc mariana zamiast fellainiego, lub wlasnie zamiast hiszpana i zobaczyc jak sie sprawdzi przez cale 90 minut.

    @
    co do hazarda to oczywiscie nagroda zasluzona, wiele razy to on ciagnal chelsea jak im w ogole nie szlo i zalatwial mecz bramka/asysta. mozna powiedziec, ze sanchez jest podobnym typem zawodnika, ale w tym sezonie imo hazard > sanchez.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 27-04-2015, 14:41

  7. #40086
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Maybe, when you want to win a game and you're at home and you take your number nine (Olivier Giroud) off, maybe the home fans want more.
    powiedział Jose, który na Stamford Bridge gra ultraofensywnie xd
    ta riposta była śmieszna za pierwszym razem, może nawet za drugim i trzecim, ale nie za 73589 razem. tak samo jak smieszki o United i LM.

  8. #40087
    kAlosZ
    Użytkownik dostał upomnienie

    Domyślny

    Hej jestem tu nowy

  9. #40088
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    powiedział Jose, który na Stamford Bridge gra ultraofensywnie xd
    ta riposta była śmieszna za pierwszym razem, może nawet za drugim i trzecim, ale nie za 73589 razem. tak samo jak smieszki o United i LM.
    Cusz, wcześniej tej riposty nie widziałem, więc jako, że dla mnie to pierwszy raz, to mogłem jeszcze śmiechnąć XD
    Cytuj kAlosZ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hej jestem tu nowy
    >torg 2015
    >nowy użytkownik

    To nie może być prawda
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  10. #40089
    Avatar Beciio
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    5,101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    - Wszystko zależy od tego, jak długo Guardiola pozostanie trenerem Bayernu. Mam nadzieje, że potrwa to jak najdłużej, ale Klopp zawsze będzie tematem w Bayernie, ponieważ jest świetnym trenerem - powiedział popularny Cesarz.
    - Kiedy byłem prezesem w Bayernie, często rozmawialiśmy o ewentualnym zatrudnieniu Kloppa. Moim zdaniem świetnie pasuje do koncepcji Bayernu.
    zaczynamy serial Klopp do Bayernu, Beckenbauer pls

    Trzy gry z Bayernem, trzy zwycięstwa. Dziesięć meczów w Pucharze Niemiec, dziesięć wygranych. Dortmund mocno ściska kciuki za podtrzymanie tej świetnej serii przez 26-latka.
    No Mitch, nie spierdol tego jutro :D

  11. #40090
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    kto wejdzie do premier lig??? myslicie ze karanka sie czegos nauczyl od mula i da rade?

  12. #40091
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kto wejdzie do premier lig??? myslicie ze karanka sie czegos nauczyl od mula i da rade?
    Patrząc na sam zespół to dałbym Middlesbrough wejście przez play-offy, ale wiadomo, jeden błąd i nie będzie awansu. No ale i tak jestem prawie pewien, że Karanka wejdzie ze swoją ekipą jako trzecia drużyna ;]

    W sumie stawiałem na to, że właśnie te trzy drużyny wejdą do BPL, tylko, że Watford przez play-offy, a Boro bezpośrednio XD
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 28-04-2015, 13:30
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #40092
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,827
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja stawiałem na Bournemouth, Boro/Ipswich/Norwich.

    @Crus ; Boruc jest wypożyczony z opcją wykupu czy jak to wygląda ? Okaże się, że pociągnął ich do PL, a Koeman zrobi mu na złość i ściągnie go na ławkę xD

  14. #40093
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Crus ; Boruc jest wypożyczony z opcją wykupu czy jak to wygląda ? Okaże się, że pociągnął ich do PL, a Koeman zrobi mu na złość i ściągnie go na ławkę xD
    Boruc jest wypożyczony beż żadnej opcji, bo jego kontrakt się kończy po tym sezonie, więc teraz to jest kwestia czy Bournemouth będzie chciało go zakontraktować (a na 100% będzie chciało) na wolnym transferze, bo na pewno żadnego przedłużenia w Sotonie Boruc nie będzie chciał, skoro tam jest Koeman. Gdyby Poch tam dalej był, to by dalej numerem jeden był ;d @qSC ;
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #40094
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ale tez forster jest lepszy po prostu i to pokazal, wiec nie ma co sie fochac na koemana.

    jego decyzja broni sie wynikami

  16. #40095
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,767
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale tez forster jest lepszy po prostu i to pokazal, wiec nie ma co sie fochac na koemana.

    jego decyzja broni sie wynikami
    Wyniki to nie tylko dzieło bramkarza, ale też reszty zespołu, bo inaczej Forster >>>>> Lloris, bo Hugo prawie 2x więcej bramek wpuścił. A akurat obrona Sotonu gra świetnie w tym sezonie, Fonte, Bertrand i Clyne, nawet marny wcześniej Yoshida się ogarnął na jakiś w miarę normalny poziom.
    Oczywiście Forster to dobry bramkarz i nie zaprzeczam temu, ale wiem, że Boruc bez problemu zamiast niego też by dawał dużo zespołowi, tak jak u Pochettino (poza pierwszym miesiącem, gdzie grał obsrany całkiem).

    #
    [y]nC3ZxYKL1rg[/y]

    Pan prezes poszalał XD
    Szkoda, że jeśli Bournemouth nie zrobi jakichś sensownych transferów (niekoniecznie drogich jak na standardy klubu), to będzie cały sezon spędzony na najniższych pozycjach w lidze, coś w stylu Burnley i na koniec spadną.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 28-04-2015, 14:19
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58558
    Ostatni post: Dziś, 13:21
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •