Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Tablet "nie działa"

  1. #1
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Tablet "nie działa"

    Mam następujący problem, wczoraj gdy przesuwałem przedłużacz, zapomniałem że tablet jest na ładowarce i spadł mi z komputera (niewielka wysokość, nie więcej niż pół metra) na dość miękką podłogę. Myślałem że się nic nie stało bo po podłączeniu ładowarki nadal się ładował więc zostawiłem go na noc. Gdy próbuje go dzisiaj włączyć to problem wygląda tak. Naciskam przycisk ON i NIC się nie dzieje, przytrzymuje nawet przez 30 sekund i tak nic, (normalnie się włącza po 2 sec). Natomiast gdy włączę go na ładowarkę, odrazu po podłączeniu kabla się uruchamia ( co jest dość dziwne, bo przed tym incydentem po podłączeniu ładowarki poprostu się wyświetlała bateria i się ładował, nigdy się automatycznie nie włączał). Normalnie się wszystko odpala, można na nim pracować ale gdy tylko odłączę kabel od ładowarki chociażby na milimetr to w ułamek sekundy tablet "zgasa", wszystko jest czarne i trzeba go od nowa uruchamiać. Przycisk ON/OFF również działa, bo po włączeniu go na ładowarce, tym przyciskiem moge go wyłączyć (ale włączyć bez ładowarki już nie).
    Co może być nie tak? Tablet to Lark Freeme 70.6, android 4.0

  2. #2
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mozliwe, ze uszkodził sie akumulator(bateria) w tablecie, i nie dziala, co daje nam odpowiedz, czemu wlacza sie gdy podlaczysz go do pradu.
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Windows 10 - "brak internetu" ale połączenie normalnie działa
    Przez Dio Paladin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 02-06-2016, 22:30
  2. Tablet z "IPS" a "LCD LED TFT"
    Przez Skazaniec w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 16-06-2013, 03:14
  3. "Nie-Boska komedia", "Granica" - opracowania.
    Przez Michaleczek w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 21-02-2012, 22:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •