Reklama
Strona 388 z 391 PierwszaPierwsza ... 288338378386387388389390 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,806 do 5,820 z 5855

Temat: Hearthstone

  1. #5806
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Drake. napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    RIP rok mamuta.
    RIP arenki
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  2. #5807
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    fajny lethal w jakimś filmiku z hsa widziałem, jeśli widzieliście filmik to nie spoilujcie tym co chcą się zastanowić
    Hearthstone-hs.jpg

  3. Reklama
  4. #5808
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    w nawiasie koszt many

    * radiant (2) --> psy (2) --> szponokapłan na psa (3) --> inner fire na psa (0) --> dostajemy psa 4/4
    * pies 4/4 w 8/6 --> zostaje 8/2
    * obracamy na 2/8 (2) --> przejmujemy potka (0) --> divine spirit (1) na 2/16 i drugi inner fire (0) i zmienia na 16/16 z szarza.

    w sumie (10)

    PS. Co to za ruski streamer? Czy to z trolldena?
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  5. #5809
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    brawo, z hearthstone spark, mi chwilę zajeło ogarniecie lethala, nie wiem jak tobie bo nie byl taki obvious

  6. #5810
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    tez mi troche zajelo, ale mam wrazenie, ze w grze by poszlo znacznie szybciej, bo nie trzeba liczyc many - po prostu grasz po kolei, bo to jedyna szansa, i albo sie uda, albo nie :-)
    natomiast przyznaje, ze bardzo ladny.
    streamerow sie pewnie latwiej liczylo, bo widze ze to constructed, wiec przyzwyczajony do liczenia tego, a ja rank25 :-(

    #funfact jakbys zamiast drugiego inner fire mial jakiegos smoka i do tego coina, to tez masz lethal, jak dobrze licze.
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  7. #5811
    Avatar Drake.
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    683
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    https://hsreplay.net/replay/QPeK3syZwEH6GFq7eP3Lmi

    definicja bycia shrek'd
    who is the warlock now ?
    Ostatnio zmieniony przez Drake. : 03-04-2018, 00:15

  8. #5812
    Avatar Drake.
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    683
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    3:0 arena druidem z twig of the world tree (kilka missplayów jest)
    jak ja to wygrałem?
    https://hsreplay.net/replay/8gjUBBLyC9983PJPoupoDc

  9. #5813

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    O jak hihłem. Obecny dodatek według graczy to najgorsze gówno od czasów TGT i jest tak źle, że aż z Blizzarda odszedł sam Ben Brode (a raczej go wywalili). xDD

    https://www.hearthpwn.com/news/5513-...-entertainment

    No i jego kumpel też odpadł, więc pewnie jeszcze parę osób wywalą:

    https://www.hearthpwn.com/news/5514-...-producer-also

    I tak za późno, bo to co się działo od ostatnich 3 dodatków to był taki idiotyzm, że już po pierwszym z nich czołowi producenci gry powinni wylecieć na zbity ryj. Ba, było już tak źle, że nawet osoba tak uzależniona od gry jak ja nie odpalała jej od jakiś 5 miesięcy, więc było naprawdę źle.

  10. #5814
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,000
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    czemu taki idiotyzm? sam gram od mroźnego tronu i jakoś takiej wielkiej tragedii nie ma, ale może jestem za słaby, żeby cokolwiek stwierdzać lub nie wiem jaka była meta kiedyś
    @Władca Marionetek ;

  11. #5815

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu taki idiotyzm? sam gram od mroźnego tronu i jakoś takiej wielkiej tragedii nie ma, ale może jestem za słaby, żeby cokolwiek stwierdzać lub nie wiem jaka była meta kiedyś
    @Władca Marionetek ;
    No z pewnością zabawnym było znerfienie rakowego Raza Priesta 1,5 miesiąca przed rotacją, kiedy deck zabijał grę już od paru miesięcy i podobnie z pirate wojem, którym nikt nie grał, a w przypadku Warlocka zamiast go znerfić teraz to dano mu znowu op karty. Aha, zapomniałbym o tym, że klasa z najlepszymi agro deckami chyba od 5 dodatków, czyli Paladyn zamiast sensownych nerfów znowu dostał mega wsparcie i taki odd palek jest deckiem z blisko 60% winratio. Większych głąbów od Team 5 z Blizza to trudno szukać w świecie karcianek. Nie wiem co lepsze - to że w obecnie po rotacji priest, czyli klasa kontrolna słynąca dawniej z kontroli stołu nie ma dzisiaj sensownego mass removalu, czy to że warlock dostał takie mega wsparcie, że ma lepsze leczenie niż priest.
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 22-04-2018, 23:38

  12. #5816
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,000
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    mnie właśnie najbardziej denerwuje ten warlock ciężko się na te gówna gra ;d
    no i boli to, że trzeba mieć kase zeby miec karte lub duzo grac, albo miec mega farta do paczek, i to jest jedyna gra ktora bardziej wole ogladac niz grac

  13. #5817
    Avatar spleen
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    6
    Posty
    5,006
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    mozna grac areny i miec wywalone w kase i karty jakie sie ma.
    i na arenie nie dostaje sie takiego raka jak na ladderze.
    Sprzedam CS:GO w formie giftu na steam za 4 kluczyki.

  14. #5818
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ta ja grań tylko areny and it’s fun fun fun fun fun

  15. #5819
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    aktualnie areny są strasznie spierdolone i mają mało wspólnego ze starymi arenami
    hs się strasznie zjebał razem z wejściem standardu, sam standard jest spoko i to musiało się stać, po prostu od tamtej pory balans poszedł totalnie w pizdę, widać że team5 nie ogarnia nic, a każda meta jest dziwna i mało przyjemna
    gram od wyjścia gierki(na betę było mi szkoda czasu) i absolutnie najlepszą metą było LoE, czyli ostatni dodatek przed standardem i gierka wtedy była naprawdę przyjemna i zapowiadało się, że idzie w dobrym kierunku, było co najmniej 15 dobrych i grywalnych decków, którymi z powodzeniem można było climbować i grać w legendzie, żaden deck nie był op i każdym trzeba było myśleć(nawet tym znienawidzonym secret palkiem)

    co do farmienia golda, to za 90 złotych jest do kupienia bot, który działa i jest aktualizowany od releasa hearthstone'a, ja od wieków go używam, bo wystarczy zbudować aggro deck i przepalać go na casualu/20 randze i w 4h robi cap golda, blizzard nigdy nikogo za tego bota nie zbanował, bo nie wydają na to zbytnich funduszy, a sam bot ma losowe czasy między akcjami, ja bociłem tak ponad 2 lata i za te 90 złotych miałem golda, za którego mogłem kupić paczki i dodatki o łącznej wartości 4 tysięcy złotych, gdyby płacić za nie normalnie, farmiąc tak codziennie starcza golda spokojnie, żeby kupić 160 paczek co dodatek, a to jest naprawdę sporo, z samych 120 paczek(optymalna liczba na każdy dodatek) mamy raczej wszystkie commony, prawie wszystkie rare'y, z 1/4-1/2 epiców i około 6 legend, a z duplikatów proszku na kolejne 3-4 legendy, wszystkie dalsze paczki to dust i legenda nowa, więc nawet zbytnio nie opłaca się kupować, a i tak stać nas na ich 40 nadmiarowych, jak ktoś gra areny, tak jak ja sobie lubiłem, to w pewnym momencie miałem 50000 golda i nie miałem co z nim robić zbytnio, tym sposobem za 90 złotych i 4h dziennie odpalonego hearthstone'a w tle jak robi się coś innego na kompie można grać już bez wydawania hajsu, polecam

    aczkolwiek nie polecam, bo hs teraz to gówno i gra robiona maksymalnie pod dzieciaczków bez jakiegokolwiek balansu i ciekawych decków
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 24-04-2018, 08:00

  16. #5820
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przeciez po tym jak Blizzard wywalił z teamu Ben Brode widać że zależy im tylko na kasie a HS nie przynosi im satysfakcjonujacych dochodow

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam KOD BETA HEARTHSTONE (EU)
    Przez hurray w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2013, 18:12
  2. Sprzedam Hearthstone BETA Key
    Przez etrum w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-10-2013, 13:28
  3. Sprzedam Hearthstone beta - konto
    Przez Night w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-09-2013, 15:18
  4. Faeria - Nowa gra karciana, rywal Hearthstone
    Przez Xoltro w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-09-2013, 14:07
  5. Kupię Beta Key do Hearthstone
    Przez PpK w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-09-2013, 15:25

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •