Reklama
Strona 81 z 252 PierwszaPierwsza ... 3171798081828391131181 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,201 do 1,215 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #1201
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za mało na Polskie standardy, a ludzie kilkuosobowe rodziny utrzymują za 1/4 tego :D
    Milionerze czemu jeszcze na torgu siedzisz, a nie na jamajce ? ;3
    Nie wiem skąd ten wniosek, że jestem milionerem ale miło mi. Skoro kogoś zadowala utrzymanie całej rodziny za 2500 tys złotych to jest mi niezmiernie przykro.

  2. #1202
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Może nie zadowala, ale jest to możliwe i wiele rodzin w Polsce tak żyje od wypłaty do wypłaty.

  3. Reklama
  4. #1203
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem skąd ten wniosek, że jestem milionerem ale miło mi. Skoro kogoś zadowala utrzymanie całej rodziny za 2500 tys złotych to jest mi niezmiernie przykro.
    Ty gościu jesteś śmieszny XDDD

    chyba się w eurobiznes nagrałeś za dużo i te swoje śmieszne 'rady' możesz spakować w torbę.

  5. #1204

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    498
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    10k jak na polskie standardy to mało ? To ja chyba mieszkam w Polsce C albo już nawet D bo tutaj 2k na rękę jest "dobre"

  6. #1205
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem skąd ten wniosek, że jestem milionerem ale miło mi. Skoro kogoś zadowala utrzymanie całej rodziny za 2500 tys złotych to jest mi niezmiernie przykro.
    No jak Ci mama daje pieniążki to możesz tak gadać ;)
    :)

  7. #1206
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Nigger ;

    Może po prostu pochwal się gdzie pracujesz i za jakie pieniądze?

    Chciałbym przypomnieć, że w dziale motoryzacja kolega szykuje się do kupna jakiegoś tam Maseratti za 4kk :P


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  8. #1207
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No jak Ci mama daje pieniążki to możesz tak gadać ;)
    I zapewne faktury, które są wystawiane na mnie również mama mi je wystawia? Bardzo mi przykro, że w Polsce takie cebulactwo.

    Nie pochwale się ile zarabiam bo to moja sprawa, a pracuje sam u siebie. I nie, nie kupuje tak drogiego auta bo mnie nie stać :-).

  9. #1208
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem skąd ten wniosek, że jestem milionerem ale miło mi. Skoro kogoś zadowala utrzymanie całej rodziny za 2500 tys złotych to jest mi niezmiernie przykro.
    Wyjdź stąd już cebulaku jeden i idź swoje "kokosy" zarabiać bez siedzenia na torgu
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  10. #1209
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Sam na tych wakacjach właśnie się wybieram za granicę dokładnie do Niemiec, żeby coś zarobić przed kupnem samochodu myślę, że tak okolice 10 uda mi się przywieźć. Co do mówienia, że to nie pieniądze to na prawdę musisz dużo zarabiać. Niektórzy za 2,5tyś muszą całą rodzinę utrzymać.

  11. #1210
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mnie do szczęscia wystarczyłoby te 3 tys miesiecznie na reke i mógłbym sobie spokojnie zyc, fajnie by było wiecej, ale nie potrzebuje szalenstw, jestem człowiekiem, który szanuje pieniadz i jak nie mam potrzebnych wydatków, to nie przepierdalam pieniedzy na glupoty typu fast food codziennie na miescie(wiadomo czasem sie zje) czy jakies zbedne rzeczy.

    Ale mówienie, że 10k w 2 miesiace to mało, to ja wymiękam.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  12. #1211
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie do szczęscia wystarczyłoby te 3 tys miesiecznie na reke i mógłbym sobie spokojnie zyc, fajnie by było wiecej, ale nie potrzebuje szalenstw, jestem człowiekiem, który szanuje pieniadz i jak nie mam potrzebnych wydatków, to nie przepierdalam pieniedzy na glupoty typu fast food codziennie na miescie(wiadomo czasem sie zje) czy jakies zbedne rzeczy.

    Ale mówienie, że 10k w 2 miesiace to mało, to ja wymiękam.
    nie masz pojecia ile mozna zarobic walac w chuja urzad skarbowy/pracownikow/klientow/ biarac w lape a jego miasto to domena robali tego typu XD

  13. #1212
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie rozumiem skąd hejt na gościa, jak wyraził tylko swoją opinię. Jeśli 5k miesięcznie to jest dla kogoś dużo - w porządku. Jeśli mało - również w porządku. Jak widzicie jest to bardzo subiektywne.

  14. #1213
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja tam sie juz przyzwyczaiłem, ze najwiecej do powiedzenia w tym temacie zawsze maja ci, których mamusia jeszcze codziennie budzi do szkoły
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  15. #1214
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie masz pojecia ile mozna zarobic walac w chuja urzad skarbowy/pracownikow/klientow/ biarac w lape a jego miasto to domena robali tego typu XD
    Czy Ty uważasz, że US tak łatwo 'walić w chuja'? Jeżeli tak to chętnie wyslucham Twoich rad.

  16. #1215
    Avatar Belzebub666
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    889
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie do szczęscia wystarczyłoby te 3 tys miesiecznie na reke i mógłbym sobie spokojnie zyc, fajnie by było wiecej, ale nie potrzebuje szalenstw, jestem człowiekiem, który szanuje pieniadz i jak nie mam potrzebnych wydatków, to nie przepierdalam pieniedzy na glupoty typu fast food codziennie na miescie(wiadomo czasem sie zje) czy jakies zbedne rzeczy.

    Ale mówienie, że 10k w 2 miesiace to mało, to ja wymiękam.
    Bo to mało,jeśli pracujesz np w wakacje tak jak ja. Pojechałem do niemiec na pieczarki. Miałem za zadanie odbierac skrzynki od zbieraczek i układac je na palete a potem odwozic je do chłodni. Niby robota łatwa,ale na raz trzeba było brac po 12-16 skrzyń,jedne ważyły 1kg inne niebieskie 2kg.Miałem co prawda mały wózek na którym mogłem kłaśc skrzynie i tak je transportowac na palete ale był taki zapierdol,że nie miałem czasu wyjśc na przerwe. Praca 7 dni w tygodniu w zależności od tego ile pieczarek urosło. Był jeden tydzień,gdzie pracowałem po 7 h dziennie ale poza tym to średnia czasu wynosiła 14 h !! do tego 3 przerwy po 15 minut, robota od 5:50 więc pobudka o 4.40, czasami spałem po 3 h, bo zanim się wykąpałem i zjadłem po robocie to tyle czasu zostawało, w dodatku płacili 5.50 euro na godzine.Zarobiłem 11 k przez dwa miechy ale zarobek nie był proporcjonalny do wysiłku.(nie było nawet przerwy obiadowej,jak nie zrobiłem kanapek to cały dzień głodowałem,były takie dni,że nie miałem czasu do sklepu podjechac bo kończyliśmy o 23 więc opierdalałem chleb z dzemem ;/)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •