Reklama
Strona 53 z 196 PierwszaPierwsza ... 343515253545563103153 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 781 do 795 z 2940

Temat: Jaki laptop kupić - Temat ogólny

  1. #781
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://torg.pl/showthread.php?463631...ovo-Yoga-B6000

    Do czego to? nigdy nie wykorzystane, mieć .
    1 VM = 4Gb, RAM Disc do kompilacji 2Gb, zostaje 6...
    Ostatnio zmieniony przez szulak : 13-07-2015, 23:41

  2. #782
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj szulak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 VM = 4Gb, RAM Disc do kompilacji 2Gb, zostaje 6...
    @szulak ;
    No tak, jak tego używasz to pewnie, że się przydaje. Jednakże jego mama pewnie nawet nie wie co to jest VM, a kompilować nic nie będzie. Ten GF też tak na siłę do jej potrzeb. Do tego co napisał to przydałby się fajny SSD i dobry procek nawet z 4 GB ramu.

  3. Reklama
  4. #783
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @szulak ;
    No tak, jak tego używasz to pewnie, że się przydaje. Jednakże jego mama pewnie nawet nie wie co to jest VM, a kompilować nic nie będzie. Ten GF też tak na siłę do jej potrzeb. Do tego co napisał to przydałby się fajny SSD i dobry procek nawet z 4 GB ramu.
    Moj post był skierowany do @Urlak ;. Odnosnie tego laptopa ktorego zasugerowałem dla @Celestian hunter ;, może wybrac jakas slabsza wersje (jest ich z 5, w przedziale 2-4k).

  5. #784

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    EDRON
    Posty
    251
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    siema potrzbuje lapka ok 4k mam na wydanie.

    chcialbym cos pograc po pracy (jakies nowsze tytuly, online etc, net), odstresowac sie itp.

    interesuje mnie 17', podswietlana klawiatura, 1920/1800 hd, wole chyba blyszczący ekran, mat mnie irytuje juz
    gtx 940+ najlepiej?, i7 ? (moglby ktos mi wytlumaczyc roznice miedzy i7 z 4x rdzeniami - 8x rdzeniami) ?

    design rowniez sie liczy.
    TYLKO NIE CZARNY - bialy, metalowy najlepiej
    Ostatnio zmieniony przez Badyll : 14-07-2015, 15:43
    Cytuj Lebski napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak z banami chłopaki na ibocie? Bo wybywam na studia za tydzień z groszem i by się powróciło do bottingu :D
    Cytuj Criss26 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Smialo mozna bocic.

  6. #785
    Avatar szymonz9
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Badyll napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema potrzbuje lapka ok 4k mam na wydanie.

    chcialbym cos pograc po pracy (jakies nowsze tytuly, online etc, net), odstresowac sie itp.

    interesuje mnie 17', podswietlana klawiatura, 1920/1800 hd, wole chyba blyszczący ekran, mat mnie irytuje juz
    gtx 940+ najlepiej?, i7 ? (moglby ktos mi wytlumaczyc roznice miedzy i7 z 4x rdzeniami - 8x rdzeniami) ?

    design rowniez sie liczy.
    TYLKO NIE CZARNY - bialy, metalowy najlepiej
    ja ten sam budżet, mniej wiecej te same wymagania (choć wołałbym 15 cali), może być czarny ;p w ogole warto tyle hajsu wkladac w lapka? czy zauwaze jakas znaczna roznice miedzy sprzetem za 3k a 4k?

  7. #786
    Avatar Scrath~
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    250
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To ja też się podepnę pod posty kolegów wyżej. Już pytałem się o laptopa dla siebie do 4000zł i wybór padł na lenovo y50 i wygląda na to że nic lepszego poza i7-4720hq i gtx960m w tej cenie nie znajdę. Zostaje mi tylko wybrać markę i model. Do wyboru mam msi ge60 i ge70, asusa Gcośtam i lenovo y50.
    Zastanawiałem się nad dyskami ssd i hdd i doszedłem do wniosku, że wystarczyłby mi sam dysk sdd 250-500gb. W obecnym lapku mam 750gb hdd z czego wolne mam 400gb bo filmy i reszte pierdół trzymam na dysku zewnętrznym ze starego kompa. Ewentualnie wziąć ssd 256gb + jakiś zewnętrzny.

    Druga sprawa, to moja dziewczyna chce sobie kupić laptopa. Szuka czegoś do 2000zł do pracy w wordzie, internetu, filmów i takich tam pierdół. Co do rozmiaru jeszcze się nie zdecydowała ale 15,6" max, chciała mniejszy ale nie wiem czy jest sens. Musi być ładny no i żeby śmigał.

  8. #787
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam, potrzebuje laptopa który będzie wykorzystywany do: rozmów wideo skype i pisania na skype, przeglądania internetu (słuchanie muzyki, strony informacyjne pokroju wp.pl onet.pl)
    Cena najlepiej 1000 zł ew 1200 zł.
    Z zainstalowanym systemem najlepiej windows 8.1
    Znalazłem coś takiego:
    http://x-kom.pl/p/222380-notebook-la...8-1-o365p.html
    Myślicie że będzie dobre?

  9. #788
    Nedox

    Domyślny

    Może odkopię:
    szukam czegoś mobilnego - waham się między macbookiem Air i w tej cenie czegoś szukam - 3-4k zł
    Służył będzie już głównie do internetu, szkoły, filmów i może raz na jakiś czas zagrać w Skyrima czy coś właśnie nieco starszego
    Głównie zależy mi na ssd, i 13-15 calach ( z większym naciskiem na 15)

    edit

    dobra, znalazłęm coś takego:
    Zenbook UX303LA i7-5500U/8GB/128+750GB/Win8PX <- mogę dołożyć 150zł do 240 ssd
    Lenovo Y50-70 Core i5 4210H | LCD: 15.6" FHD matowa | NVIDIA GTX860M | RAM: 8GB | SSD: 240GB | Windows 8.1 64bit
    Lenovo ThinkPad E550 i7/8GB/128+1000/7Pro64X R7 M260 FHD

    mindfuck, na komputroniku przy zenbookach jest sam SSD a na x-kom SSD+HDD za 100zł więcej
    wg komputronika i x-komu obie wersje - nieważne czy z HDD czy bez - ważą tyle samo xD
    sugestie?

    Też mam problem z systemem - zostać przy windzie i się wkurwiać czy uderzyć w linuksa chyba jednak z windą na pokładzie

    @Criss26 ; nie wiem kogo jeszcze tu się taguje
    @Przemo ; @zakius ;
    Ostatnio zmieniony przez Nedox : 30-07-2015, 04:14

  10. #789
    Nedox

    Domyślny

    bumpnę bo cisza :/

  11. #790

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Z windą - tzn, że chcesz by wraz z laptopem była licencja czy masz już swoją/pirata? Wcześniej nie miałem jak odpisać, dzisiaj wróciłem do domu. Jutro postaram się odpowiedzieć. @Nedox ;
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 02-08-2015, 21:59
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  12. #791
    Nedox

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z windą - tzn, że chcesz by wraz z laptopem była licencja czy masz już swoją/pirata? Wcześniej nie miałem jak odpisać, dzisiaj wróciłem do domu. Jutro postaram się odpowiedzieć. @Nedox ;
    z nową licencją
    Zenbook UX32LN i5-4200U/4GB RAM/SSD 128GB+HDD 500GB/GF840M 3,5k zł - z tym że bez systemu niestety
    Lenovo Yoga 2 13 i7-4510U/8GB/SSD 120GB+HDD 500GB/Win8.1
    Lenovo Y50-70 (59-441491) - 240GB SSD | 8GB - ale to już kobyła, 15"

    to aktualny mniej więcej wybór - ale bardzo możliwe że skończy się na kupnie starszego maca + dołożeniu ssd i ram @Przemo ;

  13. #792
    Avatar Benz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Mielec
    Posty
    91
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Witam, mam taką prośbę : moglibyście podrzucić jakiegoś sprawdzonego laptopa do 2500 zł. Głównie będe go używał w domu, wiec nie musze mieć jakiejś szałowej baterii i fajnie by było jakby od czasu do czasu udało sie na nim odpalić jakąś gre ;) Zależałoby mi na 17 calowym, ale solidnym 15 calowym też nie pogardze ;) Z góry dzięki wielkie za pomoc ;)

  14. #793

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Nedox ;
    Na Yodze nie pograsz sobie, nawet w podane tytuły. Taki skyrim na hd5500 robi się grywalny dopiero przy ustawieniach low i niskiej rodziałce(a i wtedy masz po 25~ fpsów, nie więcej). Nowsze tytuły to juz zupełnie niegrywalne animacje będą.
    Imo z tego weź podanego zenbooka i sam dokup licencje na system(wyjdzie nawet lepiej bo kupisz jaki chcesz system i nie OEMowy), ma bardzo sensowną grafikę (i niskonapięciowy procesor niestety. Ale to standard w cienkich/ultrabookach/etc). Ram zawsze można dokupić za psie pieniądze jak 4GB ci będzie mało. Co do macbooka, zależy co masz na myślisz przez starszy.
    @Benz ;
    http://www.x-kom.pl/products/218868/show
    Za 100zł drożej jest wersja z 8gb.

    Jeśli chodzi o 17 to może poszukaj Lenovo Z710 z i5-4210m i GT840m. Tylko jak rzuciłem okiem to będzie raczej 2600.
    Lub http://www.agito.pl/laptop-msi-cx70-.../pd/DNM1QMBBM/

    Na wszystkich proponowanych maszynach sobie pograsz w sporo gier i sensownych ustawieniach. Wszystkie są również bez systemu.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  15. #794
    Nedox

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Nedox ;
    Na Yodze nie pograsz sobie, nawet w podane tytuły. Taki skyrim na hd5500 robi się grywalny dopiero przy ustawieniach low i niskiej rodziałce(a i wtedy masz po 25~ fpsów, nie więcej). Nowsze tytuły to juz zupełnie niegrywalne animacje będą.
    Imo z tego weź podanego zenbooka i sam dokup licencje na system(wyjdzie nawet lepiej bo kupisz jaki chcesz system i nie OEMowy), ma bardzo sensowną grafikę (i niskonapięciowy procesor niestety. Ale to standard w cienkich/ultrabookach/etc). Ram zawsze można dokupić za psie pieniądze jak 4GB ci będzie mało. Co do macbooka, zależy co masz na myślisz przez starszy.
    @Benz ;
    http://www.x-kom.pl/products/218868/show
    Za 100zł drożej jest wersja z 8gb.

    Jeśli chodzi o 17 to może poszukaj Lenovo Z710 z i5-4210m i GT840m. Tylko jak rzuciłem okiem to będzie raczej 2600.
    Lub http://www.agito.pl/laptop-msi-cx70-.../pd/DNM1QMBBM/

    Na wszystkich proponowanych maszynach sobie pograsz w sporo gier i sensownych ustawieniach. Wszystkie są również bez systemu.
    tzn w jakie maki celować? @Przemo ;

  16. #795

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie wiem co apple ma w ofercie obecnie szczerze powiedziawszy, nie moja półka cenowa - ja celuje w największą wydajność w najniższej senie przeważnie. Podeślesz mi te, które Cie interesują to ew. porównam ich bebechy. Wybacz.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Star Wars: The Old Republic - temat ogólny
    Przez Mefistos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 21-11-2012, 14:28
  2. Optymalny laptop - jaki kupic?
    Przez Deep w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-07-2012, 15:41
  3. League of Legends //dla potomnosci: League of Legends - temat ogolny.
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 30145
    Ostatni post: 24-03-2012, 02:33
  4. Cities XL 2012 - temat ogólny
    Przez Bezdomny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-10-2011, 18:11
  5. Dragon Ball Legend temat ogólny
    Przez Mugenoo w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 02-03-2011, 16:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •