Reklama
Strona 1411 z 2051 PierwszaPierwsza ... 411911131113611401140914101411141214131421146115111911 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21,151 do 21,165 z 30755

Temat: Counter Strike: Global Offensive

  1. #21151

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    584
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja się przyszedłem wypłakać i zapytać czy macie podobne przemyślenia.
    Jaki k*rwa mać jest sens grania jakichś śmiesznych uproszczonych? Jak się nie robi misji na żeton to na h*j to komu? Tam gra tyle idiotów, że to jest szok... To jest chyba ostatni żeton, który kupiłem tylko po to, żeby szybciej wbić ten 3 poziom na turniejowe, przecież to granie tam to żenada, nawet celować nie potrafią. Nagle musisz zdobyć broń przeciwnika, ale nie możesz się nawet za ścianę wychylić, bo jesteś sam na 4 albo więcej. Druga sprawa to turniejowe, czy wam też losuje takich co nie dają nic info i grają wielkie g**no? Gość jeszcze gada przez mikrofon, że to nic takiego jak przegrywamy. Jak gra z takim podejściem to po co gra ten turniejowy? Tu sobie afkuje, tam ma movement kamienia, tu strzela 10 metrów obok gościa. Ta gra się robi jednym wielkim ścierwem.
    Ostatnio zmieniony przez ziomek620 : 31-08-2015, 00:54

  2. #21152
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj ziomek620 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się przyszedłem wypłakać i zapytać czy macie podobne przemyślenia.
    Jaki k*rwa mać jest sens grania jakichś śmiesznych uproszczonych? Jak się nie robi misji na żeton to na h*j to komu? Tam gra tyle idiotów, że to jest szok... To jest chyba ostatni żeton, który kupiłem tylko po to, żeby szybciej wbić ten 3 poziom na turniejowe, przecież to granie tam to żenada, nawet celować nie potrafią. Nagle musisz zdobyć broń przeciwnika, ale nie możesz się nawet za ścianę wychylić, bo jesteś sam na 4 albo więcej. Druga sprawa to turniejowe, czy wam też losuje takich co nie dają nic info i grają wielkie g**no? Gość jeszcze gada przez mikrofon, że to nic takiego jak przegrywamy. Jak gra z takim podejściem to po co gra ten turniejowy? Tu sobie afkuje, tam ma movement kamienia, tu strzela 10 metrów obok gościa. Ta gra się robi jednym wielkim ścierwem.
    zgadzam sie jak na mm przegramy pierwsze pistolety to wyzywam swoja druzyne rodzine graczy i papieza
    dzieki temu wszyscy czuja sie zmotywowani i lepiej graja
    to samo z casualami kurwa nie wiem jak ktos moze nie umiec celowac ehhh scierwo gra

  3. Reklama
  4. #21153
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj ziomek620 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się przyszedłem wypłakać i zapytać czy macie podobne przemyślenia.
    Jaki k*rwa mać jest sens grania jakichś śmiesznych uproszczonych? Jak się nie robi misji na żeton to na h*j to komu? Tam gra tyle idiotów, że to jest szok... To jest chyba ostatni żeton, który kupiłem tylko po to, żeby szybciej wbić ten 3 poziom na turniejowe, przecież to granie tam to żenada, nawet celować nie potrafią. Nagle musisz zdobyć broń przeciwnika, ale nie możesz się nawet za ścianę wychylić, bo jesteś sam na 4 albo więcej. Druga sprawa to turniejowe, czy wam też losuje takich co nie dają nic info i grają wielkie g**no? Gość jeszcze gada przez mikrofon, że to nic takiego jak przegrywamy. Jak gra z takim podejściem to po co gra ten turniejowy? Tu sobie afkuje, tam ma movement kamienia, tu strzela 10 metrów obok gościa. Ta gra się robi jednym wielkim ścierwem.
    co do pierwszej czesci, dwa razy wbilem na uproszczony bo szugosowi mieje robilem i 2x konczylo sie tym ze zabijalem po 8 osob na runde i robilem 1v6 lekko wiec nie wiem w czym masz problem bo jesli nie mozesz tam clutcha conajmniej 1 v 4 zrobic to mam dla ciebei zla wiadomosc a co do drugiej czesci to jak masz problem ze nikt nie daje info to masz radar i wykorzystywanie go wystarczy do wbicia minimum supreme

    +

    skoro dobiera cie do teamu z ludzmi ktorzy afkuja/maja movement kamienia lub strzelaja 10 metrow obok goscia to pomysl nad tym jaki musiz byc chujowy

    ++

    Czemu tylko chujowi gracze narzekaja w tym temacie na to jak to zawsze maja nubtim

  5. #21154

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    584
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co do pierwszej czesci, dwa razy wbilem na uproszczony bo szugosowi mieje robilem i 2x konczylo sie tym ze zabijalem po 8 osob na runde i robilem 1v6 lekko wiec nie wiem w czym masz problem bo jesli nie mozesz tam clutcha conajmniej 1 v 4 zrobic to mam dla ciebei zla wiadomosc a co do drugiej czesci to jak masz problem ze nikt nie daje info to masz radar i wykorzystywanie go wystarczy do wbicia minimum supreme

    +

    skoro dobiera cie do teamu z ludzmi ktorzy afkuja/maja movement kamienia lub strzelaja 10 metrow obok goscia to pomysl nad tym jaki musiz byc chujowy

    ++

    Czemu tylko chujowi gracze narzekaja w tym temacie na to jak to zawsze maja nubtim
    Dobra widzę, że się nie dogadam z Tobą. Nie zawsze wszystko widać na radarze albo gdzie ktoś biegnie to raz.
    W uproszczonych akurat chodzi mi tylko o to, że tam gra większość debili i nie ma sensu tam grać. Jakby grali bardziej poważnie to ok. Chociaż widzę, że bez sensu tu cokolwiek pisać, bo zaraz każdy musi zjechać. Ja jakoś dobrze nie gram, ale to widać co się dzieje. Jak jesteś taki cwany to pokaż jak ugrywasz co rundę 2vs5 ;)

    #edit
    Raczej nie zamykam więc chyba nie jestem aż tak hujowy.
    Ostatnio zmieniony przez ziomek620 : 31-08-2015, 01:29

  6. #21155
    Avatar MikalCronin
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    234
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    na uproszczonym nie ma co grac bo po prostu jest za duzo ludzi ;/

  7. #21156

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    584
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj MikalCronin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na uproszczonym nie ma co grac bo po prostu jest za duzo ludzi ;/
    To też prawda :D Pocieszam się tylko tym, że jeszcze maksimum 5 misji na uproszczonym i reszta to turniejowe więc może jakoś się ugra.

  8. #21157
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj ziomek620 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra widzę, że się nie dogadam z Tobą. Nie zawsze wszystko widać na radarze albo gdzie ktoś biegnie to raz.
    W uproszczonych akurat chodzi mi tylko o to, że tam gra większość debili i nie ma sensu tam grać. Jakby grali bardziej poważnie to ok. Chociaż widzę, że bez sensu tu cokolwiek pisać, bo zaraz każdy musi zjechać. Ja jakoś dobrze nie gram, ale to widać co się dzieje. Jak jesteś taki cwany to pokaż jak ugrywasz co rundę 2vs5 ;)

    #edit
    Raczej nie zamykam więc chyba nie jestem aż tak hujowy.
    moze uproszczone ludzie graja bo lubia i szczerze chuj ci do tego w sumie, jezeli ktos chce dawac jebanei o gierke to gra turniejowe a jak nie to uproszczone, a co do ugrywania 2 v 5 to widze ze insynuujesz ze kazda twoja gierka to jednostronna dominacja enemy ?

  9. #21158
    Avatar vixus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    łódź
    Wiek
    34
    Posty
    614
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    btw, uproszczone PO TO KURWA SĄ, zeby wlasnie tacy ludzie tam grali, ze misję są na uproszczonych to inna sprawa.

    nie wiem jak możecie narzekać ciagle na teammatów, cs jest takągierką, ze jak bedziecie wystarczajaco dobrzi to do pewnego poziomu sami ugracie lol

  10. #21159

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @vixus ;

    Zgadzam sie ze jak jest duza roznica Twojego poziomu i przeciwnikow to dasz rade ugrac, ale jak jest juz ta 1-2 rangi roznicy to nie tak latwo. Chodzi mi o to, ze jak jestes na poziomie szeryfka to ciezko ugrywac 1v5 na mge. Nie mowie ze sie nie da i nie mowie, ze tak jest co gra, ale mi sie zdarzylo ze 2 razy ze sobie gralem z typkami, ktorzy grali we 4 i jednemu z nich nie pykla gierka, a reszta to byly jakies w chuj niskie rangi. Swoja droga to ten system dobierania przeciwnikow jest pojebany, ja grajac DMG + 3 goldy gralismy na 4mge i mg2 XD
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak na prawdę wszyscy jesteśmy pedofilami.
    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopaki, laski są pojebane. Kto normalny bierze siurka do mordy xD

  11. #21160
    Avatar -=]Kropek[=-
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    794
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mnie najbardziej denerwuje w dobieraniu drużynki, ze raz dobiera mi ziomków jakis ogarów i zamykam, a raz dobiera mi jakis kapci i ja otwieram.
    Dawno nie zagrałem meczyka gdzie bylo by 16;14 i frag za frag

  12. #21161
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jesli jestes taki dobry a pozostale 9 osob w gierce to kretyni i nadal nie potrafisz ugrac to zgaduj gdzie lezy problem

    Cytuj -=]Kropek[=- napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    raz dobiera mi ziomków jakis ogarów i zamykam, a raz dobiera mi jakis kapci i ja otwieram.
    SZOK!!!!!!!!111111111
    due to unfortunate circumstances, I am alive

  13. #21162
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wemster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesli jestes taki dobry a pozostale 9 osob w gierce to kretyni i nadal nie potrafisz ugrac to zgaduj gdzie lezy problem



    SZOK!!!!!!!!111111111
    no przypierdolcie to wkoncu bo najmadrzejszy post w temacie...

  14. #21163
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Adies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @vixus ;

    Zgadzam sie ze jak jest duza roznica Twojego poziomu i przeciwnikow to dasz rade ugrac, ale jak jest juz ta 1-2 rangi roznicy to nie tak latwo. Chodzi mi o to, ze jak jestes na poziomie szeryfka to ciezko ugrywac 1v5 na mge. Nie mowie ze sie nie da i nie mowie, ze tak jest co gra, ale mi sie zdarzylo ze 2 razy ze sobie gralem z typkami, ktorzy grali we 4 i jednemu z nich nie pykla gierka, a reszta to byly jakies w chuj niskie rangi. Swoja droga to ten system dobierania przeciwnikow jest pojebany, ja grajac DMG + 3 goldy gralismy na 4mge i mg2 XD


    i bardzo dobrze, grasz ze slabszymi to oni powinni ci dorownywac, a nie dobierac do ich poziomu, zebys wtedy ty ich dominowal

    sam zgadzasz sie na gre z bobami i placz bo nie moga ugrac XD

  15. #21164

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jak by to powiedział każdy jutuber "o boshe wkoncu po tylu latach omg !!! jeden jeden"

    spokojnie ponad 1k usd wrzucone w kejsy

  16. #21165
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    eh to chyba najgorsze jak leci rzadki item ale jednak troche guwno item xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto STEAM: Counter-strike Global Offensive
    Przez Yakuza w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-08-2013, 15:17

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •