+ Nowy post
Strona 193 z 194 PierwszaPierwsza ... 93 143 183 191 192 193 194 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,921 do 1,930 z 1931

Temat: Jaki laptop kupić - Temat ogólny

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    2
    RedDante wkroczył na salony RedDante wkroczył na salony

Domyślny

Jeśli potrzebuje z systemem to tak, niech bierze tego Acera, rozbuduje sobie o SSD to wtedy odczuje jego pełną szybkość. Na razie priorytety to matryca dobra i system, dysk sobie dokupi tak jak i RAM.

Data rejestracji
    Oct 2007
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    11
    19Farmero21 nie jest już randomem

Domyślny

Szukam laptopa tak do 3,5k. Przeznaczenie to codziennie użytkowanie czyli internet, filmy, prace biurowe, ale też chciałbym pograć w nowsze gry np. Wiedźmin 3, Fallout 4, CoD WWII. Zależy mi też na dobrych głośnikach, bo sporo słucham muzyki. Obecnie mam taką Toshibę http://www.toshiba.pl/discontinued-p...lite-p855-30e/ i myślałem nad dodaniem tu ramu i dysku ssd, ale reszta niestety mi już gier nie uciągnie. Jakieś propozycje?
    Ostatnio zmieniony przez 19Farmero21 : 12-02-2018, 16:29

Data rejestracji
    Sep 2008
    Siła reputacji
    11
    Maniek900 poleca ten styl życia Maniek900 poleca ten styl życia Maniek900 poleca ten styl życia Maniek900 poleca ten styl życia

Domyślny

ten moj laptop po wymiane ssd tak zapierdala ze nowego nie potrzebuje, 4 sekundy sie uruchamia. Jeszcze bym mu drugą kosc dokupil ramu 4gb za 90zł i mialbym rakiete. Jedyne to brakuje rozdzielczosci full hd.

Dostalem nowa prace i przydalby mi się osobny laptop do pracy, chetnie przeznaczylbym do tego ten stary a nowy do uzywania w domu. Zmieszany teraz jestem jesli chodzi o kupno nowego, bo stary żul z dyskiem ssd zapierdala wystarczająco, nie wiem co kupić w takim razie nowego teraz. Mysle ze za 3000zł z dyskiem ssd jak cos kupie to 4 lata spokojnie pohula. A znowu pewnie taki za 2000zł tez zdalby egzamin

@RedDance ; mówisz ze jak juz to thinkpada brać od lenovo bo gwarancja i wykonanie lepsze?

Data rejestracji
    Nov 2009
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    9
    Asc nie musi się już przedstawiać Asc nie musi się już przedstawiać

Domyślny

ma ktoś doświadczenie z sklepem hitech.com.pl? znalazłem tam interesujący mnie model w cenie o wiele niższej niż u konkurencji, czytałem w internecie opinie i wygląda to jak normalny sklep
    https://www.hitech.com.pl/acer-a515-...152391368.html
    z tym że jest 12 miesięcy gwarancji, dobrze mi się wydaje że te laptopy są z jakiegoś mniej oficjalnego źródła niż te np z x-kom? w s00mie nie wiem jak z jakością teraz tych nowych laptopów ale oglądalem w markecie wiele i w sumie ten acer to chyba najlepiej wykonany w tym budżecie jest, to może rok gwarancji niczemu nie wadzi??? odp plis

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    2

Domyślny

ma ktoś doświadczenie z sklepem hitech.com.pl?
    Mają po serwisowe sprowadzane laptopy sprowadzani z krajów zachodniej europy, model na 2017r jeszcze. Teraz kupując nowego mozesz mieć z trzy letnią gw.

Acer Aspire 5 i5-8250U/4GB/1000/Win10 GT940MX FHD - nowe Acery mają już i5 cztero rdzeniowe.
    [2018 Promocja Acera] laptopy Acer Aspire z przedłużoną gwarancją do trzech lat

Cytuj 19Farmero21 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakieś propozycje?
    Zacznij od ankiety

Maniek900 - mów konkretniej który model, czy mówisz teraz o nowym czy poleasingowym?
    Ostatnio zmieniony przez RedDante : 12-02-2018, 22:10

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Leszno
    Siła reputacji
    9
    Razjel ostro pracuje nad swoją reputacją

Domyślny

https://www.morele.net/laptop-lenovo...199pb-1225712/

chłopaki a coś takiego
    ?
    napęd jednak konieczny
    Ostatnio zmieniony przez Razjel : 13-02-2018, 19:15
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Brak matrycy FullHD i to że jest ona refleksyjna (powłoka lustrzana) jest sporym minusem. Także brak slotu M.2 na dysk SSD na minus.

Notoryczny Miotacz Postów durel jest teraz offline
    Data rejestracji
    Apr 2006
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12
    durel wkroczył na salony durel wkroczył na salony durel wkroczył na salony

Domyślny

laptop do ~2k
    linux, Internet, jakieś dokumenty, żadnych gier ani bardziej wymagających rzeczy
    https://www.x-kom.pl/p/358628-notebo...56ssd-dvd.html

znajdę coś lepszego?

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    2

Domyślny

znajdę coś lepszego?
    Lepszego tak zawsze, w cenie do 2000zł nie koniecznie.

Lenovo Ideapad 320s-14 i3-7130U/4GB/1000 FHD (ma slot M.2) - ewentualnie już z matrycą IPS i troszkę lepszą konstrukcja.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Siła reputacji
    11
    Mentoll wkroczył na salony Mentoll wkroczył na salony Mentoll wkroczył na salony

Domyślny

Czy jest gdzieś jakiś w miare akutalny ranking laptopów? Potrzebuje na studia takiego do 3k. Z programów to głównie autocad.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania