Reklama
Strona 39 z 120 PierwszaPierwsza ... 2937383940414989 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 571 do 585 z 1790

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #571
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Wiem wiem :D
    Patrzyłem u nich na tego czarnucha za 26 900 podajże. Jak będę szukał samochodu to na pewno od nich dowiem się też co i jak, bo śledzę aukcje od jakiegoś czasu. Jednak mimo to niektórych samochodów ceny mają kosmiczne :D Ostatnio do 26-27k były 3x 330, została jedna :D
    Jednak mimo wszystko tą co mają na otomoto za 40k e46 to trochę ich cena poniosła :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  2. #572
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Czołgista Gustlik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mroz3k1 jak w takiej kwocie będziesz szukał to polecam ci centrum e46 katowice zajmują się oni ściąganiem e46 z silnikami r6 mają świetną opinie na forach bmw itd
    u nich trochę droższe są te e46 ale masz pewność że auto jest w super stanie zadbane z pewnym przebiegiem itp
    masz tutaj link do ich aukcji
    http://centrume46.otomoto.pl/
    @mroz3k1 ; @Czołgista Gustlik ;

    Uważajcie na auta od Zenka Pestki, dobrze radzę. Co z tego, że mają pełną historię serwisową (co i tak nie zawsze jest prawdą, bo często nie mają albo jest wybrakowana) skoro często są pokitowane i podrutowane, a nie wspomnę już o dokładaniu wyposażenia. Gadałem z gościem, który kupił u niego 325Ci za ponad 20k (nie wiem ile dokładnie, ale zakładam, że bliżej 25 aniżeli 20), które miało kitowaną prawą tylną ćwiarę (ponad 1k mikronów, dostał ładnego szlaga), ruda hulała na przednich błotnikach, a na dodatek cwaniaczek Zenek dołożył automatyczną klimę, co w efekcie dało brak nawiewu na szybę i nogi.
    Na dodatek Pestka to typowy Mirek handlarz, słuchanie go przyprawia o kurwicę i chce mu się albo śmiać w twarz, albo wyjebać plaskuna.

    Nie polecam.

  3. Reklama
  4. #573
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    Rozumiem że ten Zenek Pestka to handlarz? Nie mniej dzięki za informację, przyda się cholernie bo jednak nie chciałbym kasy utopić. Zresztą na początek będę starał się szukać od prywaciarza, później handlarze bo wiadomo jak to z nimi jest. Jeszcze będę starał się żeby na forum maxbimmera rozkodowali mi viny i w miarę możliwości ktoś kto ma blisko podjechał zobaczyć jak stan samochodu.
    Teoretycznie mógłbym z Niemiec też sciaganc ale zaś tam jak pojadę po samochód konkretny, na miejscu okaże się że trup to wrócę z niczym i jeszcze na minusie będę.
    Zresztą obawiam się cholernie o czas poszukiwań samochodu... :(
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  5. #574
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą obawiam się cholernie o czas poszukiwań samochodu... :(
    ja szukam już 3 miesiące, nie nastawiaj się na mniej ;) @mroz3k1 ;

  6. #575
    Avatar Czołgista Gustlik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Żyrardów
    Posty
    65
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    mroz3k1
    jak do helmuta będziesz jechał to nastaw się na dłuższy wyjazd lepiej
    mój kumpel w komisie robił i jak śmigali do helmuta to nie śmigali do najbliższych autohausow gdzie szrot i gówno tylko dłuższe tripy robili 2-3 dniowe i w tych dalszych miastach już konkrety były za spoko hajs

  7. #576
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co Cię wgl skłoniło do kupna takiego "gruza"
    Sorry za nazwę ale jak sam pisałeś ktoś chciał z niego zrobić driftowóz. Liczysz się z tym że będziesz w to musiał w pizdu hajsu włożyć jeszcze ? :D
    Ale tylko te dziury były wycięte, nic więcej mu nie było ;p
    A co mnie skłoniło? Chciałem mieć fajne, rzadkie auto z V8 i zdecydowanie wolę kupić takie auto tanio i samemu powoli go sobie dłubać. Sama zabawa i satysfakcja, kiedy przywraca się taką maszynę do życia.

    Btw, słyszeliście, że od pierwszego maja mamy niższą akcyzę na auta z silnikiem >2.0? 4.6% chyba, teraz do można zwozić aut zza granicy :D

  8. #577
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Czołgista Gustlik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mroz3k1
    jak do helmuta będziesz jechał to nastaw się na dłuższy wyjazd lepiej
    mój kumpel w komisie robił i jak śmigali do helmuta to nie śmigali do najbliższych autohausow gdzie szrot i gówno tylko dłuższe tripy robili 2-3 dniowe i w tych dalszych miastach już konkrety były za spoko hajs
    To akurat biorę jako ostateczność. Nie widzi mi się zbytnio jechać do niemiec po samochód bo już musiałbym go kupić żeby nie wrócić z niczym, a tak szkoda za samą podróż być w plecy. No i poza tym nie mam nikogo to ogarnia niemiecki :D

    @up
    To akurat bez porównania ale wtedy takie auto lepiej mieć jako drugie :D Ja to chciałbym e24 żeby sobie dłubać przy nim, ale na taką zabawę kupę hajsu trzeba :P
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  9. #578
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To akurat bez porównania ale wtedy takie auto lepiej mieć jako drugie :D Ja to chciałbym e24 żeby sobie dłubać przy nim, ale na taką zabawę kupę hajsu trzeba :P
    A to już zależy jak kto bardzo auta potrzebuje. Mnie korona z głowy nie spadnie, jak tydzień sobie pośmigam mpk, żeby w tym czasie np zawieszenie sobie w aucie zrobić, także nie mam z tym żadnego problemu.
    A e24 piękne, jedno z niewielu bmw, które naprawdę mi się podoba. No ale to to już jest większa kasa.
    @Marionarus ;
    Na grupie na fb ktoś zarzucił info jakiś czas temu. Była mowa o 1 maja wtedy, ale z tego, co widzę, to chyba rzeczywiście to jeszcze nie ten moment i przyjdzie nam poczekać...
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 04-05-2016, 00:01

  10. #579
    Avatar Marionarus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    352
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Btw, słyszeliście, że od pierwszego maja mamy niższą akcyzę na auta z silnikiem >2.0? 4.6% chyba, teraz do można zwozić aut zza granicy :D
    Skąd niby masz to info? jedyne co znalazlem to że jest projekt, a od projektu do wprowadzenia to daleka droga

  11. #580
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Astinus ;
    To tylko pozazdrościć możliwości :D
    Ja niestety mieszkam w bloku więc nie dość że garażu nie mam, to jeszcze codziennie muszę dojeżdżać do pracy w dwie strony 30km więc na takie przyjemności sobie pozwolić nie mogę :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  12. #581
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Astinus ;
    To tylko pozazdrościć możliwości :D
    Ja niestety mieszkam w bloku więc nie dość że garażu nie mam, to jeszcze codziennie muszę dojeżdżać do pracy w dwie strony 30km więc na takie przyjemności sobie pozwolić nie mogę :D
    Ja tez mieszkam w bloku ;p i jakies proste rzeczy to sobie przed blokiem robie, jak cos konkretniejszego, to kombinuje gdzie sie mozna wcisnac :p to mnie wlasnie troche boli, ze nie mam zadnego swojego kanalu, nie mowiac juz o podnosniku... Jak w pontiacu olej w skrzyni zmienialem, to konstrukcje z palet z najazdowkami z Juli ogarnalem, zebym sie pod auto zmiescil ;d malo wygodne i bardzo czasochlonne, ale jak sie nie ma co sie lubi...
    Gdybym koniecznie auta na co dzien potrzebowal, to bym sobie kupil jakas corse albo inne punto i tym zasuwal, a w miedzyczasie i tak bym grzebal w amerykancach ;p

  13. #582
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie wierzę, że w Łodzi nie macie żadnego ogólnodostępnego kanału/podnośnika.
    W Szczecinie można spotkać kanały dla wszystkich bez opłat albo podnośnik na cztery łapy 8zł/h.
    Kanały chcą zamknąć, bo debile spuszczali olej do kanału...
    Ostatnio zmieniony przez Exequt'er : 05-05-2016, 18:57

  14. #583
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Oczywiście, że są. Jak byłem po puga w Łodzi to bodajże na Kilińskiego facet pozwolił mi za free sprawdzić go od spodu.

  15. #584

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Torgi, jakiś czas temu pisałem posta z poszukiwaniem autka do 30k. Teraz budżet się zwiększa do 50k - sprzedaję motocykl i cały osprzęt to gotóweczki trochę dojdzie.

    Coś możecie polecić do 50k? Nie interesują mnie kombiaki i suvy. Rozglądałem się za A4 B8 i Mercem C klasy (pakiet AMG mi się spodobał). Ktoś coś sensownego jeszcze może podrzucić?

  16. #585

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja ostatnio kupiłem B8 ale kombi. Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj bo nie wiem dokładnie co chcesz wiedzieć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •