Reklama
Strona 194 z 196 PierwszaPierwsza ... 94144184192193194195196 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,896 do 2,910 z 2940

Temat: Jaki laptop kupić - Temat ogólny

  1. #2896
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a może ten M1 Pro? Albo dopłacić do m2 pro tysiaka?
    Mam M2 w kolorze czarnym (''północ'') jak robiłem podyplomowe niedawno i widziałem ludzi szukających gniazdek i noszących przedłużacze ze sobą to było mi ich żal. Pomijając to, że M2 zmieści Ci się do gaci, do szerszej torby czy małego plecaka i możesz zapomnieć, że w ogóle go masz w środku bo jest taki lekki. Pomijam cichość pracy, jak potrafisz uczyć się skrótów klawiszowych i operować touchpadem dobrze to workflow jest w kurwę lepszy niż na Windowsie.

    A i odpala się lapek instant właściwie nawet mając już go trochę czasu i lekko zapchany programami/dysk. A taki typowy lapek na Windzie to kurwa kawę zdążysz zrobić, zanim się odpali i doprowadzi do stanu używalności.

    Nie raz biorę go do kawiarni jak z kumpelą coś po necie chcemy pośmigać, do wszystkich aktywności z lapkiem poza domem jest genialny (jasność ekranu też)

    Jak pisałem w innym temacie; mogą wkurwiać czasem takie rzeczy, które na Windows są proste, a tutaj trzeba czasem coś dodatkowego zrobić. Np. żeby zgrać z Androida rzeczy musiałem apkę wgrać. Ale to są tego typu małe rzeczy tylko.


    Nie ma HDMI, ale na zew. monitor się podpinam usb-c. Nie podpinam żadnych myszek, zew. klawiatur, tylko słuchawki (DT770 Pro) i jest bajka.


    Czy się upierdala ten czarny? No w słońcu jak masz zamiar jeść i pracować na nim to będziesz widział smugi. Ale to nie jest jakiś dramat, jak niektórzy na forach piszą.


    Mam nadzieję, że pomogłem.

  2. #2897
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A taki typowy lapek na Windzie to kurwa kawę zdążysz zrobić, zanim się odpali i doprowadzi do stanu używalności
    no nie wiem byczku jak w 2011 kupilem laptopa za 2300cbl to sie wlacza w 20 sekund wiec cos pierdolisz glupoty


    swoja droga niezle te uczelnie w polsce macie ze nie maja gniazdka na kazdym stanowisku

  3. Reklama
  4. #2898
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj mOtH~:3 :** napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    swoja droga niezle te uczelnie w polsce macie ze nie maja gniazdka na kazdym stanowisku
    No niestety taka polska rzeczywistość.

  5. #2899
    Avatar Zakon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz/Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    1,885
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A i odpala się lapek instant właściwie nawet mając już go trochę czasu i lekko zapchany programami/dysk. A taki typowy lapek na Windzie to kurwa kawę zdążysz zrobić,
    To chyba jak ktos ma dysk hdd, z ssd laptop na windowsie odpali Ci sie w chwilke(pomijajac scenariusze z 999999 apkami w startupie czy jakimis bitlockerami etc).

  6. #2900
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ehh widzę, że jak ajfoniarze zostali wyjaśnieni w smartfonach, to teraz robią inwazję na ten temat

  7. #2901
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Apropos smartfonów to snapdragon zaprezentował chipset do laptopów który może potencjalnie rozdupic M2 max nawet. na papierze to wygląda jak złoto ale trzeba bedzie poczekać
    Ostatnio zmieniony przez moth : 26-10-2023, 01:37

  8. #2902
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,065
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    wielki pan posiadacz macbooka patrzyl z politowaniem na windowsiarzy

  9. #2903
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam M2 w kolorze czarnym (''północ'') jak robiłem podyplomowe niedawno i widziałem ludzi szukających gniazdek i noszących przedłużacze ze sobą to było mi ich żal. Pomijając to, że M2 zmieści Ci się do gaci, do szerszej torby czy małego plecaka i możesz zapomnieć, że w ogóle go masz w środku bo jest taki lekki. Pomijam cichość pracy, jak potrafisz uczyć się skrótów klawiszowych i operować touchpadem dobrze to workflow jest w kurwę lepszy niż na Windowsie.

    A i odpala się lapek instant właściwie nawet mając już go trochę czasu i lekko zapchany programami/dysk. A taki typowy lapek na Windzie to kurwa kawę zdążysz zrobić, zanim się odpali i doprowadzi do stanu używalności.

    Nie raz biorę go do kawiarni jak z kumpelą coś po necie chcemy pośmigać, do wszystkich aktywności z lapkiem poza domem jest genialny (jasność ekranu też)

    Jak pisałem w innym temacie; mogą wkurwiać czasem takie rzeczy, które na Windows są proste, a tutaj trzeba czasem coś dodatkowego zrobić. Np. żeby zgrać z Androida rzeczy musiałem apkę wgrać. Ale to są tego typu małe rzeczy tylko.


    Nie ma HDMI, ale na zew. monitor się podpinam usb-c. Nie podpinam żadnych myszek, zew. klawiatur, tylko słuchawki (DT770 Pro) i jest bajka.


    Czy się upierdala ten czarny? No w słońcu jak masz zamiar jeść i pracować na nim to będziesz widział smugi. Ale to nie jest jakiś dramat, jak niektórzy na forach piszą.


    Mam nadzieję, że pomogłem.
    A z jakim ramem i dyskiem to kupiłeś

  10. #2904
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Podstawowym

  11. #2905
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    I nie ścina jak masz otwarte 50 kart bo ja tak robię

  12. #2906
    Avatar Gajwer
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    390
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kłaniam sie, zastanawiam się nad kupnem nowego laptopa, mianowicie MacBooka m1/m2. obecnie mam HP envy x360 i jest to naprawdę dobre urządzenie (zero lagow wszystko śmiga), natomiast strasznie traci jeśli chodzi o baterie, przy moim typowym użytku tzn Word, Excel, przegladarka + jakiś YouTube w tle wytrzymuje może z 3 godziny. jest to zdecydowanie za mało na moje codzienne potrzeby. zastanawiam się nad macbookiem, bo zona ma m1 i skurwysyn jej trzyma na spokojnie cały dzień i też jakość pracy jest 10/10, do tego ostatnio przesiadłem się trochę na Apple (iPhone, zegarek) więc dobrze by to ze sobą współgrało

    Pytanie czy jest sens teraz wymieniać w pełni fukcjonalnego laptopa i bulic 4-6k tylko po to żeby mieć lepszą baterię?? nie wiem czy z tym hp da się coś zrobić żeby ją polepszyć, na pewno jak go kupiłem to była ciut lepsza, no ale dupy nigdy nie urywała

    @moth; ?
    Powinna być możliwość wymiany baterii jeżeli o to pytasz.
    Czy warto wymienić sprzęt, moim zdaniem nie ;) jeżeli już to za połowę ceny możesz dostać też przyzwoity laptop co wytrzyma na baterii praktycznie cały dzień.
    ASUS ZenBook 14 UM425QA R5-5600H/16GB/512/Win11
    Matryca IPS z 100% pokryciem kolorów, aluminiowa obudowa, pełny procesor H.

  13. #2907
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    fajny laptopik ale moj obecny ma lepsze bebechy
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 01-11-2023, 19:34

  14. #2908
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    do excela i przeglądarki mocne bebechy to podstawa

  15. #2909
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,611
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jaki laptop do grania polecacie?

  16. #2910
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W Tibię to cokolwiek. A do gier potrzebujących bebechy dobre to się stacjonarkę kupuje chyba nie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Star Wars: The Old Republic - temat ogólny
    Przez Mefistos w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 21-11-2012, 14:28
  2. Optymalny laptop - jaki kupic?
    Przez Deep w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-07-2012, 15:41
  3. League of Legends //dla potomnosci: League of Legends - temat ogolny.
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 30145
    Ostatni post: 24-03-2012, 02:33
  4. Cities XL 2012 - temat ogólny
    Przez Bezdomny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-10-2011, 18:11
  5. Dragon Ball Legend temat ogólny
    Przez Mugenoo w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 02-03-2011, 16:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •