Reklama
Strona 2750 z 3251 PierwszaPierwsza ... 17502250265027002740274827492750275127522760280028503250 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 41,236 do 41,250 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #41236
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez tu nie ma la ligowcow, tylko Madryt i Barcelona ;p
    @xerax ; jeszcze kibic Valencii, tak to się zgadzam w 100% ;p

    # zamiast wypowiedzieć się ktoś kompetentny to wypowiada się jakiś bolek którego w temacie widzę raz na pół roku z okazji gran derbi xD

  2. #41237
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    11 sezonu wg Balague, co Panowie La Ligowcy sądzicie?
    Carvalaj za ostatnie miesiące to średnio mi tam pasuje. Pique też tak sobie, ale zdobyli mistrzostwo Hiszpanii z nim w obronie więc w sumie od biedy może być (bo jak nie on to kto? może Godin by pasował, tak to Ramos/Pepe/Varane to każdy niezły, ale każdy swoje gorsze momenty w przeciągu całego sezonu miał, ewentualnie móglby się znaleźć Ruiz z Villareal, bądź co bądź ta drużyna pod względem straconych bramek jest tuż za Barcą, Atletico i Valencią, a przed Realem czy Sevilla, więc mógłby się tutaj ktoś z ich obrony znaleźć).

    Reszta jak najbardziej ok. Gaya kozak, Nolito cały sezon też w gazie, Krychowiak wyrobił sobie świetną markę w Hiszpanii, kibice go uwielbiają za waleczność od 1 do 90 minuty. Suarez za drugą część sezonu też sobie zasłużył, by być w 11 sezonu. Także ogólnie propsuję taki skład.

  3. Reklama
  4. #41238
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @xerax ; jeszcze kibic Valencii, tak to się zgadzam w 100% ;p

    # zamiast wypowiedzieć się ktoś kompetentny to wypowiada się jakiś bolek którego w temacie widzę raz na pół roku z okazji gran derbi xD
    no niesamowite czyli jezeli sie nie wypowiadam w temacie na torg.pl to znaczy ze nie ogladam meczy i nie mam pojecia o niczym tak xD?
    Ciężko jest lekko żyć

  5. #41239
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Bollo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no niesamowite czyli jezeli sie nie wypowiadam w temacie na torg.pl to znaczy ze nie ogladam meczy i nie mam pojecia o niczym tak xD?
    bingo ! a jeśli jest inaczej to proszę dać jakieś sensowne argumenty, słucham ;]

  6. #41240
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bingo ! a jeśli jest inaczej to proszę dać jakieś sensowne argumenty, słucham ;]
    Skoro to jest otwarty temat dla wszystkich to jego opinia jest tyle samo warta co twoja. Jak myslisz inaczej, to otworz sobie grupe "Pilka nozna" i dodaj tam "kompetentnych" ludzi

  7. #41241
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro to jest otwarty temat dla wszystkich to jego opinia jest tyle samo warta co twoja. Jak myslisz inaczej, to otworz sobie grupe "Pilka nozna" i dodaj tam "kompetentnych" ludzi
    Po prostu biorę na poważnie zdanie takiego Crusa, Slupka, czasem Lykasza (wymienione osoby piersze co mi przyszły do głowy) którzy wiem, że oglądają te mecze, intersują się piłką i mają wiedzę na ten temat niz bolka którego widzę tu raz na pół roku i napisze oczywistą oczywistość, że Gaya powinien znaleźć się w takiej jedenastce czy że taki Pique na upartego może się tam znaleźć ze względu na to jak wyglądała defensywa barki w tym sezonie.

  8. #41242
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu biorę na poważnie zdanie takiego Crusa, Slupka, czasem Lykasza (wymienione osoby piersze co mi przyszły do głowy) którzy wiem, że oglądają te mecze, intersują się piłką i mają wiedzę na ten temat niz bolka którego widzę tu raz na pół roku i napisze oczywistą oczywistość, że Gaya powinien znaleźć się w takiej jedenastce czy że taki Pique na upartego może się tam znaleźć ze względu na to jak wyglądała defensywa barki w tym sezonie.
    Ok, rozumiem nie ma problemu
    Ciężko jest lekko żyć

  9. #41243
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez tu nie ma la ligowcow, tylko Madryt i Barcelona ;p
    prosze Cie ;)

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    11 sezonu wg Balague, co Panowie La Ligowcy sądzicie?
    kazdy z owych pilkarzy gra naprawde solidny sezon, ale gryzie mnie Nolito (mimo tego, ze jest jednym z najlepszych asystentow La Liga grajac w sredniaku), wsadzilbym tam Daniela Parejo + poszukalbym miejsca w tejze 11-stce dla Griezmanna, bo rozgrywa fantastyczny sezon ;)

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #Barka niby zaproponowała Pedro do Chelsea, Arsenalu, Liverpoolu i Tottenhamu, niby cena jaka ich interesuję to 7mln funtów, wydaje się mało i pewnie Tottki czy Liverpool w przypadku odejścia Sterlinga pewnie się skusi ;]
    Jak to czytalem na transferach.info to troche skislem, 7mln funtow za typa, ktory 2-3 lata temu poszedlby za kwote okolo 25-40 mln :>
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 22-05-2015, 01:40

  10. #41244
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kazdy z owych pilkarzy gra naprawde solidny sezon, ale zamiast Nolito wsadzilbym tam Daniela Parejo + poszukalbym miejsca w tejze 11-stce dla Griezmanna, bo rozgrywa fantastyczny sezon ;)
    Mimo wszystko ciężko jest go upchać bo jednak Ronaldo, Suarez, Messi czy Neymar byli zdecydowanie lepsi w tym sezonie, co do Parejo to nie zgodzę się, zdecydowanie bardziej zasługuje Modric na miejsce w tej 11tce niż Parejo biorąc pod uwagę cały sezon gdyż sami widzieliśmy grę podczas obecności Modrica i gdy go brakowało z powodu kontuzji. Za Pique proponowałbym wstawienie Mustafiego, debiutancki sezon, a proszę zobaczyć jak defensywa Valencii spisywała się w tym sezonie, wiadomo, że Alves też się nie raz nie dwa nagimnastykował żeby za dużo tych bramek nie wpadało, ale duet Otamendi-Mustafi według mnie zasługuje na wyróżnienie.


    #Barka niby zaproponowała Pedro do Chelsea, Arsenalu, Liverpoolu i Tottenhamu, niby cena jaka ich interesuję to 7mln funtów, wydaje się mało i pewnie Tottki czy Liverpool w przypadku odejścia Sterlinga pewnie się skusi ;]
    Ostatnio zmieniony przez qSC : 22-05-2015, 01:33

  11. #41245
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @xerax ; jeszcze kibic Valencii, tak to się zgadzam w 100% ;p

    # zamiast wypowiedzieć się ktoś kompetentny to wypowiada się jakiś bolek którego w temacie widzę raz na pół roku z okazji gran derbi xD
    tylko ze tu nie ma kompetentnych osob xDddd jest za to pare osob ktore ogladaja wszystkie mecze a nie maja zielonego pojecia o niczym

  12. #41246
    Avatar Radgos
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    32
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Marotta o Vidalu w Realu Madryt

    Kiedy padło pytanie o potencjalną ofertę z Realu w wysokości 50 milionów euro, Marotta odpowiedział: "Przecież Juventus jest lepszy od Realu".
    Podoba mi się, że przestajemy się na siłę płaszczyć. Może to Juventusowi wyjść na dobre przy ewentualnych negocjacjach
    Vincere non e importante, e l'unica cosa che conta!

  13. #41247

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    11 sezonu wg Balague, co Panowie La Ligowcy sądzicie?
    tak na szybko to brakuje isco, neya tylko gdzie to upchnąć
    carvajal nie jestem pewny czy grał w tym sezonie lepiej niż taki alwesz
    krychowiak > buskets? XD chyba nie bardzo
    nolito to chyba wgl mu pozycje pojebali chyba, że to jakiś inny o którym nie mam pojęcia

    a modricia bym pominął bo jednak łącznie to on prawie pół sezonu pominął więc ciężko go tu upychać
    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 22-05-2015, 10:40

  14. #41248
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak na szybko to brakuje isco, neya tylko gdzie to upchnąć
    carvajal nie jestem pewny czy grał w tym sezonie lepiej niż taki alwesz
    krychowiak > buskets? XD chyba nie bardzo
    nolito to chyba wgl mu pozycje pojebali chyba, że to jakiś inny o którym nie mam pojęcia

    a modricia bym pominął bo jednak łącznie to on prawie pół sezonu pominął więc ciężko go tu upychać
    Pierwszy raz od dość dawna ci odpisze, bo post z sensem nawet :D

    Carvalaj to już mówiłem na tamtej stronie, dla mnie nie zasłużył. Od kilku miesięcy gra w defensywie dosyć słabo, a ostatnio i w ofensywie nie wnosi tego co kiedyś. Transfer Danilo jest zbawieniem na przyszły sezon (mam nadzieję:D).

    Co do Modrica - zgoda 100%. Sam też bym go nie umieścił w zestawieniu, bo jakby nie patrzeć prawie pół sezonu go nie było, więc to trochę nie halo. Miejsca dla Isco też racze nie ma, bo o ile w okresie styczeń - kwiecień był jednym z najlepszych na boiskach la ligi, tak wcześniej i ostatnio nie błyszczy aż tak bardzo, więc średnio go można wstawiać do 11-stki za cały sezon.

    Czy Krychowiak lepszy od Busquetsa, to nie wiem, ale wpływ tych zawodników na drużynę nieporównywalny. Barca bez Sergio radziła sobie bezproblemowo, a Sevilla bez Krychowiaka mocno traciła na wartości. Z nim w składzie mogli dominować środek pola, bez niego, bywało różnie. Jeśli już tu ktoś miałby się znaleźć za Grzegorza to imo Kroos, który rozegrał prawie wszystkie możliwe minuty, a gdy tylko go zabrakło, drużyna Realu grała co najmniej o klasę gorzej. Ale tutaj znowu jest "ale" bo Modric wywierał jeszcze większy wpływ na zespół, więc też głupio wstawiać Toniego, kiedy był w drużynie ktoś o większej wartości. Także zostawiłbym Krychowiaka, niech sobie zbierze laury, zasłużył :)

    Nolito jakoś do tyłu w tym zestawieniu przesunięty, to prawda, ale widać, że po prostu koleś co to układał chciał go tu wepchnąć, stąd wsadził gdzie było miejsce, bo ciężko kogoś z trójki Messi/Suarez/Cristiano pominąć. Poza tym gra na prawej stronie i to się zgadza :D

  15. #41249
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak na szybko to brakuje isco, neya tylko gdzie to upchnąć
    carvajal nie jestem pewny czy grał w tym sezonie lepiej niż taki alwesz
    krychowiak > buskets? XD chyba nie bardzo
    nolito to chyba wgl mu pozycje pojebali chyba, że to jakiś inny o którym nie mam pojęcia

    a modricia bym pominął bo jednak łącznie to on prawie pół sezonu pominął więc ciężko go tu upychać
    tez sie zdziwilem z tym nolito juz nie mowiac o tym ze powinien tam byc modric to moze wepchnal go jak di marie do srodka :_D







    http://www.realmadryt.pl/index.php?c...nosci&id=59182
    tym od przygotowania to nie byl przypadkiem jakis ziomeczek grubasa czy tam syn corki ojca? xD

  16. #41250

    Notoryczny Miotacz Postów Raijn jest teraz offline
    Avatar Raijn
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,445
    Siła reputacji
    17

    Domyślny



    Wstawiamy swieczki[*]


    wyglada jak koszulka treningowa ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58576
    Ostatni post: Wczoraj, 23:13
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •