+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Problem z Samsung Kies? Na Samsung Galaxy S3

Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Kozienice
    Siła reputacji
    7
    Holczan nie musi się już przedstawiać Holczan nie musi się już przedstawiać

Domyślny Problem z Samsung Kies? Na Samsung Galaxy S3

Witam mam problem z ta apka, gdy podlaczam mojego S3 pod usb ten program caly czas "laduje" i nie moze sie calkowicie polaczyc z moim fonem, przez co nie moge sobie nic wgrac z lapa na telefon..... Bez tego programu tez nie daje rady... Macie jakis pomysl? Potrzebuje wgrac muze i jakies zdjecia i filmy na galaxy a nie moge.... Reinstal programu nie dziala... Dodam ze na tel wyskakuje komunikat ze komp nie moze rozpoznac urzadzenia czy cos i pisze ze jak mam wind xp to musi byc sp 3 a ja mam windows 7... Nie wiem co mam robic no ;f

Data rejestracji
    Jul 2012
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    5
    Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Zainstaluj sterowniki http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=961956
    i w telefonie ustaw tryb usb na kies.

Lub jesli masz wifi w domu to mozesz uzyc tego https://play.google.com/store/apps/d...alaxy+s+3+kies

Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Kozienice
    Siła reputacji
    7
    Holczan nie musi się już przedstawiać Holczan nie musi się już przedstawiać

Domyślny

Nie wiem jak ustawic tryb na usb kies.. w ustawieniach znalazlem tylko kies przez wifi

Data rejestracji
    Jul 2012
    Położenie
    Płock
    Siła reputacji
    5
    Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia! Criss26 to nie nick, to styl życia!

Domyślny

To zainstaluj te sterowniki z mojwgo posta up i W Ustawienia/Komunikacja/Ustawienia USB ustaw Pamięć masowa USB i nie wlaczaj kies na kompie tylko podlacz normalnie telefon, powinno go wykryc jak pendrive i bd mogl sobie kopiowac.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania