Reklama
Strona 1887 z 3251 PierwszaPierwsza ... 88713871787183718771885188618871888188918971937198723872887 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 28,291 do 28,305 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #28291
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Raijn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jezeli grales kiedys w pilke i dostales z korka w kostke (dosc solidnie) to jest ciezko normalnie funkcjonowac nawet pare minut pozniej, kosta poboli i przestanie, faul nie byl brutalny i nie bylo to miejsce gdzie jest bardzo narazone na kontuzje zwazajac na fakt ze faul nie byl jakos niesamowicie brutalny




    tu masz na uspokojenie
    opieralem sie na tym co widzialem podczas meczu, tym bardziej ze jakis czas temu ronaldo mial problem z kostka

    zreszta faul faulowi nierówny
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  2. #28292
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego bayern mialby rozbic rome
    Real pokazał,że Bayern Guardioli jest mocny tylko w Bundeslidze, co prawda Roma to jeszcze nie ta półka ale u siebie są w stanie ograc Niemców

  3. Reklama
  4. #28293
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Real pokazał,że Bayern Guardioli jest mocny tylko w Bundeslidze, co prawda Roma to jeszcze nie ta półka ale u siebie są w stanie ograc Niemców
    dlaczego cytujesz akurat mnie skoro ja napisalem to samo?

    u siebie pewnie jakis remis wyciagna, na wyjezdzie przejebia ale watpie zeby zostali rozbici

  5. #28294
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego cytujesz akurat mnie skoro ja napisalem to samo?
    Bo mam taką ochotę.

    Ciekawe na ile meczy Galata dostanie zakaz za te petardy

  6. #28295
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    3.Gdzie ma się City zgrac jak oni grają tym składem od roku ? Co najwyżej w Romie do gry wróci Strootman,De Rossi, Iturbe i rozpierdolą Anglików u siebie
    widze ze oprocz bycia zj masz takze problemy z czytaniem ze zrozumieniem xD pisalem o zgraniu sie skladu liverpoolu ;]

  7. #28296
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zamkną im stadion na jeden mecz pewnie i tyle.

    Imo Roma póki co moim zdaniem faworyt do wyjścia z 1 miejsca jeśli dalej tak będą grać do tego De Rossi wróci po kontuzji+Iturbe i mogą z Bayernem powalczyć śmiało bo City mnie nie przekonuje

  8. #28297
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Imo Roma póki co moim zdaniem faworyt do wyjścia z 1 miejsca jeśli dalej tak będą grać do tego De Rossi wróci po kontuzji+Iturbe i mogą z Bayernem powalczyć śmiało bo City mnie nie przekonuje
    Niesamowita rywalizacja będzie w środku pola, Keita jest w wybornej formie, Radja to belgijski Matuidi, Strootman zanim wróci do formy to minie z dobry miesiąc,do tego utalentowany Ucan,którego narazie zna tylko z FM'a oraz druga legenda romy-De Rossi,Pjanic jest według mnie chimeryczny,słaba wytrzymałośc plus znikanie na boisku, przynajmniej wolne ma cudowne

  9. #28298
    Avatar jogurt
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    42
    Posty
    1,607
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Reprezentanci Niemiec w formie żartu wspominali w niemieckiej telewizji dziwne zachowania Christopha Kramera po zderzeniu z Ezequielem Garayem w finale ostatnich Mistrzostw Świata.
    Niemiec został uderzony barkiem przez Argentyńczyka w 17. minucie spotkania. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale wydawało się, że Kramer może kontynuować grę, jednak jego późniejsze zachowanie było dość osobliwe, dlatego Joachim Löw zdecydował się wprowadzić za niego André Schürrle.
    - Wszystko wyglądało w porządku, do czasu kiedy podszedł do mnie i poprosił mnie, żebym pozwolił mu zagrać na bramce – wspomina Manuel Neuer.
    Phlipp Lahm, kapitan drużyny, opowiedział bardzo podobną historię z tego meczu: - Nie martwiłem się z początku, grał normalnie. Ale w pewnym momencie Christoph chciał, abym mu oddał opaskę kapitańską, pomyślałem wtedy: „co się dzieje?”. Chwilę potem chciał zamienić się koszulkami z sędzią, wtedy uznałem, że to już przesada.
    Na sam koniec głos zabrał Thomas Müller i opowiedział chyba najbardziej zdumiewający epizod tamtego finału: - Do te pory wspominałem tylko, że Kramer zapytał mnie w trakcie meczu, czy teraz trwa finał mundialu, ale to tylko najbardziej niewinna rzecz, która się wydarzyła. Bo zaczął do mnie również mówić: „Gerd” i gratulował mi wygrania mundialu 1974. Kiedy na stadionie zrobiło się bardzo głośno to stwierdził: „świetna atmosfera panuje tutaj na stadionie w Zagłębiu Ruhry!”. Bardzo dobrze, że został zmieniony, bo nie wiadomo, co mógł zrobić. Choćby ściągnąć majtki sędziemu.
    w sumie to zgnilem


    obejrzalem skrot meczu arsenalu, nie wiem jakim cudem melo dostal zolta kartke, decyzja pokroju drugiego karnego dla realu
    Ostatnio zmieniony przez jogurt : 02-10-2014, 09:56

  10. #28299
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ktoś wie czemu Ramos całuje się z kolegami z drużyny ? Za każdym razem jak się witają z przed meczem to się z kolegami cmoka w policzki, albo jak wśród drużyny rywali jest jego ziom to też podejdzie i go wycałuje, pedał czy co?

  11. #28300
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Park ambasadorem MU, szybko coś tam na azje załatwili X

  12. #28301
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś wie czemu Ramos całuje się z kolegami z drużyny ? Za każdym razem jak się witają z przed meczem to się z kolegami cmoka w policzki, albo jak wśród drużyny rywali jest jego ziom to też podejdzie i go wycałuje, pedał czy co?
    Tak, Ramos jest pedałem i w ten sposób podrywa każdego kolegę.
    W Hiszpanii jest taka kultura po prostu, no kurwa
    Cytuj edek2_1932 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Park ambasadorem MU, szybko coś tam na azje załatwili X
    No i dobra, hajsik będzie się zgadzał ;]] Park i jego zapierdalanie na 150% obrotach przez 120 minut na zawsze w pamięci ;]
    i jego nagminne rozpierdalanie Arsenalu XD
    Phil Thompson believes Liverpool will win the first of their daunting Champions League double-header against Real Madrid.
    “Liverpool will be the underdogs and that’s what Basel were on Wednesday. So many teams go there and think ‘yes we should be winning this’.

    "The atmosphere was fantastic at Basel and they always turn it on against the English teams so you could say it’s no surprise because they play that way – they love that tag as the underdogs. It will be a little bit like that when Real come to Anfield.

    “It’s going to be a sensational night at Anfield for the first Real Madrid game. They will up the ante, the players. Everybody will be up for it and they’ll make it difficult for Real.

    “Liverpool will win that game. Absolutely, it happens, it’s at Anfield. It will be an incredible night, they’ll turn it on, crank up the pressure and it will be totally different.”
    Boże, jak zgniłem XDDDDDDDDD Nawet Redknapp by z takim czymś nie wyjechał odnośnie Liverpoolu. Carragher musi się tam za głowę łapać widząc kogo ma obok siebie za "ekspertów", poza Nevillem oczywiście.
    Barcelona and Brazil defender Dani Alves says he will be moving to the Premier League next year.
    Brazilian newspaper O Globo quoted Alves as saying: "I am moving to England next year.

    "I am going to play in the cradle of football. This will be my last year at Barcelona." [/quote]

    Kluby z BPL, strzeżcie się XD
    Mam dziwne przeczucie, że go Liverpool weźmie, ewn. Tottenham.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 02-10-2014, 13:47
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #28302
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    beka, gabi sie podobno przyznal do ustawionego meczu w 2011 miedzy levante a saragossa. problem w tym, ze wtedy w realu gral herrera. boje sie, ze bedzie zawieszony, niedobrze by bylo XD

  14. #28303
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W Hiszpanii jest taka kultura po prostu, no kurwa
    Oho, mamy znawce. Dla mnie to pedalstwo w najczystszej postaci a nie kultura.


    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    beka, gabi sie podobno przyznal do ustawionego meczu w 2011 miedzy levante a saragossa. problem w tym, ze wtedy w realu gral herrera. boje sie, ze bedzie zawieszony, niedobrze by bylo XD
    Wydaję mi się,że zawiasy dostały tylko na rozgrywki hiszpańskie a nie globalnie

  15. #28304
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,774
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oho, mamy znawce. Dla mnie to pedalstwo w najczystszej postaci a nie kultura.
    No, trzeba być znawcą, żeby coś takiego wiedzieć XDDDDD
    Ale mnie szczerze gówno obchodzi jak Ty to odbierasz, Twoja ignorancja mnie irytuje po prostu.
    Cytuj Belzebub666 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ignorancja w jakim aspekcie ? Że nie wiedziałem jakoby całowanie się piłkarzy w Hiszpanii jest zjawiskiem kulturowym ? Daj spokój .....
    Ignorancja w aspekcie ogółu Twoich postów tutaj, poza tym w Twoim zapytaniu o to całowanie Ramosa, to pytanie "pedał czy co?" jest szczytem ignorancji.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 02-10-2014, 14:10
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #28305
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale mnie szczerze gówno obchodzi jak Ty to odbierasz, Twoja ignorancja mnie irytuje po prostu.
    Ignorancja w jakim aspekcie ? Że nie wiedziałem jakoby całowanie się piłkarzy w Hiszpanii jest zjawiskiem kulturowym ? Daj spokój .....

    Ciekawe czy Valverde poleci z Bilbao, grają straszną padake. 6 meczy i 4 pk w LL :O, LM przemilczę

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58615
    Ostatni post: Dziś, 23:16
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •