Reklama
Strona 98 z 252 PierwszaPierwsza ... 488896979899100108148198 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,456 do 1,470 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #1456
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A dlaczego twierdzisz, ze sobie napsuje krwi?
    Praca polegająca na bezczelnym okłamywaniu ludzi, najczęściej starszych... Nie polecam, ale jak kto woli

  2. #1457

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    też nie polecam sprzedawania badziewia za 7k emerytom którzy beda to musieli potem spłacać przez rok

  3. Reklama
  4. #1458

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprawdziłem, próbowałem.
    Byłeś w takiej firmie? Jak się nazywa?
    W którym momencie odszedłeś? @Hyakinthos ;


    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Praca polegająca na bezczelnym okłamywaniu ludzi, najczęściej starszych... Nie polecam, ale jak kto woli
    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    też nie polecam sprzedawania badziewia za 7k emerytom którzy beda to musieli potem spłacać przez rok
    Dlaczego twierdzicie, że się okłamuje ludzi? Gość który był u Nas na prezentacji ani razu nie skłamał, wszystkie funkcje tego odkurzacza dla alergików zostały pokazane jak najlepiej..
    Jedynie mogę się przyczepić do skuteczności 99%, chociaż 3 razy odkurzałem dobrze dywan swoim odkurzaczem, a on przejechał raz tym urządzeniem i wciągnął taki syf, że myślałem, że to ktoś tam wrzucił więc powtórzyliśmy test i się zdziwiłem..
    Ogólnie nie trzeba chyba oszukiwać bo urządzenie faktycznie jest przełomowe, ma ponad 10 funkcji i nie wyrzuca kurzów jak inne odkurzacze (jak nam zaświecił lampką z tyłu odkurzacza, gdy go włączyłem to ciarki przeszły)...

    Sam nie wiem w sumie na szkolenie chyba pójdę później się zobaczy.. Słyszałem, że umowa ilościowa (45 prezentacji/m-c) jest rzadko podpisywana bo wtedy prezenter się mniej stara i chce tylko wyrobić ilość..
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  5. #1459
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Byłeś w takiej firmie?
    1 dzień xD


    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak się nazywa?
    Zabij, nie pamiętam. Parę miesięcy temu to było.


    Cytuj Yonash napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W którym momencie odszedłeś?
    Jak zobaczyłem na czym praca polega @Yonash ;

    /e
    O, widzę że już uwierzyłeś w zajebistość sprzedawanego produktu. To pierwszy i najtrudniejszy krok :p
    Ostatnio zmieniony przez Hyakinthos : 01-03-2015, 13:31

  6. #1460

    Notoryczny Miotacz Postów Rhakio jest teraz offline
    Avatar Rhakio
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Nisko
    Wiek
    35
    Posty
    1,009
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak jakas duza pizzeria, to jeśli nie jestes przywyczajony do 13-17h pracy dziennie (najczesciej 2 na 2) to wykurwiaj stamtad poki jeszcze nie zacząłeś xD
    pracuje w steakhousie z dosc dobra renoma, 300~ bloczkow dziennie (koło 1000 dań dziennie), nie polecam najgorszemu wrogowi x-D
    O to to sam siedzę w gastronomii od 6 lat i robiłem w podobnym ruchu. Sezon rynek główny w Krakowie praca każdemu się mówi ze 2 na 2 a później wychodzi ze robisz 5 na 1 po 16-18 h dziennie za śmieszne pieniądze. Szkoda ze tak wygląda większość lokali, tyle nerwów i stresu nie wiem jak można by pracować w gastronomii dłużej niż do 30 roku życia. Ale jak się to mówi kto nie pracował w gastro ten nie zna życia

  7. #1461
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Rhakio wiem do kogo będę uderzać w wakacje ;d

  8. #1462

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Yonasz.
    jeśli lubisz ten produkt, i wierzysz w niego to już podstawa sukcesu,
    jakbym zobaczył taką prezentacje to pewnie też bym to polubił, tylko że sprzedawanie go w cenie 6k pln polalom emerytom uwažam za nie etyczne, ale jeśli uważasz że nie ma w tym nic złego to sobie sprzedawaj :p

  9. #1463

    Notoryczny Miotacz Postów Rezz' jest teraz offline
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy typu Assesment Center i chcialbym sie podzielic wrazeniami i jak to wyglada. Na Internetach przeczytalem na czym to mniej wiecej polega, ale jak wyczytałem, że ma to trwać cały dzień lub nawet kilka (!) to chciałem zrezygnować. Nie czuję się zbyt pewnie przy pracy na słuchawkach, infoliniach itp. ale w końcu pojechałem, żeby nie zawieść trenera, który mi ogarnął tam rozmowę. Jak sie okazało na samym spotkaniu byłem najmłodszy (kończę 21 lat w tym roku) lub w podobnym wieku (trójka studentów była). Po 20-30 minutowej prezentacji ogólnych warunków pracy przez dwie panie przewodniczące przystąpiliśmy do realizacji zadań, które są główną częścią takich spotkań. Grupa liczyła 9 osób, 5 facetów, 4 kobiety. Takie spotkania czy też rozmowy mają w potejcnalnych pracownikach/kandydatach na stanowiska wyszukać czy wyszczególnić cechy, które są wymagane do pracy na danym stanowisku (w moim przypadku Warta ubezpieczenia, infolinia). Wydaje mi się, że na moim spotkaniu preferowane cechy to komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność i szybkość przyswajania wiedzy, radzenie sobie pod presją czasu/w stresie. Oto zadania jakie mieliśmy (grupowe i indywidualne): Na początku osoba prowadząca rozłożyła sporą ilość kart na których widniały obrazki i słowa, były to np. las z napisem spokój, albo morze z napisem optymizm itp. Ja intuicyjnie wybrałem dziecko bawiące się samolotem z napisem talent i kobietę która biegnie, w stroju sportowym również z napisem talent. Następnie każdy miał przedstawić siebie, swoją osobę i powiedzieć, dlaczego wybrał takie obrazki. Następne ćwiczenia to były np. praca w grupie. Dostaliśmy zadanie do zrealizowania a następnie po 15 minutach przygotowania planu/taktyki/strategii mieliśmy przedstawić to co udało nam się ustalić. Nie było to nic trudnego, pan X ma sklep, obok otwarli wiekszy supermarket, pan X powoli traci klientów, co zrobić, żeby urozmaić ofertę, przyciągnąć nowych klientów itp. Następnie indywidualne zadanie polegające na zdolności przyswajania widzy. Dostaliśmy opis produktu oferowanego przez WARTE, czyli wm oim przypadku była to kartka z ofertą ubezpieczenia ruchomości domowych, domku letniskowego i garażów/budynków gospodarczych. Miałem w 5 minut przyswoić wiedzę nt. od czego jest to ubezpieczenie, na co, górna granica, kiedy ubezpieczenie nie bedzie przyznane, co nalezy zrobić jak będzie szkoda itp. a pani prowadząca przepytywała mnie po 5 minutach z tego co zapamiętałem. Następne bardzo fajne zadanie polegało na losowaniu karty z powszechnie znanymi postaciami fikcyjnymi lub historycznymi. Tutaj należało wylosować i opisać bez nadmiaru, że tak napiszę, informacji (np. papież, polak, bo wiadomo o kogo chodzi) daną postać, powiedzieć jak najwięcej informacji na jej temat i grupa (w moim przypadku facetów) miała jedną szansę na odpowiedź. I każdy musiał prezentować, jeżeli komuś się nie udało, to do skutku losował nową osobę. Aż grupa odgadnie. Nastęmny quest polegał na wyróżnieniu, indywidualnie, dwóch cech najważniejszych przy kontakcie z klientem. Oczywiście ostatnia osoba miała najgorzej. XD i ostatnie zadanie z zakresu umiejetnosci korzystania z komputera, typu znajdz taka i taka strone, utworz taki taki plik, znajdz na stronie tototo, wyslij mailem. Tutaj trochę poległem o dziwo XD bo nie umiałem znależć za bardzo prostej informacji, ale większość grupy się z tym męczyła. Dosyć ogólnikowo zagrałem, ale myślę, że przejdzie (dotyczyło co zrobić kiedy xxx, stricte w FAQ ani nigdzie na stronie tego nie było, więc skopiowałem ogólne informacje postępowania). I to by było na tyle, trzeba czekać na telefon, z zaproszeniem do kolejnego etapu rekrutacji.

    Na Internetach wyczytałem, że takie rozmowy AC trwają dosyć długo, także jak byliście na takiej to chętnie poczytam jak było u was :v
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

  10. #1464
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mnie ostatnio na rozmowie o prace na stanowisko specjalsita ds eksportu przemaglowac typek z całego cv dosłownie spytal o kazda pozycje i w wiekszosci po angielsku, mysle se no ok, ale za zarobki 2000 na reke, sprawdzil mnie pod kazdym wzgledem to stwierdizlem ze jako szef musi byc bardzo chujowym typem ;d
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  11. #1465
    abba

    Domyślny

    @up
    albo po prostu dba o firmę i chce mieć w kadrze jak najlepszych specjalistów? :)

  12. #1466
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj abba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    albo po prostu dba o firmę i chce mieć w kadrze jak najlepszych specjalistów? :)
    Najlepszych? Za takie pieniadze?

  13. #1467
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    to po prostu wyzysk człowieka przez człowieka kochany ustrój kapitalistyczny i ludzie jako niewolnicy.


    @down: nie, ale jeśli chciałbyś tak bardzo wiedzieć to dla mnie to jest chore. Pytać się tak, odpowiadać tak ale nie na wszystko co jest w CV za jakieś pieniądze poniżej 2 tysięcy złotych, jeśli ceni dobrego fachowca i swoją firmę to niech da 4000 tysiące, prosta sprawa. I tu nie ma nic związanego z ustrojem każdy miał w sobie coś dobrego jak i złego, tak jak teraz czasy nie są kolorowe tak i wtedy tego nie było.A jeśli coś nadal masz do mnie to lepiej już nic nie pisz, bo nie zamierzam ci odpisywać.
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 03-03-2015, 17:32
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #1468
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to po prostu wyzysk człowieka przez człowieka kochany ustrój kapitalistyczny i ludzie jako niewolnicy.
    Co kurwa? Wywnioskowałeś to po szczegółowej rozmowie o pracę? xD

  15. #1469

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @down: nie, ale jeśli chciałbyś tak bardzo wiedzieć to dla mnie to jest chore. Pytać się tak, odpowiadać tak ale nie na wszystko co jest w CV za jakieś pieniądze poniżej 2 tysięcy złotych, jeśli ceni dobrego fachowca i swoją firmę to niech da 4000 tysiące, prosta sprawa. I tu nie ma nic związanego z ustrojem każdy miał w sobie coś dobrego jak i złego, tak jak teraz czasy nie są kolorowe tak i wtedy tego nie było.A jeśli coś nadal masz do mnie to lepiej już nic nie pisz, bo nie zamierzam ci odpisywać.
    Jeśli płaci 2k to znaczy, że znajdize kogoś z tymi kompetencjami za 2k , a znajdzie prawdopodobnie ze względu na efekt skali, czyli X osób jest w stanie wykonywać te zadania w populacji. Gdyby liczba kandydatów spadła o polowę, pensje by poszybowały. Ot, prosta zasada popytu i podaży.

  16. #1470
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj abba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    albo po prostu dba o firmę i chce mieć w kadrze jak najlepszych specjalistów? :)
    Jakoś w poprzedniej firmie jak robiłem, ludzie byli bardzo kompetentni umieli wiele z tej dziedziny w której pracowałem i nikt nie robił takiej szopki, były testy ale nie do przesady by pytał mnie po angielsku o mój kurs eco driving na tiry xD tak jak i o to co mam na mysli mowiac ze interesuje mnie sport xD
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •