Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Doktor Who

  1. #31
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cały nastrój Heaven Sent poszedł się j***ć dzięki finałowi. </3 Już nie wiem czy to Doctor Who czy Clara Who.

    Z trailerów christmas speciala wywnioskowałam, że River Song jest żoną hybrydy Iron Mana i Baymaxa. Ciekawe jak to się ma ku temu, że akcja dzieje się niedługo po Angels of Manhattan, a tam jeszcze robili z Doktorem za Pana i Panią Who.

    ?????//?? ?/ /??????


  2. #32
    Avatar MikalCronin
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    234
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    finał nie był taki zły
    ciekawi mnie czy clara jeszcze bedzie w kolejnych sezonach, niby powinna być bo drugi tardis i w ogole. Tak samo z Ashildr. Motyw jest fajny, byłby jeszcze lepszy gdyby to nie była Clara. A i jeszcze ten screwdriver nowy cudny jest, wkurwialy mnie te okulary.
    Którego dokładnie jest swiateczny special?

    Oslo chyba pojdzie tatuaz tardis albo fezu i muszki

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Bezimienna
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Te oksy według Moffacia miały być "dowcipem na początek". Ciekawe jakim cudem im się ten dowcip rozciągnął na tyle odcinków. xD W każdym razie nowy śrubokręt ma cudny design i pasuje mi do Petera.

    Special wychodzi w UK 25 grudnia. Godziny nie jestem pewna, ale jakoś po 17.

    https://www.youtube.com/watch?v=J-L-ByHzto0

    https://www.youtube.com/watch?v=88ovIXviAws

    Generalnie wyczuwam wielki, świąteczny zawód ze swojej strony, ale próbuję żyć nadzieją. ;p

  5. #34
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja pierdole ale ten serial zszedl na psy odkąd moffata nie ma
    nawet jodie whittaker jako bardzo dobra aktorka nie dala rady wycarrowac.
    tera wrocil russel t davies ale tez kurwa wzial to disney w swoje rece to takiego gowna dawno nie widzialem, sezony z jodie jakos udalo mi sie obejrzec wszystkie, nie bylo ani jednego dobrego odcinka chyba, ale teraz wytrwalem do polowy odcinka i xlog

  6. #35

    Notoryczny Miotacz Postów Weczk jest teraz offline
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,342
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Umarł już ostatni raz?
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

  7. #36
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tera ma infinity life, jest ich dwoch, i jeszcze w pszyszlosci byl czarną kobietą przez jeden odcinek i nie jest wladca czasu tylko jest z innego wszechswiata i wladcy czasu powstali z jego dna

  8. #37
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    fajny ten doktor chuj? som jakieś epickie sezony co się dobrze zestarzały czy smród dla newfaga

  9. #38
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    do 10 sezonu mozna se obejrzeć, niektorzy wolą sezony 2-4 z davidem tennantem, inni 5-7 z mattem smithem a jeszcze inni 8-10 z peterem capaldim. imo capaldi byl najlepszym doktorem ale najgorszych towarzyszy miał.

    po 10 sezonie nie ma co tego włączać bo jebane gówno.
    sezon 1 to no był ok

    pierwsze 4 sezony byly napisane w wiekszosci przez russella t daviesa, potem do 10 wiekszosc przez stevena moffata wiec tez niektorzy wola jednego drudzy drugiego, ja wole moffata ale bym nie skipowal pierwszych 4 sezonow

  10. #39
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tera ma infinity life, jest ich dwoch, i jeszcze w pszyszlosci byl czarną kobietą przez jeden odcinek i nie jest wladca czasu tylko jest z innego wszechswiata i wladcy czasu powstali z jego dna
    zapomniałeś dodać że zrobili z niego pedaua

  11. #40
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    A że pedał to w sumie od zawsze. Jak Jack harkness i doktor to się musieli kiedyś ruchać na bank

  12. #41
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,064
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    kiedy rusza ten sezon z afrykanskim doktorem
    trzeba znac wszystkie sezony zeby wiedziec o chuj tam chodzi czy jak sie doktor zmienia to jest restart historyjki @moth ;

  13. #42
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,064
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jest sens zacząć oglądać od tej "nowej serii" czy raczej trzeba znać poprzednie 50lat odcinków?
    kurwa xD

  14. #43
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,381
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Zwykle towarzysze zostają chociaż chwilę jeszcze jak jest doktor wymieniany, też są historyjki które się co jakiś czas przypominają, np dalekowie, cybermani, galifray. Można se wjechać w dowolnego doktora i ogarniać co sie dzieje ale to trochę jak wjechać we władcę pierścieni od drugiego filmu i nagle wjedzie Gandalf biały a ty nie wiesz co się z nim działo.

    A czarny doktor miał jeden odcinek na razie. Reszta sezonu chyba w maju rusza. Ale póki co ten odcinek to jebany smrut nie lepszy od sezonów z jodie whittaker.

    No a oryginalnej serii oczywiście nie trzeba oglądać, było kilka nawiązań do niej ale to raczej smaczki typu o znałem się z twoim starym

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Doktor Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
    Przez Pumpkin w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 07-05-2016, 14:06
  2. Doktor Mundoo Inferna :)
    Przez bojo w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 17-11-2011, 21:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •