Reklama
Strona 1812 z 3251 PierwszaPierwsza ... 81213121712176218021810181118121813181418221862191223122812 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 27,166 do 27,180 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #27166
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, załóżmy że to Lewy strzelił XD
    Czekałem na moment, aż Szpaq zacznie się zaniecać, że to wszystko dzięki Lewemu :D

  2. #27167
    Avatar Gorgon
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    173
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Szpakowski dał koncert xD

  3. Reklama
  4. #27168
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    http://www.livesports.pl/mecz/nL68Xac1/#szczegoly-meczu

    No tak, Fulham wygrywało 3:2, już mogli pierwszy mecz w sezonie wygrać...nope, 3:5 XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  5. #27169
    Avatar Krzyjas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Sopot
    Wiek
    30
    Posty
    3,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    sredni ten mecz bajernu z city, imo haart/alonso motm

    haart mogl wybronic ten strzal boatenga no ale po rykoszecie poszla pilka :/
    Cytuj PeZeT777 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakis czas temu sie zrealizowalem ze jezdzenie na nartach to jest jedyna rzecz ktora mnie uszczesliwia

  6. #27170
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gervinho już rok temu grał bardzo dobrze w Romie, potrafi rozruszać ofensywę i świetny z kontry
    Ale jego skuteczność rzadko przeradza się na gole, kontra>asysta tak, ale w tym meczu o dziwo lepiej mu szło to strzelanie XD

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ten alonso dzisiaj zajebiscie gra, poki co zdecydowanie motm, no moze razem z hartem.
    Chciałbym meczu Real vs Bayern i tego, by w 90ej minucie 2giego meczu Alonso siata zapewniająca awans, no kurwa wypuścić go i Di Marię ? Bardziej zjebać w tym Realu nie mogli :p no i ogólnie ciąg dalszy podczas meczy, kiedy to Varane ławka, a Benzema szpica, bo Falcao nie chcieli :P ale Hernandeza już tak XDDD

    a tak ogółem..
    Co kurwa Porto zrobiło z tym biednym Bate XD tylko kurwa ni chuja nie strzelał Martinez i Neymar :(

    Cytuj kloniq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15813/clienthome.do
    ziomeczki, gracie w takie fantasy CL? jak coś to stworzyłem torgową ligę kod: 1303412-622111
    HueHueHue, nieskromnie się pochwalę, że po 1szje kolejce jestem 2gi w Polsce / 203 ogółem XD
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 18-09-2014, 02:48
    nic.

  7. #27171
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    "70. miejsce zajmuje reprezentacja Polski w najnowszym rankingu Światowej Federacji Piłkarskiej FIFA. (...) Reprezentację Polski wyprzedzają (...) takie piłkarskie potęgi jak Republika Zielonego Przylądka (41.), Burkina Faso (48.), Uzbekistan (58.), Mali (59.), Libia (68.) czy Jordania (69.)"
    Umarłem XD

  8. #27172
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mali akurat takich słabych zawodników nie ma.. poza tym skąd Republika Zielonego Przylądka aż tak wysoko ^.-'
    A wyżej od Nas są np. Kongo, Gwinea, Gwatemala.. pomijam raka Naszej reprezentacji, bo minie 10 lat zanim wezmą kurwa profesjonalnego trenera zamiast kogoś z Polski, ale przecież mnóstwo reprezentacji przed Nami nabija punkty na meczach z równymi sobie, a Polska U23 nawet by ich rozjebała - ten ranking jest śmieszny.

    Japonia 48., a Walia 29. czy Islandia 34., z którymi Japońce problemu by nie mieli. Kolumbia przed Holandią mimo tego, że Holendrzy 3cie miejsce na MŚ zajęli.
    nic.

  9. #27173
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poza tym skąd Republika Zielonego Przylądka aż tak wysoko ^.-'
    1/4 Pucharu Narodów Afryki w 2013 roku swoje robi.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  10. #27174
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Po 1 od czasu MŚ już były mecze towarzyskie jak i el. m.e. także to również dolicza się do tego rankingu to raz, a dwa jeśli uważasz, że Islandia jest słabą drużyną to chyba nie jesteś na bieżąco i polecam nadrobić materiał rok do tyłu :P Walia akurat też mnie tu zaskakuje, że jest na 29 miejscu gdzie ta reprezentacja gówno gra tak jak i nasza i w ostatnim meczu el. m.e. mieli problemy z niesamowicie silną reprezentacją Andory ^^

  11. #27175
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ale o czym my mowimy jak ostatni powazny mecz o stawke wygralismy z czechami w 2009?

  12. #27176
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Japonia 48., a Walia 29. czy Islandia 34., z którymi Japońce problemu by nie mieli.
    Śmiem twierdzieć, że Islandia by rozjebała kitajców aż by się kurzyło, przecież Islandia jako kolektyw to naprawdę solidna drużyna i zasłużenie są tam.
    Za to Walia to śmiech XD

    No ale te rankingi to i tak są gunwo warte i nic nie odzwierciedlają. To, że jakieś bezludne wyspy są wyżej, niż Polska to nie tylko zasługa raka naszej reprezentacji, ale też tego, że te śmieszny drużyny grają jakieś gunwomecze między sobią, albo nie grają w ogóle. A często jest tak w tych rankingach, że wskakuje się na lepsze miejsce gdy nie gra się meczów.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  13. #27177
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Deagle napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale o czym my mowimy jak ostatni powazny mecz o stawke wygralismy z czechami w 2009?
    I to jest najgorsze, bo mamy z czego jako taki skład ulepić, bramkarze.. Boenish, Piszczek, Glik, Krychowiak, Lewandowski, Błaszczykowski itd., ale od Leo nikogo, kto to z głową ułoży. A wtedy silniejszą o wiele od obecnej Portugalii cisnęliśmy.

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po 1 od czasu MŚ już były mecze towarzyskie jak i el. m.e. także to również dolicza się do tego rankingu to raz, a dwa jeśli uważasz, że Islandia jest słabą drużyną to chyba nie jesteś na bieżąco i polecam nadrobić materiał rok do tyłu :P Walia akurat też mnie tu zaskakuje, że jest na 29 miejscu gdzie ta reprezentacja gówno gra tak jak i nasza i w ostatnim meczu el. m.e. mieli problemy z niesamowicie silną reprezentacją Andory ^^
    No może Walia - Islandia, to jeszcze Islandia ujdzie, ale i tak Japonia by z nimi wygrała, więc Japonia w takim razie powinna być w chociażby okolicach 20/25 miejsca.
    Co i tak nie zmienia faktu, że ten ranking jest mało co wart IMO.

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Śmiem twierdzieć, że Islandia by rozjebała kitajców aż by się kurzyło, przecież Islandia jako kolektyw to naprawdę solidna drużyna i zasłużenie są tam.
    Za to Walia to śmiech XD
    No to różne opinie i tyle, może się doczekamy meczu w którym się zmierzą pełnym składem, to wtedy ocenimy ^^
    nic.

  14. #27178
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Czemu miałaby Japonia wygrywać? Japonia pokazała na MŚ swoją super potężną moc XD Ledwo remis z Grecją, baty od Kolumbii, przegrana z WKSem, który przegrał z Grecją. Japonia jest średniakiem i nie sądzę, by wygrali z Islandią, która naprawdę jest ładnie poukładana teraz i tworzy fajną pakę.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  15. #27179
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,776
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ktoś kto nie grał w United nie mógł być moim przyjacielem. Wiem, że niektórzy mają znajomych w innych klubach np. Wayne Rooney ma bardzo dobry kontakt z Joe Hartem. Ale ja jakoś nigdy nie czułem, że mogę usiąść sobie i porozmawiać poważnie z osobami, z którymi na codzień rywalizuję.
    W reprezentacji Anglii zawsze odczuwałem napięcie. Przykładowo, gdyby Chelsea wygrała jakiś tytuł, a ja potem siedziałem obok takiego Franka Lamparda czy Johna Terry'ego w głowie miałem tylko: 'Czy oni się k***a ze mnie śmieją?'
    Prawdopodobnie jednak nigdy tak nie było. To skutek oboczny obsesji wygrywania - nie chcesz pokazać swoich słabości.
    Rio pls XD
    Kolejny rak do kolekcji, przecież to aż żal komentować takie wypociny XD
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  16. #27180
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mali akurat takich słabych zawodników nie ma.. poza tym skąd Republika Zielonego Przylądka aż tak wysoko ^.-'
    A wyżej od Nas są np. Kongo, Gwinea, Gwatemala.. pomijam raka Naszej reprezentacji, bo minie 10 lat zanim wezmą kurwa profesjonalnego trenera zamiast kogoś z Polski, ale przecież mnóstwo reprezentacji przed Nami nabija punkty na meczach z równymi sobie, a Polska U23 nawet by ich rozjebała - ten ranking jest śmieszny.

    Japonia 48., a Walia 29. czy Islandia 34., z którymi Japońce problemu by nie mieli. Kolumbia przed Holandią mimo tego, że Holendrzy 3cie miejsce na MŚ zajęli.
    dla przypomnienia


    so sad

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58626
    Ostatni post: Dziś, 00:45
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •