Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 43

Temat: Doktor Who

  1. #16
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,418
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tego z aniołami nie widziałem, ale jesli ty, ktory uwazasz ze tamten odcinek był epicki, to ten twój chyba jest lepsiejszy.

    Dr. Who <3

  2. #17
    Alunzy

    Domyślny

    Ja tam znajomym polecam zawsze zaczynanie od serii 5. Niby DT jest spoko i jak oglądałem ( na bieżąco) to wydawał się świetny, to z perspektywy czasu mniej go lubię. Trochę zbyt ckliwy był, Rose niesamowicie irytująca, kosmici śmieszni.
    Od początku nie hejtowałem Smitha i do teraz jest moim ulubionym doktorem.
    A jak się zapatrujecie na Capaldiego?
    Dla mnie bomba, starszy Doktor (piskliwe fanki out), chyba mroczniejszy, ale wciąż zabawny.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    To od którego sezonu zacząć oglądać tak, żeby za dużo tego nie było, a żebym nie ominął najlepszego.

    btw patrzcie co odkryłem:

  5. #19
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,382
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    moim zdaniem od christophera, bo starszych doktorów trudno znaleźć w internetach(jak już to pojedyńcze odcinki)
    ale i tak najlepsze odcinki to te najnowsze.

    @2up
    ja myślę że peter się sprawdzi, przecież sam moffat chciał starszego doca

  6. #20
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,382
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jest nowy sezon.

    ktoś mi wyjaśni co się właśnie odjebało?
    czy missy to river?

  7. #21
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś mi wyjaśni co się właśnie odjebało?
    Jest rok 2015, bumpuję temat i odpowiadam: nadal nie mam zielonego pojęcia co się dzieje. Przynajmniej po tych wszystkich mękach umarła Clara i Moffat dropnął serial. Można spać spokojnie.

    Swoją drogą - na święta wraca River Song. Na jeden odcinek. Może mało, ale dla mnie to jak zapowiedź mesjasza.

  8. #22
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,382
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no odkąd w końcu ujebali te suke to może sezen pójdzie w góre, bo na razie słabiutki. a że river będzie to właśnie coś pięknego. ciekawe też kto będzie nowym kompanem. raczej po tym co się wydarzyło już z grona podejrzanych maisie willliams odpada, osgood też po tym co powiedziała raczej odpada. to może będzie jakiś facet?

  9. #23
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Moffat potwierdził na ten moment oficjalnie: Clara na pewno nie żyje (na kanale BBC na youtubie można obejrzeć filmiki pożegnalne z aktorką), będzie special świąteczny z River Song, w którym nie pozna ona Doctora i będzie to ostatni odcinek napisany przez Moffata oraz to, że następnym kompanem nie będzie nikt, kto wystąpił do tej pory w serialu. Przekreśla to więc niestety bycie towarzyszem zarówno przez Williams jak i Kingston. Gdzieś przeczytałam, że Moffat ma już plan co do następnego towarzysza, ale jeszcze nie wybrano na niego aktora/aktorki, chociaż mając na uwadze to, że odchodzi i podpisał już kontrakt na następny serial - nie wiadomo jak to będzie.

    Generalnie na forach i stronach na whovians wszyscy liczą na to, że nowym towarzyszem będzie ktoś
    a) płci brzydkiej
    b) z innej planety
    c) najlepiej oba
    więc mam nadzieję, że nasze błagania zostaną wysłuchane, bo byłaby to miła odmiana. Ostatni sezon wynudził mnie totalnie.

  10. #24
    Avatar MikalCronin
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    234
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Bezimienna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Generalnie na forach i stronach na whovians wszyscy liczą na to, że nowym towarzyszem będzie ktoś
    a) płci brzydkiej
    b) z innej planety
    c) najlepiej oba
    więc mam nadzieję, że nasze błagania zostaną wysłuchane, bo byłaby to miła odmiana. Ostatni sezon wynudził mnie totalnie.
    Ja właśnie bardziej polubiłem ten sezon od poprzedniego, nie było romansików jak w poprzednim. Dobrze ze nie ma juz Clary, ale z drugiej strony strasznie mnie wkurwiło pozbycie się sonic screwdrivera.
    Tęsknię za silence'ami i weeping angelami eh.

  11. #25
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Poprawka - *ostatnie dwa sezony wynudziły mnie totalnie. :P Niby wiem, że narzekam, ale w porównaniu z tym, co zafundowały nam poprzednie sezony nie ma nawet co porównywać, przynajmniej moim zdaniem. Peter Capaldi jest świetny i pokładałam w 13 doktorze wiele nadziei, ale na razie nie czuję się w pełni usatysfakcjonowana tym, jak potoczyła się jego historia.

    Co do śrubokrętu - http://imgur.com/xFp3j6n Fajnie by było, gdyby okazało się to być prawdziwe, bo wygląda świetnie.

    9x11 Heaven Sent - https://www.youtube.com/watch?v=-2Tp81jyaJU , http://www.doctorwhonews.net/2015/11...115104008.html

    Christmas Special z River Song - It’s Christmas Day on a remote human colony and the Doctor is hiding from Christmas Carols and Comedy Antlers. But when a crashed spaceship calls upon the Doctor for help, he finds himself recruited into River Song’s squad and hurled into a fast and frantic chase across the galaxy. King Hydroflax is furious, and his giant Robot bodyguard is out of control and coming for them all! Will Nardole survive? And when will River Song work out who the Doctor is?

    All will be revealed on a starliner full of galactic super-villains and a destination the Doctor has been avoiding for a very long time.


    Kingston o specialu - To be honest, I did not know whether River would ever return to the show, but here she is, back with the Doctor for the Christmas special. Steven Moffat is on glittering form, giving us an episode filled with humor and surprise guest castings. I met Peter for the first time at Monday’s read through. We had a laugh, and I am now excited and ready to start filming with him and the Doctor Who team. Christmas in September?, why not!

    Kingston i Capaldi razem - http://images.doctorwhonews.net/image.php?pid=17888&w=1024

    Mam tylko nadzieję, że nie zepsują mi Bożego Narodzenia. :P

  12. #26
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,382
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    NAJNOWSZY ODCINEK



    co się wydarzyło to ja nawet nie!
    zawsze wiedzą jak mnie zaskoczyć

  13. #27
    Avatar MikalCronin
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    234
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    co ten odcinek
    nie bylo jako tako clary to od razu lepszy ;d;d

  14. #28
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zabrakło pani Clary i nagle najlepszy odcinek sezonu. Teraz jeszcze River Song i moje życie stanie się kompletne.

  15. #29
    Avatar MikalCronin
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    234
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=6yak3ujqxDw
    AAAAAA CO TEN WEEPING ANGEL TAM ROBIL
    hype

  16. #30
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,382
    Siła reputacji
    27

    Domyślny


    nie mam pojęcia co myśleć o tym odcinku
    to było.......
    ciekawe

    naprawdę mocno mieszane uczucia mam. świąteczny odcinek pewnie będzie w ogóle bez wpływu na fabuł więc żeby coś się nowego dowiedzieć trzeba czekać do kolejnego sezonu ehhhhhhhh

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Doktor Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
    Przez Pumpkin w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 07-05-2016, 14:06
  2. Doktor Mundoo Inferna :)
    Przez bojo w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 17-11-2011, 21:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •