Reklama
Strona 103 z 252 PierwszaPierwsza ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,531 do 1,545 z 3770

Temat: Jak wyglada praca w... Opisz swoje doswiadczenia

  1. #1531
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Tathar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obecnie od 1,5 tygodnia pracuje jako tester aplikacji mobilnych. Robota dla mnie idealna, tego szukałem. Cisza, spokój, nikt dupy nie truje. Siedzisz sobie cały dzień z telefonem w ręce i bawisz się aplikacją.
    Ogólnie testowanie jest bardzo fajne i przyjemne. Siedzisz sobie w klimatyzowanych pomieszczeniu; co godzinę na fajeczka; a to na żarełko; a to na kawkę xd. Mogę spytać gdzie pracujesz?
    Co prawda, ja nie testuję aplikacji mobilnych, ale oprogramowanie i usługi siecii komórkowej. Prawie to samo xd.

    @Tathar ;

  2. #1532
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja od siebie mogę polecić pracę jako Dyspozytor. Robota przyjemna, ciekawa i dobrze płatna. Od pon-pt od 8-16. Oczywiscie sa tez minusy jak np duzo telefonow po robocie od kierowcow ale nie ma rutyny. Wymagane-J. Angielski. Im wiecej jezykow tym wieksza placa oraz wieksza ilosc ofert :)

  3. Reklama
  4. #1533
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Mysterious Boy ;
    mozesz powiedziec wiecej o pieniadzach?

  5. #1534
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    też tak zaczynałem w gastro
    dzis muwia na mnie amaro ;]
    pierdolę gastro, stwierdziłem że jednak mi się to nie podoba xd

  6. #1535
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Hyakinthos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierdolę gastro, stwierdziłem że jednak mi się to nie podoba xd
    @Hyakinthos
    też myślałem, że będzie fajnie jak gotowanie obiadków w domu a tutaj przez kilkanaście godzin w kółko robisz to samo w pomieszczeniu gdzie panuje temperatura 55 stopni, to krótkie doświadczenie na rok zniszczyło moją pasję do gotowania ale powoli wracam, w domu oczywiście
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #1536
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Hyakinthos
    też myślałem, że będzie fajnie jak gotowanie obiadków w domu a tutaj przez kilkanaście godzin w kółko robisz to samo w pomieszczeniu gdzie panuje temperatura 55 stopni, to krótkie doświadczenie na rok zniszczyło moją pasję do gotowania ale powoli wracam, w domu oczywiście
    zależy od restauracji, w jakiej robisz :P
    mam ambicje na coś wiekszego, ciekawszego, ale narazie sobie krece pizze za 14zl/h + premia od ukreconych plackow i w sumie mi to odpowiada mega (tym bardziej, ze pracuje od 2 miesiecy, pierwszy tydzien stałem na kebabie za 8/h x-D), a wykrecic 3k+~ w moim miescie to graniczy z cudem, so ;p
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  8. #1537
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w kółko robisz to samo w pomieszczeniu gdzie panuje temperatura 55 stopni, to krótkie doświadczenie na rok zniszczyło moją pasję do gotowania ale powoli wracam, w domu oczywiście
    Już temperaturę bym przeżył, ale atmosfera "szybciej, szybciej, K*RRWA SZYBCIEJ" okrutnie nie pasuje do mojego leniwego charakteru xD to po prostu trzeba lubić - ja spróbowałem chociaż szkoda że tak krótko ;// dzięki czemu wiem, żeby się już do gastro nie pchać

  9. #1538
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zależy od restauracji, w jakiej robisz :P
    mam ambicje na coś wiekszego, ciekawszego, ale narazie sobie krece pizze za 14zl/h + premia od ukreconych plackow i w sumie mi to odpowiada mega (tym bardziej, ze pracuje od 2 miesiecy, pierwszy tydzien stałem na kebabie za 8/h x-D), a wykrecic 3k+~ w moim miescie to graniczy z cudem, so ;p
    z ciekawości to jak ta premia od placków wygląda? i ile ich robisz?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #1539
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z ciekawości to jak ta premia od placków wygląda? i ile ich robisz?
    nie mam pojecia jak szef to wlasciwie liczy, ale jak 5x w miesiecu ukrece ponad 200 plackow to mam 300zł wiecej ;ppp

    generalnie jedyne co mnie wkurwia w pracy, to to, ze szef ma wyjebane we wszystko, nie dowiesz sie niczego po prostu
    a kogos, zeby kierował tym bajzlem tez nie ma, z jednej strony dobrze, bo samowolka, ale z drugiej nie do końca ;d
    pracuje 10-23 systemem 2 na 2, wychodzi mi koło 200h miesiecznie, tragedii nie ma
    Ostatnio zmieniony przez w00z : 28-05-2015, 00:31
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  11. #1540
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Mysterious Boy ;
    mozesz powiedziec wiecej o pieniadzach?
    Zaczynałem od 1,2k a teraz mam 3k. Po 1 roku pracy. Natomiast jestem właśnie w trakcie zmiany roboty. Jutro idę złożyć rezygnacje i wiem że będzie ciężko z racji że nie będą chcieli mnie puścić, no ale rodzina ma swoją firmę i chciałbym tam pracować u nich. Proponują mi 4k. To wszystko zależy od tego czy w krótkim czasie jesteś w stanie ogarnąć bardzo dużo pojęć i rzeczy na temat transportu. Jeśli tak-pracę masz wyjebaną.

  12. #1541
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i wiem że będzie ciężko z racji że nie będą chcieli mnie puścić
    co przez to rozumiesz? przecież nie jesteś ich niewolnikiem więc składasz wypowiedzenie, miesiąc czasu czy ile tam masz w umowie i cześć, chyba, że miałeś na myśli sentymenty jakieś i próby przekonywania żebyś się nie zwalniał co powoduje niezręczne sytuacje i może Ci nawet podwyżkę zaproponują
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  13. #1542

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    O-ca
    Posty
    229
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Otóż moje doświadczenie było krótkie,zostałem przyjęty do zakładu tapicerskiego na magazyn,wszystko ładnie pięknie,obiecali cuda na kiju a wyszło jak wyszło,miałem dostać umowę na 2 miesiące okresu próbnego,wywalili mnie po 4 dniach,ponieważ psychotestów nie zaliczyła babka celowo (kasa),zrobiłem prywatnie,to już mnie zbywał facet,oczywiście przez agencje/pośrednika,nie przez firmę bezpośrednio,Kłamcy,kłamcy,Ch$%.Jeszcze mam pytanie do was,może się ktoś orientuje bardziej niż ja,osoba niepełnosprawna pracuje 7h,tylko w zakładach pracy chronionej,czy w każdym/każda firma czy spółka?

  14. #1543
    Avatar Sakus
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Linia 79
    Posty
    798
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    jutro lece na rozmowe do call center x)
    życiowy ded

  15. #1544
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zaczynałem od 1,2k a teraz mam 3k. Po 1 roku pracy. Natomiast jestem właśnie w trakcie zmiany roboty. Jutro idę złożyć rezygnacje i wiem że będzie ciężko z racji że nie będą chcieli mnie puścić, no ale rodzina ma swoją firmę i chciałbym tam pracować u nich. Proponują mi 4k. To wszystko zależy od tego czy w krótkim czasie jesteś w stanie ogarnąć bardzo dużo pojęć i rzeczy na temat transportu. Jeśli tak-pracę masz wyjebaną.
    To jedna z zalet bycia dyspozytorem - jak w miare ogarniasz to za cholere nikt nie pozwoli Ci odejsc = masz pewna prace tak dlugo jak chcesz. No i pewnie czesto dobry start w rozmowach o podwyzce.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-06-2015, 17:10
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1545
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Znajoma dziewczyny z roku, tuż po skończeniu studiów, pierwsza praca (właściwie prace - 3 różne miejsca) miesiąc w miesiąc ~10k na rękę. Fakt, że robi ~250 godzin miesięcznie w tym dojeżdża do roboty poza miasto, w którym mieszka ale robi też jeden dyżur w miesiącu 48h podczas którego więcej śpi niż robi no i ma z samych tych dwóch dni ~2500zł. Polecam ;d

    edit : zapomniałem dodać - kierunek lekarsko-dentystyczny
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 08-06-2015, 18:29
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wygląda praca doradcy ws. odszkodowań?
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 16-06-2018, 17:51
  2. Opisz swój dzień [OWiON]
    Przez Hackerman w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 02-10-2015, 13:41
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-02-2015, 11:29
  4. [Poradnik] Jak łatwo zmienić swoje IP
    Przez Lee of Honera w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 30-10-2011, 09:14
  5. [Poradnik] Jak kasować swoje posty :>
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 30-11-2008, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •